>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kalendarze adwentowe 2020

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Na haslo GWIAZDKA w Totolotku 10PLN niby od jutra ale juz dzisiaj wchodzi kod oraz jutro jesli ktos gra w punkcie stacjonarnym dostanie na karte 10zl na haslo gwiazdka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wygrał ktoś w tej loterii Forbet?
w 3 losowaniach 3 x wygrywała Maria G ze Skarżyska i jakiś Łukasz z Mielca
Moim zdaniem to szwindel i ustawione wszystko.

Co losowanie miałem prawie 400 losów i nic nie trafiłem, nie chodzi w sumie już o mnie ale o to jawne oszustwo.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zglosilem sie do tego, ale nawet nie sledzilem, bo malo tam gram. Na ta chwile mam liczbe losow " Losowanie główne: 2337 " wiec 400 to malutko. Wlasnie skoro wygrala tam jedna osoba to moze byc prawda, skoro gra grubo to i szanse wieksze. Jakby byla ustawka to by wygrywal za kazdym razem inny slup i jeszcze by podkreslali, ze mial malo losow, ze kazdy ma szanse.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja też mam prawie 2000, były 4 losowania więc 400 x 4

na fejsbuku też już w komentarzach pisali z Mielca ze nie znaja takiej osoby a małe miasteckzo
 
B 482

bmoran

Użytkownik
No, ale kto gra za duze stawki to niebardzo jest zainteresowany poznaniem innych graczy, bo i po co? Poza tym miejsce zamieszkania do grania niebardzo ma wiele wspolnego. Ten doktor co kilka milionow wygral jest z Tczewa, czyli plus minus blizniacze miasto bo tez 60 000 ludzi. Tylko co z tego? Ja nie znam z widzenia polowy ludzi z mojego bloku i dobrze sie z tym czuje.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Czekałem na ostatni dzień i nie wpłacałem wcześniej. Myślałem, że chociaż jedna z tych dennych firm da jakis bonus od wpłaty. ja pieprzę jakich my czasów doczekaliśmy. To jest takie ścierwo że to się w głowie nie mieści. Zazdroszczę tym co grają mimo zakazów u zagranicznych i mają wszystko gdzieś. Ja postanowiłem nie ryzykować i nie śmiecić sobie na koncie, a portfeli internetowych nie mam. No nic. Wesołych Świąt wszystkim :)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W betfan 100% od depozytu do 200, ale powodzenia z tymi warunkami obrotu 🙃 całość obróć po 2.50 i dostaniesz bonus 100%, który musisz obrócić 3-krotnie po kursie min. 3.00
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
I tak lepsze warunki niż w Forbet i Totalbet. Bo możesz zagrać single. W dwóch wymienionych na początku firmach chcą przeważnie ako złożone z 3 bądź 4 wydarzeń. Wiadomo, że takie pewniaczki po kursie 1,30 dorzucone w liczbie 3 bądź 4 zawsze wjebią kupon i któryś nie wejdzie. Tu można zagrać dwa razy po stówce jakiś remis bądź over i tyle. Warunki słabe, ale nie bardzo slabe.
 
Do góry Bottom