>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/01/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa over 159.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Pisałem tydzień temu, że Legia gra bardziej ofensywnie. Dziś zadebiutuje nowy PG Kyle Vinales, który powinien rozbujać atak, a tercet Vinales - Garrett - Leslie powinien stawiać teraz mocniej na atak. Nie ma dziś Koszarka, ale on jednak w tym sezonie w większości zwalnia akcja i nie nakręca szybszego grania. Śląsk w topie tempa w PLK. Dziś bez Ramljaka i Nizioła. Brak Ramljaka zawsze na plus, bo to topowy obrońca na PLK.

21/01/2023 19:30 CET
Astoria Bydgoszcz - Spojnia Stargard (over 44.5) 1 POŁOWA
1.87 (ETOTO)/1.86 (Fortuna)
5/10

Spójnia dziś cała zdrowa, a to daje szeroką rotację, w której 35-letni Courtney Fortson będzie miał wielu kolegów do gry, co powinno jak zwykle dać szybkie granie, a Astoria dodatkowo gra najszybciej w lidze, co da Spójni wiele posiadań i szans na punkty. Patrząc na ostatni mecz z Lublinem, to defensywa Astorii nie istnieje i Fortson powinien mieć dziś miejsca na kreowanie partnerów oraz sam będzie mógł desantować na kosz. Jeśli Mathews i Gruszecki nie będą w jakiejś fatalnej dyspozycji za trzy, to powinno się fajnie udać z tym zakładem.

Dla mnie pewniejszy wydaję się zakład na 1 połowę, kiedy Fortson zawsze ma więcej sił, niż w 2 połowach oraz na wypadek, jeśli Spójnia odskoczyłaby mocno i Śnieg oraz rezerwa grała większe minuty na koniec meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3704
M 86K

michalkin

Użytkownik
Na dzisiaj znalazłem takiego kwiatka

MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
Typ: M. Krampelj powyżej 12,5 pkt @1,77 Totalbet

Krampelj gra świetny sezon, jego aktualna średnia punktowa to 16,5!!
Skąd ta linia w Totalbecie zapytacie? Odpowiem - nie mam pojęcia :oops:
Ostatnie 4 spotkanie to kolejno 26,26,21 oraz 9 punktów w ostatnim meczu (w którym zanotował 0/6 za 3).
Słoweniec oddaje sporo rzutów z gry (w sezonie średnio 10, w ostatnich 4 meczach średnio prawie 13) i do tego ponad 5 rzutów wolnych/mecz. Gra średnio 27minut/mecz. Jak nie ma problemów z faulami to gra ich około 30.
W Treflu na pozycjach 4-5 jest Radić, Freimanis oraz Zyskowski. Żaden z nich nie jest dobrym obrońcą, nad każdym Krampelj będzie miał przewagę atletyzmu i dynamiki. Może dzisiaj być sporo rzucania wolnych oraz czystych pozycji za 3pkt.
W innych firmach linia ustawiona na 15,5. w Betfanie jest 16,5, czyli różnica dwóch trafionych rzutów.
Dla mnie ogromne value, polecam na dzisiaj

edit. W superbecie nawet linia 17,5 ;)
Już zwroty zrobione.
 
M 86K

michalkin

Użytkownik
Na dzisiaj znalazłem takiego kwiatka

MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot
Typ: M. Krampelj powyżej 12,5 pkt @1,77 Totalbet14

Krampelj gra świetny sezon, jego aktualna średnia punktowa to 16,5!!
Skąd ta linia w Totalbecie zapytacie? Odpowiem - nie mam pojęcia :oops:
Ostatnie 4 spotkanie to kolejno 26,26,21 oraz 9 punktów w ostatnim meczu (w którym zanotował 0/6 za 3).
Słoweniec oddaje sporo rzutów z gry (w sezonie średnio 10, w ostatnich 4 meczach średnio prawie 13) i do tego ponad 5 rzutów wolnych/mecz. Gra średnio 27minut/mecz. Jak nie ma problemów z faulami to gra ich około 30.
W Treflu na pozycjach 4-5 jest Radić, Freimanis oraz Zyskowski. Żaden z nich nie jest dobrym obrońcą, nad każdym Krampelj będzie miał przewagę atletyzmu i dynamiki. Może dzisiaj być sporo rzucania wolnych oraz czystych pozycji za 3pkt.
W innych firmach linia ustawiona na 15,5. w Betfanie jest 16,5, czyli różnica dwóch trafionych rzutów.
Dla mnie ogromne value, polecam na dzisiaj

edit. W superbecie nawet linia 17,5 ;)
Skoro buk dał zwrot, to raczej zielonego plusa byc nie powinno przy typie.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nigdy nie zrozumiem zwrotów w takich sytuacjach. Bukmacherzy powinni działać nieco jak "sprzedawcy". Prawo powinno w takich sytuacjach bronić klienta=obstawiającego. I to co zostało zaakceptowane przez system powinno zostać normalnie rozliczone (zwłaszcza w takich przypadkach jak wyżej, czyli w ofercie przedmeczowej). Gwiazdkę można by postawić przy "odwróconych kursach", ale nie w takiej sytuacji jak opisana powyżej. Przecież wskazany bukmacher miał prawo wystawić dane zdarzenie z linią 12.5, a nie jak większość firm z linią 15.5.

1674373295832.png
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +177
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Niestety tak to jest z tymi bukami. Dlatego ja daję tutaj typy głównie tylko dla trzech bukmacherów - Fortuna, STS i ETOTO, gdzie można grać za wysokie stawki i nie spotkałem się nigdy z takim pajacowaniem i robieniem cyrków jak Totalbet teraz z tym zakładem. Betfan też np. daję pograć zawodników over/under za 150 złotych.

Warto zwrócić uwagę, że był kilka dni wcześniej zakład na Spencera poniżej 18,5, gdzie reszta miała 13,5-14,5 i Fortuna nie anulowała zakładów.

26/01/2023 17:30 CET
King Szczecin - Sokol Lancut over 159.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna/ETOTO)
5/10

King oprócz spotkania z Zastalem, gdzie słabo rzucano rzuty wolne w czterech wcześniejszych spotkaniach mocno bił tę linię. Sokół również ostatnie cztery mecze to trzy razy pobita ta linia, a w meczu z Legią było fatalne rzucanie. Ale po tych wzmocnieniach jest to całkiem sensowy zespół, który jest w stanie się stawiać przeciwnikom.

Dziś zapewne trener Sokoła Marek Łukomski będzie podwójnie zmotywowany, bo to rodowity gość z tego miasta, a także były trener Kinga. Dodatkowo w drużynie James Eads, który zamienił Kinga na Sokół. Linia jest niska i dla mnie dobra do gry.
 
Ostatnia edycja:
G 66,4K

GoldenRetriever

Użytkownik
28/01/2023 19:30 CET
Trefl Sopot - Start Lublin under 177.5
1.85 (wszyscy)
8/10



Alert, zawyżona linia, warto skorzystać‼

Na początek najważniejsza informacja! Hala, na której grają zawodnicy ma niemałe znaczenie w odniesieniu do liczby zdobywanych punktów. Dzieje się tak przez obręcze i tablice będące wyposażeniem danej hali. Dwie najbardziej niesprzyjające hale w lidze to jedna z hal warszawskiej Legii oraz jedna z hal sopockiego Trefla. Trefl swoje mecz rozgrywa w dwóch miejscach: Ergo Arenie oraz na Hali Stulecia, ta druga, przez tworzywo z jakiego wykonane są kosze uchodzi za niesprzyjającą strzelcom. Przeciwne zjawisko - hale z miękkimi tablicami amortyzują uderzenie piłki i dlatego średnia punktowa na takich obiektywach jest o kilkanaście punktów większa. Podam przykład: na sprzyjających halach zdarza się zawodnikom trafiać rzuty wolne od tablicy. Tak jest w Opolu, Tychach czy Koszalinie. Oczywiście im wyższy poziom rozgrywkowy tym wszystkie hale mają podobne bądź identyczne obręcze więc o handicapie w którąś stronę nie ma mowy.

Gospodarze sobotniego widowiska wracają właśnie na hale stulecia co przełoży się na procent trafionych rzutów.

Nie rozumiem też toku myślenia bukmacherów proponujących nam linie wystawioną na podstawie dwóch ostatnich meczów ligowych drużyny gości. Nie są wielkim zaskoczeniem wyniki oscylujące w granicach 180-190 punktów kiedy za rywala robi drużyna Astorii Bydgoszcz, Torunia czy Dąbrowy. Drużyny te bazują na szybkim ataku i często dziurawej obronie co przekłada się na bardzo wysokie rezultaty.

Przejdźmy do drużyn, które nas interesują. Sopot w meczach u siebie UWAGA nawet raz nie przekroczył linii na poziomie 177.5.

F431033A-0FB3-41A3-98B0-6269AF18F775.jpeg


Drużyna Lublina w delegacjach zrobiła to dwukrotnie.. na osiem spotkań.
na hali w Bydgoszczy gdzie średnio pada w okolicach 176-177 punktów oraz w Dąbrowie Górniczej.


8B0FE393-24BF-48DD-B364-48F3F5465C84.jpeg


Trefl u siebie rzuca: 84.5
Trefl u siebie traci: 77.3
Trefl średnio u siebie: 161.87

Lublin na wyjeździe traci: 86.5
Lublin na wyjdzie rzuca: 74.1

Lublin średnio na wyjedzie: 160.62

Matematycznie na pewno jest to typ dnia, a bukamcherzy zabyt mocno wzięli pod uwagę dwa ostatnie mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1207
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
26/01/2023 17:30 CET
King Szczecin - Sokol Lancut over 159.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna/ETOTO)
5/10

King oprócz spotkania z Zastalem, gdzie słabo rzucano rzuty wolne w czterech wcześniejszych spotkaniach mocno bił tę linię. Sokół również ostatnie cztery mecze to trzy razy pobita ta linia, a w meczu z Legią było fatalne rzucanie. Ale po tych wzmocnieniach jest to całkiem sensowy zespół, który jest w stanie się stawiać przeciwnikom.

Dziś zapewne trener Sokoła Marek Łukomski będzie podwójnie zmotywowany, bo to rodowity gość z tego miasta, a także były trener Kinga. Dodatkowo w drużynie James Eads, który zamienił Kinga na Sokół. Linia jest niska i dla mnie dobra do gry.
Żenująca 3 kwarta ...może być ciężko albo trzeba liczyć, że może dogrywka.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Nigdy nie zrozumiem zwrotów w takich sytuacjach. Bukmacherzy powinni działać nieco jak "sprzedawcy". Prawo powinno w takich sytuacjach bronić klienta=obstawiającego. I to co zostało zaakceptowane przez system powinno zostać normalnie rozliczone (zwłaszcza w takich przypadkach jak wyżej, czyli w ofercie przedmeczowej). Gwiazdkę można by postawić przy "odwróconych kursach", ale nie w takiej sytuacji jak opisana powyżej. Przecież wskazany bukmacher miał prawo wystawić dane zdarzenie z linią 12.5, a nie jak większość firm z linią 15.5.

Pokaż załącznik 26198
To nie jest takie proste... a każda tego typu sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Akurat to gracz wybroniłby przed sądem, bo tak jak piszesz miał prawo bukmacher wystawić taką linię. Jednak prawo jest bardziej skomplikowane... chroni sprzedawcę i konsumenta a ludzie przywołują tylko ten artykuł o którym piszesz) chociaż takich spraw były tysiące... to ludzie wybierają sobie tylko ten artykuł...


 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
wróćmy do clue tematu, wczoraj King, sfarcił, ale nie wiem kto jest większym frajerem Łańcut czy King , który sfaulował i wyrównał rywalizacje na po 73 ,Później Łańcut jak dzieci we mgle w obronie i Meier rzucił gorącym kartoflem i trafił. Łańcut powalczył bo na mecz lecieli samolotem więc zmęczenie odeszło :) nie wiem czy sponsor będzie zadowolony bo jeszcze półtorej minuty przed końcem mieli bodajże + 3 i piłkę w ręcę ale bodajże Spencer albo ten drugi , trochę go poniosło i się sfrajerzyli.

DZiś do Stargardu przyjeżdża Legia, Gospodarze 4 zwycięstwa z rzędu, Legia w kratke ale pewne zmiany były , nie widziałem ostatnio ich meczów na żywo , ale może Over 81 pkt w 1 połowie? czy Legia zwalnia gre ? wypowie się ktoś mądrzejszy :)?
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Mecz utopił Eads, który w ostatniej akcji Kinga totalnie zaspał i Mazurczak uwolnił się na wolną pozycję. Uratowało ich też chomikowanie przerw przez Miłoszewskiego, który w ostatnich 30 sekundach miał dwie przerwy, bo tak po wolnym Thornthona musieliby grać z końca boiska i pewnie nie trafiliby. Cóż, lipny zakład i tragiczna gra obu zespołów, które muliły w tym meczu ile się dało.

27/01/2023 17:30 CET
Spójnia Stargard (over 80.5) - Legia Warszawa
1.95 (STS/Fortuna)
8/10

Jak widać gram to za mocniejszą stawkę. Spójnia robiła tę linię w 11 meczach z rzędu i ostatni raz nie rzucili takiej linii 30 października 2022 roku. Courtney Fortson prowadzi doskonałą ofensywę, a Legia w ogóle nie ma obrońcy na niego - Vinales, Koszarek i Garrett to wszystko słabi obrońcy i nie sądzę, żeby podołali zadaniu. Na wyższy pozycjach też nie ma nikogo kto za nim będzie w stanie biegać. Dlatego Fortson już ma w tym meczu duży handicap i ofensywa Spójni powinna przez to hulać mocno. Nie zgadzam się też z kursami, bo dla mnie lekkim faworytem po ostatnich meczach jest Spójnia.

Dodatkowo dochodzi handicap, że prawdopodobnie zostanie uruchomione specjalne faulowanie Groselle'a i zabawa w hackowanie, a gość rzuca w tym sezonie 34% z wolnych, a tamten sezon we Włoszech miał tak samo. Dotychczas nikt tego nie robił, a Spójnia ma to w swoich planach. Wtedy będzie szybko zatrzymywany czas i więcej czasu na swoje akcje, a Groselle przy pudłach opuści zapewne boisko i Legii będzie jeszcze trudniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3465
paga 28K

paga

Użytkownik
Tak właśnie mnie zastanawiało, bo nigdy nie byłem zwolennikiem kosza, a tym bardziej polskiej ligi. Obejrzałem dla zabicia czasu mecz Śląska z Legią i nie mogłem zrozumieć jak to możliwe, że ktoś taki jak Groselle gra w jakimkolwiek profesjonalnym zespole 😅 Żeby rzucać wolne na takim procencie to jest jakiś podwórkowy poziom. U Nas na osiedlu skejci w latach 90 rzucali do kosza z opony i niejeden chłopak robił to dużo lepiej. Wystarczy mieć trochę więcej cm i już można stać jak jeleń pod koszem?

Dla mnie to mem i w ogóle nie zrozumiałe. To tak jakby szewc nie potrafił wymienić wkładki w bucie a ksiądz nie znał Ojcze Nasz.
To są podstawy w tym sporcie.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Tak właśnie mnie zastanawiało, bo nigdy nie byłem zwolennikiem kosza, a tym bardziej polskiej ligi. Obejrzałem dla zabicia czasu mecz Śląska z Legią i nie mogłem zrozumieć jak to możliwe, że ktoś taki jak Groselle gra w jakimkolwiek profesjonalnym zespole 😅 Żeby rzucać wolne na takim procencie to jest jakiś podwórkowy poziom. U Nas na osiedlu skejci w latach 90 rzucali do kosza z opony i niejeden chłopak robił to dużo lepiej. Wystarczy mieć trochę więcej cm i już można stać jak jeleń pod koszem?

Dla mnie to mem i w ogóle nie zrozumiałe. To tak jakby szewc nie potrafił wymienić wkładki w bucie a ksiądz nie znał Ojcze Nasz.
To są podstawy w tym sporcie.
Tylko, że Groselle potrafił rzucać wolne na sensownym poziomie, do odejścia z Zastalu w każdym sezonie miał minimum te 50%, a często i powyżej 60%, coś się popsuło jak poszedł do Włoch.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Spójnia over 80,5 typ bardzo ryzykowny, 8/10?
Statystyka temu typowi wcale nie pomaga. Granie w meczach dwóch równych zespołów tak wysokich linii za większą stawkę to duże ryzyko.

przerzucili ustawioną linie, brawo za typ, szkoda że nie grałem.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/01/2023 15:30 CET
GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz over 160.5
1.89 (Fortuna)/1.85 (STS)
8/10

Drugi typ w kolejce z mocniejszą stawką - od razu widząc tę linię pojawił się tylko uśmiech na mojej twarzy. Bukmacherzy w tej kolejce ogólnie wg mnie wystawili bardzo źle linie przy trzech spotkaniach (Spójnia over, ten mecz na over i Trefl-Start 177,5, ale w nim linia już mocna zjechała). Astoria w swoich ostatnich meczach gra ultra szybko, a zarazem fatalnie broni. Myke Henry daje im natomiast jakość w ataku, a przy okazji bardzo słabo broni. Spodziewam się tutaj szybkiej gry i tylko fatalna skuteczność będzie w stanie uwalić ten over.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4960
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom