>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki bukmacher?

basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Korzystał ktoś z Money Jar? Przechodzę właśnie weryfikacje, bo zamrozili mi środki na koncie - pytają z jakiego źródła mam pieniądze i aby w jakiś sposób to udowodnić. Jaka taktykę najlepiej przyjąć?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Jeżeli chodzi o stawki to wydaje mi się, że pin-up.bet ma najwyższe, nożną można postawić spokojnie za kilka tysięcy euro. Spory minus jest taki, że nie ma popularnych portfeli do wpłat a i wypłaty realizują tylko do advcash/perfectmoney/piastrix. Ale moim zdaniem mega warto ze względu na stawki i brak szybkich limitów.
czyli czym wpłacasz/wypłacasz, advcash, perfectmoney czy piastrix? Ruskie portfele. Nie jest to zbyt ryzykowne?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wpłacam krypto, wypłacam na perfectmoney i z perfectmoney przez pośredników z powrotem na krypto.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Pin-up pozwala na wpłaty krypto, ale nie ma opcji wypłat w krypto, tylko te śmieszne portfele podane wyżej.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Hmm. Tak a propos światowych bukmacherów. Napiszę taką ciekawostkę, swoją wieloletnią obserwację.
Polacy to niestety są posłuszne owce słuchające polityków, bardzo praworządny, posłuszny policji i politykom Naród który przesadnie przestrzega prawa, przepisów, nakazów i zakazów.
Czytałem niedawno taki ciekawy artykuł w którym została porównana sytuacja bukmacherki w Polsce i na świecie. 90 % krajów w Europie rządy musiały zmienić system podatkowy zakładów sportowych bo... ludzie masowo grali u światowych, zagranicznych bukmacherów. Państwa żeby walczyć z szarą strefą musiały zmienić system podatkowy przyjazny graczom.
Polacy to nawet się boją po jednym piwie wejść na rower by nie złamać prawa... Albo te kryptowaluty, jak o tym komuś powiedziałem to dostałem pierwsze pytanie to to czy to legalne, na zachodzie ludzie nawet kupują za kryptowaluty.
 
S 4,3K

specjalny2705

Użytkownik
człowieku co Ty piszesz przestrzegają przepisy ciekawe gdzie i w czym XD w naszym kraju najwiecej jest wypadkow pod wplywem i nie tylko , bo o ksiegowosci nie wspominając .Polacy kombinują jak mogą XD
 
R 924

radziooh

Użytkownik
człowieku co Ty piszesz przestrzegają przepisy ciekawe gdzie i w czym XD w naszym kraju najwiecej jest wypadkow pod wplywem i nie tylko , bo o ksiegowosci nie wspominając .Polacy kombinują jak mogą XD
no nie wiem. Większość Polaków podporządkowuje się pod prawo i policje. Ostatnio jechałem po mieście z kuzynem i powiedział, że mam zapiąć pasy bo może być policja albo nie chciał wyjechać autem dwie godziny po wypiciu jednego piwa bo zastanawiał się czy miałby przekroczony limit... Co do bukmacherów bet365 daje bonusy za samą regularną grę i bez żadnych warunków obrotu, coś niesamowitego, nie dosyc ze lepsze kursy to jeszcze lepsze bonusy i ogromny rynek gier na żywo. Najlepiej wyjechać do Anglii i wyrobić dokumenty i święty spokój a nie jakieś ruskie cuda
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
no nie wiem. Większość Polaków podporządkowuje się pod prawo i policje. Ostatnio jechałem po mieście z kuzynem i powiedział, że mam zapiąć pasy bo może być policja albo nie chciał wyjechać autem dwie godziny po wypiciu jednego piwa bo zastanawiał się czy miałby przekroczony limit...
To może stwórz swoje własne anarchistyczne państwo, w którym nie będziesz się podporządkowywał pod żadne obowiązki i zasady. A prawo sam sobie ustalisz, w zależności od punktu siedzenia w danej chwili. Jak komuś zabijesz dziecko na pasach, to powiesz, żeby się matka odpXXXoliła od ciebie, bo wydawało ci się, że po dwóch godzinach nie masz już alko we krwi i wyhamujesz, więc o co chodzi. Albo akurat obstawiałeś Ligę Mistrzów na telefonie. Mógł nie wchodzić na przejście.
To prawda, że jest to jedna z odwiecznych bolączek narodu polskiego, że tacy jak twój kuzyn są zakrzykiwani przez masę czerpiącą wiedzę o świecie z memów z Soku z buraka, zazwyczaj pod sztandarami walki o wolność jednostki albo jeszcze lepiej "o demokrację". Tu się nic od wieków nie zmienia. Twórcy wiekopomnej Konstytucji 3 Maja finalnie sami przystąpili do obozu ją zwalczającego, żeby uniknąć linczu przez własnych rodaków - radzioohów.
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
człowieku co Ty piszesz przestrzegają przepisy ciekawe gdzie i w czym XD w naszym kraju najwiecej jest wypadkow pod wplywem i nie tylko , bo o ksiegowosci nie wspominając .Polacy kombinują jak mogą XD

Ciekawe skąd wziąłeś te statystyki. Chyba z TVP
 
R 924

radziooh

Użytkownik
To może stwórz swoje własne anarchistyczne państwo, w którym nie będziesz się podporządkowywał pod żadne obowiązki i zasady. A prawo sam sobie ustalisz, w zależności od punktu siedzenia w danej chwili. Jak komuś zabijesz dziecko na pasach, to powiesz, żeby się matka odpXXXoliła od ciebie, bo wydawało ci się, że po dwóch godzinach nie masz już alko we krwi i wyhamujesz, więc o co chodzi. Albo akurat obstawiałeś Ligę Mistrzów na telefonie. Mógł nie wchodzić na przejście.
To prawda, że jest to jedna z odwiecznych bolączek narodu polskiego, że tacy jak twój kuzyn są zakrzykiwani przez masę czerpiącą wiedzę o świecie z memów z Soku z buraka, zazwyczaj pod sztandarami walki o wolność jednostki albo jeszcze lepiej "o demokrację". Tu się nic od wieków nie zmienia. Twórcy wiekopomnej Konstytucji 3 Maja finalnie sami przystąpili do obozu ją zwalczającego, żeby uniknąć linczu przez własnych rodaków - radzioohów.
Odezwiał się człowiek na których się mówi "głupio-mądry" Wydaje się Tobie jze jesteś mądry, ale można się z twoich wywodów tylko pośmiać
 
Do góry Bottom