>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MuchBetter - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
czyli jednak ludzie nie czytają tego, że muchbetter ma zakaz sądowy wpłat a nie problemy techniczne :unsure:

Po dokonaniu oceny charakteru ewentualnych naruszeń bank centralny wystąpił do sądu i po otrzymaniu jego zgody zobowiązał instytucję „Payrnet” czasowo do czasu przeprowadzenia kontroli i wydania decyzji Banku Litwy w sprawie podejrzanego naruszenia, nienawiązywania relacji biznesowych z nowymi klientami, a także z pośrednikami i osobami dystrybuującymi i/lub wykupującymi pieniądz elektroniczny tej instytucji.

Nakazano również zaprzestanie świadczenia usług za pośrednictwem spółki pośredniczącej instytucji MIR LITHUANIA.


UAB MIR Lithuania (“MIR Lithuania”). MIR Lithuania is located at J.Balcikonio st.3 LT 08200, Vilnius. Company number 305658973 Licenced and regulated as an agent of PayrNet UAB which is authorised and regulated by the Bank of Lithuania with registration code number 305264430. UAB MIR Lithuania is licenced by the Romanian National Office for Gambling (NOG) with licence number Nr:2427/26.11.2020 MIR Limited UK Ltd: Registered offices at Signature By Regus Berkeley Square, Berkeley Square House, 2nd Floor, London, England, W1J 6BD. Licensed and regulated as electronic -money institution (EMI) by the UK Financial Conduct Authority (FCA) License No.: 900704
MuchBetter is proud to be a member of the EMA (Electronic Money Association) and the FFE (Fintech Financial Crime Exchange)

Ciekawostka... Mir to kacapski system płatności...

https://www.svoboda.org/a/v-uzbekistane-ne-rabotayut-zarubezhnye-karty-mir-/32047719.html

 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
czyli jednak ludzie nie czytają tego, że muchbetter ma zakaz sądowy wpłat a nie problemy techniczne :unsure:

Po dokonaniu oceny charakteru ewentualnych naruszeń bank centralny wystąpił do sądu i po otrzymaniu jego zgody zobowiązał instytucję „Payrnet” czasowo do czasu przeprowadzenia kontroli i wydania decyzji Banku Litwy w sprawie podejrzanego naruszenia, nienawiązywania relacji biznesowych z nowymi klientami, a także z pośrednikami i osobami dystrybuującymi i/lub wykupującymi pieniądz elektroniczny tej instytucji.

Nakazano również zaprzestanie świadczenia usług za pośrednictwem spółki pośredniczącej instytucji MIR LITHUANIA.


UAB MIR Lithuania (“MIR Lithuania”). MIR Lithuania is located at J.Balcikonio st.3 LT 08200, Vilnius. Company number 305658973 Licenced and regulated as an agent of PayrNet UAB which is authorised and regulated by the Bank of Lithuania with registration code number 305264430. UAB MIR Lithuania is licenced by the Romanian National Office for Gambling (NOG) with licence number Nr:2427/26.11.2020 MIR Limited UK Ltd: Registered offices at Signature By Regus Berkeley Square, Berkeley Square House, 2nd Floor, London, England, W1J 6BD. Licensed and regulated as electronic -money institution (EMI) by the UK Financial Conduct Authority (FCA) License No.: 900704
MuchBetter is proud to be a member of the EMA (Electronic Money Association) and the FFE (Fintech Financial Crime Exchange)

Ciekawostka... Mir to kacapski system płatności...

https://www.svoboda.org/a/v-uzbekistane-ne-rabotayut-zarubezhnye-karty-mir-/32047719.html

Czyli w końcu Muchbetter ma jakieś naruszenia i chodzi o Litwę czy to dalsze gnębienie ruskich ? Jeśli to drugie niech chociaż dadzą nam zrobić wypłatę...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
dokładnie tak, dzień wcześniej zlecał i było w godzinę a teraz czeka tyle czasu, ale to norma. W końcu całego europejskiego obszaru gospodarczego to dotyczy. A jak się zachowuje człowiek w takiej sytuacji? :) Owczy pęd, który uwielbiam :LOL: kolejki się robią... Norwegowie i Niemcy 12 lutego mniej więcej o tej samej godzinie wpadli na ten komunikat prasowy (zakaz wpłat i wyłączenie kart, nie ma zakazu wypłat... czytał ktoś co w linku było czy to jest tak jak na facebooku, że ludzie komentują to co się im wklei :unsure:). Też nie wiem ile trwa takie sprawdzanie i co się sprawdza. Jedyne ograniczenie dotyczy wpłat a wypłaty siłą rzeczy będą dłużej akceptowane... no kurde, wszyscy pewnie wpadli w panikę i wypłacają w tym samym czasie 🤷‍♂️ jako hazardzista mam nerwy ze stali i w sumie ja to zawsze ostatni w kolejce się ustawiam 🤷‍♂️
Mnie zastanawia, dlaczego trzymasz tam pieniądze a logiczne działanie nazywasz owczym pędem?

Jeżeli spółka odpowiedzialna za MuchBetter jest powiązana (nie wiem w jakiej formie, nie analizowałem składów zarządu etc., może to być jedynie podwykonawca, a może to być równie dobrze relacja spółki matka-córka) ze spółką podejrzewaną o znaczące naruszenia zasad AML i finansowania terroryzmu, to logiczne, że trzeba wypłacać jak najszybciej. Nie jestem ekspertem z dziedziny postępowania sądowego, ale podejrzewam, że przy takich zarzutach sąd może wnieść o tymczasowe zamrożenie aktywów i na pieniądze trzeba będzie czekać miesiącami, a więc nie lepiej dołączyć do 'pędu owiec'?

W najlepszym przypadku, jak z MuchBetter okaże się wszystko w porządku, to można wpłacić raz jeszcze, a w najgorszym trzeba będzie czekać miesiące/lata na zakończenie postępowania sądowego (albo może nawet trzeba będzie zakładać własną sprawę, aby odzyskać te pieniądze?)

Dla mnie ciekawe jest to, czy oni w ogóle będą akceptować wypłaty. Problem dotyczy wszystkich krajów, nie tylko Polski, prawdopodobnie powstanie duży problem z płynnością.

Ja osobiście się cieszę, że byłem jedną z pierwszych 'owiec' i wypłaciłem już w czwartek, życzę wszystkim, aby odzyskali swoje pieniądze.

A Panu @przestalninja dziękuję za przydatne linki i informacje na temat sprawy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czyli w końcu Muchbetter ma jakieś naruszenia i chodzi o Litwę czy to dalsze gnębienie ruskich ? Jeśli to drugie niech chociaż dadzą nam zrobić wypłatę...
Nie ma... przecież to jest spółka wydająca karty dla muchbetter... a karty są zawieszone... można się habilitować z psychologii hazardu na tym forum ;) moja rada jest taka nie przejmujcie się tym, najwyżej za jakiś czas dostaniecie kasę z odsetkami 🤷‍♂️ a zdrowia, które stracicie przez życie w stresie nikt wam nie zwróci... always look on the bright side of life...

@danio4954 ja mam tam 100zł... najwyżej dostanę 100zł z odsetkami🤷‍♂️

edit: literówka ja nie miałem angielskiego w szkole

edit2 @danio4954 za 100zł to dla mnie będzie bezcenne doświadczenie jak się stanie to co mówisz ;)

edit3: nie używam stwierdzenia "owczy pęd" w sensie obraźliwym... po prostu chciałem wyjaśnić, że tak działa psychika ludzka, że wszyscy będą wypłacać w jednym czasie to to siłą rzeczy zakorkuje wypłaty i się tym nie przejmować.

edit4: kiedyś w Norwegii zablokowano mi ecopayz... dowiedziałem się o tym jak byłem na zakupach to dopiero doświadczenie jak jesteś w obcym kraju bez pieniędzy :LOL:
 
Ostatnia edycja:
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Frajerzy jestescie tak samo jak ja. Trzeba bylo wplacic wszystko co sie ma na muchbetter kiedy bylo to mozliwe a bylo na to kilka dobrych dni do bukow takich jak unibet, campobet, rabona i bylby problem z bani. Z czasem obrot by sie tam zrobilo a buk wyplacilby hajs inna metoda na jakiegos jetona czy przelew bankowy. Te buki sa renomowane, bezproblemowe wiec zadnych obaw z wyplata z nich by nie bylo. Nie wiem dlaczego nikt tutaj na to nie wpadl na czele ze mna. Teraz trzeba sie martwic i obgryzac pazury czy wyplaca i jeszcze zmarnowac te kilka % na te ich prowizje od wyplaty, przewalutowania itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Frajerzy jestescie tak samo jak ja. Trzeba bylo wplacic wszystko co sie ma na muchbetter kiedy bylo to mozliwe a bylo na to kilka dobrych dni do bukow takich jak unibet, campobet, rabona i bylby problem z bani. Z czasem obrot by sie tam zrobilo a buk wyplacilby hajs inna metoda na jakiegos jetona czy przelew bankowy. Te buki sa renomowane, bezproblemowe wiec zadnych obaw z wyplata z nich by nie bylo. Nie wiem dlaczego nikt tutaj na to nie wpadl na czele ze mna. Teraz trzeba sie martwic i obgryzac pazury czy wyplaca i jeszcze zmarnowac te kilka % na te ich prowizje od wyplaty, przewalutowania itd.
Święta racja.
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
RBR1one ranczo0123 Ja późno w piątek przerzuciłem całe saldo z MB do paru kasyn. I zdecydowała o tych chwila namysłu. Już samo to było mega podejrzane że karta nie działa 3 dzień i właściwie nic nie wiadomo. Do tego ludzie zlecali wypłatę w krypto która nie docierała im tak szybko jak przeważnie. W całym tym czasie kto się zapytał supportu MB to dostawał jakieś ogólniki i inne lanie wody. Jeśli myślałbym maks parę godzin dłużej to też byłbym w takiej samej sytuacji jak większość ludzi tutaj.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Although Crypto withdrawals are normally processed within a few hours, we need to confirm that it can currently take about 72h. This is due to the temporary disruptions to our services that we are facing. Please be assured that we are working hard on resolving this issue and we would like to ask you for your patience and understanding in this matter as we won't speculate, rest assured that we will inform all customers as soon as an update is available.

Have a great day!" " piszą, że czas wypłaty krypto wydłużył się z kilku godzin do około 72h. Kasyna i bukmacherzy też wymagają obrotów depozytem jakby co to wpłacać do takich co tego nie wymagają, bo może się okazać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek jak się dostanie limit.
 
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
RBR1one ranczo0123 Ja późno w piątek przerzuciłem całe saldo z MB do paru kasyn. I zdecydowała o tych chwila namysłu. Już samo to było mega podejrzane że karta nie działa 3 dzień i właściwie nic nie wiadomo. Do tego ludzie zlecali wypłatę w krypto która nie docierała im tak szybko jak przeważnie. W całym tym czasie kto się zapytał supportu MB to dostawał jakieś ogólniki i inne lanie wody. Jeśli myślałbym maks parę godzin dłużej to też byłbym w takiej samej sytuacji jak większość ludzi tutaj.
No i gratulacje dla ciebie. Ja zwieche zlapalem i wpadlem na to dopiero teraz jak juz opcje wplaty do bukow sa wylaczone ale dziwie sie, ze zadna z madrych glow na forum nie podrzucila tego tematu tylko kazdy pisal o wyplacaniu na konto.

"
Although Crypto withdrawals are normally processed within a few hours, we need to confirm that it can currently take about 72h. This is due to the temporary disruptions to our services that we are facing. Please be assured that we are working hard on resolving this issue and we would like to ask you for your patience and understanding in this matter as we won't speculate, rest assured that we will inform all customers as soon as an update is available.

Have a great day!" " piszą, że czas wypłaty krypto wydłużył się z kilku godzin do około 72h. Kasyna i bukmacherzy też wymagają obrotów depozytem jakby co to wpłacać do takich co tego nie wymagają, bo może się okazać, że zamienił stryjek siekierkę na kijek jak się dostanie limit.
I co z tego, ze mam limity po 50zl w campobet i rabona jak one sa juz stale i co prawda dlugo bym musial pykac zeby zrobic obrot ale w koncu ten obrot by sie zrobilo a tak jestem zalezny od laski muchbetter. A nawet jakby limit wjechal 0zl to zawsze mozna sobie popykac w kasynie na obu kontach czarne/czerwone i nawet jakby z raz czy dwa wpadlo zielone 0 to i tak wiekszosc kasy jest uratowana a strata wliczona by byla w koszty jakie i tak trzeba poniesc wyplacajac z muchbetter z tytulu prowizji 2,2% + 2 euro. A te obsuwy co maja z przelewami to wcale sie nie dziwie, ze wszystko dluzej idzie i wcale nie musi wiazac sie z ich problemami bo po prostu caly internet rzucil sie do wyplaty.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
I co z tego, ze mam limity po 50zl w campobet i rabona jak one sa juz stale i co prawda dlugo bym musial pykac zeby zrobic obrot ale w koncu ten obrot by sie zrobilo a tak jestem zalezny od laski muchbetter. A nawet jakby limit wjechal 0zl to zawsze mozna sobie popykac w kasynie na obu kontach czarne/czerwone i nawet jakby z raz czy dwa wpadlo zielone 0 to i tak wiekszosc kasy jest uratowana a strata wliczona by byla w koszty jakie i tak trzeba poniesc wyplacajac z muchbetter z tytulu prowizji 2,2% + 2 euro. A te obsuwy co maja z przelewami to wcale sie nie dziwie, ze wszystko dluzej idzie i wcale nie musi wiazac sie z ich problemami bo po prostu caly internet rzucil sie do wyplaty.
a ja bym zrobił inaczej :) wpłaciłbym do bukmachera, który przyjmuje krypto, nie daje szybkich limitów i tą kasę jeszcze rozmnożył a koszty przewalutowania krypto (11% chyba albo 13) wrzuciłbym w koszty ;p a potem wypłacił gdziekolwiek gdzie krypto kupują ;p np. sportsbet.io nie daje szybkich limitów i można tam bitcoiny wymieniać na inne krypto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
a ja bym zrobił inaczej :) wpłaciłbym do bukmachera, który przyjmuje krypto, nie daje szybkich limitów i tą kasę jeszcze rozmnożył a koszty przewalutowania krypto (11% chyba albo 13) wrzuciłbym w koszty ;p a potem wypłacił gdziekolwiek gdzie krypto kupują ;p np. sportsbet.io nie daje szybkich limitów i można tam bitcoiny wymieniać na inne krypto.
Albo wtopil i stracil ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie sądzę :) nie jestem hazardzistą ;) i tak prędzej czy później wpłaciłbym do jakiegoś buka kasę, żeby go ograć z budżetu, więc przeznaczyłbym te pieniądze na to zamiast te, które mam gdzie indziej dostępne od ręki 🤷‍♂️ pieniądz w czasie i tak traci na wartości przez inflacje. Ale to ja bym tak zrobił... nikogo do tego nie namawiam.

edit; Jakie ja błędy stylistyczne wale w konstrukcji zdań aż mnie oczy bolą, ale to zostawię może się nauczę tego nie robić, bo aż wstyd :LOL:
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Hazardziści jak obstawiacie MB za jakiś czas powróci i będzie po staremu czy to koniec jak z skrilem trustly i ekopeyzem?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"Wiem, że nic nie wiem..." PR to na pewno nie wyjdzie im na dobrze i nagrabili sobie u klientów, ale... jak się obronią to być może stanie się tak, że będą chcieli to klientom zrekompensować. A jak nie to pojawi się coś innego co zapełni lukę na rynku. Ale ja jestem z tych ludzi co to jak widzą podwyżki cen cukru to kupują owoce i dowiadują się, że np. banany poprawiają nastrój a ja nie będę miał cukrzycy ;) Olej podrożał? Jedzenie z piekarnika jest pyszne... i zdrowe nie będę miał problemó z cholesterolem a na starość nie będę brał tabletek, żeby go zbić 🤷‍♂️ Muchbetter nie działa i można tylko wypłacać? hmm o przegrałem jakiś depozyt u buka, więc wpłacę to do niego w formie krypto. Same korzyści... pieniądze z muchbetter wyprane a bukmacher ma mnie za hazardzistę...

edit: wiem jak podszkolić swój angielski :D na stronach gdzie czaty są po angielsku podkreśla mi błędy jak przekręcę angielskie słowo. Za darmo się tego wszystkiego nauczę hehe

edit2: wypłaty w muchbetter są procedowane wg kolejności nadejścia zgłoszeń. Jeden Niemiec napisał, że wypłata została przetworzona (w aplikacji) i teraz czeka.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Proszę o info jakby ktoś wpłacał z karty ile bank bierze prowizji ( np przy wpłacie 1000 zł )
Jeśli chodzi Ci o kartę muchbetter i wypłaty z bankomatów to mi zawsze brało 0,99 procenta prowizji. Czyli przy 1000pln było to 9,90pln
 
Do góry Bottom