>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Epidemia Koronawirusa

Status
Zamknięty.
V 37

vadim_

Użytkownik
Pytanie do przeciwników szczepienia. Dlaczego Polska wraz z upływem czasu spada w rangingu szczepień? Z bogatych i lepiej rozwiniętych państw mniej procent społeczeństwa zaszczepionych jest tylko w Australii i Nowej Zelandii co wynika z braku szczepionek. Japonia która otrzymała duża ilość szczepionek dopiero w czerwcu już nas wyprzedziła i ta strata z każdym dniem powiększa się. Nawet w tak mogłoby się wydawać banalnej sprawie Polska hamulcowy Europy i świata. Dziś w rangingu nad Polską Salwador pod Maroko - towarzystwo doskonale pasujące do Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Bo ludzie maja w dupie ta cala "pandemie" ... podobnie jak wschodnia europa ktora byla gnieciona przez komunistyczne władze... i nikt tym k@$#om z rzadu nie wierzy
Lewackie niemcy ( glownie zachod bo wschod jeszczce jako tako ogarnia, oczywiscie za wyjątkiem berlina bo tutaj to patola ze szkoda pisac...) czy zachodnia europa to w większości ludzie "inteligentni i postepowi" inaczej---co wladza mowi to swiete
Post automatycznie złączony:


I jeszcze dla tych co uwazaja producentów szczepionek i innych cudownych lekow za zbawcow świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +54
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pytanie do przeciwników szczepienia. Dlaczego Polska wraz z upływem czasu spada w rangingu szczepień? Z bogatych i lepiej rozwiniętych państw mniej procent społeczeństwa zaszczepionych jest tylko w Australii i Nowej Zelandii co wynika z braku szczepionek. Japonia która otrzymała duża ilość szczepionek dopiero w czerwcu już nas wyprzedziła i ta strata z każdym dniem powiększa się. Nawet w tak mogłoby się wydawać banalnej sprawie Polska hamulcowy Europy i świata. Dziś w rangingu nad Polską Salwador pod Maroko - towarzystwo doskonale pasujące do Polski.
Bo Polacy to kretyni ? ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
W Izraelu 3 dawka po 6 miesiacach od pelnego zaszczepienia, bo szczepionki przestaja dzialac po tym okresie czasu. Milion osob nie przyjelo 3 dawki i z dnia na dzien wygasna ich "przepustki".
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Brawo teddy widać że aż świecisz intelektem. Oczywiście taki rodzaj polaków jest w obozie foliarzy, tak jak ten wyżej co by napluł komuś w twarz jakby go upomniał o maseczce. Kwiat narodu. Polska hamulcem Europy we wszystkim od energytyki po covid.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
lukpol 67,4K

lukpol

Użytkownik
Foliarze , kretyni plaskoziemcy itp ... argumentow brakuje wam teczowe kasztany ze za wyzwiska sie lapiecie???
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
albo się opanujecie, albo temat zostanie zamknięty, było pisane nie raz jedni drugich nie przekonają!!! każdy niech wierzy w co chce i niech nie zawraca głowy drugiej stronie!!! nikt tu nikogo nie "przeciągnie" na swoją stronę, każdy ma swój rozum i niech według tego postępuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Tylko, że rozum tych "drugich" stwarza regularne niebezpieczeństwo, bo to że jeden z drugim młody nie umrze to rozprzestrzenianie takiego gówna stwarza zagrożenie dla słabszych starszych którzy umierają od 2 lat więc proponuje zamknąć temat i tyle. Każdy ma w rodzinie lekarza lub znajomego który łatwo to wyjaśni. Ja mam dwóch i oczywiście śpie na pieniądzach bo co drugi dzień przychodzi czarny pan w garniturze z walizką pieniędzy żeby podtrzymywać spisek 296 państw. Zakmnąć ten temat i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
Serio ktoś wierzy ze wirusa nie ma? Nie chce mi się czytać całego tematu, ale czy nie możecie spytać lekarza? Każdy jakiegoś zna, chyba ze tak jak wyżej każdy jest przekupiony haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Serio ktoś wierzy ze wirusa nie ma? Nie chce mi się czytać całego tematu, ale czy nie możecie spytać lekarza? Każdy jakiegoś zna, chyba ze tak jak wyżej każdy jest przekupiony haha
Wirusy były,są i będą zawsze z człowiekiem ale nie takie jak ten srovid-19 żeby go pandemią nazwać bo jakos nie widzę i nie potykam się o trupy na chodnikach!!! Amen
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ponieważ ja stworzyłem ten temat czuję się odpowiedzialny trochę za niego. Temat powstał w celu analizy sytuacji pandemicznej w Polsce i na Świecie. Każdy ma prawo do swoich argumentów póki nie nawołuje jednych lub drugich do zabijania kogoś. Zresztą tak w tym temacie jak i innych. Tu naprawdę nie chodzi o to czy ktoś jest "za" lub "przeciw" bo to nie wybory na miss Polski ;) tylko sprawa naszego zdrowia i życia. Nie ważne czy ktoś jest "za" czy "przeciw" - wirus naprawdę tego nie rozróżni... Każdy powinien podejmować decyzje w oparciu o RZETELNE i SPRAWDZONE informacje i wiedzę naukową z zakresu medycyny.

A pół żartem, pół serio, a właściwie w całości żartem spotkałem się z teorią, że wśród nas żyją kosmici tylko tacy wyglądający jak ludzie i chcą powoli przejąć władzę nad planetą, a COVID i te szczepionki to ich robota bo wstrzykują nam jakieś lokalizatory czy coś podobnego. No i wtedy rondani ma odpowiedź dlaczego i Izrael się szczepi...:) Jeśli by tak było to ja niestety jestem już stracony...:) bo mam to w sobie.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Do ciebie adamo80 jako założyciela tematu:
1.Za uboczne skutki szczepionki producent nie bierze odpowiedzialności, nie bierze jej też nasz Rząd.
2.Szczepionka jest dopuszczona warunkowo, nadal nie ma ostatecznych wyników badań potwierdzających jej skuteczność i bezpieczeństwo.
3.Media i członkowie Rządu manipulują danymi na temat liczby zakażeń podając wzrosty pozytywnych testów bez podania ilości testów przeprowadzonych w porównania z okresem jaki porównują (taki najbardziej rzucający się w oczy przykład).

Masz zastrzeżenia do tych faktów?
Dla myślącego człowieka coś tu brzydko pachnie.
Trudno się dziwić że ludzie nie chcą się szczepić, trupy nie leżą na ulicach, a kto ma umrzeć ten umrze.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Do ciebie adamo80 jako założyciela tematu:
1.Za uboczne skutki szczepionki producent nie bierze odpowiedzialności, nie bierze jej też nasz Rząd.
2.Szczepionka jest dopuszczona warunkowo, nadal nie ma ostatecznych wyników badań potwierdzających jej skuteczność i bezpieczeństwo.
3.Media i członkowie Rządu manipulują danymi na temat liczby zakażeń podając wzrosty pozytywnych testów bez podania ilości testów przeprowadzonych w porównania z okresem jaki porównują (taki najbardziej rzucający się w oczy przykład).

Masz zastrzeżenia do tych faktów?
Dla myślącego człowieka coś tu brzydko pachnie.
Trudno się dziwić że ludzie nie chcą się szczepić, trupy nie leżą na ulicach, a kto ma umrzeć ten umrze.
4. Dyrektor generalny Pfizera się nie zaszczepił tłumacząc to dobrym stanem własnego zdrowia w wieku 59lat. Ponadto uznał za niewłaściwe aby przyjął szczepionkę przed innymi .

Jaki szlachetny z niego człowiek ... ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Brawo, to jest właśnie fundament foliarstwa. Brawo, ze znalazłeś w internecie fajna historyjkę, ze jakiś dyrektor się nie zaszczepił bo nie chciał. Cudowna, tylko ze globalnie nie ma żadnego znaczenia. To Cie przekonuje, ze szczepionka to świństwo ale globalne dane, że zostało podane na świecie 3.5 miliarda dawek szczepionki i ponad 90% umierających i hospitalizowanych na COVID to osoby niezaszczepione to już do Ciebie kompletnie nie przemawia. Ja i wielu innych tutaj przyjęło preparat śmierci i żyje bez żadnych skutków ubocznych. Ale to wielkie koncerny farmaceutyczne chcą wyciągnąć pieniądze. Tak na tym się opiera sytuacja kryzysowa, wielkie firmy tworzą coś co ludzie potrzebują na gwałt i zarabiają na tym miliardy. Tak się zarabia na kryzysie, tak zarobili Amerykanie bilion dolarów sprzedając militaria na fronty europejskie podczas drugiej wojny światowej. I nikt nie mówił ze sprzedawali sztuczna broń. Szczepionka tez nie jest sztuczna, i wcale nie trzeba było globalnego spisku i statystów w szpitalach(lol) do tego. A No tak bo przecież jak ktoś umiera w wypadku samochodowym, to przekupiony lekarz cwaniak podbiega i krzyczy ze to na covida. Ręce już opadają po prostu, aż trudno w ogóle to komentować. To jest właśnie niebezpieczeństwo foliarstwa, przekazywanie dalej kompletnych bzdur które na na pierwszy rzut oka ciężko obalić przez laika i to wystarczy. Ale zagłębić się, spytać po prostu ludzi z doświadczeniem medycznym co leczą te przypadki, znają zmiany covidowe, przebieg i zagrożenia. Absolutnie nie, bo tak mówią w telewizorku, lepiej wkleić historyjkę o typie co się nie zaszczepił. Jak już ktoś się zna na teoriach spiskowych to powinien sam wiedzieć, ze utrzymanie tak wielkiego globalnego spisku kosztowałoby więcej niż jest to warte aby go stworzyć. Jest to nierealne utrzymać go globalnie, ba nawet rozpowszechnić go w takim tempie na taka skalę i dostosować wszystkich pod siebie. Czy jaka jest teoria, ze cały świat się zamówił w jednym momencie? Czy ze pół ludzie pół Krety rozpoczęli to od podziemia w każdym kraju?

Ani trochę mnie nie dziwi dlaczego mamy nagły wylew takich bzdur. Ludzie dla których wirus nie stanowił zagrożenia nie są w stanie przeboleć sytuacji, z obostrzeniami, pewnej niewygody. Mamy 21 wiek i im więcej mamy technologii tym szybciej się rozwijamy. Mamy wiedzę medyczna, bo to nie jest pierwsza pandemia na świecie. Różnica jest taka, ze śmiertelność tego wirusa jest na tyle niska, ze macie szanse właśnie tworzyć takie bzdury. Co nie znaczy ze problemu nie ma. Niestety są ludzie co na to umierają i nie da się tutaj zadziałać tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Prawie wszystkie państwa zdecydowały ze życie tych nielicznych jest ważniejsze niż wygoda pozostałych. Czy to dobrze? Nie wiem ja jestem w stanie z tym zyc, duza grupa osób nie i właśnie wylewa takie bzdury, niesprawdzone informacje i rekrutuje tych co edukują się przez całe życie filmikami na youtubie a nie na uczelniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +37
M 65,5K

marok

Użytkownik
Jak już ktoś się zna na teoriach spiskowych to powinien sam wiedzieć, ze utrzymanie tak wielkiego globalnego spisku kosztowałoby więcej niż jest to warte aby go stworzyć. Jest to nierealne utrzymać go globalnie, ba nawet rozpowszechnić go w takim tempie na taka skalę i dostosować wszystkich pod siebie.
A jak skomentujesz ZSRR, Stalina i ich satelity, nie udało się globalnie ale setki milionów ludzi straciło życie, a cel globalny był i koszty materialne znaczenia nie miały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom