>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Żużel 2021 - wrażenia, opinie, transfery, luźne rozmowy

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A tym temacie luźno dyskutujemy o nadchodzącym sezonie 2021. Miejmy nadzieję, że będzie on normalniejszy niż 2020. Pomimo przerwy w świecie żużla wiele się dzieje. Ekstraligowe drużyny kompletują składy, nie brakuje wielkich transferów, również wiele zmian w sztabach trenerskich, jak i warsztatach u niektórych zawodników. Do tego sprawa Maksyma Drabika, która dzieli kibiców praktycznie już od roku, a nadal wydaje się być nierozwiązaną.
Zapraszam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Jak myślicie kto z 1 ligi zebrał najlepszą ekipę ? Mi się wydaję że Bydgoszcz z tym składem może powalczyć o awans a napewno o pozycje 1-4, ciekawy jestem jak spisze się Tarasienko po tak dobrym sezonie, oraz czy Cellfast Wilki bedą w stanie powalczyć.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Witam. Bydgoszcz fajna ekipę zmontowała ale chyba najlepsza to ROW (Holta , Jensen, Łogaczow, Ginger i Trofimow do 24 lat ) uważam że jak nie bedzie zadnej kontuzji z powrotem awansują z Markiem Cieślakiem.

Mnie bardziej zastanawia w ekstralidze , czym kierują się panśtwo Termińscy w Toruniu , stawiając na braci Holder zamiast Jasona Doyla. Zgodzę się że Jack zasługuję na miejsce w zespole ale Chris ? Z niego nawet nie był lider w 1 lidze a teraz ma byc liderem w ekstralidze ? Rozumiem ze bracia Holder są nierozłączni jak kiedys Gollobowie ale liczy sie dobro zespołu, osobiście wolałbym oddać braci Holder, zostawić Doyla i nie byłoby walki o skład a tak ktos z trojki Miedzinski Przedpelski Musielak usiadzie na lawce . Strzałem w dziesiatke jest zatrudnienie Lamberta do lat 24. Przez brak lidera jakim bylby Doyle , Torun nie wygra nawet w Grudziądzu moim zdaniem. Toruń widze w walce o utrzymanie. Taki osrodek z takim stadionem powinien bic sie o medale.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jezeli Zupinski bedzie jechal solidnie na te 7 punktow to Torun ma kolejny atut na tle mizerii juniorskiej w niektorych zespolach.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tez mam wrazenie, ze stanal w miejscu, nie zmienia to faktu, ze lepiej miec goscia, ktory chociaz moze powalczyc z rywalami niz automatycznie oddawac te biegi z juniorami. Przyklad Grudziadza dobitnie pokazuje, ze junior, ktory od czasu do czasu potrafi pokonac rywala to zloto.
 
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Pojawiają się już kursy na kolejny sezon. 2,4 jest na Zmarzlika za najlepszą średnią biegową. Uważacie że dobry kurs do prawdopodobieństwa ?
 
D 440

Doctor0

Użytkownik
Pojawiają się już kursy na kolejny sezon. 2,4 jest na Zmarzlika za najlepszą średnią biegową. Uważacie że dobry kurs do prawdopodobieństwa ?
Jest kilka powodów przeciw : zamrażasz kapitał na kilka miesięcy, trzeba by postawić większą kwotę, żeby miało to sens oraz (odpukać) jakaś poważniejsza kontuzja powodująca słabszą formę po powrocie na tor.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ewinner wystawił kursy na zwycięzców ligi, zamrażacie gdzieś swoje pieniądze :D ? 1614984596009.png 1614984695657.png
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Poczekam na kursy wystawione na poszczególne pary. Ogólnie nie lubię zamrażać kasiorki, ale z tych kursów powyżej powinna być przynajmniej jedna dobrze rokująca para.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja czekam na kursy w 1 lidze, które drużyny awansują do fazy play-off. Jestem ciekaw jaki kurs wystawia na Krosno.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jeszcze sezon nie ruszyl a juz czlowiekowi sie odechciewa. Okaze sie zaraz ze Lublin zacznie sezon dopiero jak Kubera podpisze kontrakt

Zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo w"najlepszej lidze swiata"
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Typowe lamentowanie. Mecz się jeszcze nie skończył. Z tego co pamiętam to Łódź w zeszłym sezonie rozkręcała się w II fazie zawodów :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom