>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Spoko, tylko niech ktoś doradzi jak to najlepiej zrobić, bo za przewalutowanie w tej ich rubryczce giełda za np 2000zł dają w zamian 408 euro, a po rzeczywistym kursie wymiany walut wychodzi 435, więc troche się traci i się zastanawiam czy bardziej opłacalne nie będzie puszczenie w złotówkach tego przelewu. I jeszcze nie wiem jak jest na ecopayz z przerzuceniem z konta euro na pln czy wtedy w grę nie wchodzą jakieś prowizje. Ajć kiedyś to było :p a teraz same kombinacje.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Chciałem przetestować te wypłaty z Jetona na Ecopayz ale jeszcze nie doszła kasa a w środę zatwierdzili wypłatę, podejrzanie długo. Mam obawy czy w ogóle przejdzie, ale ogólnie to się średnio opłaca, na przewalutowanie trochę poszło w błoto, chyba że ktoś gra w walucie euro to ok.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Chciałem przetestować te wypłaty z Jetona na Ecopayz ale jeszcze nie doszła kasa a w środę zatwierdzili wypłatę, podejrzanie długo. Mam obawy czy w ogóle przejdzie, ale ogólnie to się średnio opłaca, na przewalutowanie trochę poszło w błoto, chyba że ktoś gra w walucie euro to ok.
Masz jeton w euro a Eco w PLN? Z korzystaniem z giełdy na Jeton - zgadza się, kurs nie jest korzystny, wiadomo, oni na tym muszą zarobić. Ale co innego pozostaje? Jeśli kiedyś zrobią własną kartę, to wypłacisz z bankomatu w walucie euro.
I faktycznie trochę długo już trwa, jeśli od środy. Ale gdyby odrzucili, to dostałbyś już na maila jakieś info o zwrotce...
 
M 0

mihaal

Użytkownik
Wypadłem z obiegu na kilka miesięcy. Może mi ktoś napisać czy mając konto Ecopayz z kartami w Euro i PLN, mogę obecnie używać tych kart w sklepach w Polsce?
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Korzysta ktoś z tego ich numeru IBAN podpiętego do subkonta w € ? Można zlecić wypłate z buka/kasyna przez Bank Transfer w € ? Czy może nie ma to sensu i jest zwrot do nadawcy bo jest tam notka że:

Utwórz numer IBAN i wpłacaj szybciej ze swojego rachunku bankowego.
Uwaga: akceptowane są tylko przelewy SEPA.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
ja jeszcze przez jakiś czas wypłacałem kasę ale już praktycznie mam wszystkie konta wyzerowane - a co konkretnie chcesz zapytać?
 
D 2,9K

damian09

Użytkownik
Większość osób wie jaka jest sytuacja z ecopayz. Ciekawi mnie czy można ten portfel jeszcze w nagłych sytuacjach wykorzystać. Jeśli ktoś gra w walucie € i ze strony buka/kasyna jedyną opcją wypłaty jest przelew w € to czy można go zlecić na numer IBAN u eco. I wtedy przewalutować na portfelu i płacić kartą PLN w sklepach.

xamon xamon jak wyżej pisał zlecił wypłate z Jeton na Eco i niestety nie napisał czy ten przelew dotarł czy był zwrot do Jetona. Oczywiście może być jakaś różnica między zleceniem przelewu z portfela na portfel a inna jak z prosto z firmy u której gramy. Jednak w jednym i drugim przypadku przelewy przyjdą z firm zewnętrznych a nie ze swojego rachunku bankowego, o którym eco wspomina w komunikacie.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Hej. 5 października zleciłem ten przelew a o dziwo 6, gdzie już na bank mieli kasę u siebie, przychodzi mi powiadomienie z aplikacji: na twoje konto zostały nałożone ograniczenia. Od razu wiedziałem, że to nie może być przypadek, tylko ma to związek z tym zleconym przelewem z Jetona do którego sami zachęcali w mailach...ale na subkoncie w euro cały czas miałem kwotę 0. Napisałem im o co chodzi, zaczęli zadawać masę pytań: do czego planuję używać karty ecopayz i jakie mam plany odnośnie swojego konta. Zaznaczyli przy tym, że moje konto zostało tymczasowo zablokowane i zarządali wyciągu bankowego i potwierdzenia "legalnego dochodu" hehe. Pisałem do nich wielokrotnie, żeby sprawdzili chociaż czy wpłata na 100% doszła na ten rachunek, ktory wpisałem czy może ja coś pomyliłem przy wpisywaniu danych na które kasa miała pójść, ale cały czas śpiewka była, że żeby zlokalizować wpłatę muszę najpierw przejść weryfikację. Ostatecznie dokumentow im nie wysłałem a o dziwo 30 listopada zrobili zwrot na Jetona z tytułem " no correspondent bank for PLN settlements for the beneficiary's bank". Więc tyle dobrego, że pieniędze nie przepadły, ale korzystać nie polecam. Jak kiedyś byli dla mnie najlepsi to teraz sytuacja zmieniła się o 360 stopni. Szkoda nerwów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
To nie bylo moim celem, jest to powszechnie powielany blad, i jedynie chcialem Ci zasugerowac ze 360 stopni to jest pozycja ktora nie ulegla zmianie, jezeli chcialbys powiedziec ze cos uleglo radykalnej zmianie to jest to 180 stopni, nie czuj sie dotkniety bo ja to z czystej infornacji napisalem a nie zeby Co dopiec, tak wiec glowa do gory i milej nocki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jakieś grosze pozostały na koncie a wątku i ogólnie buków nie śledzę od dłuższego czasu. Powiedzcie mi proszę, w jaki sposób obecnie można wypłacić pieniądze? Przelew bankowy widzę jedyną opcję, international transfer czy zestpay? Chyba, że istnieją inne opcje.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Jakieś grosze pozostały na koncie a wątku i ogólnie buków nie śledzę od dłuższego czasu. Powiedzcie mi proszę, w jaki sposób obecnie można wypłacić pieniądze? Przelew bankowy widzę jedyną opcję, international transfer czy zestpay? Chyba, że istnieją inne opcje.

Raczej buka nie doładujesz ecopayz nadaje się tylko do kosza jeśli chodzi o buki. Operator wszystko blokuje nie polecam ecopayz nikomu i do niczego w sumie. Ostatnio wypłaciłem 800dolcow z pokeromu była opcja na ecopayz potem chcialem tą kasę wypłacić normalnie w bankomacie to kartę mi wciął bankomat konto zablokowane i chcą wyjaśnień tych pieniędzy dno totalne i tyle. W koncu wypłaciłem całość na konto.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Raczej buka nie doładujesz ecopayz nadaje się tylko do kosza jeśli chodzi o buki. Operator wszystko blokuje nie polecam ecopayz nikomu i do niczego w sumie. Ostatnio wypłaciłem 800dolcow z pokeromu była opcja na ecopayz potem chcialem tą kasę wypłacić normalnie w bankomacie to kartę mi wciął bankomat konto zablokowane i chcą wyjaśnień tych pieniędzy dno totalne i tyle. W koncu wypłaciłem całość na konto.

Z ciekawości jak wybrnałeś ze źródła pieniędzy? Jaki dokument pomógł? Mi zaakceptowali rachunek do wypłat po czym po kilkunastu minutach dostałem maila proszącego o obszerną weryfikację (pomimo poziomu gold) Z góry dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom