>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ecoPayz - ogólna dyskusja

L 76

lukas1981

Użytkownik
Psychol32 jak masz tak odpowiadać to lepiej nie odpowiadaj. Jakby to było do czegoś potrzebne to chodzi o unibeta choć opłaty są chyba w każdym takie same a weryfikacja nie zależy od buka.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Psychol32 jak masz tak odpowiadać to lepiej nie odpowiadaj. Jakby to było do czegoś potrzebne to chodzi o unibeta choć opłaty są chyba w każdym takie same a weryfikacja nie zależy od buka.
Psychol odpowiedzial Ci bardzo rzeczowo. Zaloz sobie oba portfele i wtedy wszystko sobie porownasz. Przeciez, to nic nie kosztuje. Uzywam obu i sa ok. Nie wiem jakie sa prowizje bo nigdy na nie nie patrze.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Możecie dokonywać transakcji w 22bet za pomocą ecoPayz ? Dziś próbowałem ale wpłaty jak i wypłaty nie są dostępne za pomocą tej opcji. Jak jest u Was ?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Od 1.07 eco jest niedostepne na 22bet. Polecam jeton wallet. Wejdz w temat o jetonie i poczytaj.
Dzięki za odpowiedź. Podobno raz na kilka tygodni robią takie akcje wyłączeniem ecopayz w 22bet. Jak rozmawiałem na czacie z konsultantem w 22bet to pisał, że obecnie jest niedostępna ta metoda ale prosił aby zaglądać i sprawdzić w najbliższym czasie czy będzie dostępną. Chętnie poczytam o jenot wallet.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ecopayz posiada nadal polskie konto bankowe do wpłat? Kiedyś pamiętam mieli konto w mBanku. Wpłacałem tak do nich bez dodatkowych opłat. Mają jeszcze to polskie konto bankowe do wpłat?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego
Było normalne konto bankowe do wpłat. Konto mięli w mBanku. Pamiętam dokładnie, bo też mam mBank. Pamiętam jak bombardowałem ich emailami, bo wpłaciłem w piątek wieczorem a kasy na Eco nie było. Tłumaczyli się, że dział finansowy pracuje od pon do piątku jakoś tak do 18 czy 20. I musiałem czekać na księgowanie kasy do poniedziałku do rana. W tytule przelewu trzeba było wpisać numer klienta Eco. Tylko że było to z 3 - 4 lata temu. Pytam bo jednak wpłacając częściej mniejsze kwoty, trochę te prowizje kosztują. A tym bardziej jakaś duża kwota. Pewnie celowo zlikwidowali to konto bankowe. Lepiej brać prowizje od każdej wpłaty..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wątpie żeby pośrednik brał aż tyle prowizji. Jakoś ci pośrednicy płatności (przelewy24, payu), funkcjonują w wielu polskich sklepach internetowych. I najczęściej nie ma ŻADNEJ opłaty za zakupy. Lub jest niewielka opłata, ostatnio płaciłem 1zł za wpłatę poprzez stronę canal+. Sklepy mają zapewne umowy z tymi firmami. I coś miesięcznie płacą. A sklep zarabia ze sprzedaży swoich produktów. Ecopayz niczego nie sprzedaje, więc ich zarobkiem są "tylko" te prowizje od wpłat i wypłat. Pewnie dlatego zlikwidowali dla klientów możliwość wpłaty na polskie konto samodzielnie. Za dużo tracili. A polskie konto bankowe na pewno nadal mają pod tranzakcje payu, przelewy24.

Edit. Jak wpłacasz do polskiego bukmachera np. przez przelewy24 to też płacisz dokładnie tyle ile wpłacasz. Bukmacherzy tak jak zapewne ecopayz, mają podpisane umowy z pośrednikami płatności. Bukmacher wiadomo zarabia na przegranych graczach. Więc może mieć wpłatę 0zł. Ecopayz zarabia tylko na prowizjach od wpłat/wypłat, stąd takie opłaty minimum 1 euro od wpłaty..
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wątpie żeby pośrednik brał aż tyle prowizji. Jakoś ci pośrednicy płatności (przelewy24, payu), funkcjonują w wielu polskich sklepach internetowych. I najczęściej nie ma ŻADNEJ opłaty za zakupy. Lub jest niewielka opłata, ostatnio płaciłem 1zł za wpłatę poprzez stronę canal+. Sklepy mają zapewne umowy z tymi firmami. I coś miesięcznie płacą. A sklep zarabia ze sprzedaży swoich produktów. Ecopayz niczego nie sprzedaje, więc ich zarobkiem są "tylko" te prowizje od wpłat i wypłat. Pewnie dlatego zlikwidowali dla klientów możliwość wpłaty na polskie konto samodzielnie. Za dużo tracili. A polskie konto bankowe na pewno nadal mają pod tranzakcje payu, przelewy24.

Edit. Jak wpłacasz do polskiego bukmachera np. przez przelewy24 to też płacisz dokładnie tyle ile wpłacasz. Bukmacherzy tak jak zapewne ecopayz, mają podpisane umowy z pośrednikami płatności. Bukmacher wiadomo zarabia na przegranych graczach. Więc może mieć wpłatę 0zł. Ecopayz zarabia tylko na prowizjach od wpłat/wypłat, stąd takie opłaty minimum 1 euro od wpłaty..
posrednik bierze tyle prowizji i to jest normalne. Eco sobie tego nie wymyslilo, tak samo jak skrill sobie tego nie wymyslil... netteler sobie tego nie wymyslil itd. zaraz napiszesz, ze przelewy sepa i oplata 10e to tez wymysl eco... i nie, eco nie zarabia tylko na wplatach i wyplatach... przeciez to jest portfel internetowy... z karta... a nie porfel dedykowany hazardzistom...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie ma co się kłócić. W każdym razie mięli normalne polskie konto bankowe do wpłat, bez żadnych prowizji. A już nie ma. Jakiś powód likwidacji tego konta był..
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Dzisiaj sie miarka przebrala z Eco. Wczoraj znajomy poprosil mnie zeby wyslal mu 120zl na eco. Nie mialem nic na koncie to przelalem z psc i zaraz znajomemu wyslalem. Dzisiaj info od eco ze konto zablokowane. Prosza o wyjasnienie po co wyslalem komus 120zl i potwierzenie wplaty na eco z psc. W tym roku to juz chyba z piaty raz taka sytuacja. Odpisalem im zeby mnie w dupe pocalowali i zamknalem konto. Ten portfel to zenada jakas. Nikomu nie polecam.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dzisiaj sie miarka przebrala z Eco. Wczoraj znajomy poprosil mnie zeby wyslal mu 120zl na eco. Nie mialem nic na koncie to przelalem z psc i zaraz znajomemu wyslalem. Dzisiaj info od eco ze konto zablokowane. Prosza o wyjasnienie po co wyslalem komus 120zl i potwierzenie wplaty na eco z psc. W tym roku to juz chyba z piaty raz taka sytuacja. Odpisalem im zeby mnie w dupe pocalowali i zamknalem konto. Ten portfel to zenada jakas. Nikomu nie polecam.
Podchodzi pod pranie brudnej kasy, wiec co się dziwisz. Takie procedury to dość częsta sytuacja
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Podchodzi pod pranie brudnej kasy, wiec co się dziwisz. Takie procedury to dość częsta sytuacja
120zl to pranie brudnej kasy😲? Na kazdym innym porfelu wplacam i zaraz wyplacam w bankomacie nawet i 2k i nie ma problemu. Tak samo na revo. Tylko eco zawsze problem we wszystkim widzi. Gowno nie portfel sie z nich zrobil.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ziemba w tym wypadku kwota nie ma znaczenia, to samo by było jakbyś tak wysłał pewnie 50zł. Ja korzystam z nich od czasu ich pojawienia się/ zniknięcia skrill, i powolnym wymuszeniu z ich korzystania przez bukmacherów. Czyli już długo. I ani razu nie miałem z nimi problemów. Ani razu. Teraz prawie codziennie korzystam z ich karty w sklepach. Zero problemów. Na Eco z banku wpłacam, nie ma problemu. Do unibet, betsafe wpłacam/ wypłacam i też nie ma problemu. Z tym że ja ani razu nie wysyłałem kasy do osób trzecich z kontami Eco. A tu widzę najczęściej pojawia się problem. Widocznie są to w jakiś sposób podejrzane konta i tranzakcje. Z bankomatu zaraz po wpłacie do Eco, też odrazu nie wypłacam. Bo to akurat bez sensu. Zawsze wpłacam tyle, ile dokładnie przelewam do bukmachera. Tak więc masz chyba wyjątkowego pecha Ziemba.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ziemba w tym wypadku kwota nie ma znaczenia, to samo by było jakbyś tak wysłał pewnie 50zł. Ja korzystam z nich od czasu ich pojawienia się/ zniknięcia skrill, i powolnym wymuszeniu z ich korzystania przez bukmacherów. Czyli już długo. I ani razu nie miałem z nimi problemów. Ani razu. Teraz prawie codziennie korzystam z ich karty w sklepach. Zero problemów. Na Eco z banku wpłacam, nie ma problemu. Do unibet, betsafe wpłacam/ wypłacam i też nie ma problemu. Z tym że ja ani razu nie wysyłałem kasy do osób trzecich z kontami Eco. A tu widzę najczęściej pojawia się problem. Widocznie są to w jakiś sposób podejrzane konta i tranzakcje. Z bankomatu zaraz po wpłacie do Eco, też odrazu nie wypłacam. Bo to akurat bez sensu. Zawsze wpłacam tyle, ile dokładnie przelewam do bukmachera. Tak więc masz chyba wyjątkowego pecha Ziemba.
Powiem Ci, ze jestem na roznych grupach bukmacherskich i wielu osoba zamkneli konta bez podania przyczyny. Mi co prawda nie zamkneli ale te ciagle bloki i tlumaczenie sie im, juz mi sie znudzilo bo u innych robie tak samo i naprawde nie ma z tym problemu. Na skrilla tak wszyscy narzekaja a ja mam tam juz status vip czy jakos tak i nigdy nie mialem zadnych weryfikacjii dodatkowych itp. To samo revo, muchbetter, jeton.... Eco sie dla mnie skonczylo i kazdego bede przed nimi przestrzegal bo to co robia to jakas zenada jest.
 
Do góry Bottom