>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Dzisiaj proponuje dwa typy, grane w betclicku, łączny kurs: 3,28

1. Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies

Typ: Steven Adams (punkty, asysty, zbiórki) over 20,5


2. NY Knicks - Indiana Pacers

Typ: Domantas Sabonis (punkty, asysty, zbiórki) over 40,5 <- słaby występ, ciężko przewidzieć, że czasami tak będzie wyglądać kogoś gra :(


Szkoda, że na prawdę bardzo mało w tym temacie jest dyskusji... Ktoś mi ostatnio napisał, że nikt nie pisze bo obecnie jest dziadostwo.No chociażby ja ostatnio pokazałem że jednak coś tam da się pograć. Zapraszam do bardziej żywej dyskusji tutaj ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +624
S 956

stroz890

Użytkownik
Dzisiaj proponuje dwa typy, grane w betclicku, łączny kurs: 3,28

1. Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies

Typ: Steven Adams (punkty, asysty, zbiórki) over 20,5


2. NY Knicks - Indiana Pacers

Typ: Domantas Sabonis (punkty, asysty, zbiórki) over 40,5 <- słaby występ, ciężko przewidzieć, że czasami tak będzie wyglądać kogoś gra :(


Szkoda, że na prawdę bardzo mało w tym temacie jest dyskusji... Ktoś mi ostatnio napisał, że nikt nie pisze bo obecnie jest dziadostwo.No chociażby ja ostatnio pokazałem że jednak coś tam da się pograć. Zapraszam do bardziej żywej dyskusji tutaj ;)
Niestety tak jak napisałeś mało dzieje się w temacie. Czasem bywa że kilka dni bez postu a mecze codziennie w NBA. Kilku znawców też na pewno się tu znajdzie. Ostatnio dużo absencji w drużynach i wyniki są dziwne, osobiście też mam czarną serię u buka od świąt nic nie chcę wchodzić dwa razy było blisko ale zawsze coś wykłada. Ostatnie dwie nocki to Harden nie pokrył PZA bo mecz był już rozstrzygnięty i nie grał w ostatniej kwarcie a dzisiaj White z SAS ta sama sytuacja. Jak pech to pech. Pewnie coś wieczorem będę próbował atakować.
Wstępnie myślę że jak Harden zagrał ostatnio słabiej i mniej minut to się mocno poprawi nadchodzącej nocy + Sabonis też średnio(15-8-4)- tylko tutaj mecz dzień po dniu grają Nets- Indiana. Złożę coś wieczorem z tego spotkania w betarchitekcie.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Niestety tak jak napisałeś mało dzieje się w temacie. Czasem bywa że kilka dni bez postu a mecze codziennie w NBA. Kilku znawców też na pewno się tu znajdzie. Ostatnio dużo absencji w drużynach i wyniki są dziwne, osobiście też mam czarną serię u buka od świąt nic nie chcę wchodzić dwa razy było blisko ale zawsze coś wykłada. Ostatnie dwie nocki to Harden nie pokrył PZA bo mecz był już rozstrzygnięty i nie grał w ostatniej kwarcie a dzisiaj White z SAS ta sama sytuacja. Jak pech to pech. Pewnie coś wieczorem będę próbował atakować.
Wstępnie myślę że jak Harden zagrał ostatnio słabiej i mniej minut to się mocno poprawi nadchodzącej nocy + Sabonis też średnio(15-8-4)- tylko tutaj mecz dzień po dniu grają Nets- Indiana. Złożę coś wieczorem z tego spotkania w betarchitekcie.
Ekstra ;) Ja też coś wrzucę. Możemy tutaj zrobić sobie dyskusje o ile masz czas np 1,5h przed pierwszym meczem, aby potem jeszcze sparować wstępne typy z składami jakie wchodzą.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Koledzy wyżej swoją dyskusją zmotywowali mnie do zamieszczenia typów.
Mam swoją taktykę, nie gram niskich kursów a te wyższe... to takie też na "czutkę" i zamieszczanie ich na forum mogłoby prowokować kogoś do zagrania na na przykład na odbitkę. A jak ktoś pod scianą i "na odbitkę" to wtopa boli i ... człowiek na sumieniu.

Poza tym, ostatnio chodzę raczej uśmiechnięty. Porfel trochę grubszy dzieki K.Kuzmie. Oglądałem ostatnie mecze Washingtonu i gość natchnął mnie do stawiania na jego zbiórki i zdobycze double-double. Jednak moim zdaniem teraz obniży loty. To nie jest regularny zawodnik - chętnie postawiłbym, że nie osiągnie jakiejś linii punktowej. Niestety u moich bukmacherów nie ma takiej linii ( są gdzieś takie typy? )

Moje propozycje:
Myślę że wysoko prawdopodobne AKO

Embid (Phil. ) min.10+biórek @ 1,47 ( nie wiem o co chodzi, tylko 5 zbiórek )
Rozier ( Charllotte ) min. 2+ trójki @1,47 ( 4 trafione trójki )
Kuzma ( Wash. ) min. 8+ zbiórek @ 1,51 ( 9 zbiórek )

D.Green ( GSW ) min. 7+ punktów @ 1,46
łączny kurs: AKO 4,76 Etoto

Oprócz tego gram sobie takie singielki ( będę zadowolony ze skuteczności 2/5 )
G.Hayward ( Charlotte) min. 3+ trójki @ 4,27
Embid ( Phil.)+2 trójki @2,49
Jokic ( Denver) min 3+ trójki @4,37
Middleton ( Milwaukee ) min. 4+ trójki @4,37



Poza tym czekam na pojawienie się ewentualnych kursów na:
Keifer Sykes lub Duane Washington ( obaj Indiana ) chętnie położyłbym na 3+ trójek któregoś z nich jeśli kurs byłby powyżej 3,00 oraz Tyrese Haliburton ( Sacramento ) 3+ trójek po kursie wyższym niż 3.00

Edit: Giannis Antetokounmpo is out for tonight's game vs. the Raptors
Middleton ( Milwaukee ) min. 4+ trójki @4,37 robi się bardzo fajnym typem. Bardziej prawdopodobnym.
Edit2:
Nawet Bukmacherzy zeszli z kursów 4+ trójki na Middleton'a z 4,37 na 2,26
Przy braku Giannisa kurs na zbiórki Bobby Portis 12+ zbiórek @2,30 jest wart uwagi. W 12 meczach grudnia + 2 stycznia średnio miał 10 zbiórek na mecz. ( przy obecności długich łap Antetokounmpo. )
Bobby Portis 12+ zbiórek @2,30

Podsumowanie:
TYPY DO BANI
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Koledzy wyżej swoją dyskusją zmotywowali mnie do zamieszczenia typów.
Mam swoją taktykę, nie gram niskich kursów a te wyższe... to takie też na "czutkę" i zamieszczanie ich na forum mogłoby prowokować kogoś do zagrania na na przykład na odbitkę. A jak ktoś pod scianą i "na odbitkę" to wtopa boli i ... człowiek na sumieniu.

Poza tym, ostatnio chodzę raczej uśmiechnięty. Porfel trochę grubszy dzieki K.Kuzmie. Oglądałem ostatnie mecze Washingtonu i gość natchnął mnie do stawiania na jego zbiórki i zdobycze double-double. Jednak moim zdaniem teraz obniży loty. To nie jest regularny zawodnik - chętnie postawiłbym, że nie osiągnie jakiejś linii punktowej. Niestety u moich bukmacherów nie ma takiej linii ( są gdzieś takie typy? )

Moje propozycje:
Myślę że wysoko prawdopodobne AKO

Embid (Phil. ) min.10+biórek @ 1,47
Rozier ( Charllotte ) min. 2+ trójki @1,47
Kuzma ( Wash. ) min. 8+ zbiórek @ 1,51
D.Green ( GSW ) min. 7+ punktów @ 1,46
łączny kurs: AKO 4,76 Etoto

Oprócz tego gram sobie takie singielki ( będę zadowolony ze skuteczności 2/5 )
G.Hayward ( Charlotte) min. 3+ trójki @ 4,27
Embid +2 trójki @2,49
Jokic ( Denver) min 3+ trójki @4,37
Middleton ( Phil. ) min. 4+ trójki @4,37
Giannis ( Phil. ) min +2 trójki @4,35

Poza tym czekam na pojawienie się ewentualnych kursów na:
Keifer Sykes lub Duane Washington ( obaj Indiana ) chętnie położyłbym na 3+ trójek któregoś z nich jeśli kurs byłby powyżej 3,00 oraz Tyrese Haliburton ( Sacramento ) 3+ trójek po kursie wyższym niż 3.00
Nie w wiem czy te rójki na betX nie będą przypadkiem. Co do Kuzme to też dał mi zarobić. Szkoda że Sabonis mi spierd. wczoraj kupon. Ja w okolicach 22 jak wrócę ze squasha to zacznę mecze przeglądać i zacznę dyskusje tutaj zapodawać ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 669,4K

jozzy22

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets

Typ: Harden ov 23.5 pkt Kurs: 1.90

STS

W sumie miałem dwie opcje na tą noc ale jednak postanowiłem Ige zostawić w spokoju i postawić na popularnego "Brodacza".
Wiadomo, że po przejściu do Nets Harden już nie jest tą główną strzelbą drużyny bo wszystko jest oparte o K.D. ale z tego co widze "Brodaczowi" całkiem fajnie się wiedzie w starciach z Pacers. Idąc tym tropem myśle,że są dziś spore szanse na pokrycie jego overa. Linia jak na Hardena nie jest zbyt wygórowana.
Najbardziej martwi możliwość małej ilości minut gdyby wynik był niezagrożony ale myśle , że można spróbować. W ostatnim czasie Harden całkiem fajne liczby wykręcał więc idziemy za ciosem. Oby i dziś dał nam parę groszy na tym nowym roku

Wynik: 18 pkt
 
Ostatnia edycja:
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets

Typ: Harden ov 23.5 pkt Kurs: 1.90

STS

W sumie miałem dwie opcje na tą noc ale jednak postanowiłem Ige zostawić w spokoju i postawić na popularnego "Brodacza".
Wiadomo, że po przejściu do Nets Harden już nie jest tą główną strzelbą drużyny bo wszystko jest oparte o K.G. ale z tego co widze "Brodaczowi" całkiem fajnie się wiedzie w starciach z Pacers. Idąc tym tropem myśle,że są dziś spore szanse na pokrycie jego overa. Linia jak na Hardena nie jest zbyt wygórowana.
Najbardziej martwi możliwość małej ilości minut gdyby wynik był niezagrożony ale myśle , że można spróbować. W ostatnim czasie Harden całkiem fajne liczby wykręcał więc idziemy za ciosem. Oby i dziś dał nam parę groszy na tym nowym roku

Wynik:
Tam jutro Irving wraca :)
Będzie grał na wyjazdach, w tych miastach gdzie będzie mógł.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Charlotte Hornets - Detroit Pistons

Typ: Hamidou Diallo over 26,5 (punkty + zbiórki + asysty) (linia się ciągle zwiększa)
Kurs: 1,82 betclick

Nie gra Joseph oraz Jackson. Co daje kilka punktów z rzutów więcej niż średnia kiedy Ci dwaj zawodnicy grają. Diallo wtedy osiąga około 12pkt. Przez tą absencje i udział Lyles'a, Bey'a sądzę że Diallo będzie miał więcej okazji do rzutów. Z samych punktów myślę, że pogra w okolicy 20, może i nawet więcej rzuci. Zawsze aktywny jest w zbiórkach i asystach, tutaj raczej nie schodzi poniżej 10 (zbiórki + asysty). Charlotte nie jest wygodnym rywalem dla Detroit, i trzeba będzie dziś się z nimi pomęczyć. Detroit ostatnio dobra passa więc zapewne z większą motywacją zagrają. Myślę że Diallo dziś dostanie powyżej 35' i spokojnie pokryje tą linie.

Ciężko przewidzieć ile tak na prawdę zawodnicy dostaną czasu na parkiecie. Szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Indiana Pacers - Brooklyn Nets
Nets -14.5 @3.20 20bet

Pacers jedna z gorszych drużyn tego sezonu, do tego obecnie są strasznie zdziesiątkowani, przez protokoły covidowe wylecieli tam praktycznie wszyscy guardzi, którzy odgrywali większą role w rotacji, nie ma tam za bardzo kto poklepać i przeprowadzić piłki przez boiskou, Sabonis brał się ostatnio głównie za kreowanie ale odbija się to na jego efektywności w ataku, a Pacers wyglądają wtedy biednie bo nie ma kto dostarczyć punktów.

Skończyły się covidowe pauzy na Brooklynie, grają praktycznie wszyscy oprócz kontuzjowanego Harrisa. Do składu na wyjazdowe meczy wraca też Irving więc siła ofensywna Nets powinna być ogromna, w poprzednim sezonie ich spacing jeśli całe B3 było na parkiecie zabijał większość rywali, mieli sporo rzutów z czystych pozycji na czym głównie w regularze korzystał Harris, teraz Mills, Bembry czy Edwards powinni korzystać, a cała ich trójka rzuca w tym sezonie bardzo dobrze z dystansu. Pacers mieli bardzo dobrą obronę na obwodzie i ciężko rzucało się przeciwko nimi trójki ale teraz nie ma Brogdona, LeVerta czy Duarte, a zostali goście ściągnięci z G-League jak Sykes i Washington. Patrząc na składy to Nets powinni wygrać ten mecz i to dość wyraźnie, Harden zazwyczaj dobrze kreował grę, a jak wszyscy się dogadali to Irving nie zabierał mu piłki z rąk i ten fit wyglądał całkiem nieźle, mnóstwo tutaj solidnych strzelców, a obrona Pacers na obwodzie to obecnie dzieci we mgle.



Orlando Magic - Philadelphia 76ers
Furkman Korkmaz over 17.5 pts @3.22 20bet

Tutaj niezbyt wysoka linia, przy braku Maxeya Korkmaz powinien znów wskoczyć do pierwszej piątki i dostać trochę więcej minut, z Rockets rzucił 24 punkty, a dzisiaj ze składu wyleciał jeszcze Milton, rola Furkmana będzie spora, ławka Sixers jest obecnie dość krótka. Dzisiaj głównie on i Curry będą bombardować trójkami, Korkmaz nie rzucał w tym sezonie najlepiej ale Magic mają jedną z najgorszych defensyw na obwodzie (25/30).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Washington Wizards - Houston Rockets

Typ: Kyle Kuzma over 32,5 (punkty + zbiórki + asysty)
Kurs: 1,80 betclick

Spotkanie będzie overowe. Houston dużo rzuca, w obronie bieda. Washington jak nie ma zbytniego krycia to rzuca i rzuca. W moje ocenie Kuzma bez problemu pokryje tą linie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
P 0

pavlinho

Gość
Washington Wizards - Houston Rockets

Typ: Kyle Kuzma over 32,5 (punkty + zbiórki + asysty)
Kurs: 32,5

Spotkanie będzie overowe. Houston dużo rzuca, w obronie bieda. Washington jak nie ma zbytniego krycia to rzuca i rzuca. W moje ocenie Kuzma bez problemu pokryje tą linie.
Podawaj bukmacherów u których grasz.
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Boston Celtics - San Antonio Spurs

Typ: Robert Williams III over 21,5 (punkty + zbiórki + asysty)
Kurs: 1,93 betclick

Niezaleznie od tego czy gra Tatum, Brown, czy Richardson, to Williams notuje bardzo wysokie ilości zbiórek i asyst. Do tego dorzuca około 10-15pkt. Często jest autorem Double-Double. Boston u siebie rzuca średnio około 110pkt. Myślę że dodatkowo Spurs którzy w ostatnim czasie dostają po 129, 118, 110pkt spokojnie przyczynią się do sporej zdobyczy punktowej Bostonu.
 
Ostatnia edycja:
M 34,9K

Matibet843

Użytkownik
Szkoda, że na prawdę bardzo mało w tym temacie jest dyskusji... Ktoś mi ostatnio napisał, że nikt nie pisze bo obecnie jest dziadostwo.No chociażby ja ostatnio pokazałem że jednak coś tam da się pograć. Zapraszam do bardziej żywej dyskusji tutaj ;)
Myślę, że sporo osób by chciało żeby tutaj dyskusje trwały ;). Tylko problemem jest rozgrywanie meczy w USA, nie chodzi tylko o NBA, ale też NFL, NHL. Ciężko obstawiać coś, albo się tym interesować, gdzie trzeba zarywać nocki ;). Oczywiście wiem, że piszę wiadome rzeczy, ale taka chyba smutna prawda.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Charlotte Hornets - Detroit Pistons
Saddiq Bey over 28.5 punktów + zbiórek @ 1.88 betclic

Co prawda wrócił już Cunningham, ale mimo to linia wydaje mi się za niska. Saddiq ostatnio jest w wybornej formie, w ostatnich 5 meczach średnia punktów to 26.5, dodatkowo notuje minimum 8 zbiórek. Mecz na pewno będzie bardzo ofensywny, Charlotte to jedna z najgorszych defensyw w lidze, za to grają bardzo szybko, linia na over spora bo aż 227.5 pkt. Patrząc na ostatnią formę Beya, przeciwnika z jakim grają, dosyć ograniczoną rotacje w Detroit przez covida no i w końcu na pewno lepsze humory zawodników po dwóch zwycięstwach z rzędu wierze w kolejny fajny mecz Beya.

Portland Trail Blazers - Miami Heat

Anfernee Simons zdobędzie 30 lub więcej punktów @ 10 betclic

Tutaj idę za ciosem, co prawda praktycznie niemożliwe jest to, że Simons dorówna wynikowi punktowemu z poprzedniego meczu (43 pkt), grał na bardzo dobrej skuteczności, przeciwko mocno osłabionej i niezbyt dobrej w defensywie Atlancie, jednak kurs na to zdarzenie zachęca do spróbowania za przysłowiowe drobne. Portland dalej bez Lillarda i McColluma więc Simmons na pewno dostanie mnóstwo minut i będzie jednym z liderów w ofensywie. Miami też ma swoje liczne braki i tutaj szukam nadziei, że ten typ będzie miał szanse wejścia, tak jak mówiłem, cieżko będzie dorównać wynikowi z poprzedniego meczu, ale w tym sezonie Simons kilkukrotnie był blisko bariery 30 pkt, wiec warto spróbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 956

stroz890

Użytkownik
Słabo ta koszykówka ostatnio idzie ale może coś się w końcu uda odczarować i wygrać. Dzisiaj w nocy Pelikany zmierzą się z GSW i nie zagra Curry. Tak więc wydaje się że więcej rzucać będzie Wiggins wczoraj wykręcił tylko17/3/2 dzisiaj pewnie grę weźmie na siebie i wynik poprawi. Z resztą wczoraj cała drużyna Warriors zagrała słabo.
Forbet A. Wiggins poniżej/powyżej 20.5 punktów - 1.83. PZA - 27.5 po kursie 1.9. Myślę że linijka warta grania.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Evan Fournier over 11.5 pkt @ 1.83 w pierwszej kwarcie

Moim zdaniem linia jest zdecydowanie za niska jak na możliwości Fourniera. Co prawda Francuz w ostatnim meczu zdobył 0 punktów, ale oddał tylko 4 rzuty z gry, gdzie jego średnia w tym sezonie to 11.5. Wydaje mi się, że obrona Celtów w tym meczu skupi się bardziej na podwajaniu Randle’a co pozwoli Fournierowi na więcej rzutów z gry. Dodatkowo Evan w dwóch meczach w tym sezonie przeciwko swojej byłej drużynie, w której za długo nie zagościł rzucał 32 punkty w każdym meczu. Uważam, że jest to bet warty gry, szczególnie ze linia do pokrycia samymi trójkami. Fournier w tym sezonie miał 11 meczów gdzie oddawał 4 lub więcej celnych rzutów za 3 punkty, jeżeli Knicks chcą powalczyć w tym meczu to na pewno Fournier musi dorzucić coś od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
S 956

stroz890

Użytkownik
Na podbicie jeszcze dobrą opcją wydaje się Diallo z Pistons pow 1.5 asysty na Betclic po 1.47. Wczoraj zagrali fatalne zawody z szerszeniami wysoko przegrywając. Dzisiaj kolejne ciężki mecz z Memhis ale pewnie zagrają już dużo lepiej. Najlepsi zawodnicy grali po 20 kilka minut więc powinni być wypoczęci jednak linie dość wysokie na Beya czy Diallo PZA więc uważam że te 2 asysty dać powinien. Nie licząc ostatniego meczu w 6 poprzednich miał.
Bet architekt na forbet: Diallo pow. 1.5 asysty + handi 20.5 Pistons daje kursik 1.9
2.5 as + handi 20.5 - 2.8
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors

Jonas Valanciunas over 29.5 punkty + zbiórki @ 1.80 betclic

Idę tutaj w kierunku Litwina, GSW dzisiaj mocno osłabione, bez Curry'ego i Green'a co daje szansę NOP na zwycięstwo. GSW ostatnio grało przeciwko dwóm topowym centrom w lidze (Gobert i Jokić) i obaj notowali bardzo wysokie liczby na poziomie 20 pkt i zbiórek. Liczę tutaj na bardzo dobry występ Valanciunasa, który w dwóch ostatnich meczach przeciwko bardzo dobrym drużynom (Suns i Jazz) kręcił po 25 pkt, no i oczywiście dokładał solidne liczby w zbiórkach.

Gary Payton II over 12.5 pkt @ 1.78 betclic

Rozpisywać się nie będę, o absencjach po stronie GSW pisałem, w ostatnim czasie Payton dostaje sporo minut, co przekłada się na solidne liczby punktów, w ostatnich 6 meczach średnio 14 pkt, myślę, że na spokojnie Payton przekroczy tą linie w dzisiejszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom