>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CSGO 2021 - Typy i analizy

Status
Zamknięty.
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Również myśle ze Navi to bierze 3:0 bądź 3:1 pytanie czy G2 wygra dd2. G2 brakuje wg mnie igla takiego jakim jest s1mple który z awp potrafi zgarnąć entry i zaraz przerotowac na drugi bs na którym zgranie kolejnego 1-2 fraga i jest po rundzie. Dodatkowo Navi potrafi grać finały, pokonali online Gambit które było w sztosie wiec sadze ze się przejada po g2. Jedyna szansa wg mnie to jakiś mecz życia Niko i nietrafiajacy S1mple. Podsumowując Navi -1,5 mapy wyglada dobrze Ew. Dw 3:1 dla Navi
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Y 477

yanaz5

Użytkownik
mecz bez historii, 2-0 i następne nuke, które zapewne będzie tylko egzekucją, szkoda, ale NaVi zasłużona wygrana, grają równo bez większych wpadek, g2 momentami puszczają takie rundy, że ręce opadają xd
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - ESL Pro League Season 14
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bad News Bears - ENCE
Typ: poniżej 52,5 rundy w meczu
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totalbet
Analiza:

W ostatnim meczu rundy grupowej "prawie" polska drużyna podejmie ostatnią drużynę w grupie BNB.
Bad News Bears mają bardzo słaby bilans przegrywając wszystkie 4/4 mecze 0:2. W swoim pierwszym spotkaniu z Heroic ugrali 5 rund, w drugim z Vitality 18, które momentami grało w czwórkę, z racji na słabą dyspozycję Kyojina, w kolejnym z Astralis 17, w czwartym ze Spirit 14 rund.
W obstawionym typie liczę na szybkie 2:0 dla ENCE przy założeniu, że BNB wygrają maksymalnie 20 rund. Przedstawione wyżej statystyki świadczą o tym, że ani razu w tym turnieju misie nie pokryły tej linii. Śledząc turniej jestem pewien, że i tym razem tak będzie, ponieważ Bad News Bears walczy już tylko o honor, natomiast ENCE musi to spotkanie wygrać by utrzymać 3 miejsce. Dyspozycja strzelecka graczy Ence na tym turnieju jest wybitna. Odświeżony zespół zaczął wreszcie owocować, a polski duet Dycha - Hades potrafi wziąć ciężar spotkania na swoje barki. (Pokonali 4 zespół na świecie według rankingu hltv - Astralis 2:0, przy statystkach Hadesa 48k/25d). Patrząc na dyspozycję obu zespołów na tym turnieju, liczę na pełną dominację i kontrolę przez graczy ENCE, które walczy jak równy z równym z zespołami z TOPu, jestem pewien wyniku 2:0 oraz widzę bardzo dużą szansę, że ilość rund w meczu zmieści się w naszym typie.
Gorąco polecam, obstawiam ten typ od początku turnieju dlatego postanowiłem w końcu poświęcić trochę czasu, abyśmy wspólnie ogrywali buka. Moja stawka na to spotkanie to 8/10 Pozdrawiam.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Na dzisiejszy dzień mam dwa typy "poranne" na 13:30:

W drugiej kolejce spotkań grupy B spotkają się zespoły G2 i OG. W pierwszych spotkaniach tej grupy G2 przegrało z Sinners 1:2 a OG odprawiło VP 2:0.
O ile zwycięstwo OG nad będącym w średniej formie VP nie zaskoczyło o tyle porażka na otwarcie 3 zespołu rankingu z niżej notowanymi Czechami mogła zostać uznana za niespodziankę.
W przypadku wygranej G2 w pierwszym spotkaniu jestem pewny że kursy na to spotkanie oscylowały w granicach 1,5 - 2,5 a fakt porażki spowodował że kursy się wyrównały.
Właśnie w tym upatruje swoją szanse gdyż w moim mniemaniu ekipa NiKo przewyższa zespół mantuu.

Jeśli chodzi o wybór map to zapewne OG odrzuci vertigo i ancienta, G2 overpassa i mirage/nuke. Pozostałe mapy do gry wydaje mi się że zostaną inferno jako pick g2 oraz d2 jako pick OG.
O tyle inferno w rękach g2 powinno być łatwym winem dla nich, o tyle d2 dla obu zespołów oceniam na 50-50.
Problemem OG bardzo często jest stabilizacja formy oraz fakt presji na wynik. W przypadku zwycięstwa pierwszej mapy g2 spodziewam się gładkiego 2:0 dla Nich i ten typ typuje poza zwykłym zwycięstwem.

Odsyłam również do statystyk z hltv odnośnie spotkania:

G2 win - 1,8 @ unibet ➖
G2 win DW 2:0 - 3,0 @ unibet ➖
(Ewidentnie bez formy chlopki z G2, OG przejechało się po Nich jak po amatorach)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Kolejne typy z serii esport - ESL Pro League Season 14, tym razem bez analizy z racji iż pierwszy mecz właśnie się rozpoczyna. Tym razem stawka mniejsza bo w okolicy 3/10

Virtus.Pro - Sinners Esports typ. 2 kurs. 2.27
G2 - Complexity typ. 1 kurs. 1.55

ako. 3.52

Zagrane w totalbet - nie można patrzeć na to na jakim poziome gra dziś Sinners
 
Ostatnia edycja:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Na dziś proponuję typ na wygraną zespołu Nip, które ostatnio zmierzyło się z G2 3 miesiące temu przegrywając spotkanie 1:2. Od przegranej minęło ponad 90 dni, a zespół G2 jest zupełnie na innym poziomie strzelecko oraz mentalnie niż podczas ostatniego pojedynku. Zanotowali serię 6 porażek pod rząd, którą przerwali wczorajszym meczem wygrywając 2:0 ze słabą drużyną z Brazylii jaką jest Mibr. Wczoraj miałem przyjemność oglądać pojedynek NiP z BIG i byłem pod wrażeniem jak dobrze prezentuje się gra chłopaków pod kierownictwem REZa, jak doskonale uzupełnia zespół niedawno przybyły Device, jak świetnie wytrzymuje mecze z trudnym przeciwnikiem młody 19 letni LNZ. We wczorajszym meczu rating REZa na mapie Inferno wyniósł uwaga 2,27 na rundę, z tak grającą drużyną, nie tylko indywidualnością, a drużyną wierzę w wynik 2:0 dla zespołu ze Szwecji, natomiast zagram bezpieczniej w czysty win po kursie 1.80.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Blast CS:GO Blast Premier Series
G2- Ninjas In Pyjamas @ 1.30 . G2 +1,5 mapy
G2 nie blyszczy, NIP poprawnie, faworytem lekkim wedlug bukmacherów jest NIP, dla mnie to 50 na 50, G2 nie ma co skreślać, na pewno, jest to też dobry moment na przełamanie złej passy, która mają czyli 6 porażek pod rząd ( nie liczę wczorajszego MIBRU), gram tutaj bardziej zachowawczo czyli wygrana przynajmniej 1 mapy przez ekipę z Francji, dla odważniejszych nie znając faworyta to dobrym typem jest over 2.5 mapy.


Eden Esports CS:GO Malta Vibes
Entropiq - Eternal Fire @ 2.22 . Etneral Fire win

Ogladałem wczoraj mecz Eternal vs Spirit. Pamiętam tą ekipe gdy grali kilka lat temu razem na IEMIE w Katowicach bodajże w barwach Renegates. Skillowo aimowo doświadczeniowo - to jest jak dla mnie drużyna która w przyszłości może wskoczyć do top 10 hltv, z meczu na mecz będą kursy spadały na Eternal, jest to świeży skład. Znamy Xantiego, Woxica czy ISSE. Na pewno lepiej wygląda komunikacja w drużynie bo posługują się swoim językiem i nie ma mieszaniny tak jak było to w BIG'u dla Xantera, czy Woxica w myszkach. Moim zdaniem kursy powinny być w granicach 1,5-1.6 a nie 2.22 dla mnie mega value.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Eden Esports CS:GO Malta Vibes
Entropiq - Eternal Fire @ 2.22 . Etneral Fire win

Ogladałem wczoraj mecz Eternal vs Spirit. Pamiętam tą ekipe gdy grali kilka lat temu razem na IEMIE w Katowicach bodajże w barwach Renegates. Skillowo aimowo doświadczeniowo - to jest jak dla mnie drużyna która w przyszłości może wskoczyć do top 10 hltv, z meczu na mecz będą kursy spadały na Eternal, jest to świeży skład. Znamy Xantiego, Woxica czy ISSE. Na pewno lepiej wygląda komunikacja w drużynie bo posługują się swoim językiem i nie ma mieszaniny tak jak było to w BIG'u dla Xantera, czy Woxica w myszkach. Moim zdaniem kursy powinny być w granicach 1,5-1.6 a nie 2.22 dla mnie mega value.
Po pierwsze w Regenades grali ZAWSZE Australijczycy tak więc niemożliwe
Po drugie wiadomo fajnie wyglądają jak się spojrzy na nicki, ale zobacz to grają i z kim mieli spotkania, jedyny mecz na plus to wygra ze Spirit i słabym sAw aktualnie. Reszta to problemy z tier2-3. Nie ma co patrzeć że na papierze każdy zrobi 30killi jak leży teamplay.
 
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Na szybko, bez analizy bo mecz za 30 min.. łapię NIP po 1.62 oraz lekko NiP -1,5 mapy po 2.80

dołożyłem jeszcze live po przegranej 1 mapie po 2.76 także dzień zdecydowanie na plus. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
komar2000 23,7K

komar2000

Użytkownik
Na dzień jutrzejszy wybrałem jedno spotkanie z serii blast premier. Kursy wystawione na spotkanie pomiędzy NaVi vs. OG oceniam poprawnie i nie szukałbym tu niespodzianki. Kurs 1.30 w e-sport nie jest wart ryzyka dlatego odpuszczam to spotkanie.

Na godzinę 19:30 zaplanowane jest starcie pomiędzy Faze - Coplexity i to właśnie tu widzę okazję. Lekkim faworytem według bukmacherów jest Faze po kursie 1.83(lvbet), natomiast w mojej ocenie ten kurs powinien się wahać w okolicy 1.40-50, dlatego podbieram czysty win FaZe.
Do zespołu Complexity został włączony Coldzera niespełna 2 tygodnie temu, za k0nfiga wskoczył es3tag, co jasno daje do zrozumienia o przebudowie zespołu. FaZe jest również po przebudowie, która zakończyła się ponad pół roku temu. Zaowocowało to już od momentu pojawienia się Olofa wzrostem w rankingu hltv z 36 miejsca na 6 drużynę na świecie. Ostatnie rozegrane spotkanie pomiędzy tymi drużynami to pełna dominacja zespołu FeZe które wygrało Nuke 16-6 oraz Dusta 16-13, spotkanie odbyło się ponad 2 miesiące temu przy starym składzie Complexity dlatego też ciężko wyciągnąć jakiekolwiek wnioski na bazie h2h, natomiast kluczowym czynnikiem przemawiającym za Faze jest fakt zgrania zespołu, przy podobnych ratingach graczy, przy podobnych umiejętnościach drużyny, moim zdaniem jest to główny czynnik, który przeważy kto przejdzie od półfinału grupy C.
 
Ostatnia edycja:
K 268

krzysztof_77

Użytkownik
Na dzień jutrzejszy wybrałem jedno spotkanie z serii blast premier. Kursy wystawione na spotkanie pomiędzy NaVi vs. OG oceniam poprawnie i nie szukałbym tu niespodzianki. Kurs 1.30 w e-sport nie jest wart ryzyka dlatego odpuszczam to spotkanie.

Na godzinę 19:30 zaplanowane jest starcie pomiędzy Faze - Coplexity i to właśnie tu widzę okazję. Lekkim faworytem według bukmacherów jest Faze po kursie 1.83(lvbet), natomiast w mojej ocenie ten kurs powinien się wahać w okolicy 1.40-50, dlatego podbieram czysty win FaZe.
Do zespołu Complexity został włączony Coldzera niespełna 2 tygodnie temu, za k0nfiga wskoczył es3tag, co jasno daje do zrozumienia o przebudowie zespołu. FaZe jest również po przebudowie, która zakończyła się ponad pół roku temu. Zaowocowało to już od momentu pojawienia się Olofa wzrostem w rankingu hltv z 36 miejsca na 6 drużynę na świecie. Ostatnie rozegrane spotkanie pomiędzy tymi drużynami to pełna dominacja zespołu FeZe które wygrało Nuke 16-6 oraz Dusta 16-13, spotkanie odbyło się ponad 2 miesiące temu przy starym składzie Complexity dlatego też ciężko wyciągnąć jakiekolwiek wnioski na bazie h2h, natomiast kluczowym czynnikiem przemawiającym za Faze jest fakt zgrania zespołu, przy podobnych ratingach graczy, przy podobnych umiejętnościach drużyny, moim zdaniem jest to główny czynnik, który przeważy kto przejdzie od półfinału grupy C.

Świetny typ i kluczowy czynnik - nawet mapy nie ugrali!!!
 
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Na dzisiejszy dzień proponuje dwa typu z Funspark ULTI 2021 Europę Regional Series 3. Doszliśmy do półfinałów gdzie mamy swojego reprezentanta w postaci AGO i od Nich zacznę:

Bluejays vs AGO - DW 0:2 - @1,75 - U unibet - stawka 8/10 ➖ totalne dno na mirage przez AGO, problemy na deciderze

Spotkanie rodaków z ekipa z Macedonii która najbardziej zasłynęła z podejrzeń o cheatowanie wystosowane przez zawodników z tureckiego super teamu Eternal Fire. Ekipa solidna, ale nie na miarę AGO, ot takie średniaki pokonujące innych średniaków z okolic swojego rankingu ale przegrywający z top40 dość gładko. Nie spodziewam się tu trudnego meczu AGO, spodziewam się bana nuke i overpassa w 1 rundzie i wybór najlepszych map na start: więc d2 lub ancient ze strony AGO i ... no właśnie czego ze strony Bluejays? najrozsądniej dla Nich byłby wybór Inferno na którym właśnie pokonywali Eternal. Ago też potrafi grać na tej mapie i o ile wygrana na swoim mappicku AGO uznaje za 90%/10% o tyle wybór interno czy jakiejkolwiek mapy innej jako bluejays oceniam na 70%-30% również dla AGO.
Jeśli chłopaki zagrają na swojej normalnej formie to powinni wygrać 2:0 bez problemu i podtrzymać passę 3 zwycięstw z rzędu (w ostatnich dwóch odprawili fińskie HAVU 2:0 oraz dobrze znane Anonymo również 2:0)

Tutaj garść statystyk z hltv: https://www.hltv.org/matches/2351674/bluejays-vs-ago-funspark-ulti-2021-europe-regional-series-3

Lyngby Vikings vs Copenhagen Flames - DW 1:2 - @3,25 - @sts.pl - stawka 4/10 ➖przegrany mappick, przegrana przewaga na inferno, CP nie dźwignęło meczu

Ponownie spotkanie na dokładny wynik, buki upatrują w faworytach zespół CF który na czysty win dają 1,45. Czy są aż takim faworytem? Myślę że tak, potwierdzają to fajnym winstreakiem w postaci 8 zwycięstw z rzędu pokonując w tym czasie m.in. SKADE czy dwukrotnie HAVU. Czy to będzie proste i łatwe spotkanie ? Właśnie nie sądzę i zakładam zwycięstwo po oddaniu jednej mapy.
CP zbanuje d2 od razu, to wiadome, LV jeśli nie zbanuje Ancienta czyli najlepszej mapy CP popełni niezłą wtopę. Myślę że przy odpowiedniej taktyce banowania LV są wstanie ugrać swoją mapę, ale różnorodność wyboru CP powoduję że całościowo są drużyną wszechstronniejszą i mogą w decydującej mapie spokojnie wygrać spotkanie.

Garść statystyk z hltv: https://www.hltv.org/matches/235169...s-funspark-ulti-2021-europe-regional-series-3
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom