G 695

gienia87

1. Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo 2 1,36 0:12
2. Hetman Tykocin - Wissa Szczuczyn 2 1,28 1:4

W oby tych meczach nie powinno być żadnej niespodzianki. Gospodarze będą walczyć o utrzymanie, natomiast goście będą na koniec sezonu w czubie tabeli. W poprzedniej kolejce oglądałem mecz Tykocina z Siemiatyczami i nie wyglądało to zbyt korzystnie.

3. Czarni Czarna Białostocka - Krypnianka Krypno 1 1,8 0:1
Godpodarze są typową drużyną własnego boiska. W tamtym sezonie punktowali głównie u siebie, w tym jedyny mecz wygrali 5.0. Przed sezonem solidnie się wzmocnili, także liczę na kolejne 3 pkt.

Pokaż załącznik 32395

Kompletnie niezrozumiałe kursy na gości.

Buki jakby nie uwzględniły kilku faktów:
* mecz rozgrywany na neutralnym boisku w Szydłowcu;
* Oskar przystąpi do meczu z wieloma brakami kadrowymi (kontuzje). Szczególnie posypała im się defensywa (z gry wypada 1 bramkarz, i 2 obrońców, a to czy zagra kapitan okaże się przed samym startem meczu;

Do gry również overy, jeśli mecz pojawi się gdzieś na live (ostatnio był na bet365).
Obie drużyny tracą sporo bramek, co pokazuje tabela.

Star Starachowice (III liga) 1.55
Chyba buki wiedziały co robiły, od 39 minuty 1:0 dla drużyny z Przysuchy. Zmiennicy zmobilizowani żeby się pokazać.

Edit: 68 minuta Sokół doprowadza do remisu. 1:1 😉
Edit2: 81 minuta Sokół wychodzi na prowadzenie. 1:2 🤗

pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
byłem na meczu, to jest niesamowite co tam się odjebało... a szczególnie to co marnował Serock. zresztą sami zobaczycie na skrócie jak MZPN wrzuci na yb. niestrzelony karny... grają w przewadze od 82 min i mają 2-1...i takie coś (bramka na 2-2 z rożnego bezpośrednio...). ponadto marnują ogółem z 3-4 setki w ciągu całych 90 minut.

Otrzymane punkty reputacji: +1651

pilka_radom

nie, naprawdę wszystko wyglądało legitnie; w dodatku od ok. 80 minuty sędziowie byli już mocno nastawieni przeciwko Oskarowi po wszystkich wyzwiskach w ich kierunku (za karnego i czerwoną kartkę);
oglądając to z boku - wydawało się, że tu już nic nie może się stać.
dla mnie zwyczajnie ten Serock "zesr..." się w końcówce + zawiodła ich nieskuteczność; a młodzieżowiec w bramce Oskara rozegrał mecz życia.