>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ComeOn! - opinie

A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
lepiej sie pochwal jak tam twoja przygoda z gg betem, ja sie z ciekawosci zalogowalem na moje zlimitowane pare lat temu konto, to mi wylaczyli calkowicie mozliwosc wplaty/wyplaty, spoko ziomki ogolnie.
Anulowali kolejne wyplaty. Proponuja wybrać inny sposób wyplaty niż jeton. Twierdza ze problem tkwi po stronie dostawcy płatności. Czekam na weryfikacje mifinity i na to sprobuje wyplacic, bo przelew bankowy odrzucają
 
psychol32 477,5K

psychol32

Użytkownik
Przy kreczu w tenisie rozstrzygają zakład jako przegrany. Może jeszcze by to nie było dziwne, ale... to Bublik skreczował, a nie Musetti na którego zagrałem. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. To w ogóle jest legalne? Przestrzegam przed nimi bo jak widać robią co chcą.
I co dostałeś zwrot? Może zakład zrobili przegrany bo nie mogą ogarnąć jak to rozliczyć. Wyższy kurs zwrot, mniejszy wygrany. Wychodzi ako 1.03 - 12% podatek. Musieliby zwrócić mniej niż zainwestowałeś.
 
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
I co dostałeś zwrot? Może zakład zrobili przegrany bo nie mogą ogarnąć jak to rozliczyć. Wyższy kurs zwrot, mniejszy wygrany. Wychodzi ako 1.03 - 12% podatek. Musieliby zwrócić mniej niż zainwestowałeś.
Napisałem do nich, każą czekać na maila z odpowiedzią. Ale możliwe że jest jak piszesz
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Do góry Bottom