>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

S 90

stecko.t

Użytkownik
Panowie, cały czas czekam na weryfikację. Co 2-3 dni dosyłam to nowe dokumenty od dowodu, prawa jazdy, rachunków za media, prawa jazdy po paszport. Czy to normalne, co mam im pisać?
 
K 5,2K

kajo88

Użytkownik
normalne, odpisuj na to czego nie musisz posiadać że nie masz (np prawko czy paszport) resztę doków dosyłaj i w końcu powinni puścić hajs
 
K 0

kontoforum

Użytkownik
normalne, odpisuj na to czego nie musisz posiadać że nie masz (np prawko czy paszport) resztę doków dosyłaj i w końcu powinni puścić hajs
widze ze jestes w temacie tego scambuka.. juz im wyslalem zdjecie dowodu pozniej dowodu ze swoje twarza na tle ich konwersacji teraz potwierdzenia oplat za telefon, mam na tym koncie ugrane 3k. Powiedz mi czy mam sie zegnac z ta kasa?
 
K 5,2K

kajo88

Użytkownik
widze ze jestes w temacie tego scambuka.. juz im wyslalem zdjecie dowodu pozniej dowodu ze swoje twarza na tle ich konwersacji teraz potwierdzenia oplat za telefon, mam na tym koncie ugrane 3k. Powiedz mi czy mam sie zegnac z ta kasa?
nie przerabiałem nigdy potwierdzenia opłat za telefon - (nigdy im nie podaje numeru) - ale różne cuda ode mnie chcieli łącznie z otwartą na laptopie stroną krypto gdzie zrobiłem depozyt. Jeśli ci zadają pytania i odrzucają zdjęcia to jeszcze nic nie znaczy - w końcu je zaakceptują i dopiero odpiszą czy możesz wypłacić czy np zwrócą tylko sumę depozytów
 
X 0

xxxPlayer

Użytkownik
Witam Omijajcie to złodziejskie gówno szerokim łukiem.Kasy nijak nie idzie wypłacić.Po wysłaniu wszystkiego o co żądali doszliśmy do paszportu którego nie mam i klops .Pisze że nie posiadam a oni kaza dosłać i doczytać regulamin że mogą zarządzać każdy dokument
.Na czacie pisza że to.nie ich kompetencje .Zwykli złodzieje .Beta365 nam.dawno zbanowali a takich złodziejskich gowien nasciagali .mówiąc krótko Polska 😏.pozdro dla wygrywających
 
K 0

kontoforum

Użytkownik
Witam Omijajcie to złodziejskie gówno szerokim łukiem.Kasy nijak nie idzie wypłacić.Po wysłaniu wszystkiego o co żądali doszliśmy do paszportu którego nie mam i klops .Pisze że nie posiadam a oni kaza dosłać i doczytać regulamin że mogą zarządzać każdy dokument
.Na czacie pisza że to.nie ich kompetencje .Zwykli złodzieje .Beta365 nam.dawno zbanowali a takich złodziejskich gowien nasciagali .mówiąc krótko Polska 😏.pozdro dla wygrywających
Ja napisalem ze paszportu i prawka nie mam i mi to odpuscili, na koniec łaskawie pozwolili wyplacic co mialem ale juz nie chcieli zebym dalej u nich grał.
 
psychol32 468,9K

psychol32

Użytkownik
Ja napisalem ze paszportu i prawka nie mam i mi to odpuscili, na koniec łaskawie pozwolili wyplacic co mialem ale juz nie chcieli zebym dalej u nich grał.
To tylko się cieszyć bo teraz jak grzyby po deszczu wyłażą firmy które nie chcą wypłacać. Ostatnie dwa miesiące to więcej ciągania się z bukami niż przez ostatnie 20 lat
 
I 0

IhorL

Użytkownik
Nie polecam się z nimi bawić, Ukradł 500 dolarów, miesiąc weryfikacji, wideokonferencja i blokada decyzją administracji bez wyjaśnienia powodu blokady
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Mam pytanie propos wypłat. Może ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem.

Otóż wpłacałem przez BLIK a wypłacałem na kartę Revolut. Testowo mała kwota, potem większa i wszystko było bez zarzutu, trwało to raptem chwilę. Ogólnie stawki do 500 zł, nigdy nie chcieli ode mnie weryfikacji. Wypłaty tak koło 1000 zł. 4 przelewy przeszły w ten sposób. Kilka minut i na koncie - rewelacja.

Ostatnio chciałem wypłacić i czekam i w sumie czekam dalej. Na supporcie się dowiedziałem, że wypłata na kartę MasterCard (Revolut) może trwać do 7 dni roboczych, ale od nich już wszystko wyszło i co by się nie martwić. Minęło 7 dni i czekam i nic. Pytam się ich znowu na czacie, wielce zdziwieni, ale przesłali sprawę do działu finansowego i tak znowu czekam i już to tydzień mija. Mają się zgłosić jak zajmą się moją sprawą ale nie wiadomo kiedy.

Czy realnie to jest jakaś szansa, żeby ta sprawa ruszyła czy kasa przepadła? Myślałem, że jak operator karty nie puści płatności to przelew wróci do mnie na konto buka, a tak to chyba czas się żegnać z tym tworem, bo nie wygląda to za dobrze. Miłe złego początki jak to mówią.
 
Do góry Bottom