>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

macio106 171,4K

macio106

Znawca - MMA
Typ na Wikęd jak najbardziej do gry. Wikęd obecnie spada z II Ligi ponieważ do 3 Ligi gr. 2 spadają rezerwy Lecha II, jednak licencji nie otrzymają Radunia i Olimpia Elbląg. Co spowoduje spadek tych drużyn odpowiednio do IV Ligi, więc rezerwy Lecha się utrzymają i z grupy 2 III Ligi spadną tylko 3 zespoły, więc Luzino dzisiaj musi wygrać poprostu musi nie ma innej opcji, wtedy jak Stolem przegra bądź zremisuej z Elaną to Wikęd ich przeskoczy w tabeli ponieważ w dwóch meczach bezpośrednich to Wikęd był górą odpowiednio 5-2 1-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +550
Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warta Sieradz-Mławianka Mława TYP 1 kurs 2,80 4/10 g.17.00 0:2 BOX

PS: To mój już drugi typ na dzisiaj po tym:


Kursy w tym spotkaniu latają jak głupie. Niedawno był 3,75 na Wartę by teraz od 2,10 do 2,80.

W tym spotkaniu chodzi o to że podobnie jak w Białymstoku Mławianka musi "teoretycznie" wygrać by być spokojna o utrzymanie. Remis nic jej nie daje bo przy zwycięstwie Olimpii (Zambrów jest lepszy w bezpośrednim dwumeczu), Jagi i Wikielca lecą do 4 ligi.

Ja czekałem spokojnie na info i na teraz już wiem że Warta tego meczu na pewno nie odpuści i tyle tylko mogę napisać. A że ma formę stawiam na gospodarzy natomiast boisko jak zwykle zweryfikuje ten typ.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 650,1K

jozzy22

Użytkownik
W sezonie 2024/2025 Na mocy zapowiedzianej dzisiaj przez PZPN reformy rozgrywek od kolejnego sezonu trzecioligowcy uzyskają większą szansę na promocję do 2 ligi.

Jak się bowiem okazuje - bezpośredni awans do II ligi uzyskają wprawdzie wciąż tylko zwycięzcy każdej z grup trzecioligowych zmagań, ale zespoły z drugich miejsc (ze wszystkich czterech grup III ligi) zagrają w dodatkowej rywalizacji barażowej.

Półfinał baraży to rywalizacja wiceliderów grup (jeden mecz), a finał to gra (mecz i rewanż) z zespołami, które na koniec sezonu 2024/2025 zajmą w II lidze miejsca 13. i 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1930
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W sezonie 2024/2025 Na mocy zapowiedzianej dzisiaj przez PZPN reformy rozgrywek od kolejnego sezonu trzecioligowcy uzyskają większą szansę na promocję do 2 ligi.

Jak się bowiem okazuje - bezpośredni awans do II ligi uzyskają wprawdzie wciąż tylko zwycięzcy każdej z grup trzecioligowych zmagań, ale zespoły z drugich miejsc (ze wszystkich czterech grup III ligi) zagrają w dodatkowej rywalizacji barażowej.

Półfinał baraży to rywalizacja wiceliderów grup (jeden mecz), a finał to gra (mecz i rewanż) z zespołami, które na koniec sezonu 2024/2025 zajmą w II lidze miejsca 13. i 14.
Fajnie, że PZPN w końcu poszło po rozum do głowy i dodali, że drużyny z drugich miejsc zagrają w barażach.
 
parias__93 18,6K

parias__93

Użytkownik
Betclic 3 liga gr. 1
04.08.24r. g. 13:00

Wisła II Płock - Victoria Sulejówek
Typ : 1
Kurs : 1,80 ( Superbet )

1:1 ❌❌❌

Przed nami pierwsza kolejka nowego sezonu 3 ligi. Wybrałem mecz beniaminka z drużyną ograną już w trzeciej lidze, typując jednak wygraną gospodarzy, dlaczego ? Rezerwy Wisły Płock bardzo pewnie wywalczyły awans z 4 ligi, notując domowy bilans na poziomie 15-1-1 z bilansem bramek 64-7. Liczby robią wrażenie a w tyle zostawili nie byle kogo bo pompowane kasą KTS Weszło, mocną Zabkovię Ząbki czy naładowaną zawodnikami z przeszłością ekstraklasową Mazovię Mińsk Mazowiecki. Kolejnym argumentem jest to, że pierwsza drużyny Wisły grała dziś mecz, na dodatek w domu więc spodziewam się zejścia zawodników z ławki do rezerw. Analizując dzisiejsze zmiany, nie zagrało ani minuty pięciu piłkarzy : Brzozowski ( wyp. z Hansy Rostock ) , Farerczyk A. Edmundsson , B. Gradecki ( 24 mecze w poprzednim sezonie ) , P. Misiak ( 31 spotkań w barwach Pogoni Siedlce w zeszłym sezonie ) oraz O. Tomczyk ( 8 spotkań w poprzednim sezonie ). W kadrze dwójki znajduje się też m. in. Krzysztof Janus, zawodnik z przeszłością w Ekstraklasie ( Zagłębie Lubin, GKS Bełchatów, Cracovia ) czy Adam Chrzanowski ( Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Pordenone Calcio ). Dodatkowym argumentem jest też to, że z Victorii odszedł najlepszy strzelec drużyny z poprzedniego sezonu Julian Świątek ( Mazovia ) oraz jeden z najlepszych skrzydłowych/wahadłowych Kuba Czarnecki ( Unia Skierniewice ). Reasumując, nie mam pewności co do zejścia zawodników pierwszej drużyny lecz intuicja podpowiada mi, że tak może być. Mimo, iż kibicuję Victorii to większość informacji wskazuje jednak na zwycięstwo rezerw Wisły. U innych bukmacherów okolice 1,40- 1,65.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +428
parias__93 18,6K

parias__93

Użytkownik
Podano składy - z wyżej wymienionych zeszli Brzozowski i Tomczyk, wczoraj 2 minuty w 1 lidze Famulak ( zeszły sezon 31 spotkań w Olimpii Elbląg ) w składzie również Janus i Chrzanowski. Na ławce Wisły zdolni Kuchko i Abdelhamid. Screenshot_20240804-122115_YouTube.jpg
 
macio106 171,4K

macio106

Znawca - MMA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Gedania Gdańsk - Nowe Skalmierzyce/ Nowe Skalmierzyce @2.60 Superbet

Gedania została totalnie rozbita, odeszli wszyscy czołowi gracze. Tetyk podstawowy bramkarz jest w 2 lidze, Zyska kręgosłup środka pola odszedł do Dzierzgonia, Żukowski, Machola, Zalewski "poczuli piniondz" i odeszli do Pruszcza Gdańskiego. Flis odszedł do Stomilu. Podstawowy zespół Gedani "wzmocniło" paru zawodników z drużyny rezerw, która spadła z IV Ligi... A teraz mają grać w 3? Niby super napastnik Kukurudza, a w meczu z Błękitnymi był drewniany odstawiał nogę, nie skakał do główek. W bramce bronił Urban, ze Starogardu, który z hukiem spadł do 4 ligi tracąc najwięcej bramek... Gedania ma taki skład węgla i papy że to będzie huczny spadek do 4 ligi. Ostatni mecz z Błękitnymi Stargard i strata dwóch bramek w 46 sekund! Gedania miała problem, aby wymienić 3 celne podania, wszystko do tyłu i laga do przodu. Błękitni, jakby chcieli i mocniej usiedli na Gedani to by wygrali spokojnie 5-0. Pogoń trzon kadry zachowała, dodatkowo go wzmocniła, remis z mocnymi rezerwami Lecha. Według mnie przejedzie się po rozbitej Gedanii złożonej z młodzieży. Oraz drugi typ Gedania Gdańsk - liczba goli/ Mniej niż 1.5 @1.75 Superbet. Patrząc co się działo tydzień temu, to Gedania celne dwa strzały oddała po wrzutce z rożnego i po rzucie wolnym z przed pola karnego, Kukurudza jest drewniany, nie wiem kto miałby tam coś strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +793
macio106 171,4K

macio106

Znawca - MMA
Kotwica Kórnik - Gedania Gdańsk/ Kotwica @2.25 STS

Beniaminek gra u siebie, będzie chciał napewno zatrzeć fatalny początek z Flotą, ostatnio mądrze przeciwstawili się rezerwą Lecha. Młodzi zawodnicy z warty są wartością dodatnią zespołu, jak to beniaminek nie każdy jeszcze wie jak z nim grać. Natomiast Gedania nie uczy się na błędach i będzie to huczny spadek. Pierwszy mecz opisałem powyżej. Ostatni mecz z Nowe Skalmierzyce też dramat, jak by tylko Pogoń chciała to by wygrała większą ilością bramek. Gednia znowu nie potrafiła wymienić 3 podań... Taktyka to wycofać do bramkarza i laga do przodu. To nie ma prawa się udać.
Oraz konsekwentnie drugi typ Gedania Gdańsk - liczba goli/ Mniej niż 1.5 @1.60 Superbet. Patrząc co się działo dwa tygodnie temu, oraz po ostatnim meczu z Pogonią, gdzie dla Gedani wyzwaniem byla pusta bramka. To Ja nie wiem kto miałby tam coś strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
N 86,6K

nafciarz1995

Użytkownik
Wisla II Plock - Łks Łomza godzina 13
Typ: 1
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Oba zespoly z 4 pkt na koncie. Wisła pokonała na wyjeździe Jagiellonię wygrywajac 3:2 i strzelajac gola w samej koncowce, oraz u Siebie z Sulejowkiem 1:1 gdzie przewazali tylko zabraklo szczescia. Lomza natomiast wygrala na wyjezdzie z Pelikanem rowniez strzelajac w końcówce oraz zremisowala u Siebie ze Świtem 1:1. Pogoda upalna dla kazdego taka sama lecz atutem dla Wisly jest to ze graja na sztucznej nawierzchni oraz gra Chrzanowski Kuchko i Janus czyli zawodnicy ktorzy w tym lub poprzednim sezonie byli widywani w skladzie 1 zespolu. Reszta skladu moze nie powala ale ja wierze ze Łomzy moze nie pasowac ten styl murawy a kurs jest całkiem korzystny.
 
zikos 19,1K

zikos

Użytkownik
Też tydzień temu widziałem jak Gednia grała jak równy z równym, w poprzednim spotkaniu to samo .Dlatego ,pytalem niestety nie dostałem odpowiedzi od zabufanego typera. Kolejny przyznał rację koledze po fachu obaj niestety nie mieli racji.
 
Psychosocial 1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Warta Sieradz-Pelikan Łowicz TYP 1 kurs 1,55 5/10 g.17.00 0:5 BOX

PS: Typ tylko do dubla lub taśmy z powodu dość niskiego kursu. Goście od początku sezonu trzy porażki i nie mogą ustabilizować formy. Generalnie się osłabili a jeden z zawodników który odszedł właśnie trafił do Warty. Gospodarze przed sezonem wzmocnieni dwoma zdolnymi piłkarzami w pierwszej kolejce potrafili pokonać na wyjeździe drugi skład Legii. w drugiej remis z Lidzbarkiem i porażka ze Stomilem ale jak widać w tabeli to na razie dwa mocne zespoły.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2243
janusz_tracz 6,5K

janusz_tracz

Użytkownik
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska
do gry 1 lub 1X, kurs @3,60 lub @1,87 STS

1724362701408.png

Ktoś w STS chyba mocno popił. Mecz dwóch faworytów do awansu. Owszem Swarzędz miał gorszy start, ale w środę wygrali na wyjeździe z bardzo mocnymi Błękitnymi Stargard. W Polonii Środa z powodu kontuzji nie zagra w tym meczu Damian Kołtański pozyskany z 2-ligwej Wisły Puławy, który był jednym z motorów napędowych Polonii na początku tego sezonu. Kadrowo dwie zbliżone do siebie drużyny, atut boiska po stronie Unii. Do tego lokalne derby. Według mnie to kursy powinny być odwrotne. No może nie 1,70 byłoby za nisko ale takie 2,20 na Swarzędz jest prawidłowe. Nic tylko korzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +649
zikos 19,1K

zikos

Użytkownik
Elana -Skalmierzyce 2 3.7 betfan
Kurs potężny na zwycięstwo gości .Elana zmieniła trochę w porównaniu z zeszłym sezonem i z tego co słyszałem bardziej na minus .Ich najlepszy napastnik zaginął, chyba ma kontuzje.Skalmierzyce solidny ligowiec nawet może lepszy w tej chwili od gospodarzy.
Jak dla mnie kursy powinny być bardziej zbliżone i widzę value .Powodzenia .
 
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, III Liga Grupa IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisłoka Dębica - Pogoń Sokół Lubaczów
Typ: X2
Kurs: 1,71
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Witam, mój typ na dziś dotyczy Betclic 3 Ligi Grupy 4, o godzinie 17 zagrają Wisłoka Dębica i Pogoń Sokół Lubaczów, typuję X2. Drużyna z Lubaczowa to tegoroczny beniaminek, w poprzednim sezonie wygrali 4 ligą podkarpacką notując tylko 3 porażki w 34 meczach, pozostałe spotkania kończyły się 23 wygranymi i 8 remisami, mieli bilans bramkowy 81:22. W sparingach również wyglądali bardzo dobrze, ten sezon rozpoczęli od porażki z Podhalem Nowy Targ 1:3, ale potem było już lepiej, mierzyli się z dobrymi drużynami i pokonali 2:1 Wiślanych Skawina, przegrali z liderem na wyjeździe ze Starem Starachowice mimo, że grali całą drugą połowę w osłabieniu, oraz w ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z jednym z kandydatów do awansu Avią Świdnik 1:1. Wisłoka rozpoczęła sezon od 3 porażek, ulegli 0:1 Sandecji, 0:2 Koronie II Kielce i 1:3 Chełmiance Chełm, jedynie w ostatniej kolejce poprawili sobie humory pokonując aż 9:1 Unię Tarnów, ale drużyna z Tarnowa to zdecydowanie będzie czerwona latarnia ligi, która dotychczas wysoko przegrywa każdy mecz. Stać gości na punkty, teren niewygodny ale myślę że kurs zachęcający, typuję X2.
 
P 619

piotrek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, III Liga Grupa IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: Wisłoka Dębica - Pogoń Sokół Lubaczów
Typ: 2
Kurs: 3,46
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Witajcie,
Napisze kilka słów odnośnie Pogoni - Sokoła Lubaczów ponieważ być może nie wszyscy wiedzą skąd z całym szacunkiem dla Lubaczowa prowincjonalna drużyna robi na tym szczeblu rozgrywek.
Zacznę od tego, że popieram typ maarcina14.
Ja osobiście za drobne już w tym meczu postawię czystą 2.
W Lubaczowie powstał sztuczny "TWÓR". Nie mający nic wspólnego z miastem oprócz sponsora, który pochodzi z jednej z miejscowości powiatu.
Sypie groszem. Ściga armię zaciężną, która jeszcze w tym sezonie może być naprawdę groźna. Moim zdaniem czas pracuje na ich korzyść. Trenerem bramkarzy jest np. były reprezentant Polski Maciej Nalepa. Jest tam ściągniętych mnóstwo zawodników z innych klubów. Nie podaję nazwisk, każdy może sobie sprawdzić. Dla porównania poprzedni sezonu IV ligi wygrał inny skład.
Z dawnej Pogoni - Sokoła (klasa okręgowa) już chyba nie został żaden zawodnik. Pogoń - Sokół ma już rezerwy w A - klasie i od tego sezony kolejną drużynę w B - klasie. Pewnie na wypadek, gdyby kiedyś "COSMOS" Lubaczów padł. Bo to, że upadnie jest więcej niż pewne. Na samym podkarpaciu było takich zbieranin już kilka (Zaczernie, Malawa, Targowiska w świętokrzyskim Łagów itp, itd.). Drużyna z informacji jakie mam trenuje bodajże w Jasionce pod Rzeszowem.
Podsumowując na dzień dzisiejszy uważam, że jest to bardzo dobry UNDERDOG do grania zanim bukmacherzy zorientują się, że Pogoń - Sokół po kilku kolejnych kolejkach może zaskoczyć i sprawić kilka niespodzianek. Już w Starachowicach mogło dojść do niespodzianki. Frycowe moim osobistym zdaniem zostało już zapłacone.
Czas na zwycięstwo na wyjeździe.
Jest jeszcze jedna istotna kwestia, na którą zwracajcie uwagę w meczach w Lubaczowie.
Jest to prowincjonalny stadion, bez niezbędnej infrastruktury. Po nawet niezbyt obfitych opadach deszczu płyta boiska pływa. Na szybko były prowadzone prace melioracyjne. Sam jestem ciekawy czy przyniosą spodziewane efekty. Prawdopodobnie boiskiem zastępczym na wypadek złego stanu boiska jest kompleks sportowy w Dachnowie (nieopodal Lubaczowa), gdzie jest sztuczna murawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska III liga, gr. 4
Godzina: 13:00
Spotkanie: Wiązownica - Świdniczanka
Typ: 1 (remis nie ma zakładu)
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betclic
Post w dziale:
Analiza:
Podobno warto. Ktoś puścił newsa, że zawodnicy gości uskarżają się na kłopoty żołądkowe. Do tego ta ekipa zajmuje przedostatnie 17 miejsce w tabeli z 2 punktami po 4 kolejkach. Zaczęli ligę od dwóch remisów a potem 2 porażki po 0:2. Gospodarze na 12 lokacie z 4 punktami. Ostatnio dwie porażki z „uznanymi” ekipami Siarka i KSZO. Liczę, że w tym info będzie, choć odrobina prawdy, ale na wszelki wypadek w przypadku remisu będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom