>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO Blast Paris Major 2023 (08.05-21.05)

Status
Zamknięty.
kns_esport 183,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
🔫 G2 - Complexity ż
Handi +5,5 rund Complexity @ 1.85 totalbet

O complex pisałem powyżej, dodam że gdzieś widzę w nich lekkiego zadymiarza turnieju. Czytalem wywiad z hallzerkie, twierdzi że on i drużyna są mega przygotowani, spędzili campa w Australi i w Polsce po czym udali się do Francji. G2 różnie, oni myślę czy w takich bo1 podchodzą bardziej jako forma treningu i próbowanie nowych rowiązań czy taktyk, na pewno nie chcą się ujawniać w 100% by potencjalni przeciwnicy w późniejszej fazie turnieju nie mieli co analizować. Ugranie 11 rund przez Complex jak najbardziej w zasięgu, linia taka że bym nie wszedł na -5,5 na G2 na pewno.

🔫 FaZe - pain @ 1.39
Win FaZe @ totalbet

Boję się zawsze takich meczy i kursów, ale ekipa karrigana też podeszła mentalnie zmotywowana do tego turnieju, chcą zamknąć erę cs;go powiedział tak karrigan, być może dla niego czy raina to są ostatnie takie imprezy, na pewno już zostało im mniej niż więcej.
 
'Corek 232,6K

'Corek

Znawca - e-sport
Apeks vs Grayhound
Grayhound @ 3,16 pinnacle
tak bliskooo


Po takim kursie jak najbardziej spróbuję. Apeks w formie w ostatnich tygodniach, to nie podlega dyskusji, ale nadal to nie jest jakaś ścisła topka i nie było by sensacji gdyby to przegrali. Australijczycy nie raz już udowodnili, że mogą postawić się każdemu. Dziś po pięknym powrocie ograli forze, niesamowicie zmotywowani, widzieliśmy tą radość. Oczywiście Apeks słusznie faworyzowany, ale czy aż w takim stopniu? Zobaczymy, ja spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Fluxo zakończy fazę z bilansem 0:3 @3.55 betfan

Pokaż załącznik 29417

Potężne value, nie wiem co oni mieli w głowach wystawiając takie kursy. Fluxo to zdecydowanie najsłabsza drużyna na tym turnieju. Zarówno w pojedynku z Grayhound i Mongolz byliby underdogiem. Inni bukmacherzy mają poprawne kursy oscylujące od 1,80 do 2,20. Polecam łapać bo na 100% spadnie. Pierwszy mecz grają z Pain, gdzie na faworyta jest 1.45, a kolejny będą najprawdopodobniej grali z Monte i kursy będą podobne (jak nie niższe).

Niedługo dodam kolejne bety.
Jak ktoś stawiał, to można dla świętego spokoju kontrować po kursach 5-6 (sam tak delikatnie robię, bo mam w to dużo wsadzone). Na to, że fluxo odpadnie z bilansem 0:3 jest kurs 1.10.
 
'Corek 232,6K

'Corek

Znawca - e-sport
NiP vs OG / OG win @ 2,08 pinnacle

Mouz vs GL / Mouz win @ 1,48 pinnacle

Complexity vs paIN / Complexity +3.5 @ 1,50 pinnacle

Niestety nie mam czasu, na chwilę obecną Mouz bo3 spokojnie moim zdaniem powinno wziąć. Kurs na OG przesadzony i z takim nipem biorę ich.
Brazylijczycy na fali już od dawna, ale Complex nie wygląda tutaj źle i hc powinni pokryć.

Jeśli zdążę to dopisze coś przed meczem
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 417K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Monte - forZe
Monte wygrana @ 1.54

BOROSO, DemQQ i Woro2k widać, że są w gazie na tym Majorze. Zarówno w pierwszym przegranym nieszczęśliwie, bo ze stanu 14:10 na 14:16, meczu z Faze jak i wygranym z Fluxo - cała trójka rozegrała świetne spotkanie - Woro2k z wieloma entry fragami, a BOROS i DemQQ z masą multikilli w rundach oraz ugranych rundach clutch. Krasnal w ekipie Monte, czyli nasz rodak, w pierwszym meczu również zagrał świetne zawody, w drugim meczu z Fluxo trochę był w cieniu, ale to też wydaje się z uwagi na ustawienie taktyczne. SDY moim zdaniem prowadzi tutaj dobrze dysponowane Monte do dalszej części Majora, a forZe raczej nie powinno w dniu dzisiejszym stanąć na przeszkodzie. Przegrali oni ze słabo dysponowaną drużyną Grayhound , gdzie prowadząc spotkanie, finalnie oddali je Brazylijczykom. Wygrana z Liquid może dobrze i wygląda na papierze, ale moim zdaniem ta wygrana była raczej spowodowana słabą postawą graczy formacji Liquid, a nie świetnej grze forZe.

ENCE - FaZe Clan
FaZe Clan wygrana @ 1.55

FaZe wydaje się być w tym Majorze lekko pod formą. Dopiero przyciśnięci do ściany w meczu z Monte, gdzie musieli odrabiać wynik 14:10 pokazali swoją klasę i udowodnili fakt, że granie na dużych turniejach pod presją to dla nich paliwo napędowe. Następnie pokonali oni dobrze dysponowane paiN. Zatem mamy tutaj dwa zwycięstwa, z dwoma niby słabszymi rywalami na papierze, ale dobrze dysponowanymi na tym turnieju drużynami. Twistzz, ropz oraz zawsze świetnie dysponowany Karrigan moim zdaniem powinni sobie poradzić dzisiaj z ENCE - to w takich spotkaniach właśnie ekipa FaZe najbardziej potrafi odpalić - grając pod presją.

TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 183,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Screenshot_2023-05-09-10-26-22-23_b8470cd70b80f71e724fc38f365b8a89.jpg
Totalbet
AKO : 10.11

Kompletny brak czasu w dzień. Tasiemka dla funu. Po południu pojawia się jakieś analizy
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Kilka propozycji ode mnie, opis wszystkich spotkań bez typów konkretnych tutaj

Mongolz vs Grayhound

Wczoraj oba typy w stronę Mongolz trafne i dzisiaj ponownie idę w ich stronę. Hasteka pokazał, że potrafi (i to na G2!). Grayhound piękny comeback na forze (chociaż to tamci oddali na własne życzenie, to nie była rewelacyjna gra Grayhound, tylko słabsza gra forze), a potem porażka 16:0 na Apeks. Miesiąc temu w BO3 górą było Grayhound, czas na rewanż.

Mongolz jest dla mnie lepszą drużyną i uważam, że wygrają dzisiejszy mecz i będą grali o awans.

Mongolz wygra 1.85 unibet

Muszę przyznać, że Apeks mnie mocno zaskoczyło utrzymaniem dobrej dyspozycji z RMR. Nie doceniałem ich, a udowodnili, że ich ostatnie występy to nie był przypadek. Mimo wszystko G2 to jest dla mnie różnica klas. Podobają mi się kursy na wygraną 2:0 G2, spodziewałem się czegoś w okolicach 1.60.

G2 wygra 2:0 2.0 unibet

Porażka Fluxo zamyka sporą inwestycję po kursie 3.55. Widzę tu tylko jedną możliwość, jaką jest zwycięstwo Liquid. Mają bilans 0:2, słabo weszli w turniej, ale zagrali całkiem solidne spotkania. Jak dla mnie ogarną się i jeszcze awansują, a mecz z Fluxo będzie idealny, żeby się rozsztrzelać.

Liquid wygra 2:0 1.60 unibet

Wczoraj nie trafiłem dwóch betów na Mouz, do trzech razy sztuka. Bo3 to ich mocna strona, są drużyną o klasę lepszą. Po prostu nie widzę tutaj żadnych szans dla GL i idę w 2:0 Mouz.

Mouz wygra 1.50 unibet
Mouz wygra 2:0 kurs 2.45 unibet


Dodatkowe bety
M0nesy więcej eliminacji od Niko 1.80 betfan
skull więcej od floppiego 1.60 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Hej, już kiedyś pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi, może tym razem się uda. Czy są jakieś zasady odnośnie pierwszeństwa wybierania mapy czy odbywa się to na zasadzie losowania. Z moich obserwacji zdecydowanie częściej w bo3 pierwsza mapę wybiera underdog jak w obecnie trwającym meczu Apeks-G2, ale czasami jest inaczej jak w równolegle trwającym meczu Ence-Faze gdzie pierwsze pickowalo Fazę. Ma ktoś z Was wiedzę od czego to zależy? Byłaby to cena informacja bo często mniej więcej można przewidzieć jakie mapy kto będzie pickowal i wyłapywać fajne kursy tylko zazwyczaj muszę czekać na 5 minut przed samym meczem żeby sprawdzić czyją mapa grana jest jako pierwsza
 
jaroslav_ 417K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Hej, już kiedyś pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi, może tym razem się uda. Czy są jakieś zasady odnośnie pierwszeństwa wybierania mapy czy odbywa się to na zasadzie losowania. Z moich obserwacji zdecydowanie częściej w bo3 pierwsza mapę wybiera underdog jak w obecnie trwającym meczu Apeks-G2, ale czasami jest inaczej jak w równolegle trwającym meczu Ence-Faze gdzie pierwsze pickowalo Fazę. Ma ktoś z Was wiedzę od czego to zależy? Byłaby to cena informacja bo często mniej więcej można przewidzieć jakie mapy kto będzie pickowal i wyłapywać fajne kursy tylko zazwyczaj muszę czekać na 5 minut przed samym meczem żeby sprawdzić czyją mapa grana jest jako pierwsza
Odpowiadam raz jeszcze. Żeby było przejrzyście.

Best-of-One (BO1) Wyżej rozstawiona drużyna wybierze, czy będzie drużyną A czy drużyną B w następującym systemie:
Drużyna A usuwa 2 mapy
Drużyna B usuwa 3 mapy
Drużyna A usuwa 1 mapę
Drużyna B wybiera stronę startową

Best-of-Three (BO3) Wyżej rozstawiona drużyna wybierze czy będzie drużyną A czy drużyną B w następującym systemie:
Drużyna A usuwa 1 mapę
Drużyna B usuwa 1 mapę
Drużyna A wybiera mapę 1
Drużyna B wybiera stronę startową na mapie 1
Drużyna B wybiera mapę 2
Drużyna A wybiera stronę startową na mapie 2
Drużyna B usuwa jedną mapę
Drużyna A usuwa jedną mapę
Drużyna B wybiera stronę startową na mapie 3

Źródło: https://blast.tv/major/rulebook

EDIT 'Corek 'Corek potwierdził poprawność :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
'Corek 232,6K

'Corek

Znawca - e-sport
GL vs OG / OG win + Complexity vs Liquid / Liquid win @ 2,35 pinnacle

Na szybko niestety. Gram takiego dubelka. GL jak i OG tutaj poniżej oczekiwań, fiku z ekipą w dziecinny sposób oddali zwycięstwo z Nip i dziś mają nóż na gardle. Complex zaczęło od zwycięstwa na GL by później zagrać dwa bardzo słabe spotkania. Liquid wcale nie lepiej bo mimo ogrania fx, to nic w tym spotkaniu nie pokazali. Yekindar zagra na swoim poziomie to nie powinno być większych problemów. TL obecnie jako kolektyw jest zdecydowanie lepszą ekipą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Popieram typ na OG, chociaż liczyłem, że może buki rzucą coś +1.60, a w tym momencie widzę 1.50. Wczoraj do pewnego momentu wyglądali bardzo dobrze, wypuścili wygrany mecz, są lepszą ekipą niż GL i jeśli zagrają na swoim poziomie to wygrają. Liczę też, że mogą sobie poradzić lepiej z presją odpadnięcia z turnieju niż młodsza i mniej doświadczona ekipa GL.

Natomiast co do Liquid to bardzo bym uważał. Nie widziałem ich w poprzednich meczach z Forze i Apeks gdzie w sumie te wyniki mimo porażki były bliskie, natomiast wczoraj oglądałem mecz z Fluxo i wyglądało to bardzo, bardzo źle. Nie wiem, może to kwestia nastawienia, że rywal z bardzo niskiej półki i że mecz sam się wygra, ale ta gra na prawdę wyglądała słabo i było blisko abyśmy już Liquid na majorze nie oglądali. Dzisiaj grają z Complex którym wczoraj kompletnie nie wyszedł mecz z Pain, ale pamiętajmy że było to BO1, czasami źle zaczniesz i już ciężko wrócić i jest po meczu. Complexity jest chimeryczną drużyną, czasami grają bardzo kiepsko, ale też zdarzają się im mecze na naprawdę niezłym poziomie i ja bym ich w tym meczu nie skreślał, zwłaszcza po tym co widziałem we wczorajszym meczu Teamu Liquid. Kurs na Liquid oscyluje w granicach 1.45-1.50. Dla mnie jest to zdecydowanie za mało, odpuszczam ten mecz, ale gdybym już musiał na coś się decydować to grałbym Complex, że ugra mapę po 1.55-1.60. Według mnie prawdopodobieństwo wyższe a kurs też trochę lepszy.

Natomiast ja do OG dorzucam zwycięstwa NIP-U. Kurs może nie powala, ale ja w tym meczu nie widzę możliwości porażki tej ekipy. Grayhound zrobił swietny comeback z Forze, ale traktuje to jako przypadek. Później APEKS pokazało im miejsce w szeregu gdzie rozjechało ich na Mirage. Wczoraj ok, pokonalo Mongolz no ale to drużyna jednak trochę z niższej półki niż NIP. NIP jak na razie może bez fajerwerków, ale w zasadzie też nie ma się do czego przyczepić. Pokonali MOUZ, później porażka z ENCE które jak widać przyjechało na Majora w bardzo dobrej dyspozycji i jest już w fazie Legend, no i na końcu wczorajsza wygrana z OG gdzie wyraźnie przegrywali i taki comeback i zwycięstwo po dogrywce powinno dać im pozytywnego kopa. Grayhound raczej najpierw będzie banowało Overpassa także pickiem NIPU powinien być Mirage na którym się dobrze czują a na którym Grayhound jak już wspomniałem dostał bęcki 0:16 od APEKS. Dla mnie tutaj pewne zwycięstwo NIPU

Gram też już lżej

Apeks win: Ostatnie tygodnie dla APEKS bardzo dobre, na tym turnieju również wyglądają solidnie, wczoraj przegrali wyraźnie no ale grali z G2. Pain również wygląda dobrze, uważam, że to może być zacięte spotkanie, ale ja jednak bardziej sobie cenię europejską formację

Faze + Monte win: Faze ok wczoraj przegrało z Ence, ale tak jak pisałem, Ence na tym turnieju wygląda bardzo dobrze i taka porażka mogła im się przytrafić. Forze ma potencjał, ale zdarzają się im też wpadki jak z Grayhound. Liczę, że Faze nie będzie chciało grać jutro o życie i już dzisiaj podejdą na maksa skoncentrowani, a że są lepszą drużyną powinni sobie poradzić.

Do tego Monte. Kurs nie zachwyca i martwi wczorajsza wyraźna porażka z Forze, ale już coś pisałem o meczach B01. Generalnie na przestrzeni ostatnich tygodni MONTE gra naprawdę wybornie i nie sądzę aby azjaci którzy faktycznie czasami potrafią zaskoczyć mogli jednak tutaj w formacie już B03 pokonać naszego Krasnala i jego Ukraińskich kolegów.

Podsumowując:

Główny bet:

OG+NIP WIN: @1.81 unibet

Pozostałe:

Faze+Monte WIN: @1.66


Apeks WIN: @1.82 unibet

+ po tym co wczoraj zaprezentowali odradzam granie wygranej Liquid po 1.50

edit: szkoda tego OG, ale dzien na lekki plus
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
TheMongolz wygra przynajmniej jedna mapę @2.31


Idę dziś w stronę Mongolzow na przynajmniej jednej mapie troszkę dziwi mnie wystawiony kurs na monte (@1.19) i że są aż takim faworytem ja rozumiem że drużyny z Azji zazwyczaj są underdogami ale czy mongolz w tym meczu będą aż takimi? jak dla mnie wątpię. Ostatnio bardzo dobry występ drużyny z mongoli na IEM Rio i walczenie na równi z rówym z takimi drużynami jak Heroic, Navi czy Imperial tutaj na blascie też już pokazali że potrafią grać dobre spotkanie z G2 i bardzo dobra strona terro niestety strona broniąca już nie wyglądała tak dobrze i finalnie przegrali. W kolejnym meczu wygrana z drużyna Gamer Legion i wczoraj porażka z drużyna z Australii. Po przeciwnej stronie drużyna Monte która powoli dopiero dobija do czołowych drużyn i przeplata dobre mecze ze słabymi w pierwszym meczu przegrali tak naprawdę wygrany mecz na Faze bo już mieli prowadzenie 14:10 i finalnie przegrali 14:16. W drugim wygrana z jedna z najsłabszych drużyn na Blascie Fluxo no i wczoraj ostre baty od Forze.
Odnośnie map jakie możemy tutaj zobaczyć na pewno nie będzie to inferno (Monte first ban) i Vertigo (raczej first ban Mongolz) Tak szczerze nie wiem jaka tutaj mapę może wybrać drużyna z Azji
być może pickna overpassa na którym pokonali ostatnio Heroic lub spróbują po wczorajszej porażce jeszcze raz zagrać nuke.

Podsumowując taka rozbieżność w kursach dla mnie jest nie zrozumiała Jak wydać mongolz potrafi walczyć na równo z lepszymi drużynami niż monte wiec dlaczego z drużyną która dopiero wchodzi do tieru1 mieli by nie wygrać przynajmniej jednej mapy jak dla mnie kurs fajny do spróbowania a nawet można ryzykować mongloz win caly mecz @5.15
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
TheMongolz wygra przynajmniej jedna mapę @2.31


Idę dziś w stronę Mongolzow na przynajmniej jednej mapie troszkę dziwi mnie wystawiony kurs na monte (@1.19) i że są aż takim faworytem ja rozumiem że drużyny z Azji zazwyczaj są underdogami ale czy mongolz w tym meczu będą aż takimi? jak dla mnie wątpię. Ostatnio bardzo dobry występ drużyny z mongoli na IEM Rio i walczenie na równi z rówym z takimi drużynami jak Heroic, Navi czy Imperial tutaj na blascie też już pokazali że potrafią grać dobre spotkanie z G2 i bardzo dobra strona terro niestety strona broniąca już nie wyglądała tak dobrze i finalnie przegrali. W kolejnym meczu wygrana z drużyna Gamer Legion i wczoraj porażka z drużyna z Australii. Po przeciwnej stronie drużyna Monte która powoli dopiero dobija do czołowych drużyn i przeplata dobre mecze ze słabymi w pierwszym meczu przegrali tak naprawdę wygrany mecz na Faze bo już mieli prowadzenie 14:10 i finalnie przegrali 14:16. W drugim wygrana z jedna z najsłabszych drużyn na Blascie Fluxo no i wczoraj ostre baty od Forze.
Odnośnie map jakie możemy tutaj zobaczyć na pewno nie będzie to inferno (Monte first ban) i Vertigo (raczej first ban Mongolz) Tak szczerze nie wiem jaka tutaj mapę może wybrać drużyna z Azji
być może pickna overpassa na którym pokonali ostatnio Heroic lub spróbują po wczorajszej porażce jeszcze raz zagrać nuke.

Podsumowując taka rozbieżność w kursach dla mnie jest nie zrozumiała Jak wydać mongolz potrafi walczyć na równo z lepszymi drużynami niż monte wiec dlaczego z drużyną która dopiero wchodzi do tieru1 mieli by nie wygrać przynajmniej jednej mapy jak dla mnie kurs fajny do spróbowania a nawet można ryzykować mongloz win caly mecz @5.15
Początkowo tez myślałem, że ten kurs na Monte jest za niski i może faktycznie tutaj można by podciągnąć do 1.25... no może maks 1.30 ale to już by była chyba przesada.

Monte naprawdę ostatnie tygodnie jest bardzo mocne. W ostatnich tygodniach grali tych spotkań sporo, bo dwa miesiące to 35 meczów i jaki mają bilans? 29-6. Z kim porażki? NIP, Heroic, Vitality, Heet, Faze, Forze? Prócz Heet które zresztą ostatnio też notuje bardzo dobre wyniki tutaj odnosili porażki tylko ze ścisłym topem. Drużyny pokroju typu Mongolz a nawet ciut mocniejsze Monte ostatnio leje jak leci (pokonali m.in 3x Apeks, 2x Heet, 2x Forze, Nine, Cloud9, Ence, 2xTeamSpirit Academy - są to naprawdę solidne marki i sporo lepsze niż Azjaci). A Mongolz, ok zdarzają się im pojedyncze dobre występy ale tak naprawdę oni nikogo mocnego jeszcze nie pokonali. Ok, jest Imperial i GL, ale no nie oszukujmy się, Imperial do czołówki nie należy, a GL ostatnio pod formą. Jedyne co może martwić to wczorajsza gorsza dyspozycja Monte w meczu z Forze, ale tak jak pisałem było to B01 czasami taka gorsza mapa może się przytrafić. Faktycznie @1.20 jakoś nie zachęca do gry, ale nie uważam, że tutaj mamy jakąś pomyłkę w kursach. Monte powinno być tutaj mocnym faworytem. Powodzenia i oby skończyło się 2:1 dla Monte ;)
 
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
To ja dopiszę kilka słów

Mecz już trwa, ale sam szedłem mocno w zwycięstwo OG. Dla mnie to nie GamerLegion zagrało dobrze, tylko Mouz tragicznie. Z tego co widzę póki co jest dosyć wyrównanie.

Liquid - Complexity

Tutaj na to spotkanie mam trochę inną wizję. Ja widzę dzisiaj wygraną Liquid (i to dosyć spokojną). Moim zdaniem było trochę lekceważenia przeciwnika, ale też Fluxo postawiło wszystko na jedną kartę, a że indywidualnie są to solidni zawodnicy to wyszło jak wyszło. Grali praktycznie jak na jakimś matchmakingu faceitowym z czym Liquid szczególnie na początku, średnio sobie radziło. Wcześniejsze mecze Liquid miało dobre, w pierwszym, gdzie przegrali na Apeks nie dojechał NAF, który na 28 rund miał 7 eliminacji (gdzie zwykle jest to ich mocny punkt). Na forze bardzo wyrównany mecz i akcja zorte gdzie w końcówce zabił 3-4 rywali na b przesądziło.W Antwerpii było podobnie, pierwsze dwie porażki i potem przejazd po wszystkich (pokrywa się nawet dzisiejszy przeciwnik).
1683713220489.png

Idę w scenariusz, gdzie Liquid utrzyma poziom z pierwszych meczów, nie patrząc przez pryzmat spotkania z Fluxo.

Liquid wygra @1.50 pinnacle
Liquid 2:0 @2.35 pinnacle


Apeks vs Pain
Tutaj idę inaczej niż kolega @myron_bolitar i widzę zwycięstwo Brazylijczyków. Biorę poprawkę na to, że mam tendencję do lekceważenia Apeks, ale swój typ opieram głównie na stylu gry. Mocno europejski, stabilny styl Apeks vs szalony, agresywny taki trochę jak Furia styl Pain. Kosmiczni indywidualnie, kreatywni, bardzo mocni po stronie terro. Uważam, że zrobi to przewagę i Pain będzie grało dalej.

Pain wygra 2.05 pinnacle
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
Siurkacz 3,4K

Siurkacz

Użytkownik
Ostatni dzień challengers stage, trzeba odrobić straty z poprzednich dni..

Forze-GL +2.5 mapy @1.89 Forbet
Jak dla mnie najpewniejsze co można w tym meczu postawić. Widzę tu wynik 2:1 dla Forze aczkolwiek jak Gl znowu wygra nie będzie to dla mnie zaskoczeniem. Widziałem jak graliscie na mouz i na og podczas gdy ja grałem w każdym z tych meczów mapę oraz wina na gl ale się nie odzywałem bo sam przegrywam caly czas głównie przez fragi h2h od czego mi już łeb pęka myśleć czy może dzisiaj po raz kolejny z rzędu biguzera zaora skullza czy może jednak dzisiaj skullz ogarnie a może fang przegra z floppym a może jednak znowu wygra albo czy nekiz 15 raz z rzędu wygra z hardzao.... a jak dałem na niego to oczywiście dziś przegrał 1 raz ;D Także mój główny bet na to spotkanie to over 2.5 mapy, będę grał także mapę dla GL , win forze oraz dokładny wynik 2:1 dla forze.

Pain-Monte Pain wygra @2.47 Forbet
Jak dla mnie pain jest zdecydowanie lepszym teamem jeżeli chodzi o zespołowość i myślę że jutro to przechyli szalę zwycięstwa dla Brazylijczyków. Woro2k missuje dużo strzałów, sdy odkąd zaczął prowadzić(tak słyszałem) kiepsko strzela no i krasnal który też kiepsko ogarnia. Jak dla mnie taktyka boros go kill w tym meczu nie wystarczy. Jak dla mnie monte wygra anubisa jeżeli go wezmą a reszta map dla Pain. Będę grał też Boros>sdy bo to darmowy kurs 1.3-1.4 który wchodzi codziennie z łatwością. Zastanowię się także nad Woro>sdy oraz Demq>Krasnal.

Ostatni mecz to liquid na które będzie pewnie szła masówka po dzisiejszej wygranej na complexity, ja pewnie też się dołączę do tego ale będę szukał jakichś wyższych kursów na h2h oraz 0-2 pomimo tego że przegrali mi dużą kasę przegrywając z apeks.

W SKRÓCIE: 2:1 FORZE 2:0 LIQUID 2:1 PAIN

JUTRO ODRABIAMY STRATY POZDRO

Edit:Szkoda strzepic ryja, nie wiem czy ktokolwiek na świecie betowal że forze nie ugra mapy, kolejny dzień na minusik hehe, dobrze że jest jeszcze główna faza więc będzie okazja żeby przegrać jeszcze więcej🤣
 
Ostatnia edycja:
S 253

SZKYSZKY

Użytkownik
Siema, dołączam do zabawy.
Wczoraj był dobry dzień, ale to już przeszłość. Dzisiaj wydaje mi się że może być jak wiatr zawieje. Ja pograłem luźną czutkę za freebeta, tak więc nie polecam :p
Forze - GL over 2,5 mapy 1.90 + Pain - Monte over 2,5 mapy 1.84 + Grayhound - Liquid DW: 1:2 3.35 = 11.71 / Go+bet

Po krótce, Forze gra dobrze więc słusznie są faworytem, GL złapało wiatr w żagle wracając z bilansu 0:2 i ten Overpass wygląda od nich dobrze, 3 miesiące temu wygrali z Forze tą mapę, myślę że dzisiaj też ją pickną i zgarnął na swoje konto. Obie ekipy biorą swoje wybory i walka o awans trwa do samego końca.

W drugim spotkaniu, myślę że spotykają się ekipy na równym poziomie, tak więc dla mnie jest to mecz 50/50, obie grają w kratkę i tak naprawdę nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Przwiduję tu walkę do samego końca, Pain zgarnia Nuke jako swój wybór, Monte bierze Ancienta i wszystko rozstrzygnie się na 3 mapie.

W trzecim spotkaniu, mamy zdecydowanego faworyta. Typowe Liquid, która gra padakę na samym początku i później wraca do turnieju. Jak kolega wyżej napisał też mnie nie zdziwi, jak w kolejnej fazie przebrnął przez grupę jak burza. Typ podyktowany szukaniem kursu, Grayhound jeżeli chce cokolwiek namieszać w tym spotkaniu to musi wygrać mapę swojego wyboru, najprawdopodobniej dostaniemy od nich Ancienta, jest to druga najbardziej ograna przez nich mapa w ostatnich 3 miesiącach. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Monte WIN + Forze wygra minimum jedną mapę @2.00

Wczoraj 4/5 typów trafione, chociaż przez to OG ten zarobek był bardzo niewielki.

Od razu zaznaczę, że liczyłem, że z takiego dubla dostanę coś pomiędzy 2.15-2.25. Po 2.00 nie byłem do końca przekonany czy to grać, bo są to moim zdaniem prawidłowo wystawione kursy i nie ma w nich wartości natomiast jest to Major i po prostu nie mogłem sobie odmówić :). Jeśli ktoś (całkiem słusznie) szuka tylko valubetów to moim zdaniem w powyższych typach ich nie znajdzie, w mojej opinii bukmacherzy prawidłowo ocenili szansę.

Nie ukrywam, że mam słabość do Monte, indywidualnie są to świetni zawodnicy, od kilku tygodni moim zdaniem należą do czołówki CS, bez problemu pokonują wszystkie średnie a i również te mocniejsze ekipy. Nie zdarzają im się żadne wtopy - jeśli już sporadycznie przegrywają to z drużynami ze ścisłego TOP-U (może poza jedną porażką z HEET, które też ostatnio prezentuje się bardzo dobrze). Nie chcę się powtarzać, ale ich bilans z ostatnich dwóch miesięcy to w tym momencie 30-6 a nie nabijali go tylko grając z ogórkami tylko naprawdę solidnymi markami.

Na samym Majorze prezentują się względnie dobrze. Przegrany pierwszy mecz 14:16 z Faze, który na pewno wstydu nie przynosi, pewna wygrana z Fluxo, następnie dotkliwa porażka w BO1 z Forze i wczorajsza wygrana 2:0 z Mongolz.

Tak jak któryś z użytkowników wspomniał, może martwić trochę brak trenera, ale wczoraj w studiu eksperci mówili, że trener pomaga im z domu i przygotowuje taktyki na dany mecz. Oczywiście nie jest to optymalna opcja, ale zawsze coś.

Pain gra również całkiem nieźle na tym majorze, przejechali się po Fluxo i po Complexity, ale były to jedne z gorszych ekip na tym turnieju. Wczoraj w decydującej mapie z APEKS mieli wszystko w swoich rękach, bo zdobyli 7 punktów po stronie CT na najbardziej pro TT mapie w poolu czyli Anubisie i wydawało się, że to oni sięgną po zwycięstwo, ale jednak po zmianie stron zagrali fatalnie i przegrali do 9.

Ja zaufam Monte, oczywiście specjalnie wygrana Brazylijczyków mnie nie zdziwi bo to też solidna drużyna, ale ja bardziej cenię sobie europejską formację.

Do dubla dołożyłem Forze, że ugrają chociaż jedną mapę. Oni w zasadzie mogliby już czekać sobie na rywala w fazie legend, ale do tej pory nie wiem jak wypuścili mecz z Grayhound gdzie mieli już 12:3. Na szczęście otrząsnęli się po tej porażce i później pokonali Liquid i Monte, a wczoraj co prawda przegrali 0:2 z Faze, ale nie były to jednostronne mapy.

Za rywala mają GamerLegion które zaczęło fatalnie po przegrali z niżej notowanymi Complexity i Mongloz, no ale grając już o życie w ostatnich dwóch meczach pokazali się z dobrej strony i niespodziewanie pokonali Mouz i OG. Widać, że coś drgnęło, potencjał w tej ekipie jest, natomiast nie chce mi się wierzyć, żeby pokonali Forze 2:0, są zbyt chwiejną ekipą i uważam, że na pewno będziemy świadkami jakiegoś momentu słabości z ich strony co mam nadzieję wykorzysta Forze. Dla mnie Ruskie to biorą, ale bezpiecznie pobieram tylko handicap jednej mapy.

Myślałem, żeby jeszcze podbić Liquid, bo powinni sobie poradzić, ale nie chcę kusić losu po jakimś marnym 1.15-1.20. Wczoraj patrząc tylko po wyniku zagrali już lepiej niż z Fluxo, ale ja po tym meczu raczej prędko nie będę decydował się na granie w ich stronę, zwłaszcza, że Complexity chyba również nie trafiło z formą na tego Majora więc to wcale nie musi być jakiś wyznacznik. Grayhound do mocarzy nie należy, ale coś niecoś potrafią i grając na zasadzie ,,nie mamy nic do stracenia" mogą pokusić się o jakąś niespodziankę
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 232,6K

'Corek

Znawca - e-sport
Elige vs yekindar / yekindar więcej fragów @ 1,85

Niestety na szybko z pracy. Nie idę tutaj w żadną stron, Liquid prawie przegrało z Flx, po za tym wcale świetnie nie wyglądają, więc nic mnie nie zdziwi. Idę w fragi Łotysza, już wiele razy mówiłem o tym, że wniósł bardzo dużo do drużyny często to od niego sporo zależy. Każde spotkanie jest inne, ale na ostatnich bodajże 10 spotkań to Łotysz 7 rasy miał więcej fragów. To sucha statystka, ale on to dziś musi pociągnąć.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Sprout-00Nations - 1 @1.85

Wczoraj jeszcze można było łapać w okolicach @2.0 co było niezłą okazją, podaję aktualne rynki, bo ten kurs również moim zdaniem nadaje się do gry. Europejczycy to moim zdaniem lepsza formacja a w dodatku ostatnio są w dużo lepszej formie. Mają serię 3 zwycięstw w tym ostatnie w będącym mocnym gazie Looking4Org (Heet). Wcześniejsze porażki gdzie urywali mapy Cloud9 i 9ine również wstydu nie przynoszą. Jeśli spojrzymy na brazylijczyków to tu tak kolorowo nie jest. Wygrali co prawda ostatnio z Forwards, ale umówmy się, ta ekipa do tuzów nie należy. Przed tym za to mierzyli się już kolejno z Aurora, ITB i Pain czyli rywalami mniej więcej z półki Sprout i tam już dochodziło do gładkich porażek 0:2 gdzie potrafili oddać dwie mapy do 3 punktów. Podsumowując, lepsza drużyna, lepsza forma, granie w kierunku Sprout wydaje się dobrą opcją.

Monte - Eyeballers - 2 @2.45

Rzucam taką luźną propozycję którą sam zagrałem za niską stawkę, bo głównym i w zasadzie jedynym argumentem który powoduje, że decyduje się na ten zakład jest uczestnictwo Monte w Majorze. Dzisiaj mają dzień przerwy, dlatego grają w ESL. Czy Krasnal z kolegami będzie w stanie 100% skoncentrować się na tym meczu skoro jutro grają mecz w najważniejszym turnieju w roku i są już w fazie Legends? Być może tak, być może nie. Eyeballers to nie są ogórki i są w stanie wykorzystać błędy rywali którzy myślami mogą być gdzie indziej.

Oczywiście jeśli ktoś nie lubi takich ,,teorii spiskowych" to nie polecam grać tego typu, bo Monte to w tym momencie dużo lepsza drużyna która w ostatnich dwóch miesiącach wielokrotnie spotykała się z rywalami z podobnej półki i za każdym razem wygrywała.

EDIT: NIECH JAKIŚ MODERATOR USUNIE TEGO POSTA BO W POŚPIECHU WRZUCIŁEM TUTAJ TYPY NIE Z TURNIEJU Z PARYŻA
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom