>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
WU vs MV,
derby, lekko ht x po @ 2,0... Coś tak mi się wydaje. A poza tym, loteria :)
Edit
W 44 min.1-0, wczesniej był spalony ale sedzia puścił. Trudno, ja też jestem aby iść za duchem gry, a nie cofać się do 5 podań wstecz... W Chinach tak notorycznie robią sedziowie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1907
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Live Melbourne,
WU vs MV,
derby, lekko ht x po @ 2,0... Coś tak mi się wydaje. A poza tym, loteria :)
Boss czemu ?

Western United 0-0 Melbourne Victory
27'

Over 0.5 HT po 2.06


Gospodarze od 2 spotkań nie strzelili / stracili bramki w 1 połowie - liczę na przełamanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1602
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Tak za miedziaka
Strzeli przynajmniej 2 bramki // Penha @ 5.50
Uni
Widzę , że Daniel tam szaleje w polu karnym , miał już parę okazji.
Zobaczymy co "V" zaprezentuje w 2 poł.
 
Ostatnia edycja:
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Następny gol (2) WU @ 2.85
Rhus spitolił karnego , "v" coś tam zaczęło biegać , WU wygląda dużo lepiej.

(i co z tego że wygląda lepiej F...ck)

Tak United teraz możecie siedzieć na murawie i płakać
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
WU karnego nie strzela na 2-0, no to kara i jest 1-2...
Za drobne over 3,5 po @ 2,50, oby coś wpadło jeszcze... GL
Edit
Garuccio i 2-2, obronie Big V to sam Pan Li chyba zapłacił :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5402
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
AFC Cup
Odisha FC - Central Coast Mariners
1 poł Marynarze win @ 3.00
Unibet

Następni co nie umieją strzelać karnych !!!
 
Ostatnia edycja:
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Tak patrzę na jutro... przecież to jakaś paranoja... spotkanie zespołów które wszystko przegrywają.... i weź tu coś wymyśl.... ov? na razie odpada przy tych kursach. Chyba zostawię sobie na live. Dziś ten 4 gol można było fajnie złapać, stan 1:2 to aż się prosi o gola w ostatnim kwadransie... może jutro się historia powtórzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2027
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
I kto tu jest faworytem !? Obie ekipy od siedmiu ostatnich kolejek nie
wygrały więc typowanie zwycięzcy sobie daruję ale myślę ,że sobie postrzelają.
Tu z kolei kursy nie powalają więc będziemy gotować coś live.

Strzelec gola: Stamatelopoulos, Apostolos @ 2.43 [/ICONMINUS]
Strzelec pierwszego gola: Stamatelopoulos, Apostolos @ 6.50



I dubelek :
Strzelec pierwszego gola: Stamatelopoulos, Apostolos @ 6.50
Zakład bez remisu: Wellington Phoenix @ 2.35
W ako @ 15.28
Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1722
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem czemu, ale coś mi mówi, że to może być mecz z gatunku takich, co wszyscy liczą na sporo bramek (bo każda z ekip walczy z słabym, tracącym sporo goli przeciwnikiem), a finalnie będzie to kolejna typowo australijska niespodzianka i bramkowa posucha. Mogę to motywować tym, że w 2022 roku taka sytuacja miała miejsce dwukrotnie (odpowiednio 0:1 i 0:2). Przed rokiem sytuacja wygląda nieco inaczej (3:1, 2:4), a ta jedna honorowa bramka z meczu na 3:1 padła w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Masówka co do zasady powinna pójść na over, jednak decyduję się tym razem pójść pod prąd.


Newcastle Jets - Adelaide Utd
Typ: poniżej 3.5 gola
@1.87 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2761
sunxl 2M

sunxl

Typer
Newcastle Jets vs Adelaide United:
Powyżej 10.5 rzutów rożnych @1.45✅
Powyżej 11.5 rzutów rożnych @1.67✅
Powyżej 12.5 rzutów rożnych @2.05✅
Powyżej 13.5 rzutów rożnych @2.55✅
Powyżej 14.5 rzutów rożnych @3.30✅
Powyżej 15.5 rzutów rożnych @4.30✅
Superbet


Przenosimy się do Australii i tutaj odbędzie się starcie Newcastle Jets z Adelaide United. O ile po gospodarzach możemy spodziewać się słabego sezonu, tak goście są negatywną niespodzianką obecnych rozgrywek. The Reds to ekipa, która zawsze celuje w play-off, ale teraz trzeba obejść się ze smakiem. Strata do czołowych miejsc jest już zbyt duża i tym samym pozostała walka o honor. Jest to projekt, który przyzwyczaił już swoich kibiców do marności i tym samym nie jest żadnym zaskoczeniem obecna sytuacja w lidze. Szkoda kilku piłkarzy, którzy wybijają się ponad przeciętność, jak Apostolos Stamatelopoulos i być może ten skuteczny napastnik przeniesie się po sezonie do innego klubu. Na ten moment ma 14 trafień i postara się powiększyć swój dorobek w dzisiejszym starciu. The Reds notują 4 porażki z rzędu i mają nadzieję na przełamanie w Newcastle. Czy Adelaide United jest w stanie dokonać tej sztuki?

Jak to w Australii bardzo często celuje w rzuty rożne i skupiłem się na kornerach. Pobieram próg 10.5 takich stałych fragmentów gry. Newcastle Jets oraz Adelaide United to zespoły, które wykonują masę rzutów rożnych. Przyjezdni w roli gościa pokrywali tę linię w 7/8 przypadkach a gospodarze u siebie w 4 ostatnich meczach z rzędu. Pierwsza rywalizacja pomiędzy tymi klubami zakończyła się na 15 kornerach. Dodatkowo dochodzi chęć przełamania się przez obie drużyny, dlatego liczę na intensywny mecz okraszony stałymi fragmentami gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4925
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Reds
Najgorsi u siebie vs najgorsi na wyjazdach w A-league...
Co tu można dodać? W skladzie Reds brakuje Hallorana - spory brak pod kątem ofensywnej gry, Ben robił wiatr :)
A Jets!? Fixiarze na dlugach więc dorabiają, na plus, że mają Greka...
Anyway on the paper bts i over to "pefka" 😁 ale pre @ są żenujące, a i może jakiś fix się trafi? Prawda Mr Li?
Póki co u mnie pass...
Edit
Fixiarskie 0-1, Pan Li w formie,...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2544
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Wierzę że dziś zobaczymy overove widowisko obie drużyny praktycznie o nic nie grają , no może oprócz zajęcia ostatniego miejsca , więc mecz powinien być otwarty bez stresu ..hmmm taka moja wizja , a jak będzie zaraz zobaczymy. Ja posyłam takiego buldożerą
Stamatelopoulos, Apostolos strzelec 1 gola
over 2.5 w meczu
btts
over 3.5 żółtych kartek
obie drużyny po 5.5 roga
ako@9⛔
Nie polecam ale sam próbuję
No cóż znowu lipa .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2030
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
#NEWvADL

Adelaide United w KAZDYM z ostatnich 5 spotkań traciła bramkę po 25 minucie - to sporo, zaczynam gotować i będę łapał na live przełamanie.

7' ale piękny strzał z główki Hiroshi po rzucie rożnym - bramkarz broni.

12' Hiroshi już miał 3 strzały z których przynajmniej jeden powinien zamienić na gola

15' kolejna akcja gości ! Irankunda robi wiatr i trafia w słupek.

20' gospodarze 65% posiadania ale kompletnie nic z tego nie wynika.

30' straszna kopanina i faule, biorę zaraz U0.5 HT

Newcastle Jets 0-0 Adelaide United
30'
Under 0.5 HT
2
Betfair


41' - JAKA SETA Apostolosa, facet ma glowke na 2 metrze i wali w bramkarza 🙃

43' pokarało gospodarzy bramka gości, ale moim zdaniem był faul, VAR... - spalony, nie ma gola.

1 polowa 0:0 kolejna łatwa wygrana :ROFLMAO:💰 statystyki nigdy nie kłamią ;-)



2 polowa ? na pewno jakiś over, jak worek pęknie to sok poleci... kosza się tez solidnie - czerwo nie zdziwi. nie wiem czy teraz brać over 1.5 czy poczekać do 75...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3723
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Adelaide jak tak dalej pójdzie to sama pokryje overki na rożne.

Ja delikatnie idę w zwycięstwo gości. Mam nadzieję, że po przerwie nie dostaną paraliżu jak to bywa.
2 @2.65 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +2370
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Więcej kartek / Jets @ 4.55
Jest 2:3 dla Adelejd
Jak Reds będą dalej tak cisnąć to typ wydaje się całkiem możliwy.
Betcris
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
ciekawe kiedy ostatni raz skoczyło sie spotkanie 0:0. jak bede mial chwile to postaram sie sprawdzić.
ogólnie w Australii 2 meczu ligowym 24 lutego (a wcześniej 17 lutego), ale pewnie masz na myśli mecz z udziałem któregoś z dziś grających zespołów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +340
Do góry Bottom