>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki bukmacher?

R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Jakiego zagranicznego bukmachera polecacie do gry z Polski.
Unibet odpada, 888starz odpada gdyż dostałem już spore limity. (po około 15k na plus)
Zaznaczę, że gram stawkami 2000-4000 zł na kupon i zależy mi, by obyło się bez limitów po pierwszych 5 zakładach wygranych.

PS. Jezeli ktos bedzie przegladal ten temat, a gra moze u jakiegos brokera to prosilbym o wiadomosc na priv :)
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
20 bet to nie jest klon 1xbet?? Gra ktoś jak wygląda weryfikacja wypłaty?
nie jest, mają tego samego właściciela co 22bet (techsolution). Weryfikacja trwa ponad tydzień i jest upierdliwa... łącznie z selfie itp. Nie wpłacaj metodami, których nie możesz zweryfikować (ja wpłacałem perfectmoney i miałem zweryfikować, że to moje konto i id wpłaty do nich... co wydawało się prawie niemożliwe...) typu wirtualne karty... mają dostępny jeton. Jak już zweryfikują konto przy pierwszej wypłacie to potem idzie z górki.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
P przestrzalninja a co z wiekszymi stawkami? Normalnie przyjmuja?
Mialem tam konto, wplacilem tam na probe kartą ze skrilla, obrocilem i wyplacili. (tylko pobieraja niewielka prowizje)
Wiec powinno przechodzic.
nie wiem, bo ja grałem tylko nisze do 500zł na zakład chyba. Mam tam limity na kilka-kilkanaście zł na wygraną z zakładu, ale z buków dostępnych na rynku ten najpóźniej limituje i pozwala najdłużej grać. I można chyba robić tak, że się gra kilka zakładów w obrębie jednego spotkania tzn. nie strzeli, brak btts, u 0,5 drużyny... w ten sposób omijając limity.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
20bet to chyba jedyny buk który po pierwszym zakładzie zlimitował mnie tak że nie dało się grać. Nie polecam.

Edit. Sprawdziłem to przyjmowali bety po 10 euro
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale Ty zagrałeś jakiś śmierdzący mecz po bardzo wysokim kursie jako pierwszy zakład z tego co pamiętam. hagi84 nawet wypowiadał się na ten temat. Mnie limitowali stopniowo z 95zł zrobiłem ~25k netto w 3 miesiące wpłacając i wypłacając co jakiś czas. Teraz mam limity na wygraną ~równowartość 1e na większość spotkań, które grałem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Jeżeli chodzi o stawki to wydaje mi się, że pin-up.bet ma najwyższe, nożną można postawić spokojnie za kilka tysięcy euro. Spory minus jest taki, że nie ma popularnych portfeli do wpłat a i wypłaty realizują tylko do advcash/perfectmoney/piastrix. Ale moim zdaniem mega warto ze względu na stawki i brak szybkich limitów.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeżeli chodzi o stawki to wydaje mi się, że pin-up.bet ma najwyższe, nożną można postawić spokojnie za kilka tysięcy euro. Spory minus jest taki, że nie ma popularnych portfeli do wpłat a i wypłaty realizują tylko do advcash/perfectmoney/piastrix. Ale moim zdaniem mega warto ze względu na stawki i brak szybkich limitów.
Piłkę nożną to akurat można wszędzie grac za spore stawki. Gorzej jak juz konto zlimituja przez inne rzeczy, jak niszowe typy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A Ciebie na pinupie szybko zlimitowali, czy ogólnie mówisz? Bo ja się u nich świetnie bawię jak na razie, a gram totalne niszówki po max betach przez kilka/kilkanaście tygodni, gdzie na innych bukach limity wchodzą po dniu, max kilku.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mnie po 3 tygodniach zlimitowali w pin-up bet a właściwie to po jednym idealnym dniu. Tak czy siak dobrze ich wspominam i można było grać zakłady po kilka razy jak to w tych softach bywa.

sportsbet.io - możesz jeszcze tutaj spróbować, hinduskie ligi (bengaluru II, taką drużynę obstawiałem) za kilkaset USDT przyjmowali i można było grać kilka razy z tego co pamiętam. Zlimitowali mnie wtedy, ale ja grałem mecz, który już się zakończył (niektóre zakłądy zwrot, niektóre jako wygrane lol) i dostałem limit na rynek piłki nożnej, na resztę rynków nie mam limitów, ale nie gram tam już. Jest to bukmacher na bitcoiny i altcoiny. Niestety nie pokazuje maksymalnych stawek także musiałbyś się zapytać kogoś to aktualnie tam gra.

edit: jak z pin-up bet będziesz wypłacał to chyba poniżej 5k pln kwoty ekspresowo wypłacają a wyższe już dłużej z tego co pamiętam, ale mogę się mylić.

edit2: jakie ja mam dziury hehe... TY chcesz grać kupony a w tym sofcie (pin-up bet itp.) jak chcesz grać kupony to jest większy limit na wygraną netto ;)

edit3: na bank tak jest z tym większym limitem przy graniu kuponów ;)

edit4: dobra łatam ostatnią dziurę, chyba xD jeszcze 18bet pozwalał na stawki jakie grasz i pokazywał maksymalne stawki na bet. Tzn. mi pozwalał... ale są różne opinie... i to było w 2020. Teraz nie sprawdzę, bo wszędzie tam mam limit 0zł w bukach należących do shark777? Plus przy graniu kuponów (zakłady akumulowane) był taki, że mogłeś je grać kilka razy i kurs nie spadał. To wszystko, ale musisz się zapytać kogoś kto tam aktualnie gra...
 
Ostatnia edycja:
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Słaby wybór. Z tego co pamiętam to przy weryfikacji żądają zdjęcia wyciągu z konta z pieczątką banku. Musiałem się dobrze nakłamać by coś takiego dostać w pko i to nie w pierwszym oddziale który odwiedziłem
 
R 924

radziooh

Użytkownik
trudno mi w to uwierzyć, pierwszy raz się z tym spotykam, mimo wszystko jakąś małą kwotę wpłacę. Co do tematu to osobiście polecam Pari-match. Wielki bukmacher, skierowany do Ukrainy, duży rynek i dobre kursy, nie miałem z nimi problemów.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
trudno mi w to uwierzyć, pierwszy raz się z tym spotykam, mimo wszystko jakąś małą kwotę wpłacę. Co do tematu to osobiście polecam Pari-match. Wielki bukmacher, skierowany do Ukrainy, duży rynek i dobre kursy, nie miałem z nimi problemów.
no to uwierz, bo inny użytkownik tego forum musiał to samo robić :) z tym softem masz więcej buków, które nie robią takich problemów a totogaming to raczej na końcu się wybiera ;)

 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
trudno mi w to uwierzyć, pierwszy raz się z tym spotykam, mimo wszystko jakąś małą kwotę wpłacę. Co do tematu to osobiście polecam Pari-match. Wielki bukmacher, skierowany do Ukrainy, duży rynek i dobre kursy, nie miałem z nimi problemów.
Potwierdzam, miałem to samo, tylko szczęśliwie w moim przypadku dostałem pieczątkę w pierwszej lepszej filii banku. Nie akceptują żadnych wyciągów online, pdfów, revolutów i innych portfeli z IBANem. Ma być fizyczny wyciąg z banku z pieczątką, inaczej nie przyjmą dokumentu.
 
Do góry Bottom