>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kalendarze adwentowe 2020

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Kalendarz adwentowy na dzisiaj (04.12.2020)

TOTALBet
- Postaw kupon zawierający typowanie derbów Berlina w piłce nożnej oraz meczu siatkówki Stal Nysa - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - odbierz Freebet 25 PLN!
LVBet - Bonus od depozytu ( Przy wpłacie 2000 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 1000 PLN (bonus 40 PLN z mnożnikiem kursu: x25)
NobleBET - Bonus do 200 zł - Dokonaj depozytu za minimum 10zł zaznaczając pole: “BONUS 200 PLN”, a otrzymasz 5% wpłaty ekstra z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Przy wpłacie 400 PLN otrzymasz 20 PLN z mnożnikiem kursu x10 (równowartość 200 PLN).
BetX - Zagraj 12 kuponów w godzinach 9-21, w dniu 4 grudnia, aby otrzymać freebet z średniej kwot stawek zagranych przez Ciebie 12 kuponów. (Więcej info na stronie)
eWinner - 29 PLN na PLE (Esport) graj bez ryzyka, Zadbaj o kurs minimalny kuponu w wysokości 2.50 i obstaw go za równe 29 PLN z konta głównego. Pamiętaj, że akcja trwa tylko dziś (04.12)! Jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się zwycięski na Twoje konto trafi wygrana. Jeśli tym razem Ci się nie powiedzie otrzymasz bonus w wysokości 29 PLN.
iforBET - Tniemy ryzyko na weekendowe ligi! By wziąć udział w promocji musicie zagrać kupon z min. 3 zdarzeniami (każde z kursem min. 1.30) z weekendowych lig za dokładnie 99, 199 lub 299 PLN. Zwrot stawki w postaci bonusu zostanie przyznany, jeżeli jedno zdarzenie będzie przegrane lub połowę jak dwa lub więcej.
PZBuk - Dodatkowe punkty:
  • Zapisz się do promocji i zaloguj się na swoje konto
  • Wpłać min. 50 zł i postaw zakład wielokrotny za co najmniej 50 zł (kurs min. 2.)
  • 5 000 punktów dodamy automatycznie na Twoje konto
Totolotek - Dzisiaj ma coś być, ale nie ma jeszcze aktualizacji, jak się pojawi to z edytuje post i dodam.
SuperSpin - Dzisiaj Rumun się postarał i dał mi aż 30 zł po wykręceniu, także jestem zadowolony, bo 18 dni brak wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
ten Totolotek -> to jest chyba ich bonus lucky loser, tyle, że w świątecznym wydaniu 🙃 zwrot do 30 pln wyłącznie ekstraklasę na weekend 😂
———————
A jeszcze słowem komentarza muszę powiedzieć, że póki co w kalendarzach moim zdaniem przewodzi Betsson. Na ogół za jakiś obrót dają darmowy zakład albo zakład bez ryzyka (dzisiaj obrót 100 po @1.50 i bez ryzyka na 40 się dostaje). Unibet fajnie zaczął, ale teraz promocje raczej dot. Kasyna, spinów, itp. więc trochę straciłem zainteresowanie. A jakie wy macie odczucia? Nie wiem jak jest w Betsafe, bo mogę tam grać jedynie za parę złotych, więc nawet nie sprawdzam.
——————
Edit
Ja wiem, że te 40 pln to jest trochę nic, ale w porównaniu z dychą w noblebet albo 5 pln w totalbet wczoraj, to moim zdaniem wypadają relatywnie dobrze ;d
 
Ostatnia edycja:
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Wczoraj wytypowałem dokładny wynik meczu Benfica - Lech, od STS dostałem 50 zł za wygranie konkursu.
Na TotalBet trafiłem również dokładny wynik spotkania i dodatkowo liczbę żółtych kartek w meczu - 2 i za to dostałem.......

fribeta 5 zł hahahahah.....
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
My kochani zwykłe polskie społeczeństwo różnimy się tym od tych tak zwanych bukmacherów, że my pijemy za swoje, a oni piją za nasze.
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Kalendarz adwentowy na dzisiaj 05-12-2020.

LVBET -
Ekstraklasa bez podatku? Proszę bardzo, zbuduj zakład złożony z minimum 2 selekcji o kursie minimalnym 2.00 i nie płać podatku od stawki! Podatek bierzemy na siebie, dlatego dodajemy do wszystkich wygranych +14%.
NOBLEBET - Pięciu graczy, którzy w dniu dzisiejszym postawią wygrane kupony z najwyższymi kursami całkowitymi otrzymają dodatkowy bonus!
TOTALbet - HAPPY HOURS NA ŻÓŁTE KARTKI
Stawiaj kupony na liczbę żółtych kartek (tylko zakład typu powyżej/poniżej), a otrzymasz podwójne losy do Kasomanii 4.0. Ta sama stawka, dwa razy większe szanse na Porsche!
PZBuk - Przez cały dzień podwajamy punkty za każdy zakład wielokrotny!
Zapisz się do promocji i zbieraj podwójne punkty gracza, które potem możesz wymienić w naszym sklepie na darmowe zakłady i bonusy. Im więcej kombinacji – tym większa ilość punktów!
BetX -
Postaw zakład nazawody skoków narciarskich w Niżnym Tagile, w dniu 5 grudnia, aby zgarnąć freebet. Freebet otrzymuje KAŻDY GRACZ NIEZALEŻENIE CZY ZAKŁAD JEST WYGRANY CZY PRZGRANY pod warunkiem że żaden ze skoczków narciarskich nie dozna upadku podczas wspomnianych zawodów. Kwota zależna jest od wysokości stawki pierwszego kuponu spełniającego warunki promocji. Maksymalna kwota freebetu jaką gracz może uzyskać to 50 PLN
eWinner - 50 PLN na COMBO dnia, graj bez ryzyka - Kolejny dzień TYPowego Kalendarza Adwentowego to szansa na 50 PLN. Jak je odebrać? Sprawdź dzisiejszą (05.12) ofertę Combo Dnia i wybierz zakład, który wrzucisz na swój kupon. Co dalej?
iForBET - Mobilne granie bez podatku - Sobotnia promocja w piątym dniu Kalendarza Adwentowego z pewnością przypadnie Wam do gustu. Bowiem od godziny 08:00 do 16:00 poprzez urządzenia mobile możecie grać zakłady sportowe i na żywo BEZ PODATKU.
Totolotek
- Brak aktualizacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Kalendarz adwentowy na dzisiaj 06.12.2020:
LVBet -
Freebet mikołajkowy 10 zł bez depozytu, wejdź na swoje konto - Kod promocyjny i wpisz: PREZENT10PLN
TOTALBet - Aktualizacja później.
NOBLEBet -
Dokonaj depozytu za minimum 10 PLN zaznaczając pole: “MIKOŁAJKOWY BONUS 400 PLN”, a otrzymasz 10% wpłaty ekstra z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Przy wpłacie 400 PLN otrzymasz 40 PLN z mnożnikiem kursu x10 (równowartość 400 PLN).
iForBET - Jeżeli na niedzielę macie kilka fajnych typów, to warto skorzystać z naszej promocji i powiększyć środki o Bonus Mikołajkowy od pierwszej wpłaty w godzinach 12:00 – 20:00. Otrzymasz od nas dodatkowe 50% aż do kwoty 250 PLN.
PZBuk - Odbierz darmowy zakład! Przez cały dzień stawiaj zakłady wielokrotne za minimum 100 zł, z kursem co najmniej 3.0.
Jeżeli uda Ci się wygrać, oprócz wygranej dopiszemy na Twoje konto dodatkowy darmowy zakład 50 zł!
eWinner -
Oferujemy Ci bonus w wysokości 50% Twojej wpłaty aż do kwoty 300 PLN. Wpłacasz i odbierasz pieniądze. Bez dodatkowych warunków. Proste, prawda?
BetX - O każdej pełnej godzinie, pomiędzy 9:00, a 21:00 pierwsze 10 osób, które zawrze zakład za min 5 PLN z oferty przedmeczowej lub live, otrzyma od nas freebet w kwocie 10 PLN. Jedna osoba może w danej godzinie zgarnąć 1 freebet, ale przez cały dzień jeden gracz może zgarnąć nawet do 3 darmowych kuponów! Freebety zostaną przyznane do 24 godzin. Nie można używać opcji cashout.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
125 k jak się trafiło, a jak więcej osób trafiło to by było do podziału za odpowiedź Son i 13 min. Patrzcie co wybrałem :) gol był ~12:45-12:48 (Unibet kalendarz adwentowy )
Pocieszę Cię, że byś nie wygrał aż tyle kasy, a przynajmniej połowę mniej, bo typowałem tak samo i jeszcze zawał przeżyłem, jak flashscore mi pokazał bramkę w 14' :cool:


ldldldld.png
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Taaak! Też widziałem to info, że 14 minuta na flashscore i oczom nie wierzyłem. Potem zacząłem sprawdzać strony z wynikami inne i oficjalną stronę Premier League i znalazłem fragment z golem i tylko na zegar patrzyłem, a na flashscore poprawili szybko 😅 jaaaaa, tak blisko. Byśmy się podzielili 🤝 Cinek też blisko 😀
 
W 0

WONSsnow

Użytkownik
Witajcie Pany i patrzcie na to:

Czy UNIBET przekręcił mnie przy strzale życia!?

Witajcie.

Sprawa wygląda tak, że całkiem przypadkiem skorzystalem wczoraj (06.12.2020r) z promocji adwentowej oferowanej przez UNIBET.

Był to darmowy zakład, w którym typowało się strzelca pierwszego gola i minutę, w której padnie w meczu Tottenham vs Arsenal.

Pierwsza myśl, pierwszy klik i tyle. Nie wkręcałem się w to - wiadomka.

W puli 125 000PLN i wyobraźcie sobie moją minę jak po spacerze z psem z ciekawości sprawdziłem rezultat. Szok.

Przechodząc do meritum.

Loguję się na konto, wchodzę w promocję i pokazuje "0 zwycięzców" - pierwszy screen.

Klikam "Moje wybory" i szok jeszcze większy - "358 zwycięzców".

Wierzycie w to!?

125 000 / 358 = 349PLN

Trafić coś takiego nie zdarzy mi się już nigdy, ale nie uwierzę, że trafiło to nagle 358 osób.
Serio? W kilka bym uwierzył...

Czy UNIBET zrobił taką promocję, w której złoty strzał jest tak małoprawdopodobny, że nie spodziewali się złotego strzała i zmanipulowali wynik. 125 000PLN mi nie dadzą za darmo i rzucą mi w mordę 350PLN na waciki.

Chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.

I czy to możliwe czy UNIBET oficjalnie będzie [CUT] Grinchem!?
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 861

amigo007

Użytkownik
WONSsnow zobacz sobie liczbę klientów na całym świecie ponad 16 000 000 graczy w Unibet.... Jeśli ten kalendarz jest promocją na wszystkie kraje. To jak najbardziej liczba trafień 358 niestety dla ciebie, jest możliwa.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jest to możliwe, już sam fakt, że Son był najczęściej wybieranym piłkarzem na pierwszego strzelca - w momencie, gdy ja klikałem, stawiało na niego ok. 35% uczestników promocji. Zobacz sam, że nawet tu na forum ja z kolegą fazesky fazesky stawialiśmy tak samo i pomyliliśmy się o minutę. Z resztą C cinek773 to samo, a promocja była globalna. I bramka padła w "odpowiednim czasie" - po prostu w takich konkursach duża część stawiała pewnie, że bramki w meczu będą i że strzelanie się zacznie już w pierwszej połowie. Wiadomo, że taka kasa robi wrażenie i działa na wyobraźnię, ale jest to jak najbardziej możliwe, tym bardziej biorąc pod uwagę, że zabawa była darmowa. Zwróć uwagę na promocje np. Fortuny, czy STS na maratony w tenisie podczas Wielkich Szlemów - niby np. 100 000zł do podziału dla graczy, którzy codziennie obstawią conajmniej za 10zł mecze w turnieju, a potem bonusy wychodzą po niecałe 100zl np. 😉
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Jest możliwe bo sam kiedyś trafiłem u nich strzelca i minute derbów Manchesteru. Wtedy pamiętam było 100.000 zł do wygrania i skończyło się na niecałych 800 zł bo trafiło ponad 120 osób. Z tego co kojarzę na trafionego strzelca było oddanych ok. 12% głosów.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
🎁

Kalendarz adwentowy BetX
🎁


Na początek kolejnego tygodnia grudnia proponujemy postawić na NASZYCH piłkarzy
⚽️


🇵🇱


Przed nami spotkania zagranicznych klubów:
Brighton
🆚

Southampton
Eibar
🆚

Valencia
Hoffenheim
🆚

Augsburg
Fiorentina
🆚

Genoa
gdzie możemy zobaczyć Polaków w składach. My dziś z tej okazji proponujemy zakład bez ryzyka do
2️⃣
5️⃣
0️⃣

PLN!
Zasady tej, poniedziałkowej promocji jak i archiwum naszych adwentowych ofert są pod linkiem poniżej
⬇️


❄️

https://ebetx.link/kalendarz-adwentowy-betx
❄️
 
Do góry Bottom