>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Popularne taśmy - czy warto grać?

B 482

bmoran

Użytkownik
Ale koncowka to znaczy przeciez jakies zlotowki od rownej kwoty. Jak mam np 2515 zl i zlecam wyplate to zlecam zawsze rowne 2500, a 15zl to jest traktowane jako kupon w lotto czy inna durna zdrapka.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
To doprawdy uroczo, gdy ktoś przyznaje sie, ze regularnie zanosi pieniadze bukmacherowi.
Zaproponowalbym zmiane sposobu grania, ale nie mam w zwyczaju mowic innym osobom co maja robic ze swoimi pieniedzmi.

Jak ktos woli regularnie doprowadzac swoj stan konta do "koncowek" i liczyc na luty szczescia, ze majac kurs w horrendalnych granicach tysiac nagle trafi to nawet nie pytam ile tych swoich kieszonkowych zaniosl bukmacherowi. Zasadnosc sposobu gry przy takim sceniariuszu pomine lepiej milczeniem - niektorzy podobno potrafia notorycznie przegrywac grajac danym sposobem i nie wyciagac wnioskow, ze trzeba cos zmienic lub zmodyfikowac.
Do mnie pijesz? Jak widzę po raz kolejny kłania się czytanie ze zrozumieniem, a raczej jego brak. To Ci wytłumaczę. 99% moich betów to są single. Pół procenta to duble, a kolejne pół to te taśmy które gram za końcówki z konta. Druga sprawa to jak widać za głupi jesteś by zrozumieć co znaczy te końcówki na koncie. Przykładowo mam u buka 10200 zł to se zagram za 200 zł jakoś taśmę.
Ja nie przegrywam notorycznie grając swoim sposobem. Jedynie typy które podaję na forum w ostatnim czasie są częstą błędne ( a i tak podejrzewam że podsumowując wszystko co do tej pory tu podałem wyszedł by ) Odkąd zacząłem grać wysokie kursy nie dokładam do tego interesu.
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Drogi chlopczyku. Miales sie okazje wycofac z tego konfliktu, a teraz sie zalisz. Tylko nie unos sie znowu wulgaryzmami, bo Ci przyslowiowa zylka peknie.

Aaa no tak. 95-99% podanych przez Ciebie typow na forum jest bledne. Rozumiem, ze dodatkowo grasz takie, ktore nie podajesz i tam sa same trafne, a to ze na forum akurat pojawiaja sie te bledne to pewnie jedne wielki zbieg okolicznosci.

To ok, wygrywaj sobie te miliony przegrywajac 95-99% typow. Chyba tylko sam Ty wierzysz, ale to ze zyjesz we wlasnym swiecie to wie tutaj kazdy, kto jest na tym forum dluzej... Wszystkich przekonales hahaha. Naprawde.

Nie chce CIe juz cisnac, bo wczoraj nawet juz drugi wielki troll tego forum Lolek zacznal Cie cisnac w Twoim ukochanym dzale na zywo jakimis tekstami typu, ze od pol roku nic nie trafiles itd, a podejrzewam, ze niejeden uzytkownik, gdybys sie doczepil do niego i wszedl z nim w konflikt to kpilby z Ciebie w podobny sposob, bo to widac jak na dloni.

Nie bede kopac lezacego i powodzenai w zarabianiu tych milionow, bo to wybitne osiagniecie majac pomiedzy 95-99% nietrafionych typow, ale ze jestes fenomenalny i wspanialy to juz prawie wszyscy wiedza. Tutaj wrzucilbym jeszcze fragment o Twoim "wspanialym" charakterze, ktory zademonstrowales jako czlowiek od strony moralnej swego czasu, ale niczego to nie zmieni, wiec nie bede sie nad tym rozwodzic. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Drogi chlopczyku. Miales sie okazje wycofac z tego konfliktu, a teraz sie zalisz. Tylko nie unos sie znowu wulgaryzmami, bo Ci przyslowiowa zylka peknie.

Aaa no tak. 95-99% podanych przez Ciebie typow na forum jest bledne. Rozumiem, ze dodatkowo grasz takie, ktore nie podajesz i tam sa same trafne, a to ze na forum akurat pojawiaja sie te bledne to pewnie jedne wielki zbieg okolicznosci.

To ok, wygrywaj sobie te miliony przegrywajac 95-99% typow. Chyba tylko sam Ty wierzysz, ale to ze zyjesz we wlasnym swiecie to wie tutaj kazdy, kto jest na tym forum dluzej...

Nie chce CIe juz cisnac, bo wczoraj nawet juz drugi wielki troll tego forum Lolek zacznal Cie cisnac w Twoim ukochanym dzale na zywo jakimis tekstami typu, ze od pol roku nic nie trafiles itd, a podejrzewam, ze niejeden uzytkownik, gdybys sie doczepil do niego to kpilby z Ciebie w podobny sposob, bo to widac jak na dloni.

Nie bede kopac lezacego i powodzenai w zarabianiu tych milionow, bo to wybitne osogniecie majac pomiedzy 95-99% nietrfionych typow, ale ze jestes fenomenalny i wspanialy to juz prawie wszyscy wiedza. Pozdrawiam.
Masz tutaj te 99% przegranych typów. Jeden z buków w którym gram i +1650 Euro w tym roku po średnim kursie 3.94
Nie żebym się chwalił tylko wygranymi bo przegrane są również. Nawet jest ich więcej ze względu na wysokie kursy. Cchciałem tylko pokazać że grając tak da się zarabiać. Ok 7 tys zł w dwa tygodnie to nie jest zły wynik, a to tylko jeden z czterech buków w którym gram.

11.png
Tutaj masz czarną serię z takiego samego okresu w poprzednim miesiącu i co widzę? Ponad 5700 Euro na plusie.
22.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Słuchaj, wez sie nie kompromituj.
Fragment calosci to kazdy moze sobie przefilttorawac i wkleic co mu wygodne, to raz. Przeciez wynik koncowy mozna sobie skorygowac, wiec tak naprawde to o niczym nie swiadczy. Juz nawet pomijam fakt czy Ty jestes wlascicielem tego screena, bo to tez nie wiadomo na pewno.

Nie probuj leczyc na sile kompleksow wzorze moralny czlowieka i konczymy na dzis ta jalowa dyskusje.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Słuchaj, wez sie nie kompromituj.
Fragment calosci to kazdy moze sobie przefilttorawac i wkleic co mu wygodne, to raz. Juz nawet pomijam fakt czy Ty jestes wlascicielem tego screena.
Nie probuj leczyc na sile kompleksow wzorze moralny czlowieka.
Hahaha ból czterech liter doskwiera. Boli? Dobrze ma boleć!
Żałosny jesteś. Teraz wymyślasz że to nie moje konto. Przestań już się kompromitować chłopaczyno.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
dx2 dx2 - rozumiem, że masz inne zdanie niż psychol32 psychol32 w tym temacie, ale obrażanie i mówienie o samych minusach w ostatnim czasie jest conajmniej nie na miejscu, biorąc pod uwagę, że w temacie, w którym sam się wypowiadałeś, stawiając w finale kwalifikacji AO na Chinkę, to kolega już wcześniej wyhaczył value na nią s pierwszej rundzie, w czym z resztą miał rację.


Masz sporą wiedzę tenisową i lubię czytać Twoje analizy, często trafne, ale jeśli ktoś na forum się przechwala, to bardziej z Waszej dwójki postawiłbym na Ciebie (ogólnie, nie w tym temacie).

Psychol lubi wysokie kursy i je stawia, podając w temacie na żywo, ale czy to zabronione? Z jego minusów sporo było takich typów, gdzie w trakcie meczu można było zamykać zakłady z zyskiem, więc jeśli ktoś pobierał, to miał okazję zarobić.

Tyle ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Po pierwsze ja nikomu nie zycze zle (w przeciwienstwie do akcji kontrozmowcy, o ktorej nie kazdy moze wiedziec i ktora moderator wykasowal) i nie mam nic przeciwko by ktos wygrywal.

Niestety historia tego konfliktu siega duzo dalej i zaczela sie od prowokacji ow uzytkownika psychol. A ze spotkali sie dwaj uzytkownicy, ktorzy nie potrafia odpuscic to efekt jest jaki jest. Ja naprawde czasy gdy sie kogos czepialem mam daleko za soba, niemniej jednak jesli ktos wywoluje mnie do tablicy, szukajac zaczepki, cytujac lub prowokujac to nie pozostaje dluzny.
Nikomu nie musi sie to podobac, ale tak juz jest. Sorry tak to u mnie dziala, poki ktos sie nie doczepi to sam od siebie nie probuje nikomu nic udowadniac, a ze ow uzytkownik "wystartowal" pierwszy to teraz sie zali, a wczoraj mu juz puscily nerwy jak zaczal bluzgac.

Ja w przeciwniestwie do niego nie trzymam sie kurczowo forum i juz w sumie bodajze 3 razy bylem pozbaiony bycia przywileju tutaj przez dluzszy czas i z tego powodu swiat sie dla mnie nie skonczy. Niestety nie moge tego samego powiedziec o kontrozmowcy.


Pretense teraz niech ma do siebie. W tym konflikcie nie chodzi nawet o strone bukmacherska (ktora oczywiscie w tle tez jest), lecz najzwyczajniej moralna, co wielekrotnie podkreslalem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zaśmiałem się raz że Ci tenis babski po kursie 1.20 czy 1.30 nie wszedł na RG. Tyle i aż tyle. Reszta to Twoja chora wyobraźnia.
Poza tym w co drugim poście piszesz żebym się do ciebie nie odzywał, a w ostatnim czasie sam pierwszy prowokujesz więc kto tu kogo do tablicy wywołuje?
Nie chodzi o stronę bukmacherską? Przecież na każdym kroku próbujesz udowodnić jaki to ze mnie słaby gracz.
Mało tego Ciebie od dawna pamiętam jak robiłeś podjazdy w dziale Typy na żywo na wszystkich użytkowników szydząc z tego co oni robią.
Tak jak napisałem przestań się chłopaczyno kompromitować i jak jest taka opcja na forum to zablokuj te moje wypociny.
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Poza tym w co drugim poście piszesz żebym się do ciebie nie odzywał, a w ostatnim czasie sam pierwszy prowokujesz więc kto tu kogo do tablicy wywołuje
Tak bylo. Mialem taka prosbe byc sie do mnie nie odzywal. Niestety nie skorzystales, wiec przestan sie zalic.

No widzisz "zasmiales" sie jak to okresliles. Swoja droga w koncu to przyznales, bo jeszcze dwa dni temu pisales jaki Ty to niewinny i bym pokazal w ktorym to miejscu kpisz z nietrafionych typow. Widac amnezja przeszla.

Poza tym, nawiazywalem do Twojej akcji nt meczu City-Leicester, wiec jak widzisz wcale "nie raz". Znowu probujesz sie wybielic na kazdym kroku.

W rewaznu "zasmialem" sie z Ciebie, czyli generalnie zrobilem w stosunku do Ciebie to samo i sam widzisz jak zareagowales- do tej pory placzesz. I nie przekracaj slow, bo pisze wyraznie ze glownym konfliktem jest konflikt moralny (nie ze jedynym), ale przekrecanie slow i wybieranie tego co Ci wygodne juz opanowales doskonale.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Za durny jesteś bym z Tobą dalej dyskutował. Koniec tematu.
Proszę modów o bana na dwa tygodnie dla mnie i dla Davida Nalbandiana. Wtedy może jeden i drugi przemyśli swoje postępowanie.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Wiadomo, ze czasem brakuje argumentow to zostaja wulgaryzmy i inne epitety, ale to jzu pokazales, wiec ciezko bys zaskoczyl swoja przewidywalnoscia.
Mysle, ze to bardzo dobry pomysl i niechetnie pierwszy raz sie z Toba zgadzam, tylko jak Ty to przezyjesz bez lekow to ja nie wiem.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
I znowu trzebaby rozpoczac od poczatku co jest podlozem tego konfliktu, ale nie ma sensu. Nie zrozumial i nie zrozumie.

Koniec tematu. Mozesz sobie wkleic ostatni post, bys czul sie dowartosciowany. Hau Hau :ROFLMAO:
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Tak jak wspomniałem wczesniej: max.10 zdarzeń (z analizą) niekoniecznie 1x2 bo czasami na overy i undery oraz btts są lepsze kursy niż na 1x2 i nie ma bata żeby tasma nie weszła. Powyżej 10 zdarzen już jest trudno trafic wiem sam po sobie dlatego staram się nie przekroczyć bariery 10 zdarzeń w AKO a jak uzbieram powiedzmy 15 ciekawych zdarzen to rozkładam na 2 albo robię MK.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Tak jak wspomniałem wczesniej: max.10 zdarzeń (z analizą) niekoniecznie 1x2 bo czasami na overy i undery oraz btts są lepsze kursy niż na 1x2 i nie ma bata żeby tasma nie weszła. Powyżej 10 zdarzen już jest trudno trafic wiem sam po sobie dlatego staram się nie przekroczyć bariery 10 zdarzeń w AKO a jak uzbieram powiedzmy 15 ciekawych zdarzen to rozkładam na 2 albo robię MK.
No to jestes chyba jedynym graczem na swiecie ktoremu regularnie wchodza takie tasmy. Przestan juz pisac te glupoty bo jeszcze jakis nowicjusz w to uwierzy. Chyba, ze masz poptostu jakas platna grupe i szukasz tu jeleni ktorzy sie nabiora na takie teksty.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Fortuna wystawia codziennie po jednym kuponie taśmie z bardzo wysoką wygraną lub bardzo wysokim AKO.
Na przykład pięć ostatnich:


Prawda, że miło się patrzy na takie kupony?

Jest wiele głosów stanowiących o tym, że są to kupony fake'owe, celowo sfingowane przez bukmachera żeby zachęcić do grania. Moim zdaniem kupony są rzeczywiste i faktycznie wygrane przez realnych użytkowników. Jak ktoś wyżej powiedział - przy tysiącach zawieranych kuponów dziennie zdarza się kilka które są tzw. fartem życia danego gracza - i one właśnie lądują w tej puli. Nie licząc jednego kuponu za 15 tysięcy, bo to już nie jest zwykła amatorska gra jaką bukmacherzy uwielbiają - i z dużym prawdopodobieństwem ten użytkownik zostanie zlimitowany (tj. nie będzie mógł już więcej obstawiać żadnego kuponu za wysoką stawkę) ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom