>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Prawdlowa Godzina rozpoczęcia meczu to 17:30. Proszę o poprawienie . Dzięki

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Mój typ na 13.05 był trafiony. Mecz zakończył się wynikiem 1:0
oraz z moich obliczeń wynika, że w łącznym podsumowaniu nie uwzględniono 141 punktów za 22 maja.
Proszę o poprawienie. Dzięki
 
psotnick 934,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mój typ na 13.05 był trafiony. Mecz zakończył się wynikiem 1:0
oraz z moich obliczeń wynika, że w łącznym podsumowaniu nie uwzględniono 141 punktów za 22 maja.
Proszę o poprawienie. Dzięki
Rozliczenie typu z 13.05 poprawione i dopisane w tabeli, masz 2147pkt (przy następnej aktuzalizacji będzie to już uwzględnione). Natomiast typ z 22.05 nie może być uwzględniony bo aktualizacja obejmuje dni 1-21.
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Mam pytanie , czy jest jakiś dział tematyczny dotyczący ME U17. Chcę napisać analizę do dzisiejszego meczu naszych chłopaków ze Słowacją i nie mogę znaleźć nigdzie żeby podpiąć link do Typów Dnia... Z góry dziękuję...
 
psotnick 934,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie , czy jest jakiś dział tematyczny dotyczący ME U17. Chcę napisać analizę do dzisiejszego meczu naszych chłopaków ze Słowacją i nie mogę znaleźć nigdzie żeby podpiąć link do Typów Dnia... Z góry dziękuję...
Jak nie ma jakiegoś tematu to trzeba go stworzyć, każdy to może zrobić a nawet powinien, na tym polega forum. Na przyszłość nie ma się co czaić tylko robić nowy temat, dać jakiś tytuł, nagłówek i tyle, najwyżej się później uzupełni pierwszy post tytułowy. Byle było gdzie pisać posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1126
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Jak nie ma jakiegoś tematu to trzeba go stworzyć, każdy to może zrobić a nawet powinien, na tym polega forum. Na przyszłość nie ma się co czaić tylko robić nowy temat, dać jakiś tytuł, nagłówek i tyle, najwyżej się później uzupełni pierwszy post tytułowy. Byle było gdzie pisać posta.

Ok..
 
kubabrenner 258,1K

kubabrenner

Użytkownik

Omyłkowo post dodany do 03.06 zamiast do 02.06, prośba o przeniesienie jeśli to możliwe.

Przeniesiony, na przyszłość takie sytuacje zgłaszać przed rozpoczęciem spotkania //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 930,9K
Proszę o poprawę jutrzejszego typu wtorek godziny na 17:30.Z góry dziękuje



Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Najmocniej .Omylkowo wrzuciłem typ do meczu Świątek - Gauff do piatkowych typów dnia .Uprzejmie proszę usunąć.
Dziekuje pozdrawiam

Usunięte // neutralny
 
F 822,8K

ferguson2

Typer

Poprosiłbym o dodanie posta do typu, z góry dzięki


dodana // neutralny
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
kamasutra10 678,5K

kamasutra10

Typer
Proszę o poprawienie mojego typu w analizie na środę 12.06. Poprawny typ to Remis / Under 2.5. Podobnie w dziale tematycznym poświęconym spotkaniom towarzyskim... dzięki...

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 930,9K
Proszę o zmiane godziny w tym typie 14 .06 na 09:30 i ligi na Nową Zelandie


Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Z 930,9K
W dzisiejszym typie analiza napisana ,ty;\lko link nie podany .Proszę o uznanie tej analizy

Link był, tylko nie oddzieliłeś spacją i zlał się w tekście, uznany //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 1,1M

maarcin14

Użytkownik

przez nieuwagę powtórzyłem typ innego użytkownika, proszę o usunięcie jeśli to możliwe....

Usunięty //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Waldi przyjacielu niestety ale typ na minus chciało by sie ale zabawa -gramy fer pley troszkę Ilaknowi włączyła sie 9 zamiast rozrzucanie piłek ;)



Poprawione // neutralny
Dzięki za zabawę fair 👏
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1499
Do góry Bottom