>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kalendarze adwentowe 2020

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W sumie opinię na temat bukmachera pewnie powinienem napisać w innym temacie, ale jakoś nie mogę się powstrzymać (post w odniesieniu do Etoto.pl skoro Xavano napisał o freebecie). Próbuję się zalogować - zła nazwa użytkownika / hasło. Próbuję zmienić hasło - podany adres nie istnieje. :) Fajnie się zaczyna, napisał na czacie i pan z obsługi polecił mi zresetować cookies, a ze względów bezpieczeństwa poprosił mnie o WSZYSTKIE cyfry peselu, imię, nazwisko, nr tel i pełny adres. Doszedłem do wniosku, że aż tak mi nie zależy na dyszce :d a z innej beczki muszę przyznać, że jestem zdziwiony, bo jeszcze żaden buk nigdy nie poprosił mnie na czacie o tyle danych za jednym razem, a jeżeli proszą o pesel, to raczej rzadko kiedy cały.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Każdy chyba ma z tym problem teraz przy logowaniu, ja po prostu zresetowałem hasło, na maila, podałem nowe i wszystko gra.
Ale jeżeli mam oceniać nową stronę, to poprzednia była lepsza moim zdaniem :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Strzelili sobie w stopę z tą nową stroną. Fatalna jest. Wszystko się wiesza i wolna na maksa. Było bardzo dobrze, to zachciało im się kombinacji na której stracą.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Tez czekam od piatku na dopisanie bonusu, bo jakis blad maja techniczny...

Edit: wlasnie sprawdzalem konto i bonus sie pojawil, zadnego meila nie dostałem.
Jak robiles wplate? Przez trustly? Bo teraz informuja mnie ze bonus jest tylko przyznawany jak zrobisz wplate przez trustly tylko.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Nie wiem czy dobry temat ale sprawdzajcie konta Betsson - ja dostalem dzisiaj prezent na swieta od nich Samsung Watch 3 o wartosci 500 euro oraz butelke szampana Dom Perignon o wartosci prawie 200 euro. Mila niespodzianka z ich strony
 
G 64

Grasek

Użytkownik
17.12.2020

Odbierz 10 PLN z kodem LVBET10PLN
Aby odebrać bonus 10 PLN postępuj zgodnie z instrukcją podaną poniżej:
  • Zaloguj się na swoje konto LV BET - jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
  • Wejdź w zakładkę Moje Konto - Kod Promocyjny
  • Wpisz kod LVBET10PLN
  • Bonus 10 PLN od razu pojawi się na Twoim koncie
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.12.18 12.07 - 003.png

W czwartek w paczce świątecznej Mikołaj ma coś wyjątkowego dla fanów niemieckiego futbolu! W dniach 19-20.12 obstawiaj mecze BUNDESLIGI w promocji LUCKY LOSER! Nie trafisz, Mikołaj da Ci bonus...tym razem aż 35 PLN!

Zasady:
– Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 19-20.12 (SB-ND)
– Postaw min. 35 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 35 PLN
– Na kuponie wyłącznie 1. niemiecka BUNDESLIGA
– Bonus ważny 7 dni
– Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
– Bonus ważny na dowolny sport
– Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
– Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
– Promocja dla nowych i obecnych graczy

Nie masz konta gracza? Załóż je ze specjalnego linku i odbierz bonus
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Betx
1000 kodów promocyjnych na freebet 5 PLN na grę. Od godziny 9:00 do godziny 21:00-w tych godzinach należy wpisać kod(info ze strony bonusów), a regulaminie jest do 23.59. Chyba pomyłka im się wkradła
Kod promocyjny to TYSIACORLIKOW.
Obrót jednokrotny po kursie min 2.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Betx
1000 kodów promocyjnych na freebet 5 PLN na grę. Od godziny 9:00 do godziny 21:00-w tych godzinach należy wpisać kod(info ze strony bonusów), a regulaminie jest do 23.59. Chyba pomyłka im się wkradła
Kod promocyjny to TYSIACORLIKOW.
Obrót jednokrotny po kursie min 2.
Nieważne, czy do 21:00, czy 23:59 - jeśli jest 1000 kodów, to nie będzie ich do 10:00 już 🤣
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ja też odebrałem 5 zł z Betx. Jeden z lepszych kalendarzy adwentowych oferowanych w tym roku przez bukmacherów.
 
K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Free bet odebrany obrocony I niewyplacony zlecilem wyplate do PKO zostalem poinformowany wyplata zrealizowana a kasy brak I za 48h maja napisac reklamacje do przelewy24 :)
 
Do góry Bottom