>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
1 półfinał play off A-league: Sydney FC vs Melbourne City
Uwaga! To jest pierwszy mecz w Sydney, rewanż będzie w Melbourne.
Gdyby to był jeden mecz dalbym 2.
Za tzw. całokształt, uważam, że City w przekroju ostatnich spotkań i całego sezonu jest lepsze, ale dziś różnie się może skończyć dlatego "widzę" 2 kierunki. Bts i dnb 2. Z racji ch... @ wrzucam je sobie do taśm, w singlu jak się da, to może coś na live.
Ps
Składy w obydwu teamach optymalne, atak z obu stron bez osłabień. Pan Li nie dzwoni, stawki ewentualne to dziś max miedziak. Gdyby był x, to w rewanżu dam 1 (wtedy City będzie gospodarzem) za monetę albo nawet dukata :) GL!
Edit
Odnośnie stawkowania, gwoli przypomnienia, u mnie wyglądał to tak:
- drobne (zazwyczaj live przy niezlych @),
- miedziak (w ostatnich latach niestety to stawka podstawowa),
- moneta, ostatnimi czasy b. rzadkie u mnie zjawisko,
- dukat, to już jak dla mnie max. stawki...
Edit
"Gdyby był x..." no i było ft 1-1 :) czyli wszystko wyjasni się w Melbourne gdzie nawet monetę na 99% rzucę na City 1 a dukata na awans. No chyba, że będzie jakieś trzesienie ziemi, ale na razie nie przewiduję...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2576
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
The Sky Blues vs City: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @2.28 Forbet⛔

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mało kto spodziewał się awansu Sydney FC do półfinału.
Wydawało się, że to rywal zza miedzy, a więc Western Sydney Wanderers zamelduje się do kolejnej rundy, ale piłka uczy pokory i pomimo straty 1:0 po 45 minutach udało się odwrócić losy tamtego meczu. Może stwierdzić, że był to zasłużony triumf, ponieważ podopieczni Steve Corica byli stroną przeważającą, która tworzyła sobie groźniejsze sytuacje od swojego przeciwnika. Świetne zawody rozegrał Robert Mak, strzelając gola i notując asystę. Czas na półfinał i tutaj mamy już dwa spotkania i oba zadecydują o awansie do wielkiego finału. Dla The Sky Blues rywal trafił się najmocniejszych ze wszystkich w Australii i Sydney FC powinno szukać swoich szans na własnym obiekcie. W tym sezonie otwarty został nowoczesny obiekt Sydney Football Stadium, który nie był twierdzą w fazie zasadniczej, ale być może w decydującym momencie kampanii będzie to atut gospodarzy. Czy outsidera stać na sukces w pierwszym półfinałowym starciu?

City miało chwilę odpoczynku od ligowych obowiązków, ponieważ udało się na koniec sezonu zasadniczego zająć pierwsze miejsce i wygodnie w fotelach można było poczekać na półfinałowego rywala. Ekipa z Melbourne przechodziła w trakcie tych rozgrywek małą rewolucję i chodzi mi tutaj o zmianę trenera. Patrick Kisnorbo postanowił poszukać swojego szczęścia we Francji, a konkretnie w Troyes i lekko mówiąc nie idzie mu w Ligue One najlepiej. Czeka go spadek, ale wydaje się, że ma spore zaufanie zarządu i postara się odbudować ten projekt na zapleczu. Jego następca Rado Vidosic poradził sobie bardzo dobrze w Melbourne i jego City jest faworytem do mistrzostwa. Przyjezdni posiadają najmocniejszą kadrę w stawce i większość piłkarzy potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki, gdy drużynie kolokwialnie mówiąc, nie idzie. W bardzo dobrej formie znajduje się Marco Tilio, dla którego Australia robi się już za ciasna i za chwilę najprawdopodobniej postara się podbić Europę. Czy ten młody napastnik zaliczy dzisiaj gola lub asystę?

Przypomnijmy, że w półfinałach australijskiej ekstraklasy odbywają się dwumecze, dlatego dzisiaj nic do końca się nie rozstrzygnie. The Sky Blues poszukają swoich szans na awans na własnym boisku, ale City postara się do Melbourne przywieźć jak najlepszy rezultat. Czeka nas w mojej opinii ofensywne widowisko i pobieram linię 9.5 rzutów rożnych. Jeżeli zerkniemy na bezpośrednie rywalizacje tych drużyn w tej kampanii, to próg kornerów był za każdym razem pokryty (10, 14). Jedni i drudzy posiadają mocny atak, szczególnie przyjezdni i mam nadzieję, że przełoży się to na stałe fragmenty gry. Dokładam do tego kartki idealnie na podwojenie. Kersey trochę ich sypie, a tutaj zawsze sporo emocji jest pomiędzy tymi zespołami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1149
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Jeszcze tydzień temu bym grał 2.. o czym zresztą napisałem już wcześniej... ale potem zobaczyłem, że są 2 mecze.. więc i cały piękny plan w.... hm... wylądował....

Zastanawiam się jak podejść do tego meczu. Mamy SFC gdzie sezon zasadniczy nie zbyt był udany, awans do playoff na zasadzie rzutu na taśmę i próba ratowania sezony właśnie dobrym wynikiem w tej fazie. Z drugiej strony mam City, które sezon wygrało w przedbiegach i było zdecydowanie najlepszą drużyną w pierwszej fazie rozgrywek. Tę fazę zaczynają właśnie tym meczem. Miało więcej czasu na przygotowanie, mogło zobaczyć jak SFC gra z WSW. Dla nich w tym meczu to 'must have' - nie przegrać. Sydney - musi wygrać (a na pewno nie przegrać), bo rewanż w Melbourne będzie ciężki.

Boję się, że może to być spotkanie gdzie oba zespoły podejdą bardzo asekuracyjnie. Dlatego pobieram minimalną ilość bramek - un2,5 - @2,18. (1:1)

I będę obserwował rozwój sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1491
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
A z innej beczki.. grupy na Asian Cup (wygląda łatwo dla Socceros)

1683880260270.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +971
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
I składy na dziś:




ja jeszcze sobie dobiorę na kuponik za minimalną stawkę gol:
Maclaren - @1,96
 
Ostatnia edycja:
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Na jutro - bo sam nie wiem czy się wyrobię na mecz... idę zgodnie z kierunkiem o którym pisałem w zeszłym tygodniu - win Adelaidy @2,5 (1:2)

Miejsce spotkania, rytm meczowy, oraz fakt że Adelaida grała przez większość sezonu dosyć równo, daje mi nadzieję, że ten typ po fajnym kursie może wejść.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na jutro - bo sam nie wiem czy się wyrobię na mecz... idę zgodnie z kierunkiem o którym pisałem w zeszłym tygodniu - win Adelaidy @2,5

Miejsce spotkania, rytm meczowy, oraz fakt że Adelaida grała przez większość sezonu dosyć równo, daje mi nadzieję, że ten typ po fajnym kursie może wejść.
Wszystko fajnie, ale jakby Marynarze chcieli przypadkiem wygrać ten mecz :), to wystarczy wyłączyć Goodwina i Hallorana i 50% siły Redsów odłączona od prądu... No w końcu te pajace (w dużej mierze) trenerzy/pseudomenadżerowie w A-league za coś biorą kasę... No chyba, że biorą więcej od Pana Li :) Wtedy ok... Dla mnie zostaje live, Redsi mogą w końcu spuchnąć, zobaczymy...
Edit
Hehe, i spuchli ft 1-2, Redsi nie pohasali :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1400
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Edit
"Gdyby był x..." no i było ft 1-1 :) czyli wszystko wyjasni się w Melbourne gdzie nawet monetę na 99% rzucę na City 1 a dukata na awans. No chyba, że będzie jakieś trzesienie ziemi, ale na razie nie przewiduję...
Up
City vs Sky Blues - składy optymalne, wypowiedzi piłkarzy i trenerów takie same ofc :) bla, bla - podtrzymuję kierunek sprzed tygodnia, @ 1.85 na 1 nie rozpieszcza, ale słowo się rzekło i moneta na stole wiruje... Oby wpadła do mojej sakiewki, bo sportowo City są dla mnie w tej chwili po prostu lepsi... GL!!!
Edit
Ft 4-0 i super, ale trzeba powiedzieć, że czerwo dla Sydney ustawiło mecz. Z drugiej strony cienkie i fartowne Sydney gdyby przeszło dalej byłoby to bardzo "niesprawiedliwe" choć w sporcie takie pojęcia nie funkcjonują...
Dziękuję za uwagę dla mnie to fajny rezultat, bo rzadko monetami rzucam a tu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3218
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
No cóż... jedziemy razem..więc może niespodzianka?

u mnie na kuponie FT - 1 - @1,86 (4:0)
HT - @2,35 HT (1:0)- oczywiście miał być remis do przerwy.. nie weszło.

Ciekawe czy nie wrócą koszmary z zeszłego roku dla City... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1807
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No cóż... jedziemy razem..więc może niespodzianka?

u mnie na kuponie FT - 1 - @1,86
HT - @2,35

Ciekawe czy nie wrócą koszmary z zeszłego roku dla City... :)
Dla City kończy się pewna epoka, sporo graczy odchodzi po sezonie do Europy, fajna okazja aby zakończyć karierę w City z pucharem w ręku czego im życzę. Jednak aby zagrać w Grande Finale trzeba pokonać po drodze Sydney. Więc nie kracz kolego majekx majekx :)
Edit
No kolego masz szczęście :) ale nie oszukujmy się, czerwo ustawiło nam mecz... Tym razem na wozie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1611
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Przekonaliście mnie Panowie do waszych racji, a więc również wskakuję do tego ropędzonego pociągu co zwie się Melbourne City i oby się nam nie wykoleił po drodze, bo wszyscy będziemy rany lizać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1150
act 8,6K

act

Użytkownik
Widział ktoś gdzieś zakłady na czerwo i karny? W etoto karny po 2,3 (trochę mało), ale w 4 poprzednich meczach ćwierć i półfinałowych był karny. Czerwonej jeszcze nie było, więc może dzisia?
Edit: znalazłem w lvbet czerwo po 6,75 i karny po 3,35 i próbuję obu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2841
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
i składy



do tego jeszcze dodam gol Tilio - @2,95
W ostatnich 2 latach w półfinałach strzelał po golu... może podtrzyma serię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1907
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Dziś City pokazało siłę. Byli po prostu lepsi o klasę od SFC. Ciekawe jak długo by się goście bronili gdyby nie czerwona kartka. Obywatele z tego meczu jednak wyszli trochę poobijani. Na pewno Tilio i Berisha odczuli to spotkanie. Jutro kolejny mecz, tutaj wynik sprzyja bardziej gospodarzą... aż sam jestem jak zagrają z minimalną zaliczką. qowalsky6 qowalsky6 fajnie przewidział efekt wyłączenia Hallorana i Goodwina. W rewanżu przed Adelaidą bardzo trudne zadanie. Muszą zaatakować, ale jedna kontra może szybko bardzo skomplikować ich sytuację. Myślę, że CCM spokojnie będzie wyczekiwać okazji. To nie oni muszą atakować. Dopóki nie stracą bramki, to be będą musieli się przepracowywać. Zwłaszcza, że w finale już czeka na nich City.

Ja delikatnie pobieram un2,5 - @2,8 (2:0)

Widzę po kursach, że buki mocno się nastalili na bramki... no to pora zagrać pod prąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś City pokazało siłę. Byli po prostu lepsi o klasę od SFC. Ciekawe jak długo by się goście bronili gdyby nie czerwona kartka. Obywatele z tego meczu jednak wyszli trochę poobijani. Na pewno Tilio i Berisha odczuli to spotkanie. Jutro kolejny mecz, tutaj wynik sprzyja bardziej gospodarzą... aż sam jestem jak zagrają z minimalną zaliczką. qowalsky6 qowalsky6 fajnie przewidział efekt wyłączenia Hallorana i Goodwina. W rewanżu przed Adelaidą bardzo trudne zadanie. Muszą zaatakować, ale jedna kontra może szybko bardzo skomplikować ich sytuację. Myślę, że CCM spokojnie będzie wyczekiwać okazji. To nie oni muszą atakować. Dopóki nie stracą bramki, to be będą musieli się przepracowywać. Zwłaszcza, że w finale już czeka na nich City.

Ja delikatnie pobieram un2,5 - @2,8

Widzę po kursach, że buki mocno się nastalili na bramki... no to pora zagrać pod prąd.
Niby wszystko fajnie, ale mi jednak bliżej do overa :) cóż taka natura, ba po Twojej stronie majekx majekx jest fakt, iż u Redsów zabraknie Samuraja. Tyle, że jak dla mnie to on czasem pomaga, ale czasem przeszkadza, więc... Tak, czy siak raczej mi live zostaje i zobaczymy co dalej. Sie ma :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1661
majekx 729K

majekx

Znawca A-League
Tak, overmoże być.. ale brać jakiś wysoki czy ov2,5 po @1,33? - ale ja nie o tym. Ja przychodzę z ciekawostką.

Otóż wlaśnie CCM sprzedało wszystkie dostępne bilety. To po raz pierwszy w historii klubu. Fajnie będzie widzieć komplet widzów na trybunach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1218
snajp 460,1K

snajp

Użytkownik
Wczorajsza wygrana City była dla mnie pewniakiem , dziś już nie jest tak łatwo bo Marynarze mają zaliczkę z pierwszego meczu i mogą zagrać na remis. Post majekx majekx o sprzedanych biletach jednak przekonuje mnie ,że CCM przy komplecie publiczności to wygra.
CCM WIN & OVER 4,5 KARTEK @ 2.75 (Turban)

I za dyszkę taki sobie zakładzik zagram :
Obie drużyny otrzymają powyżej 2.5 kartek
Obie drużyny wykonają powyżej 4.5 rz.rożnych @ 5.25

Wszystko zgodnie z planem tylko Turban dziś zbyt łaskawy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1152
act 8,6K

act

Użytkownik
Widział ktoś gdzieś zakłady na czerwo i karny? W etoto karny po 2,3 (trochę mało), ale w 4 poprzednich meczach ćwierć i półfinałowych był karny. Czerwonej jeszcze nie było, więc może dzisia?
Edit: znalazłem w lvbet czerwo po 6,75 i karny po 3,35 i próbuję obu.
Wczoraj czerwo ładnie siedło, karny niestety nie.
Dzisiaj kurs na czerwo taki sam jak wczoraj, mimo, że linia na kartki wyższa. Pewnie przez sędziego, który od bardzo dawna nie pokazał czerwonej kartki. Może pora na przełamanie?
Co do karnego to widzę value w kursie (lvbet znowu 3,35 gdzie etoto ma 2,3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1152
Do góry Bottom