>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BestBet24

bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Otwieram panel dyskusyjny na temat BestBet24. Jakie są wasze opinie i wrażenia?


Moje pierwsze wrażenie i to na plus, to gra bez podatku. Nie wiem jeszcze czy to promocja czasowa czy nie, ewentualnie nadrobią
kursami.

1616255476231.png
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mają licencje od maja 2019 roku a nic praktycznie nie działa na tej stronie i nie pobierają podatku ?? To jakaś firma kogucik czy coś ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
'Jako BestBet Sp. z o. o. zamierzamy otworzyć 82 punkty ajencyjne na urządzanie zakładów offline pod marką BestBet24 – Bukmacher! Równocześnie uruchomiona zostanie strona www oraz aplikacja mobilna.

Wyróżnikiem na tle konkurencji będzie zaproponowanie klientom w punkcie ajencyjnym min. 5 wysokiej jakości terminali do urządzania zakładów online oraz szerokiej oferty zakładów na gry wirtualne. Oprócz powyższego punkty bukmacherskie oferować będą przekąski i napoje, w tym napoje alkoholowe.

Dzięki współpracy z międzynarodowymi liderami na rynku zakładów bukmacherskich, terminale oraz responsywna strona www i aplikacja mobilna stanowić będą jedne z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.'

to fajne moze byc, ale chyba tylko tym chca sie wyroznic...

edit; na date otrzymania licencji bym nie patrzyl. wiele bukow ma date 2 lata wstecz w stosunku do rozpoczecia dzialalnosci.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W sumie jestem zaskoczony, bo myślałem, że przycisną byle tylko otworzyć przed euro a tu nic; także chyba bez nowych buków lokalnie na euro
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
aronek mozna wiedziec jaka stawka?
widze klon paru bukow zagranicznych co maja limit 50 e na wszystko
Ciekawe jak tutaj ze stawkami
 
R 16

rufinic

Użytkownik
A ktoś z Was zlecał juz u nich wypłatę? Ile czekaliście na jej przetworzenie i wpływ na konto?

Ja od wczoraj mam oczekujące wypłaty i sie zastanawiam, ile to u nich trwa.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Buk wystartowal w srode, dzisiaj piatek i juz wyplaty robicie😲 Jakos tak dziwnie mi sie wydaje. Ja wplacam kase do buka, i gram dopuki nie dostane limitu albo do jakos do konca miesiaca. Wtedy widze ile ugralem w danym okresie. No ale kazdy ma jakis tam swoj sposob. Co do samego buka to strona ok. Wszystko czytelne i smiga bez zarzutu. Czy naprawde nasze buki nie moga takiej zrobic???? Oferta jak dla mnie srednia niestety. Live sporo meczy ktore mnie interesuja albo zablokowane albo brak w ofercie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Buk wystartowal w srode, dzisiaj piatek i juz wyplaty robicie😲 Jakos tak dziwnie mi sie wydaje. Ja wplacam kase do buka, i gram dopuki nie dostane limitu albo do jakos do konca miesiaca. Wtedy widze ile ugralem w danym okresie. No ale kazdy ma jakis tam swoj sposob. Co do samego buka to strona ok. Wszystko czytelne i smiga bez zarzutu. Czy naprawde nasze buki nie moga takiej zrobic???? Oferta jak dla mnie srednia niestety. Live sporo meczy ktore mnie interesuja albo zablokowane albo brak w ofercie.
Ja zawsze robię wypłatę po podwojeniu / potrojeniu depozytu żeby sprawdzić czy buk wypłacalny.
 
Do góry Bottom