>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: Australian Open 2021 - kwalifikacje (10.01.2021-13.01.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Organizatorzy Australian Open 2021 przyznali dzikie karty do głównej drabinki singla. Otrzymały je:
  • Daria Gawriłowa
  • Astra Sharma
  • Maddison Inglis
  • Lizette Cabrera
  • Arina Rodionowa
  • Destanee Aiava
  • Xiyu Wang
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Yuan Yue - Chwalińska 1 3.20 Unibet pyknął 🍌 typ
Obie zawodniczki to poziom ITF. Polka bardzo mało grywa na nawierzchniach twardych, a i na ziemnych w delegacji bez szału z reguły kończąc na ćwierćfinałach czy nawet wcześniej (pomijam 3 wygrane turnieje w poprzednim sezonie na polskiej ziemi w dobie pandemii bo nie chce mi się wierzyć że były miarodajne) Chinka natomiast ograna na twardych nawierzchniach. Co prawda w tamtym sezonie mało grała ale ma blisko 200 spotkań na poziomie ITF. Wygrane turnieje, kilka porażek w finałach. Dla mnie value i kurs ten biorę z pocałowaniem ręki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Paquet-Y.Yuan 2 @2.55

Yuan poki co dobre wraznie pozostawila, pokonala dzis Bouchard i pewnie Kanadyjce daleko do formy, ale jednak wygrana nad takim nazwiskiem dobrze dziala na morale. Yuan tam kilka finalow ITF na azjatyckiej ziemi glownie przegranych, ale tutaj wydaje sie ze nastepuje ciagly progres w rozwoju tej zawodniczki i moze grac z kazdym rokiem lepiej. Swoja droga Yuan grala kwalifikacje do ubieglorocznego AO i tam przegrala w 3 setach z Nao Hibino, ktora pozniej dostala sie do turnieju glowno i wygrala tam mecz, wiec na pewno podjela rywalizacje i jest w stanie dobrze zagrac. Ja bym sprobowal na Yuan na tle takiej rywalki jak Francuzka, ktora po drodze do decydujacej rundy eliminacji nie miala az jakis mega wymagajacych nazwisk.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Na dzisiejszy finał kwalifikacji stawiam na Zanevska, Samsonova, Burel, Jones. Ugrają przynajmniej seta Y. Yuan, Raina, Tan , Sramkova. Te dwie pierwsze zawodniczki świetnie w eliminacjach. Mogą nawet dobrze się pokazać w turnieju głównym, chociaż Samsonova trafiła teraz na wymagającą rywalkę. Kto wie czy Osuigwe nie wygra z Buzarnescu która dalej lata po korcie jakby motyle łapała i nie wiem jakim cudem ogarnęła wczoraj mecz.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zawodniczki które leciały w nieodpowiednich samolotach z Corona pozytywnymi pasażerami i które muszą spędzić następne 2 tygodnie nie wychodząc z pokoji hotelowych, czyli bez treningu na kortach:

Azarenka, Stephens, Riske, Lauren Davis, Andreescu, Kerber, Cirstea, Kuznetsova, Bencic, Jabeur, Sakkari, Watson, Cornet, Kostyuk, Yastremska, Rybakina, Badosa, Putintseva, Podoroska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom