>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś zagram na pierwszy win Orek. Kilka razy było blisko ale się nie udało. Kraken mimo wszystko w zasięgu.

Canuks ml kurs 2.1✅

Nie wiem czy Leafs znowu nie spartola meczu jak jest tak wysoki kurs na rywala. Ja trochę ryzykuje

Sharks z x kurs 2,16✅
Wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2483
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Predators nie wygrali jeszcze meczu za oceanem, obydwa zwycięstwa nad Sharks miały miejsce w Pradze. Dzisiaj przeciwnikiem Nutki, które w klatce zapewne postawią dziś Greissa, jako że wczoraj bronił Binnington. Póki co jest to niepotwierdzone. Faktem jest, że Preds praktycznie w ogóle nie strzelają bramek, zaledwie raz pokryta linia, ale tutaj idę na przełamanie, wypadałoby wreszcie parę razy gumę wpakować do bramki Nutek, tym bardziej na własnych śmieciach. Typ bardziej na czutkę niż poparty jakąś wielką analizą tego zdarzenia.

Predators over 3,5 @2,15 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2754
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis troche ryzykownie z jednym typem wic nie czujecie nie grajcie. Od rana chodzi za mna przełamanie Ducks. Anahaim ma juz sporo porazek pod rząd, ale jest to projekt na niedaleką przyszłość bo gacze tam młodzi ale bardzo zdolni. Vegas mocne, co moze wskazywac na ich porazke? niewiele, ale to NHL gdzie kazdy moze wygrac z kazdy

Ducks z x kurs 2,37 ⛔

I jeszcze dubel. Pens, Canes. Ci pierwsi maja Orki ktore wczoraj zdolaly wygrac pierwszy mecz i wracaja do swojej hali ale wg mnie Pens beda za silni dla nich. Canes maja u siebie Isles , którzy rosterowo sa słabsi od nich i trzeba to pokazac na lodzie

Pens ml + Canes ml kurs ako 2,25 ⛔
wsjo fortuna

Cała NHL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +305
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj tyle ciekawych spotkań, że nie wiadomo od czego zacząć, ale chyba najlepiej na początek od spotkań "popołudniowych". Spodziewałem się niższego kursu na Dallas. Po ciężkiej i długiej delegacji wrócili do siebie i ograli Capitalsów 2:0. Dzisiaj rywal w gorszej formie z tym, że Dallas zagrają back to back. Rangersi nie zachwycają swoich fanów w tym sezonie mimo, że wielu z nich przed rozpoczęciem rozgrywek mówiło, że to może być ten sezon kiedy NYR zdobędą w końcu Puchar. Jak na razie nic na to nie wskazuje. W ostatnich spotkaniach udało im się pokonać tylko Ducks, a Rangersi nie radzą sobie nawet na swoim lodzie. Myślę, że mimo wielu talentów po stronie NYR solidna obrona Stars nie da im wywieźć punktów z Texasu.

❌ Dallas ML @1,89 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja podobnie jak rasijskij rasijskij zainteresowałem się pierwszym meczem dzisiejszego wieczoru, ale bardziej pod kątem bramek. Rangersi mają problem ze skutecznością, więc jest ryzyko, że się odblokują, co przy dobrej obronie Dallas byłoby idealną puentą początku sezonu 😉 Ostatnio w bramce Rangersów Halak, dziś już Shesterkin, więc powinno być pewniej. W Dallas zaczyna Oettinger, który obecnie jest najskuteczniejszym bramkarzem w całej lidze. Wydaje mi się to spotkanie underowe i tak też próbuję. Obawiam się jedynie przełamania tych statystyk i szalonego meczu, ale mimo wszystko gram:

Dallas Stars - New York Rangers
Typ:
under 5,5
Kurs: 1,96 w 888starz
Wynik: 3:6

Stało się dokładnie to, czego się bałem 🙈
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeszcze krótko z telefonu. Mam na oku jeszcze trzy spotkania. Tortorella w Philadelphi chyba ma dobry wpływ na zespół bo znajdują się nieoczekiwanie na szczycie Metro. Dzisiaj przeciwko Canes, którzy po ciężkiej delegacji ponieśli porażkę w pierwszym meczu u siebie. Widzę spore value w kursie na Flyers.

Kolejny mecz w Los Angeles. Toronto kontynuuje wyjazd i według mnie średnio im idzie i nie powinni być aż tak faowryzowani w tym spotkaniu.

Ostatni bet to mecz w Seattle. Podobnie jak wyżej. Pingwiny będą powoli kończyć trip meczem w Seattle. Poprzednie dwa mecze w Kanadzie przegrane. Nieco wymęczone Pingwiny mogą nie podołać również na zachodzie Stanów Zjednoczonych.

❌ Philadelphia ML @2,65 4/10 Unibet
✅ Los Angeles Kings ML @2,20 3/10 Unibet
✅ Seattle ML @2,07 4/10 Unibet

Mało brakowało do kompletu. Szkoda, że Stars dali sobie wczoraj tak dołożyć w trzeciej tercji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2467
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wydaje mi się, że Ducks mogą dzisiaj przełamać serię porażek. Może trudno uwierzyć, że nastąpi to w meczu z Leafs, ale Toronto również nie potrafi wygrać od trzech spotkań, a dzisiaj czeka ich piąte spotkanie wyjazdowe z rzędu, a w dodatku będą grać back to back. Nie ma bata, że nie będą czuć w nogach wczorajszego meczu w Los Angeles. Dodatkowo w bramce Leafs Kallgren, który najlepszego bilansu w tym sezonie nie ma. Według mnie nie wiele atutów po stronie Leafs w dzisiejszym meczu co przekłada się na spore value w kursie na win Kaczek. Zabezpieczam się remisem, żeby nie było tak jak wczoraj przy okazji betu na Flyers.

✅ Ducks lub remis @1,90 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3433
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj mocno zainteresował mnie mecz w Tampere i miałem kilka dobrych typów, których nie zagrałem ostatecznie. Padło sporo bramek, Rantanen strzelił gola przed swoimi rodakami. Dzisiaj kurs na bramkę Fina już sporo niższy bo zamiast dwóch jest poniżej 1,8. Wydaje mi się natomiast, że dzisiaj końcowy wynik bedzie bardziej wyrównany niż wczoraj. Poprzednio Jackets nieźle sobie radzili i nawet zdołali utrzymać remis, aż do końcówki trzeciej tercji kiedy dobił ich właśnie Rantanen. Dzisiaj oba zespoły będą nieco zmęczone, w bramkach backupy, a Jackets zagraja uważniej niż wczoraj (mam nadzieję). Nie faworyzował bym Avs aż tak bardzo dzisiaj. Na początek zagram tak jak poniżej, a jak dobrze pójdzie to może pomyślimy nad kolejnym spotkaniem.

❌ Blue Jackets +1.0 @2,08 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Florida Panthers
Typ: Anaheim Ducks powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Będzie to mecz drużyn, które w tym sezonie grają poniżej oczekiwań. Florida Panthers mieli świetny zeszły sezon, gdzie byli najlepszą drużyną sezonu regularnego. W playoffach trochę zawiedli, ale i tak pokazali kawał dobrego hokeja biorąc pod uwagę cały sezon. Anaheim Ducks miało w tym sezonie powalczyć o playoffy, ale jego początek jest dla nich trudny. Teraz jednak złapali trochę wiatru w żagle, bo wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań. Jeśli chodzi o ofensywę, to nie można mieć do tej ekipy pretensji, gdyż pod tym względem nie jest źle, za to ich obrona jest fatalna i stąd słaby bilans. Florida Panthers w siedmiu ostatnich meczach wyjazdowych traciła po przynajmniej trzy bramki. Według mnie Anaheim Ducks również mogą im te trzy gole strzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1796
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - St. Louis Blues
Typ: Boston Bruins wygra mecz + over 5.5 bramek w meczu (regulaminowy czas)
Kurs: 2.65 Wynik meczu: 3:1
Bukmacher: Superbet
Analiza:
St. Louis Blues odwiedzi w tym spotkaniu ekipę z Bostonu. Bruins są faworytem tego spotkania z kilku powodów.
Po pierwsze, gospodarze są obecnie liderami Konferencji Wschodniej, natomiast goście zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej.
Po drugie, Boston to istna twierdza w tym sezonie dla Bruins. Nie przegrali dotychczas żadnego meczu domowego, wygrywając wszystkie 6 spotkań.
Po trzecie, forma Blues to dla nich koszmar. Mimo dobrego początku sezonu, ostatnie 6 spotkań przegrali. Natomiast gospodarze to praktycznie odwrotność. Dopiero Toronto Maple Leafs przerwało ostatnio ich passę 7 zwycięstw.
W dodatku, biorąc pod uwagę świetną liczbę bramek na mecz gospodarzy i dotychczas słabą grę w obronie gości, do typu dorzucam minimum 6 bramek w meczu.

// 17:00 edit: kurs wzrósł do 2.65
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:07
Spotkanie: Washington Capitals - Edmonton Oilers
Typ: Alex Ovechkin strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Washington Capitals mają trudny początek sezonu. W dużej mierze jest to spowodowane kontuzjami w zespole. W meczu z Edmonton Oilers nie zagrają m.in. Oshie i Backstrom. Washington Capitals w defensywie nie wyglądają źle, ale mają problem ze zdobywaniem bramek. Wyjątkiem jest tutaj Alex Ovechkin, który to radzi sobie świetnie. Na pięć ostatnich spotkań Ovechkin zdobył bramkę w czterech z nich. Jak wiadomo ten zawodnik uwielbia bombardować bramkę rywali(zwłaszcza grając w przewadze), a przy braku kilku ważnych graczy ciężar strzelania goli przez Ovechkina jest jeszcze większy. Edmonton Oilers mają według mnie największy potencjał ofensywny w całej lidze, ale ich problemem jest obrona. Edmonton ma też tendencje do łapania wielu kar, więc Alex Ovechkin może mieć kilka szans na zdobycie bramki w przewadze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1844
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
A ja dzis ide w przełamanie Blues. 6 porazek pod rzad to juz sporo, niby ostatnio gra lepsza niz wynik ale nie przekłada to sie na punkty. Bruins wracaja z tripu a czasem zespol od razu we własnej hali nie moze zaskoczyc, moze porazka z Liscmi to oznaka spadku formy. Ja kibicuje Nutkom bo czas cos wygrac. A to taka liga ze wszystko mozliwe

Blues ml kurs 2,7 fortuna

Grałbym tez Isles ml i Oilers RT

Kto nie czuje niech odpusci bo ryzykowne ale co w tej lidze nie jest ryzykowne
 
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Calgary Flames
Typ: Over 6.5 bramek w meczu
Kurs: 1.95 Wynik meczu: 3:2
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie pomiędzy gospodarzami, którzy złapali wiatr w skrzydła i są niepokonani od sześciu spotkań, a gośćmi, którzy pięć ostatnich meczów przegrywali. Jednak mój typ nie będzie skupiał się na wskazaniu zwycięzcy tego pojedynku, choć myślę, że Flames przełamią passę przegranych w tym meczu.
Trzeba zwrócić uwagę, że te zespoły mierzyły się bezpośrednio ze sobą 06.11 i zakończyły się wygraną 3:4 New Jersey Devils po dogrywce. Bramek mogło paść znacznie więcej, było dużo niewykorzystanych sytuacji. Ostatnie mecze gospodarzy również pokazują, że są w stanie strzelać na prawdę sporą liczbę bramek (7, 5, 4, 4). Flames jak dla mnie muszą zagrać na przełamanie i nie mogą sobie pozwolić na grę defensywną.
Myślę, że oba zespoły stać na strzelenie dużej liczby goli co pozwoli na uzyskanie minimum 7 bramek w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiejszy kurs na win Philadelphii zwraca uwagę. Nie wiem dlaczego St. Louis ze swoim bilansem są tak faworyzowani. Nie dość, że nie idzie im kompletnie to zagrają back to back w dodatku kolejny mecz wyjazdowy z Lotnikami, którzy od trzech dni odpoczywają. Co prawda wrócili z delegacji, ale był to niedaleki trip po okolicy. Dodatkowo w bramce Nutek prawdopodobnie backup, a po przeciwnej stronie potwierdzony Hart z bilansem 6-0-2. Kursy według mnie to nieporozumienie.

✅ Philadelphia ML @2,02 6/10 Unibet -0,04
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4571
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: New Jersey Devils - Calgary Flames
Typ: Jack Hughes powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 1,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

New Jersey Devils niespodziewanie się na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. Drużyna ta gra bardzo dobrze, ich aktualna forma jest wysoka. Duża w tym zasługa Hughesa, który to obecnie jest chyba największą gwiazdą tej drużyny. W 12 dotychczas rozegranych meczach Jack Hughes zdobył 12 punktów. Na sześć ostatnich spotkań Hughes zapunktował w pięciu z nich, a w czterech z nich zdobył po dwa punkty. Gracz ten jest bardzo aktywny, oddaje sporo strzałów, potrafi też świetnie podać. Calgary Flames mają obecnie serię pięciu porażek, ich defensywa nie spisuje się najlepiej, więc moim zdaniem Jack Hughes zdobędzie w tym spotkaniu jakiś punkt, a może nawet uda mu się zdobyć bramkę, kurs na jego bramkę to 3,00.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiejszy kurs na win Philadelphii zwraca uwagę. Nie wiem dlaczego St. Louis ze swoim bilansem są tak faworyzowani. Nie dość, że nie idzie im kompletnie to zagrają back to back w dodatku kolejny mecz wyjazdowy z Lotnikami, którzy od trzech dni odpoczywają.
Myślę, że może mieć to też związek z tą serią porażek, o której pisał mark1973 mark1973 dwa posty wcześniej. Kiedyś w końcu się przełamią i może to nastąpić właśnie wtedy, gdy okoliczności będą mniej sprzyjające ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ciężki wybór. Nie widzę tak opłacalnego kursu jak ten wczorajszy na Flyers. Interesująco wygląda kurs na win Kaczek. Minnesota zagra back to back po wczorajszym meczu z Kings, a dodatkowo od dwóch spotkań nie potrafią zdobyć bramki, ale jakoś niespecjalnie czuję ten mecz. Na wschodzie potyczka Pens z Caps i tutaj wydaje mi się, że gospodarze mimo dużych braków kadrowych nie dadzą się pokonać przeciętnym w tym sezonie pingwinom. W bramce Pens De Smith, który jeszcze nie wygrał spotkania w tym sezonie. Poza tym w starciach obu drużyn często górą jest underdog i chyba bym szedł tą drogą. Poza tym Capitals się przełamali, więc może coś ruszy do przodu. Zresztą ich ostatnie porażki to nie były jakieś druzgocące klęski tylko przegrane w dogrywkach lub jedną bramką po niezłym meczu. Ostatni mecz o którym myślałem to ten na Florydzie i tutaj z kolei poszedł bym w gości. W ekipie Panter zabraknie Tkachuka co jest sporym osłabieniem, a Canes to bardzo poukładany zespół. Ostatni mecz przegrali, ale można powiedzieć, że grali trzy mecze w trzy dni to nie ma się co dziwić. Zresztą Canes dobrze grają w gościach na Florydzie. Najchętniej zagrał bym wszystkie trzy spotkania, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł, bo ciężko o taką skuteczność, żeby wszystko trafić...

❌ Capitals ML @2,07 4/10 Unibet
❌ Carolina ML @1,89 4/10 Unibet

Krok do przodu, dwa kroki do tyłu 😅

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:37
Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins (ML)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pittsburgh Penguins mają obecnie serię siedmiu porażek. Jak na drużynę z tak dobrym składem jest to seria stanowczo za długa. Kwestią czasu jest kiedy Pingwiny wygrają i tą niechlubną serię przerwą. Według mnie nastąpi to już tej nocy. Rywal ku temu jest dobry, gdyż Washington Capitals mają coraz większe problemy z kontuzjami. Wielu ważnych graczy ma kontuzje, m.in. Backstrom, Oshie czy Orlov. U Penguins takich problemów nie ma i na chwilę obecną ich skład jest po prostu mocniejszy niż to co mogą wystawić Capitals. Do tego motywacja Pingwinów będzie podwójna z powodu tej serii porażek, którą koniecznie chcą przerwać. Moim zdaniem ta seria dobiegnie końca i Pittsburgh Penguins wygrają to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1842
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Anaheim Ducks - Minnesota Wild
Typ: Anaheim Ducks powyżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: Superbet

Minnesota Wild są drużyną, która dobrze gra w obronie(pomijając pierwsze mecze sezonu, gdzie bronili fatalnie), ale mecze Anaheim Ducks w tym sezonie są szalone, większość z nich kończy się wysokimi wynikami. W pięciu ostatnich meczach Anaheim Ducks stracili wiele bramek, ale też sporo strzelali. W każdym z tych spotkań Ducks zdobywali po przynajmniej trzy bramki. Według mnie Anaheim Ducks mają szanse strzelić trzy gole nawet z solidną defensywą jaką posiada Minnesota.
 
Ostatnia edycja:
S 6,4K

sopel1916

Użytkownik
St. Louis ... Dyskusje.dziś w nocy się przekamia? Nie rozumiem ich słabego bilansu,coś się zacieki czy w szatni coś nie tak? Hmm ja się właśnie dziś mocno zastanawiam nad ich przełamaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom