>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wiadomo już czy w niedzielę zagra Zatorski? Bo nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnego info. Niby to był tylko ból pleców, ale kto wie. A od tego czy wystąpi trzeba uzależnić zakłady na ten mecz.
Podpinam się pod pytanie. Po spadkach na Zakse podejrzewam ,że Zatorski będzie gotowy. W dodatku stawka spotkania bardzo duża
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Podpinam się pod pytanie. Po spadkach na Zakse podejrzewam ,że Zatorski będzie gotowy. W dodatku stawka spotkania bardzo duża
Dowiemy się przed meczem. Moim zdanie będzie gotowy i ZAKSA tu 3-0 lub 3-1 wykręci.
W poprzednim meczu miałem odczucie że wyszli jakby tak przekonani że mają średnie szanse to wygrać, tak bez ducha walki

Edit: ZATORSKI zagra!
Mam doniesienia , członek sztabu , znajomy znajomego dał informacje że libero jest gotowy do gry i zagra w dzisiejszym meczu.

ZAKSA-12,5 pkt @1.98 lvlbet , -10.5 @1.81 pzbuk

Gram takie handicapy pod korek , jestem w stanie postawić stawkę 2xswoich wypłat na tę handicapy.
Jeśli jest Zatorski to ZAKSA Kędzierzyn-Koźle tutaj przejedzie się po PGE jak walec. Nie sądzę żeby seta nie stracili bo raczej stracą ale w którymś secie ZAKSA odjedzie i tu opieram swój typ, gonić ZAKSE jest trudno bo jak wyjdą na 2-3pkt to grają na większym luzie i wtedy Toniutti sypie cuda na rozegraniu.
Nie wierzę w kolejny tak dobry mecz SKRY , przeciwnik na to nie pozwoli.
 
Ostatnia edycja:
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Brak Zatorskiego w protokole meczowym. Na libero ponownie Staszewski. Trzeba próbować i korzystać. Jeżeli tylko Skra powtórzy swoją grę ze środy to rozstrzela osłabioną Zaksę. Brak Zatorskiego to olbrzymi problem sportowy jak i mentalny dla Zaksy. Dobrze pamiętamy co stało się parę dni temu, gdy Kędzierzyn musiał sobie radzić bez swojego libero.

Kurs 4.60 w STS to jakis kosmos kiedy ewidentnie widać, że Skra może tutaj namieszać. Przygotowali znakomitą formę na play-offy i są w stanie zrobić niespodziankę.

Atakujący: Kaczmarek - Petković
Rozegranie: Tonutti - Łomacz
Przyjęcie: Semeniuk, Śliwka - T.Sander, Ebadipour
Środek: Smith, Kochanowski, Rejno - Bieniek, Huber, Kłos
libero: Staszewski - Piechocki
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Odbjur!

Wpadły mi w oko zakłady na punkty zawodników na dzisiejsze dwa spotkania. - Co prawda Betfan nie ma już zawyżonej linii na Michała Superlaka bo wyskoczyli z 19.5 punktami, ale podobają mi się na dzisiaj także:

Piotr Nowakowski powyżej 10.5 punktu 1.85 LV BET 7

Tutaj spora dziura z racji nieobecności Taylora Sandera i wszyscy jesteśmy ciekawi czy na przyjęciu poradzi sobie Mikołaj Sawicki - a może trener Gogol spróbuje na tej pozycji Bartosza Filipiaka - kto wie? W każdym razie z Piechockim i Sawickim na przyjęciu (a nie daj Boże z Filipiakiem) będzie sporo okazji do zablokowania przeciwnika. Ostatnio Piotrek kręci się w okolicach 4-5 bloków na mecz - zważając na problemy Skry wydaje mi się, że 6-7 punktów dołoży w ataku (bo z zagrywki na to nie liczę) i spokojnie zakręci się powyżej tej linii - a że mecz zapowiada się na co najmniej 4-setowy to... jest to dobra opcja.

Podobnie w meczu ZAKSY - JW liczę na wysoką zdobycz punktową Jurka Gładyra. Nie ma Zatorskiego, więc więcej pola do przyjęcia będą mieli Semeniuk ze Śliwką - i tak szybko już to ataku się zbierać nie będą. Liczę więc że ten 1-2 bloki więcej Jurek będzie w stanie złapać. Idą mocno na zagrywce od półfinałów z Vervą - Jurek jest tego znakomitym przykładem bo psuje najwięcej zagrywek w zespole - ale jak już piłka przejdzie siatkę to może upolować któregoś z siatkarzy Zaksy. Kampa też lubi pograć środkowymi + spodziewam się ciężkiego meczu Al Hachdadiego na którego Zaksa miała do tej pory patent.


Jurij Gładyr powyżej 10.5 punktu 1.85 LV BET 11

Bieniek jest pewniakiem na pozycji środkowego - ale Karol Kłos już może być rotowany z Huberem. Nie ma jakichś wybitnych zdobyczy ostatnio + Skrę czeka operacja na żywym organizmie - z wiadomych powodów.

9 punktów Karol zdobył w tym sezonie kilka razy i zawsze korelowało to z 3-5 blokami na przeciwniku. Czy jest na to szansa dzisiaj? Moim zdaniem nie i to o 1-2 oczko za wysoko jeżeli chodzi o obecną dyspozycję Karola.

Karol Kłos poniżej 8.5 punktu 1.85 eWinner 7

Kliknąłem też: Verva Warszawa więcej bloków - największym atutem Warszawy jest blok a Skra poza Petkovicem i Bieńkiem nie ma zawodnika w dobrej formie.

Verva Warszawa więcej bloków 1.85 Noblebet 8:6 dla Skry
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
lazan 642

lazan

Użytkownik
Verva warszawa win 2.20
Ogólnie Skra Bełchatów gra w kratkę, można mówić że wygrali raz z ZAKSA okay ale po za tym ZAKSA zagrała słabo wtedy. Dzisiaj brak Sandera do tego Petkovic który gra w kratkę raz tak raz tak, libero + Sawicki i zostaje środek pola w którym będą działać. Jak dla mnie na Verve to nie wystarczy a kurs zacny.

Ps wie ktoś czy Zatorski zagra dzisiaj ? Bo jeśli nie to kurs na Jastrzębie że wygra seta 1.40 też niczego sobie
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Verva warszawa win 2.20
Ogólnie Skra Bełchatów gra w kratkę, można mówić że wygrali raz z ZAKSA okay ale po za tym ZAKSA zagrała słabo wtedy. Dzisiaj brak Sandera do tego Petkovic który gra w kratkę raz tak raz tak, libero + Sawicki i zostaje środek pola w którym będą działać. Jak dla mnie na Verve to nie wystarczy a kurs zacny.

Ps wie ktoś czy Zatorski zagra dzisiaj ? Bo jeśli nie to kurs na Jastrzębie że wygra seta 1.40 też niczego sobie
Zator w lidze już nie zagra
 
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
Odbjur!

Wpadły mi w oko zakłady na punkty zawodników na dzisiejsze dwa spotkania. - Co prawda Betfan nie ma już zawyżonej linii na Michała Superlaka bo wyskoczyli z 19.5 punktami, ale podobają mi się na dzisiaj także:

Piotr Nowakowski powyżej 10.5 punktu 1.85 LV BET

Tutaj spora dziura z racji nieobecności Taylora Sandera i wszyscy jesteśmy ciekawi czy na przyjęciu poradzi sobie Mikołaj Sawicki - a może trener Gogol spróbuje na tej pozycji Bartosza Filipiaka - kto wie? W każdym razie z Piechockim i Sawickim na przyjęciu (a nie daj Boże z Filipiakiem) będzie sporo okazji do zablokowania przeciwnika. Ostatnio Piotrek kręci się w okolicach 4-5 bloków na mecz - zważając na problemy Skry wydaje mi się, że 6-7 punktów dołoży w ataku (bo z zagrywki na to nie liczę) i spokojnie zakręci się powyżej tej linii - a że mecz zapowiada się na co najmniej 4-setowy to... jest to dobra opcja.

Podobnie w meczu ZAKSY - JW liczę na wysoką zdobycz punktową Jurka Gładyra. Nie ma Zatorskiego, więc więcej pola do przyjęcia będą mieli Semeniuk ze Śliwką - i tak szybko już to ataku się zbierać nie będą. Liczę więc że ten 1-2 bloki więcej Jurek będzie w stanie złapać. Idą mocno na zagrywce od półfinałów z Vervą - Jurek jest tego znakomitym przykładem bo psuje najwięcej zagrywek w zespole - ale jak już piłka przejdzie siatkę to może upolować któregoś z siatkarzy Zaksy. Kampa też lubi pograć środkowymi + spodziewam się ciężkiego meczu Al Hachdadiego na którego Zaksa miała do tej pory patent.


Jurij Gładyr powyżej 10.5 punktu 1.85 LV BET

Bieniek jest pewniakiem na pozycji środkowego - ale Karol Kłos już może być rotowany z Huberem. Nie ma jakichś wybitnych zdobyczy ostatnio + Skrę czeka operacja na żywym organizmie - z wiadomych powodów.

9 punktów Karol zdobył w tym sezonie kilka razy i zawsze korelowało to z 3-5 blokami na przeciwniku. Czy jest na to szansa dzisiaj? Moim zdaniem nie i to o 1-2 oczko za wysoko jeżeli chodzi o obecną dyspozycję Karola.

Karol Kłos poniżej 8.5 punktu 1.85 eWinner

Kliknąłem też: Verva Warszawa więcej bloków - największym atutem Warszawy jest blok a Skra poza Petkovicem i Bieńkiem nie ma zawodnika w dobrej formie.

Verva Warszawa więcej bloków 1.85 Noblebet
Na superbet punkty na zawodników zaniżone o jeden,czyli +9,5
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Verva win kurs 2.0 chyba dobry kurs na pogranie jak Sawicki ma grac z Iranczykiem :)
Jestem na tak, co do wygranej, ale tylko po wyższym kursie. Pograną Vervę mam po 2.50 (b365), 2.53 (Marathon) i to uważam, że jest value kurs, gdzie pewnie powinien oscylować w okolicach 1.90 - 1.90, albo po prostu to tylko ja się nie zgadzam z rynkiem. Oczywiście +1.5 seta @ 1.74 także pograne. Już opisywany brak Taylora Sandera, brak trzeciego przyjmującego Katica więc wybór pada albo na czwartego w kolejności Sawickiego, albo wczoraj padł pomysł na Szóstym Secie, że będą okresy gry Filipiakiem, który coś przyjmował w karierze. Fajnie opisał też to wyżej gystlik gystlik. Generalnie jeden bądź drugi będzie łatwym celem na zagrywce, a na bloku jeden i drugi odstaje od tego, co pokazywał Sander. Nie mówiąc już o tym ile są w stanie wykręcić procent w ataku, bo to będzie duża dziura. Skra w tej sytuacji rotacje ma tylko na środku, ale na przeciw Nowakowski, czołowy blokujący ligi i generalnie jako zespół Verva umie dobrze blokować.

Skra już zagrała jeden mecz z Vervą bez Sandera i wygrała 3-1. ALE. Wtedy zdrowy był Katic i to on wyszedł w podstawie. Sawicki wchodził tylko na zadaniowe zmiany w dwóch pierwszych setach. Mecz był zresztą grany w okresie podejrzewania Anastasiego o ustawianie się przed Playoffami.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE SKRA Bełchatów - VERVA Warszawa 2:3

Przed nami pierwsze spotkanie o 3 miejsce w tegorocznej PlusLidze.
Faworyt? Na pewno przed meczem faworytem w walce o 3 miejsce był Bełchatów, jednak bardzo pechowo dla nich skończył się ostatni mecz z powodu kontuzji T. Sandera i to mocno komplikuje sprawę. Jak koledzy wyżej wspomnieli brak M. Katicia i do przyjęcia pozostał Sawicki, jednak nie należy zapominać, że z 1 strony jest to tylko 1 pozycja 1 miejsce na parkiecie ale to także może zaważyć bardzo dużo.
Przypominam sobie mecz Jastrzębskiego Węgla gdzie na przyjęciu zagrał M. Gierżot mało znany wtedy każdemu i...zachwycił w swojej grze i pewności w ataku.
Nie należy zapominać, że są to zawodnicy nie przypadkowi - oczywiście bardzo daleki od poziomu Sandera no ale jest w tej drużynie i na pewno zawodnicy wierzą, że przyjmujący uniesie to spotkanie w swojej głowie. Druga sprawa to mecze Bełchatowa z Warszawą u siebie same zwycięstwa od 18 spotkań z rzędu - na pewno Warszawa ma to w głowie.
Warszawa powalczyła z Jastrzębskim mimo, że przegrali ten półfinał już w 2 meczach.
Ja stawiam na dość długie spotkanie jak miało to miejsce w ostatnich spotkaniach między obiema drużynami.
Kurs na VERVE spadł już dość mocno bo jest tylko 2,15-2,20 - dość ciężko do typowania bo nie skreślał bym Bełchatowa u siebie.

// Tak jak mówiłem Sawicki rozegrał kapitalne spotkanie - 23 punkty z prawie 60% skutecznością w ataku!

powyżej 184,5 1,90

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel 1:3

No i wreszcie finał na który chyba każdy czekał i wiele osób typowało właśnie taki finał od wielu kolejek.
ZAKSA niekwestionowany lider i Jastrzębski - chyba najrówniejszy w całym popieprzonym sezonie.
Brak Zatorskiego na pewno będzie odczuwalny jest to najlepszy libero w naszej lidze i to nie podlega dyskusji.
ZAKSA co prawa niszczy każdego jednak należy zwrócić uwagę na bardzo długi sezon i mecze co kilka dni z ich strony - liga, puchar i liga mistrzów gdzie są w finale.
Kurs na ZAKSE dość niski więc spróbujemy w drugą stronę.

Jastrzęski +12,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa typ: Verva Warszawa Orlen Paliwa kurs: 2,40

Początek zmagań o 3 miejsce dające brązowe medale Mistrzostw Polski, a zarazem przepustkę do europejskiej Ligi Mistrzów.
W normalnych okolicznościach faworytem zmagań byłaby Skra Bełchatów. Jednak w obliczu kontuzji kompletnie nie rozumiem wystawienia na nich niższych kursów przez bukmacherów. Z gry wypada czołowy zawodnik. Najważniejsze ogniwo odpowiedzialne ze przyjęcie, atak jak i sferę psychiczną w drużynie. Bez Niego to nie może się udać. Do tego wcześniejsza kontuzja Katicia, czyli nominalnego rezerwowego niszczy całą układankę. W pierwszej szóstce musi zagrać młodzian Sawicki, który kompletnie nie był przewidziany to gry w jakimkolwiek wymiarze czasowym w tym sezonie. Alternatywą jest atakujący Filipiak lub libero Milczarek. Każda opcja jest fatalna. W dzisiejszym meczu przyjęcie gospodarzy będzie wyglądać fatalnia. Linia Ebadipour (bez formy) - Piechocki - Filipiak/Sawicki przysporzy wszystkim sporo śmiechu. Siłą Skry jest gra przez środek, ale przy tak okropnym przyjęciu to nie zafunkcjonuje. Skra bez swojego lidera nie ma argumentów. Do tego również Warszawa słynie z muru postawionego na środku siatki w osobach dwóch wieżowców: najlepszego polskiego środkowego Piotra Nowakowskiego i zawsze solidnego Andrzeja Wrony. Według mnie Verva skrzętnie wykorzysta problemy gospodarzy. W półfinałach z mocnym JSW pokazali kawał dobrej siatkówki. Jeżeli powtórzą swoją grę to gładko biorą ten mecz.
Przewaga Vervy w przyjęciu zagrywki jest ogromna i Skra zwyczajnie tego nie przeskoczy

Przyjęcie: Ebadipour, Sawicki, Filipiak - Kwolek, Grobelny, Szalpuk
Rozegranie: Łomacz - Trinidad
Środek: Bieniek, Huber, Kłos - Nowakowski, Wrona
Atakujący: Petković - Superlak, Król
Libero: Piechocki - Wojtaszek

Trener: Gogol - Anastasi

2:3 Verva🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
lazan 642

lazan

Użytkownik
W sumie to ja rozumiem że Skra wygra po walce ale żeby verva dostała sety do 14 i 15. Co tam się dzieje? Da radę ktoś to opisać ?
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Cóż za tibreka zagrali i te bloki przy meczowej vervy tzn wybloki chyba 3/4 pod rząd. No wchodzi na farcie.

Co powiecie o 3,5 seta ZAKSA vs Jastrzębie kurs 1.70 ? Powinni wygrać chyba po 1dnym secie
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Mam nadzieje bo mam pograne ov 178.5 po 1.85 i kończy mi to kupon , Zator jest mam nadzieję ze nie skończy sie na 3:0
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Przyjęcie: Ebadipour, Sawicki, Filipiak - Kwolek, Grobelny, Szalpuk
Rozegranie: Łomacz - Trinidad
Środek: Bieniek, Huber, Kłos - Nowakowski, Wrona
Atakujący: Petković - Superlak, Król
Libero: Piechocki - Wojtaszek

Trener: Gogol - Anastasi
Czary mary ciezko sie patrzy na te twoje oceny zawodnikow, zawsze pod typ.
W typie na Skre z Zaksa sami lepsi w Skrze. A tutaj nawet Superlak z Krolem sa na rowni z Petkovicem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Do góry Bottom