>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Narodów 2024 - kobiet

S 3,4K

sudo

Użytkownik
Tu już wynik ustalony,buki już skorygowały kursy,nie wiem czy wystawiamy 3 garnitur czy coś trenujemy ale mecz przegrany,śledziłem kursy od wczoraj jak coś,kto może niech zamyka jak ma Polki
 
BanksyGA 205K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Tajlandia jako gospodarz dajesz na numer 1 czy jak? Stąd bylo moje pytanie.
Nie no, gospodarz jedynie kiedy może grać z 1 to jak ją sobie wywalczy w turnieju głównym. Gospodarz gra z takim rozstawieniem jakie sobie wywalczył przez 3 tygodnie. Jeśli jest poza 8 to automatycznie gra z numerem 8, a do turnieju awansują drużyny z miejsc 1-7
 
J 1,1K

jakxx88

Użytkownik
Nie no, gospodarz jedynie kiedy może grać z 1 to jak ją sobie wywalczy w turnieju głównym. Gospodarz gra z takim rozstawieniem jakie sobie wywalczył przez 3 tygodnie. Jeśli jest poza 8 to automatycznie gra z numerem 8, a do turnieju awansują drużyny z miejsc 1-7
To teraz wszystko jasne. Dzięki za info. Jakby ktoś miał info co do mężczyzn jakimi składami teraz pojechali to niech wrzuci , wiem że to nie tu ale Włosi pojechali bez wielu podstawowych tyle co znalazłem.
 
BanksyGA 205K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
To teraz wszystko jasne. Dzięki za info. Jakby ktoś miał info co do mężczyzn jakimi składami teraz pojechali to niech wrzuci , wiem że to nie tu ale Włosi pojechali bez wielu podstawowych tyle co znalazłem.
Włosi pojechali bez żadnego podstawowego. Jest Twitter, tam można sprawdzić składy. Chociażby u Kuby Balcerzaka lub na Vsever 2.0
 
BanksyGA 205K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1398
pinio1111 169,6K

pinio1111

Użytkownik
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
W STS na win Japonii jest jeszcze 2,25
 
A 37,4K

ar0nek

Użytkownik
Japonia @1,67 - 22bet
Japonia -1,5 seta @2,30 - 22bet


To ma wartość 1,2-1,3. I tak późno podaję , bo sam łapałem po 2,0, a kurs wyjściowy był 2,45. Do meczu pewnie spadnie do 1,4. Polskie buki wycofały z oferty.

Chinki olewają VNL Finals i jadą tam drugim składem. Jedyny minus to taki, że Japonki ZAWSZE puchną w drugiej części sezonu reprezentacyjnego i tutaj mogą mieć nawet kłopoty z Chinami B jak Koga zagra taka żenade jak z USA. Jednak tutaj jest zwyczajne value i biorę póki jeszcze jest. Jak kursy nie spadną to pewnie dołożę, a nad trzymaniem do końca będę się zastanawiać w czwartek.
Cos te kursy idą w drugą stronę. Zagraniczne juz 2.20 na Japonie.

Edit: juz 2.20 zdjęte całkowicie z bukow. Ładnie szaleją kursy. W ggbet jest 1.96
 
Ostatnia edycja:
A 37,4K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
nie grzesz i nie sugeruj sie tym farmazonem udajacym buka ok. kursy z tego czegos nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. oni w LN chlopow jak pierwsi pokazali swoja "oferte" na te kolejke i dali np dali na bulgarie z turcja kursy 1.36 3. o tym ze tego nie dało sie zagrac za prawdziwe pieniadze to chyba nie musze mowic.
Przyjeli 170pln i kolejny zaklad za 230pln. Może nie dużo ale zawsze coś. Im bliżej meczu tym limit idzie sporo w górę, ale wtedy juz kursy są bardziej prawidłowe
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przyjeli 170pln i kolejny zaklad za 230pln. Może nie dużo ale zawsze coś. Im bliżej meczu tym limit idzie sporo w górę, ale wtedy juz kursy są bardziej prawidłowe
spoko dajcie mi link do tego info o 2nd skladzie chin to wam podlinkuje gdzie jeszcze da sie to zagrac, bo znalazlem. najwyzej nas povoidują

e
niewazne, digitain to mial ale juz tez wycofal.
 
Ostatnia edycja:
A 37,4K

ar0nek

Użytkownik
spoko dajcie mi link do tego info o 2nd skladzie chin to wam podlinkuje gdzie jeszcze da sie to zagrac, bo znalazlem. najwyzej nas povoidują

e
niewazne, digitain to mial ale juz tez wycofal.
Tu masz info:
Chiński trener Cai Bin ogłosił, że weźmie udział w finałach VNL w przeważającym składzie B


Chinese coach Cai Bin announced that he will participate in the VNL finals with a predominantly B squad

- The aim is to be better prepared for the Olympics

- China was paired with Japan in the quarter finals 🇯🇵 . The winner of this match will play with the winner of the Brazil-Thailand match 🇹🇭 in the semi-final 🇧🇷
 
Do góry Bottom