>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

S 0

Smilodon

Użytkownik
Nie można już wpłacać przez trustly z mbanku? Nie mam opcji mbanku do wpłat

Dodatkowo gdy wybieram metodę płatności przelew bankowy pokazuje ki coś takiego:

  • Nazwa konta
    Earthport Plc
  • Numer konta
    82413099
  • Nazwa Banku
    Barclays Bank
  • Oddział
    Corporate Banking, 1 Churchill Place, London E14 5HP
  • IBAN
    GB69BARC20322982413099
  • BIC
    BARCGB22
  • Numer referencyjny
    numerki nie podaj jakie

to oczywiście nie moje konto i nie wiem o co może chodzić
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Aby przelać pieniądze z konta bankowego do nas, proszę użyć detali podanych poniżej. Pamiętaj, żeby dołączyć swój numer referencyjny pokazany poniżej. Pamiętaj, również że środki zeponowane w ten sposób nie będą dostepne odrazu na twoim koncie pokerowym. Będziesz musiał je przelac z głownego portfela. - tego zapomniales wkleic. masz tam wszystko wyjasnione. to jest ich konto bankowe a nr referencyjny kazdy ma indywidualny. podejrzewam, ze nr referencyjny to tytul przelewu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mattig9999

Użytkownik
Czy granie w PL na Unibecie przez wpłaty i wypłaty np ecopayz lub revolut nie zrobi przypalu? Wszyscy mowia, że robiąc przelewy tym schematem nie będzie problemów. Ale chciałbym wiedzieć jak to działa i dlaczego?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wypłata zlecona w nocy
Na koncie po godz. 18

Gram tu ponad 10 lat i nigdy NIE było problemów (jak kombinujecie z danymi lub z kontami na sąsiada to będziecie mieli zawsze)
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
To Ty 10 lat w ub grasz na jednym koncie? To złoty klient jesteś.
Oni już od dłuższego czasu za spore value wala limitami na lewo i prawo.
 
Z 0

zultrasowany

Użytkownik
Ja też gram już prawie 10 lat na Unibecie i nigdy nie miałem żadnych problemów z wpłatami i wypłatami. Ostatnio wpłaciłem po długiej przerwie trochę grosza, bo teraz bonus fajny dali. Wie ktoś jaki procent pobierany jest przy wypłacie na polski bank?
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Możecie WPŁACAĆ przez Trustly do Unibetu Mam ROR w Inteligo i od 3 dni próbuję dokonać depozytu i wyskakuje mi że depozyt się nie powiódł. Dodam, że tak wpłacałem już wiele razy i nigdy nie było problemu. 1612883364259.png
 
F 108

faklop

Użytkownik
Szukam taniego sposobu na wpłaty. Myślałem nad revolut albo monese ale słyszałem, że jak wpłacę revolut to już nie wypłacę środków. Jak to teraz wygląda, ktoś coś może mi powiedzieć?
 
J 3K

josh91

Użytkownik
Ja rozumiem byku jak to działa. Pytam czy jeśli wpłacę karta Revolut to przejdzie ona przez Revolut, zaakceptuje ją Unibet a następnie jak będę chciał wypłacić klepnie to Unibet i przyjmie Revolut.
Normalnie wpłacam karta revolut i wypłacam na tą samą kartę. Pieniądze z reguły po 2-3h na koncie revolut bez żadnych problemów regularnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Czy ktoś może wpłacał i wypłacał przez Muchbetter? Zastanawiam się nad tym portfelem bo wpłaty są bez opłat i są tam przelewy24. No i jak z wypłatami wtedy jakbym chciał wypłacać przez MB?
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Mając zweryfikowane konto w Unibet na dane z UK jeśli założę konto i podepnę kartę na ecopayz na dane z Polski gdzie obecnie mieszkam to bez problemy to przejdzie ? czy dane co do zamieszkania i waluta musi się zgadzać na uni i eco?
 
Do góry Bottom