>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

marti55 6,6K

marti55

BOSS
Ot tak, że opłacalność gry na Zakse przy tych kursach jest żadna, mniejsza o rotację. Które rozgrywki mają większą wagę wg. Ciebie i w których można odrobić nawet porażkę?
A coś takiego jak rytm meczowy się nie liczy? Zaksa pewnie będzie rotowała składem, ale logiczne jest, że ten mecz będzie traktowany jako jednostka treningowa przed rewanżem z Kazaniem. Liczę na 3-0 ...chłopaki wiedzą o co grają i w LM i w PLUSLIDZE. Dziś odpuszczą, odpadną z Kazaniem z LM i co? Jakie będą morale przed rewanżem ze Ślepskiem ? Gramy do 2 wygranych.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
A coś takiego jak rytm meczowy się nie liczy? Zaksa pewnie będzie rotowała składem, ale logiczne jest, że ten mecz będzie traktowany jako jednostka treningowa przed rewanżem z Kazaniem. Liczę na 3-0 ...chłopaki wiedzą o co grają i w LM i w PLUSLIDZE. Dziś odpuszczą, odpadną z Kazaniem z LM i co? Jakie będą morale przed rewanżem ze Ślepskiem ? Gramy do 2 wygranych.
Będziemy mądrzejsi po meczu... zauważ rytm meczowy, a napięty terminarz to dwa zupełnie różne zjawiska.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Będziemy mądrzejsi po meczu... zauważ rytm meczowy, a napięty terminarz to dwa zupełnie różne zjawiska.
To są profesjonaliści. Takie same bajki były pisane jak Skra grała z Bedzinem. Ci odpuszcza, ci będą rotować. Jeszcze się nie nauczyliście że w profesjonalnym sporcie nie ma żadnego odpuszczania? Lepiej wyjść na parkiet, zrobić co należy czyli szybko 3-0 czy wyjść na parkiet rotować składem i męczyć wszystkich nie tyle co fizycznie a psychicznie? Im dłużej ten mecz będzie trwał tym większe prawdopodobieństwo że zmęczenie da się we znaki. Pozatym nie róbmy jaj, że na tym poziomie ktoś będzie odpuszczał mecz bo następny ma za 3 dni. Dlaczego tydzień temu nie odpuścili pucharu polski na rzecz meczu z Kazaniem skoro wteyd też był napięty terminarz a nie oszukujmy się LM jest ważniejsza od PP.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie nie róbmy sobie jaj, ze zaksa przegra :)))) na lvbet 1 set powyżej 46.5 kurs 2.90 u innych bietach po 2.28. Na osobnym kuponie zagrałem na ilość punktów boladz +14.5. Jeżeli chcą powalczyć, to przecież nie walinskim ;). Tuaniga będzie go wykorzysta do granic możliwości jeśli poczują, ze mogą cię ugrać. Zwłaszcza w końcówkach ..
co uważacie żeby dołożyć do kuponu, ze wygra seta budowlani Łódź po kursie 1.55 ?
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Siatkowka - PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: ZAKSA vs Slepsk
Typ: ZAKSA więcej blokow punktowych (remis = zwrot)
Kurs: 1.70 10 vs 4
Bukmacher: forbet

Analiza:

Czesc Wszystkim!

Traktuje tę propozycję bukmachera jako promocję na dzisiaj. Nie przedłużam analizy, żeby dać okazje skorzystać większej ilości osób, wiec do sedna.
Kedzierzyn to zdecydowany lider klasyfikacji blokow w fazie zasadniczej ze średnia 2.66 bloku na set. Dla porównania Ślepsk to okolice połowy tej stawki, średnia 2.05 na set, wyrobiona zreszta dosyć późno, bo przez znaczna czesc sezonu byli jedna z najgorzej blokujących ekip.
Gospodarze będą chcieli zapewne szybko zamknąć dzisiejsze spotkanie i wygrać bez straty seta, jeśli podejdą do meczu na pełnej koncentracji to powinno się to udać. Kursy zapewne podyktowane dwumeczem, w którym raz Zaksa w blokach była lepsza, a raz był remis, ale umówmy się - ten drugi mecz był po prostu bardzo słaby w ich wykonaniu i raczej nie ma prawa się powtórzyć.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Jak się zaopatrujecie się na Katowice z Olsztyn em
Mam jeden typ na zawodnika i to jest mój główny bet na ten mecz, wrzucę niedługo. W ogólnym rozrachunku spróbowałbym ewentualnie under ogólny - linia 185.5 punktu bardzo wysoko ustawiona i nawet przy 4 setach ciezko ją pokryć. Obie drużyny popełniają raczej sporo błędów i sety pójdą moim zdaniem w stronę 25:20 niż grania na przewagi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
B 195

bartman77

Użytkownik
Mam jeden typ na zawodnika i to jest mój główny bet na ten mecz, wrzucę niedługo. W ogólnym rozrachunku spróbowałbym ewentualnie under ogólny - linia 185.5 punktu bardzo wysoko ustawiona i nawet przy 4 setach ciezko ją pokryć. Obie drużyny popełniają raczej sporo błędów i sety pójdą moim zdaniem w stronę 25:20 niż grania na przewagi.



A na kogo dziś bardziej byś stawiał?
Mi wydaje się że dziś Olsztyn będzie góra, ostatnio w końcu pokazali to czego brakowało im od początku. Katowice z koleii tendencja spadkowa, i też jakoś wydaje mi się ze im mniej będzie zależeć dziś. Spodziewam się rotacji w składzie u gospodarzy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:1


Mecz bardzo wyrównany stawkowo ale również z potencjałem kadrowym. Obie drużyny mają swoje plusy i minusy i same buki do końca nie wiedzą, kto jest faworytem w tym meczu - ja osobiście uważam, że lekkim faworytem jest Katowice tylko i wyłącznie przez pryzmat swojej hali jednak ich forma w ostatnim czasie lekko poszła w dół natomiast Olsztyn jak by zaczął grać nieco lepiej.
Zastanawiałem się nad overem meczowym jednak linia jest dość wysoka i nawet przy 4 setach może zostać nie pokryta jednak coś mi się wydaje, że możemy oglądać tutaj nawet 5 setów.
Ostatnie mecze między obiema drużynami wygrywali gospodarze jednak na ostatnie 9 spotkań ani 1 nie zakończył się w 3 setach - 5 meczy 4 setowych i 4 spotkania 5 setowe.
Atakujący Katowic J. Jarosz musi dziś wziąć dużo ataków na siebie jeśli chcą wygrać ten mecz.
Linie 17 punktów pokrywał w 9 na 24 mecze. W meczach z minimum 4 setami nie pokrywał w w 5 spotkaniach ( 3 x miał 16 punktów więc brakło 1 punktu).
Średnia meczowa z całego sezonu to 14 punktów i atakuje ze średnią 50% skuteczności.

Reasumując uważam, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach - jest to praktycznie główny warunek aby ten typ zakończył się powodzeniem. Po 1 uważam, że na atakującym będzie spoczywało bardzo dużo ataków, może również dołożyć zagrywką jak i blokiem.


J. Jarosz powyżej 16,5 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga - mecz o 9 miejsce
Godzina: 20:30
Spotkanie:
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
Typ: Damian Schulz poniżej 18.5 punkt
Kurs: 1.85 3 punkty
Bukmacher: Etoto

Analiza:


Czesc Wszystkim!

Czekałem aż bukmacherzy wystawia kursy na dzisiejsze spotkanie i w sumie nie ma zaskoczenia. Wszyscy podeszli do tego asekuracyjnie i ocenili szanse obu drużyn mniej więcej po równo. Jest w tym jakaś logika, wszak ostatnie 3:0 miało miejsce w 2017 roku, a poza tym mieliśmy 4- i 5- setowe pojedynki. W każdym razie To rodzi pewne konsekwencje, bo przez to w górę powędrowały linie na zawodników - i tak np. mamy linie na środkowych w okolicach 10.5 punktu, czyli bardzo wysoko, a etoto proponuje nam 18.5 punktu na atakującego Olsztyna.

Dosyć zatem o samym spotkaniu, skupmy się na Damianie. Jego karierę śledzę od wielu lat, nie zliczę ile razy oglądałem Go z wysokości trybun, miałem nawet przyjemność poznać osobiście - mega sympatyczny gość. Wszyscy jednak widza, ze jest to cień gracza z najlepszych lat w Treflu, kiedy to brylował na parkietach plusligowych i trafił do reprezentacji Polski. Od czasów transferu do Asseco jest to niestety zjazd po równi pochyłej. Mógłbym się rozwodzić i analizować przyczyny tego „upadku”, ale pewnie mało kogo to interesuje :)

Skupie się zatem na podstawach, czyli tegorocznym sezonie w wykonaniu Damiana. Smutne jest to, ze jestem w stanie wymienić więcej słabych niż przyzwoitych spotkań, ale tak jak wspomniałem to jest gorsza wersja Schulza niż ta, która mogliśmy kiedyś oglądać. Atakujący Indykpolu zagrał 26 meczów w fazie zasadniczej i tylko 7 razy zdobył przynajmniej 19 punktów. Mało tego, 6 z tych 7 razy miało miejsce w hali Urania, wiec tylko raz (!) przekroczył nasza dzisiejsza linie w delegacji. Nie będzie zatem nadinterpretacja jeśli wysunę tezę, ze Damian gra zdecydowanie słabiej w meczach wyjazdowych.
Ponadto nie podoba mi się jego współpraca z rozgrywającym Stępniem, jest tam trochę niedokładności i nieporozumień, a z kwadratu zawsze może wejść dwupak młodych wilków Kapica i Wolański.

Linia moim zdaniem jest trochę nieadekwatna do prezentowanego przez Schulza poziomu, biorę ten under w ciemno licząc na jego przeciętne zawody jak często w tym sezonie. Powodzenia ;)
Post automatycznie złączony:

A na kogo dziś bardziej byś stawiał?
Mi wydaje się że dziś Olsztyn będzie góra, ostatnio w końcu pokazali to czego brakowało im od początku. Katowice z koleii tendencja spadkowa, i też jakoś wydaje mi się ze im mniej będzie zależeć dziś. Spodziewam się rotacji w składzie u gospodarzy.
Mimo wszystko GKS bardziej , pokazali ostatnio z Radomiem, ze nawet głębokimi rezerwami potrafią postraszyć. Dla Indykpolu miejsce poza ósemką porażka i to raczej tam spodziewam się poważniejszych zmian przed kolejnym sezonem, a to może mieć przełożenie na ten mecz. I te ich mecze wyjazdowe fatalne, z bilansem lepszym tylko od Bedzina i Nysy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +615
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Aluron CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3

W pierwszym meczu Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 Zawiercian, mecz bez większych emocji można by nazwać.
Natomiast Zawiercie u siebie potrafi grać z Jastrzębskim, pokazali to w 4 ostatnich meczach gdzie każdy z nich kończył się 5 setowym pojedynkiem. Dziś liczę na podobny scenariusz - przynajmniej 4 wyrównane sety.
Myślę, że gospodarze nie stoją jeszcze na straconej pozycji a na pewno nie poddadzą się bez walki, mają w swoich szeregach siatkarzy, którzy mogą wspiąć się na naprawdę wysoki poziom i mocno utrudnić awans Jastrzębskiemu do półfinału Plus Ligi.

powyżej 180,5 1,85

Tak jak się spodziewałem spotkanie dość wyrównane i dużo punktów w 4 setach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Halo! Ćwierćfinały a tu taka cisza?

w Rzeszowie skłaniam się na pogranie w stronę gości z Bełchatowa. W ich drużynie jest więcej jakości co było widać w pierwszym meczu. Sądzę, że Skra zamelduje się dzisiaj w półfinale po fajnym kursie 2.20 w fortunie


wypowiadajcie co Wy dzisiaj zagraliście :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
VERVA Warszawa - Trefl Gdańsk 3:2

Mecz już za 10 minut a więc analiza nie będzie zbyt długa...
W 1 meczu Gdańsk wygrał u siebie 3:1 i ma dość komfortową sytuację bo nawet jeśli dziś przegrają mają decydujące spotkanie u siebie jednak na pewno dziś nie jadą do Warszawy z myślą o 3 meczu.
Warszawa z nożem na gardle ale wydaje mi się, że wytrzymają tę presję. W poprzednim meczu dobrze punktował A. Szalpuk o kktórego się bałem - ponad 60% skuteczności i dziś jeszcze tylko niech Kwolek poprawi bo miał dużo niższą skuteczność w ataku i myślę, że będzie ok.

Warszawa 1,52
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, wczoraj tak nie grałem ale jakaś kina musiała wyjsc, wyszli na sovie..
ja dziś gram jimenez poniżej 19.5. Fronckowiak będzie mieszać składem, raczej nie zależy mu na wygranej a lorenc ostatnio dobry mecz w memoriale.

Rosseaux powyżej 9.5 pkt. Nawet w 3 setach te punkty wydają się śmieszne.. uważam, ze przy jego formie pokryje ilość pkt
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
ja dziś gram jimenez poniżej 19.5. Fronckowiak będzie mieszać składem, raczej nie zależy mu na wygranej a lorenc ostatnio dobry mecz w memoriale.
Jimenez ostatnio nie grał z Radomiem, nie grał też na Memoriale - ostrożnie podchodzą po jego upadku w końcówce 1 seta w meczu u siebie z JW (kolano). Jeśli nie zagra, dostaniesz zwrot. Lorenc dobry mecz na Memoriale, ale przeciw komu on grał? Najpierw przeciw 1 ligowemu leszczowi Olimpii Sulęcin, a w finale Nysa grała rezerwami + Smolińskim, którego wzięli z Cuprum na finał, bo nie mieli nikogo na ławie już.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jimenez ostatnio nie grał z Radomiem, nie grał też na Memoriale - ostrożnie podchodzą po jego upadku w końcówce 1 seta w meczu u siebie z JW (kolano). Jeśli nie zagra, dostaniesz zwrot. Lorenc dobry mecz na Memoriale, ale przeciw komu on grał? Najpierw przeciw 1 ligowemu leszczowi Olimpii Sulęcin, a w finale Nysa grała rezerwami + Smolińskim, którego wzięli z Cuprum na finał, bo nie mieli nikogo na ławie już.
Już wiem ze Jimenez nie gra. Ale z jsw pokazał ze potrafi grać. Czarni w tum roku tragedia. Nie powiedziałbym, ze tak łatwo wygrają mecz..
 
Do góry Bottom