>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Superbet - opinie

O 2,4K

Oskubany91

Użytkownik
No i nie myślałeś czemu nie chcą go podać? Jakby faktycznie jakiś mieli to byłby strzał w stopę, ukrywać ten powód zamiast pokazać się że oni nic do ukrycia nie mają. Tylko że jak używają takiego podpunktu, to właśnie nie mają powodu bo przecież nie napiszą ci ze masz blokadę bo wygrywasz. I takich graczy nie jest pół promila jak piszesz, tylko w ostatnim czasie coraz więcej i wcale wielkich kwot nie trzeba wygrywać a gorszy buk i tak cie zablokuje. Gorszy, bo jakoś są buki gdzie gra podobna ilość albo i więcej osób, a aż tylu problemów tego typu nie ma
Uwierz mi - to jest promil albo i mniej :) Mam na myśli takich, którzy są na realnym plusie systematycznie.
Ale nie będę Cię przekonywał.
Wszystkiego dobrego byczku! :)
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Natomiast raczej nie zdarza się, aby z promocji wykluczac kogoś tylko dlatego, że wygrywa. Muszą mieć jakieś podstawy, czy słuszne to już nie mi oceniać. Ale jeśli już połowa rynku Cię wykluczyła no to sorry, ale to raczej nie jest przypadek.
o czym Ty chłopie piszesz. Podanie takiego zapisu jest chore i tak naprawdę niezgodne z prawem. Co to znaczy, że jakaś spółka ma prawo wykluczyć kogoś bez podania przyczyny. Zastanów się... jeśli ktoś nie podaje przyczyny to nie dlatego, że jest ona super tajna, tylko dlatego, że zasadna przyczyna nie istnieje. Co to są niesłuszne podstawy do wykluczenia konta, coś takiego nie istnieje - dlatego, na takie działania powinna służyć jakaś droga odwołania/skargi/reklamacji. Sam sobie zaprzeczasz.

Może Twój nick nie jest przypadkowy i dlatego nie widzisz nic dziwnego w takim procederze, nikt nie chce wykluczać sponsorów spółek. Nie atakuje Cię, ale naprawdę pieprzysz bzdety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli chodzi o wykluczenie z bonusow w superbet to akcja była w tym samym dniu, kiedy wykluczono sporo innych osób. Także pewnie zrobiono jakąś szybką analizę kont.

W ewinner zostałem zlimitowany i wykluczony z bonusow po tym jak zagralem typ z esportu po kursie 2.50 za 2000zl , w tym czasie inne buki miały kursy ok 1.70. Oprócz limitow dostalem zwrot za te wygrane zaklady.

W lvbet wleciały limity i blokada bonusow oraz wplat na konto , po wygranym kuponie za weekendowy bonus na kwotę ok 2500(Lech Poznań - singiel)Trochę śmieszne. Jednocześnie dostalem blokadę również w noblebet , bo to ta sama rodzina.

W sts zostałem poddany wnikliwej weryfikacji konta włącznie z wizyta w punkcie naziemnym po tym jak zagralem typ z esportu w nocy o 1:00 w nocy za ok 3000zl(rozbite na 8zakladow), jako pierwsi i jedyni wystawili zaklad na to zdarzenie. Zaklady wygrane, ale limity wleciały.

W betclic grywalem typy statystyczne, głównie asy serwisowe w tenisie z bardzo dobrym rezultatem, wiec konto poszlo do śmieci po kilku tygodniach. Limity po 5zl

W betfan wykluczyli mnie z obstawiania matchdayboostow(podwyższonych kursow), ponieważ ich zdaniem nadużywałem je, grywając je zbyt często:)

W ebetx gralem od początku ich powstania a dopiero przez weekend dostalem limity, zapewne po tym jak codziennie korzystałem z ich esportowej promocji, gdzie zwracali 50% w razie niepowodzenia. Szło mi całkiem nieźle i w dniu zakończenia promki esportowej otrzymałem maila o wykluczeniu mnie ze wszystkich akcji promocyjnych. To tak w skrócie jesli chodzi i moje limity i wykluczenie z bonusów u niektórych bukmacherów
 
Ostatnia edycja:
O 2,4K

Oskubany91

Użytkownik
o czym Ty chłopie piszesz. Podanie takiego zapisu jest chore i tak naprawdę niezgodne z prawem. Co to znaczy, że jakaś spółka ma prawo wykluczyć kogoś bez podania przyczyny. Zastanów się... jeśli ktoś nie podaje przyczyny to nie dlatego, że jest ona super tajna, tylko dlatego, że zasadna przyczyna nie istnieje. Co to są niesłuszne podstawy do wykluczenia konta, coś takiego nie istnieje - dlatego, na takie działania powinna służyć jakaś droga odwołania/skargi/reklamacji. Sam sobie zaprzeczasz.

Może Twój nick nie jest przypadkowy i dlatego nie widzisz nic dziwnego w takim procederze, nikt nie chce wykluczać sponsorów spółek. Nie atakuje Cię, ale naprawdę pieprzysz bzdety.
Ja wiem, że tutaj wszyscy zgrywają pokrzywdzonych i jak stoisz po stronie buka w jakiejś kwestii to od razu jesteś atakowany, bo buków trzeba kroić za wszelką cenę i w ogóle kij im w oko łubudubu.

Nakładanie limitów na dobrze grających to codzienność, ale chyba niektórzy zapominają, że bukmacher to firma nastawiona na zysk a nie instytucja charytatywna. Nieco inaczej wygląda to z bonusami, prawie 30% kont to konta założone dla oferty powitalnej lub codziennych promocji/bonusów. Jeśli bukmacher wykryje jakieś powiązania z IP/adresem to może takie bonusy zablokować i szczerze - w takich przypadkach powinien to robić.

Natomiast bardzo trudno to udowodnić, bo pisząc wprost do klienta, że konto nie należy do Pana/Pani może mocno się narazić. Dlatego wygodniej i bezpieczniej nie podawać realnego powodu i powołać się na wspomniany wcześniej zapis.
 
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Natomiast bardzo trudno to udowodnić, bo pisząc wprost do klienta, że konto nie należy do Pana/Pani może mocno się narazić. Dlatego wygodniej i bezpieczniej nie podawać realnego powodu i powołać się na wspomniany wcześniej zapis.
O to właśnie chodzi. Jeśli buk nie może udowodnić danej rzeczy, to nie powinien na jej podstawie podejmować żadnych działań, szczególnie takich bez możliwości odwrotu. Ja sam kiedyś miałem sytuację że jeden z legalnych buków wykluczył mnie z bonusów tylko ze podali przyczynę, oskarżyli mnie o powiązanie z innym kontem. I dali też prawo do reklamacji, odwołałem się i w końcu wyszło że był jakiś błąd z ich strony i jeszcze bonus w ramach przeprosin dali. Czyli można być uczciwym jeśli tylko się chce. Ale idąc twoja logiką to pewnie ten buk nie był firmą nastawioną na zysk bo postąpił uczciwie.
 
O 2,4K

Oskubany91

Użytkownik
O to właśnie chodzi. Jeśli buk nie może udowodnić danej rzeczy, to nie powinien na jej podstawie podejmować żadnych działań, szczególnie takich bez możliwości odwrotu. Ja sam kiedyś miałem sytuację że jeden z legalnych buków wykluczył mnie z bonusów tylko ze podali przyczynę, oskarżyli mnie o powiązanie z innym kontem. I dali też prawo do reklamacji, odwołałem się i w końcu wyszło że był jakiś błąd z ich strony i jeszcze bonus w ramach przeprosin dali. Czyli można być uczciwym jeśli tylko się chce. Ale idąc twoja logiką to pewnie ten buk nie był firmą nastawioną na zysk bo postąpił uczciwie.
Oczywiście, że mogą popełniać błędy, to zależy od systemu jaki stosują.
Ale nie chce mi się ciągnąć tego tematu już :)
 
X 24,4K

xoli20

Użytkownik
Oczywiście, że mogą popełniać błędy, to zależy od systemu jaki stosują.
Ale nie chce mi się ciągnąć tego tematu już :)
Dobrze wiesz ze nie chodzi o popełnianie błędów przez buka tylko o możliwość uczciwej reklamacji, nie wiem czemu ciagle ich bronisz i to takimi sposobami
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
O 2,4K

Oskubany91

Użytkownik
Może oreintuje się ktoś czy promocja Amercian Dream powróci z nowym sezonem nba i nhl? To ostatnie co mnie u nich trzyma, a niestety wygląda na to, że wszystko zastąpili tym śmiesznym superboxem z gównanymi bonusami.
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Witam, od dwóch dni mam problem z wypłacaniem pieniędzy z Superbet. Dwa razy prosili o przesłanie dokumentów, ponieważ poprzednie straciły ważność (chociaż od dwóch lat nic nie zmieniałem) teraz, chcą jeszcze zdjęcie z dowodem plus napisem na kartce...
Spotkał się ktoś z czymś takim ostatnio ? Udało mi się wygrać nie tak wcale dużą sumkę w ostatnim czasie, 2.5 z kilku kuponów i od razu takie problemy robią....
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Witam, od dwóch dni mam problem z wypłacaniem pieniędzy z Superbet. Dwa razy prosili o przesłanie dokumentów, ponieważ poprzednie straciły ważność (chociaż od dwóch lat nic nie zmieniałem) teraz, chcą jeszcze zdjęcie z dowodem plus napisem na kartce...
Spotkał się ktoś z czymś takim ostatnio ? Udało mi się wygrać nie tak wcale dużą sumkę w ostatnim czasie, 2.5 z kilku kuponów i od razu takie problemy robią....
Tez to przechodziłem. Wyślij co chcą i po sprawie.
 
K 5,4K

krimer33

Użytkownik
Standard od jakiegos czasu u tych drobnych zlodziejow, kazda wygrana nawet na smieszne kwoty rzedu 1000-1500 pln to odrazu zawieszenie szybkich wyplat i komiczne weryfikacje z kartkami nawet na starych kontach na facetow.
Widac ze sie leszczom chyba budzet nie spina, ze takie praktyki zaczeli stosowac jako legalny krzak.
 
P 33,5K

Przybłęda

Użytkownik
Cóż, zaczyna się optymalizacja kosztów w Superbet. Coś ostatnio polskie buki obniżają jakość...
Standard od jakiegos czasu u tych drobnych zlodziejow, kazda wygrana nawet na smieszne kwoty rzedu 1000-1500 pln to odrazu zawieszenie szybkich wyplat i komiczne weryfikacje z kartkami nawet na starych kontach na facetow.
Widac ze sie leszczom chyba budzet nie spina, ze takie praktyki zaczeli stosowac jako legalny krzak.
Prezes Superbetu wam odpowiedział w "Pulsie Biznesu":

jeśli porównamy tylko pierwszy kwartał tego roku do czwartego kwartału roku 2021, okaże się, że rynek retail zmalał w Polsce o 38 proc.
Natomiast w kanale online branża bukmacherska stopniowo rośnie. Trzeba jednak przy tym dostrzec istotne zjawisko. Jeśli weźmiemy pod uwagę prawdziwe depozyty klientów, okaże się, że także rynek online nie notuje w Polsce dużej dynamiki, a jego wzrost jest częściowo pozorny. Dane uwzględniają bowiem środki bonusowe przyznawane przez operatorów, od których odprowadzają oni podatek od gier - ale realne depozyty graczy wcale nie zwiększają się w takim tempie, jak może się wydawać np. regulatorowi.
To wszystko pokazuje, że rynek bukmacherski osiągnął pewien poziom, z którego ciężko będzie już pójść dalej, jeśli nie nastąpią reformy fiskalne
 
Waldi1979 1,9M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
TOMASZ SMOKOWSKI, JERZY DUDEK I SŁAWOMIR PESZKO W NAJNOWSZYM SPOCIE MARKI SUPERBET

Warszawa, 7 listopada 2022 – SUPERBET zaprezentował nowy spot, będący elementem globalnej kampanii. W polskiej odsłonie, obok Jerzego Dudka i Sławomira Peszki, których widzieliśmy we wcześniejszych produkcjach marki, po raz pierwszy wystąpił Tomasz Smokowski, dziennikarz i współzałożyciel Kanału Sportowego.

Spot miał premierę 4 listopada i towarzyszy mu hasło GO SUPER, zaprezentowane już we wrześniowej kampanii reklamowej. Jego emisję zaplanowano w niemal wszystkich głównych stacjach telewizyjnych. Będzie go można zobaczyć przy okazji meczów zbliżających się piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze, a także w kanałach digital, social mediach i kanałach własnych marki.

GO SUPER to długofalowy koncept reklamowy, budujący wokół brandu marki Superbet pozytywne emocje. Jego symbolami są liczne znaki rozpoznawcze, takie jak spójna identyfikacja graficzna, czerwony dym, czerwona poświata czy specjalnie skomponowany dźwięk.

Nagrania miały miejsce w stolicy Rumunii – Bukareszcie. Między innymi na Stadionie Ghencea, znanym również jako Stadion Steaua. Za koncepcję kampanii odpowiada irlandzka agencja The Tenth Man i londyński duet reżyserski That Jam – Joe Beverley i Samuel Hurlock, reżyserem zdjęć był Marcus Autelli, a za produkcją stoi Saboteur Media.

„Spot jest kontynuacją konceptu brandowego Go Super - supersensorycznej kampanii, w której zapewniamy naszym odbiorcom dodatkowy poziom pozytywnych emocji i przemiany z czegoś zwykłego w coś niezwykłego - from ordinary to extraordinary”, podkreśla Nicole Briggs-Kolmodin, Global Head of Brand Identity w SUPERBET. „Nasza koncepcja Go Super i konsekwentnie stosowane znaki rozpoznawcze pozwalają nam silnie kojarzyć się z marką, a jednocześnie dostosować się do szerokiego zakresu komunikatów oraz celów i pozycjonowania lokalnego rynku”.

„Ta kampania świetnie wpisuje się w DNA brandu i spójnie wzmacnia jego percepcję w wielu obszarach naszych zmysłów. Chcemy budować wokół marki pozytywne skojarzenia i jestem przekonana, że nasze nowe, pełne dobrej energii spoty bardzo nam w tym pomogą!”,
dodaje Katarzyna Gawlik, Marketing Director polskiego oddziału firmy.

Oprócz wymienionych wyżej za kampanię odpowiadają również: ze strony teamu globalnego Martina Živković - Head of Brand Operations, natomiast stronę polską reprezentuje Bartosz Malaka, Head of Marketing.

W Rumuńskiej odsłonie kampanii wystąpili legendarni reprezentanci kraju – Ilie Dumitrescu, Florin Răducioiu oraz Gheorghe Craioveanu.

----------------

O Superbet:

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach w kanałach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity - amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

Kontakt:
Dariusz Wądrzyk
Communications Manager
[email protected]


 
O 2,4K

Oskubany91

Użytkownik
-Brak promocji American Dream
-Usunięty trafający od marca SuperBox
-Usunięte już wcześniej promocje na tenis i SuperPoniedziałek
-SuperSpin ewidentnie ze zmienionymi parametrami, szansa na wygraną niewielka
-Pseudo promocja z karnymi w której też wygrana czegokolwiek jest mizerna
-Brak cyklicznych promocji na LM lub weekendowe

Pobawiliśmy się, ale już wystarczy. Superbet z ogromną równą pochyłą w dół. Jedyne co mnie przy nich jeszcze trzymalo to superprzewaga, ale właśnie uznałem, że koniec. I szczerze nie polecam. Niby optymalizacja kosztów itd, a z drugiej strony nikomu niepotrzebne i niezrozumiałe kampanie na które z pewnością idą ogromne środki. Mam wrażenie, że wszystko co ostatnio robią jest skierowane do jakiejś nie do końca pełnosprawnej gimbusiarni.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
-Brak promocji American Dream
-Usunięty trafający od marca SuperBox
-Usunięte już wcześniej promocje na tenis i SuperPoniedziałek
-SuperSpin ewidentnie ze zmienionymi parametrami, szansa na wygraną niewielka
-Pseudo promocja z karnymi w której też wygrana czegokolwiek jest mizerna
-Brak cyklicznych promocji na LM lub weekendowe

Pobawiliśmy się, ale już wystarczy. Superbet z ogromną równą pochyłą w dół. Jedyne co mnie przy nich jeszcze trzymalo to superprzewaga, ale właśnie uznałem, że koniec. I szczerze nie polecam. Niby optymalizacja kosztów itd, a z drugiej strony nikomu niepotrzebne i niezrozumiałe kampanie na które z pewnością idą ogromne środki. Mam wrażenie, że wszystko co ostatnio robią jest skierowane do jakiejś nie do końca pełnosprawnej gimbusiarni.
Wiadomo kasa na marketing kiedys się kończy, ale kursami dalej przewyższają zdecydowaną większość na naszym rynku. W obecnych czasach kazdy Bukmacher już zacisnął pasa i promocje w legalnych można policzyć na palcach jednej ręki
 
Do góry Bottom