>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2021/2022

Status
Zamknięty.
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk movieplk co sądzisz o dwóch wygranych gości w niedzielę ? Wydaje się, że obie są wyraźnie lepsze od gospodarzy...
Nie grałem nic, więc nie odpisywałem. Jutro nie mam czasu wstawiać/pisać analiz, więc wyjątkowo dziś wieczorem typy, co zapewne zakończy się demolką i mocnym zjazdem kursów.

23/03/2022 16:00 CET
King Szczecin (under 83.5) - Stal Ostrow
1.99 (Fortuna)/1.90 (STS)1.88 (etoto)
5/10

King zagra w tym meczu bez Jakuba Schenka, a więc jedynym nominalnym rozgrywającym będzie 33-letni Jay Threatt. Pisałem już o tym wcześniej, że będzie grał wolno, a dodatkowo będzie pressowany i nękany pułapkami ze strony Ostrowa. Czeka go bardzo męczący mecz. Szczecin ostatnio świetnie zagrał w Dąbrowie i zdobył 90 punktów, ale wcześniej było 72 w regulaminowym czasie z Arką, 74 z Czarnymi, 82 z Anwilem i 74 ze Śląskiem.

Ostrów ostatnio mega nakręcony i wg mnie najlepszej formie w całym sezonie. Ostatnio Spójnia nie mogła nic zrobić i rzuciła 61, wcześniej Trefl 77, GTK 77 i Legia wrzuciła 84, a potem znowu kolejne cztery mecze bez tej linii. King będzie musiał zagrać świetny mecz albo Ostrów rzucić +100, ale linia na Kinga zdecydowanie za wysoka.

23/03/2022 18:00 CET
Polski Cukier Toruń - Start Lublin (+7.5)
1.95 (etoto)/1.93 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Dziwi mnie takie faworyzowanie Torunia, bo Start od PP wszedł w bardzo dobrą formę, a Toruń to średniak. Spodziewam się wyrównanego spotkania i dla mnie linia źle wystawiona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1726
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Dąbrowa Górnicza - Arka Gdynia M. Lewis ov15,5 1,75 sts 4/10

Obie drużyny dogrywają w zasadzie sezon. Bez ryzyka spadku i szans na play-off. Dąbrowa oddała do innych klubów Marble i Nowakowskiego. Mijović złamał rękę. A dzisiaj dodatkowo wypadają Pacheco i Piechowicz. Dąbrowa w zasadzie w 7 + młodzi Sitnik i Rajewicz. A w tym kilku odstających na tym poziomie zawodników jak Czujkowski czy Motylewski. Lewis dzisiaj dużo minut powinno być i dużo piłki w rękach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dziś gram win Gdynia po kursie 2.42 Fortuna mecz jak dla mnie pół na pół ale wobec osłabień gospodarzy gram na gości,po ich stronie też wydaje mi się troche więcej ambicji...
 
Ostatnia edycja:
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/03/2022 18:00 CET
Astoria Bydgoszcz (-6.5) - Spojnia Stargard
1.95 (STS/etoto/LVBet oraz inni)
5/10

Spójnia zagra dziś bez Nicka Spiresa (17.0 MPG, 6.1 PPG, 4.3 RPG, 1.5 BPG) - oficjalnie nigdzie nie ma tej informacji, więc to mały handicap względem kursu. Daje to im 7 normalnych graczy z rotacji + bardzo mało grający w sezonie Grudziński oraz Szmit. Jako jedyny normalny podkoszowy zostaje tylko Steele. Spires grał mało, ale dawał te minuty bardzo dobre, bo chociażby w ostatnim meczu w 7 minut rzucił 7 punktów i zrobił 2 bloki, a potem nabawił się urazu.

Astoria powinna być bardzo zmotywowana, bo walczą o PO, a wygrana ze Spójnią mocno ich do tego przybliży. Spójnia w ostatnich dwóch meczach grała fatalnie, zostali mocno rozbici, gdzie oba mecze były u siebie. Grają już o nic oprócz własnych statystyk na następny sezon. Możliwe, że wzorem Arki czy Dąbrowy więcej minut dostaną Grudziński czy Szmit. Spodziewam się tutaj dużej różnicy motywacji i Astoria powinna presją i natężeniem rozbić Spójnię.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Astoria Bydgoszcz - Spojnia Stargard

Rod Camphor powyżej 5,5 asyst @1,80 betfan
Astoria wygra z handicapem -6,5 pkt oraz Camphor powyżej 5,5 asyst @2,75 betfan

Astoria walczy o play-off i ten mecz powinna wygrać łatwo. Bydgoszczanie dużo lepiej grają u siebie. Spójnia nie walczy już o nic. Ostatnio dwie wysokie porażki u siebie. Dodatkowo nie wystąpi Spires, który jest ważnym zawodnikiem. Rotacja będzie wąska.

Do tego dokładam asysty Camphora. Artur Gronek przestawił mu pozycję, przez co Camphor jest głównym rozgrywającym. To powodu, że Rod dużo więcej podaje niż rzuca. Ostatnio z Gliwicami 7 asyst, a z Legią aż 11. Dziś powinien dużo razy współpracować z Cavarsem.
 
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/03/2022 17:30 CET
Stal Ostrow - HydroTruck Radom over 170.5
1.95 (LVBet)/1.90 (STS/etoto/ewinner)
5/10

Ostrów weszło na najwyższy poziom w tym sezonie. Spodziewam się dziś kolejnego wysokiego wyniku jaki ostatnio Ostrów ciągle robią i odbiją sobie ostatni słaby mecz we własnej hali z GTK Gliwice. Radom też sądzę, że swoje rzuci i nie zatrzyma się na niskiej liczbie punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2988
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
29/03/2022 18:00 CET
Arka Gdynia - Spojnia Stargard (over 79.5)
2.00 (etoto)/1.97 (betclic)/1.95 (STS)/1.93 (Fortuna)/1.92 (iForbet)
5/10

W ogóle nie rozumiem kursów na ten mecz. Arka grająca o nic jest takim samym faworytem przeciwko Spójni jak Astoria, która grała jeden z ważniejszych meczów w sezonie i ledwo z nimi wygrała, a Arka dodatkowo jest słabszą ekipą. Dlatego to już jest ogromna wartość na Spójnię, ale ja idę wg mnie bezpieczniej i daję over punktowy na Stargard, bo Spójnia przy takim składzie ma dwóch ultra graczy ofensywnych Gildera oraz Steele, a mecz jest o nic, co przy ich talentach ofensywnych powinno dobrze prognozować.

Mecz o nic. Dobry do zrobienia statystyk i zagrania ofensywnego meczu, gdzie pod koniec sezonu linie o/u są mocno podkręcone, a tutaj tego nie mamy i przy znaczeniu tego meczu jest to bardzo niska linia na Spójnię patrząc jakim stylem grali z Astorią i zapewne będą to chcieli powtórzyć, a Arka to jedno z najlepszych temp w PLK, a więc akcji Spójnia powinna mieć dużo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Spójnia bez Spiresa (do końca sezonu, chyba już było tutaj podawane) i dzisiaj też nie zagra Szymkiewicz.
Czyli Spójnia ma 6 do gry + Grudziński i Szmit.
Z kolei w Arce ma zagrać Boykins, który nie zaleczył jeszcze do końca urazu

Na dzisiaj proponuje
Boykins poniżej 17,5 pkt Ewinner kurs 2,0 12 pkt 4/11 z gry
Młynarski powyżej 7,5 pkt Ewinner kurs 1,8 12 pkt, 30 min - skuteczność dalej fatalna ale 11 rzutów z gry i 5 wolnych wystarczyło do pokrycia linii :)

Boykins pod mniejsze minuty ze względu na kontuzję. W czwartek nie był w stanie grać, dzisiaj jego występ był niepewny, więc liczę na to, że nie będzie w 100% sprawny. Poza tym dla niego jest to mocno emocjonalny mecz (został wyrzucony ze Spójni po kilku rozegranych spotkaniach) i na pewno będzie siłować rzuty co może skutkować mniejszą liczbą rozegranych minut. Linia umiarkowanie wysoka, po drugiej stronie bronić go będą pewnie głównie Gray i Gilder, czyli nieźli obrońcy.

Pod Młynarskiego gram na przełamanie ze względu na ilośc minut jaką pewnie rozegra + nie wierzę, że kolejny raz będzie miał tak słabą skuteczność. Młynarski w każdym meczu oddaje około 10 rzutów z gry i oddaje jakieś rzuty wolne, wystarczą 3 celne rzuty + 2 wolne do pokrycia linii. Po drugiej stronie będzie go bronić weteran - 41-letni Dylewicz. Lepszej okazji do przełamania nie będzie.
Spójnia ma mega krótką rotację, więc przy odrobinie lepszej grze niż ostatnio Młynarski powinien spokojnie zagrać 25-30minut.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1823
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
I bezpieczniejsze (over punktowy Spójni) okazało się przegrane, a handicap na nich luźno wszedł - błędne decyzje i kasy nie ma.

30/03/2022 18:00 CET
HydroTruck Radom (+5.5) - Pierniki Torun
1.90 (STS/etoto i wiele innych)
5/10

HydroTruck nie miał szczęścia, kiedy pechowo przegrał z Lublinem. Potem mega ciężkie wyjazdy do Zielonej Góry i Ostrowa, gdzie dla mnie pokazali się bardzo dobrze. Teraz w końcu wracają do własnej hali i muszą wygrywać, aby się utrzymać. Spodziewam się dziś wyrównanego spotkania z Toruniem i jeśli znowu zagrają, co ostatnio powinno być dobrze, bo Toruń wyjazdowo to słabszy poziom od Ostrowa/Zielonej u siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1737
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Rosa Radom - Twarde Pierniki Toruń
Typ 1 : Ostojić powyżej 12,5 pkt 1,75 iforbet
Typ 2: Ostojić 20 lub więcej punktów Betclic kurs 4,05

Dla Rosy to jedna z ostatnich szans na zwycięstwo i utrzymanie się w lidze. Ostatnio prezentowali się lepiej ale rywale byli po prostu poza zasięgiem (nie licząc meczu z Lublinem). Jest 5 obcokrajowców do grania i dzisiaj każdy z nich zagra pewnie 30+ min.
Ostojić pokrył tę linię w 10 z ostatnich 13 spotkań. W każdym z tych spotkań grał Filip Kraljević, który dzisiaj nie zagra. Center odbierał trochę gry i rzutów Ostojiciowi co widać w statystykach. Dzisiaj Serb będzie pewnie jedną z dwóch głównych opcji w ofensywie radomian.
Na pozycjach 4-5 jest Moore, Żmudzki i Ostojić. Danillo jeśli nie wpadnie w problemy z faulami zagra pewnie 33-35minut.
Po drugiej stronie do krycia będzie Amigo (który łatwo łapie faule), Janczak oraz Kołodziej. Dwaj ostatni są słabsi fizycznie od Serba i liczę na to, że Rosa będzie to wykorzystywać. Wypadli Cel oraz Karnowski. co mocno ogranicza rotację podkoszową Torunia.
W etoto niższy kurs ale linia 12,5 pozostałych firmach linia 13,5.
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
31/03/2022 17:30 CET
GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (-11.5)
2.15 (STS)
5/10

GTK Gliwice dziś bez Daniela Gołębiowskiego (21 MPG, 8.4 PPG - 46.9%FG) oraz Kristjana Krajiny (28 MPG, 12.9 PPG, 61.8%FG, 2.2 APG). To są braki, których kurs nie uwzględnia, bo nie ma tej informacji oficjalnie. Dodatkowo wirus niszczy ostatnio GTK i Hinds również miał problemy, ale zagra, co jednak może się odbić na jego formie.

GTK dziś w 6 zawodników i to takimi, co ostatnio grali mało jak Williams czy Dodd, którzy rozczarowują postawą, Wiśniewski z rocznika 2003 oraz Put, Radwański i Hinds. Anwil ma doskonałą sytuację na rozgrom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2842
movieplk 350,1K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
03/04/2022 17:30 CET
Pierniki Torun - Czarni Slupsk (-2.5)
1.95 (STS/etoto i reszta)
5/10

Dziwią mnie te kursy, bo w Toruniu niepewny jest występ Rogica i Cela. Wtedy to Czarni będą mocnym faworytem. Warto nawet jednak przy braku tej informacji na nich zagrać, bo od dawna są w mocnej formie, a Toruń gra w kratkę. Dziwi kurs i warto próbować.

03/04/2022 19:30 CET
Kerem Kanter (Spójnia - Śląsk) over 11.5-13.5 punktów
1.70-1.85

Totalbet, Fortuna, Betclic, STS - widziałem, że w tych bukach na pewno można zagrać Kerema Kantera. Na pewno w Śląsku nie zagrają dziś Travis Trice, Ramljak oraz Dziewa. Z Meiersem nie mam informacji o braku i on akurat może zagrać. Myślałem moment nad wygraną Spójni, ale oni również w niepełnym składzie, bo nie zagra Tomasz Śnieg, wraca za to Szymkiewicz, ale to jest tylko 6 do gry + Grudziński, może Szmit, a Śląsk ma szeroki skład nawet przy tylu brakach.

Najlepiej dlatego dać pierwszą opcję w ataku Śląska z niską linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1343
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom