>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Już jutro kolejna runda spotkań w EHF Champions League, na dzień dobry spotkanie pomiędzy Mieszkowem a Flensburgiem zostało przełożone z uwagi na przypadki Koronki w zespole z Białorusi.

Trzeba zatem przeskoczyć dalej i proponuję następujące zakłady:

Vive Łomża Kielce- Vardar Skopje
Typ: 2 (+6,5) Lekko ponad minutę przed końcem było 34-29 :mad:
Kurs: 1,78
Pinnacle
Stawka 6/10


Na początek biorę pod lupę spotkanie pomiędzy zespołem z Kielc a Vardarem. Przed tygodniem Kielczanie wygrali w Macedoni 29-33, jutro zmierzą się u siebie więc teoretycznie powinno być łatwiej. Jednak, kto oglądał to spotkanie wie że na wynik miało wpływ wiele czynników, które niekoniecznie muszą się powtórzyć w Kielcach, mianowicie:
- genialny mecz Alexa który rzucił 10 bramek z 11 rzutów, wychodziło mu wszystko
- bardzo dobry mecz Wolfa i obronione 14 z 43 rzutów, przy jednoczesnej dramatycznej dyspozycji bramkarzy rywala, którzy do spółki obronili jedynie 8 z 42 rzutów
- słaba dyspozycja Stojance Stoilowa, który z koła rzucił raptem 3 bramki z 8 prób, dla porównania kołowi z Kielc (Karalek + Tournat) rzucili łącznie 8 bramek z 8 rzutów.
- słaby mecz Disingera i Vujina, którzy nie portafili wziąć gry na swoje barki i rzucili łacznie 1 bramkę z 6 prób

Uważam że Vardar to słabszy zespół od Kielc, ale nie mam tutaj przepaści. Pierwsze spotkanie Vive wygrało dzięki dobrej dyspozycji Wolfa i Alexa, przy jednoczesnej słabej grze rozegrania i bramkarza rywali. Jeśli Vardar zagra na poziomie na jaki nadal go stać (pamiętajmy że to nadal obecny triumfator LM) to jest w stanie powalczyć w Kielcach z Vive, może nie na tyle są silni by pokonać Kielczan (chyba że zespół z Kielc zlekceważy rywala i zagra słabe spotkanie), ale sa w mojej ocenie stoczyć wyrównany pojedynek.


16.11.19 CL Vive Kielce- Vardar 1961 35 : 25
14.10.18 CL Vive Kielce- Vardar 1961 31 : 27
04.12.16 CL Vive Kielce- Vardar 1961 27 : 24
28.11.15 CL Vive Kielce- Vardar 1961 23 : 20
19.04.15 CL Vive Kielce- Vardar 1961 33 : 31

Jak pokazuje powyższa historia wyników pomiędzy zespołami, tylko przed rokiem Kielczanie rozklepali rywala, pozostałe pojedynki były na kontakcie, choć obie drużyny były nieco w innych składach i dyspozycjach.

Owszem niewykluczone jest że Kielczanie zagrają świetny mecz a Vardar przeciętny, i goście dostaną oklep -10, ale uważam że nic dwa razy się nie zdarza, a po drugi Vive w mojej ocenie ma problemy z koncentracja i potrafią lekceważyć rywala (co w mojej ocenie miało miejsce na początku zeszłotygodniowego spotkania, gdzie przegrywali już 1-5, a także kilka minut po przerwie gry gdy ze stanu 18-21, Vardar wyszedł na prowadzenie 22-11. Jak będzie, zobaczymy jutro. Pozdrawiam.

Alternatywnie:
Vardar over 26,5 gola @ 1,77 Fortuna 6/10
Vardar (+4,5) @ 2,33 Fortuna 4/10
Vadrad (+1,5) HT @ 2,76 Fortuna 2/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Vive Vardar
Stoiłow powyżej 2,5 bramki
Kurs 1,80 Totalbet
Kolega powyżej dobrze opisał poprzedni mecz, więc nie ma się co za bardzo rozwodzić. Na pewno w hierarchii klubowej stoi wyżej niż Walczak co zresztą było widać tydzień temu.Tak jak wyżej opisane kołowy Vardaru strzelił 3 bramki z 8 prób co już dobrze rokuje na ten typ. Na pewno będzie dłużej na boisku niż jego w sumie zmiennik.
Pozdrawiam.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Veszprem- Aalborg
Typ: 2 (+7,5) Na luzie 30-32
Kurs: 1,87
Pinnacle

Stawka 5/10

Typ na szybko, mecz za 20 minut. Patrząc na kadrę zespołu Veszprem, mają tylko jednego nominalnego skrzydłowego Marguca, poza kadrą Strlek, Manaskov, Sziszkariev. Także Wegrzy zmuszeni do gry środkiem i z kołem, a wiemy jak trudno gra się w tym elemencie z rosłymi i silnymi Duńczykami. Ponadto od początku sezonu Veszprem mnie w żaden sposób nie przekonuje, stąd mój typ w kierunku gości, którzy przegrali wysoko w Barcelonie, chociaż do 40 minuty potrafili utrzymywać się za blaugraną na dystansie 5 bramek, natomiast ostatnie minuty przesądziły o pogromie.

Uważam że zobaczymy dziś twarde spotkanie, więc przy wysokiej linii bramkowej under również do gry:
under 62,5 @ 1,77 Unibet 5/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Barcelona- THW Kiel
Typ: under 63 azjan 29-25 na luzie
Mecz zgodnie z przewidywaniami twardy w obronie, szkoda postawy i nonszalancji THW w ostatnich 8 minutach, gdyż w 52 minucie było 23-22 i mecz na kontakcie. Głupia kara Wiencka i kilka błędów posypało wynik i szansę na przynajmniej remis Kilończyków.
Kurs: 1,75
Marathonbet

Stawka 6/10

Pierwszy mecz w THW zdecydowanie na korzyść Barcelony, głównie dzięki świetnej dyspozycji Mollera w bramce zespołu z Katalonii, dziś czeka nas rewanż, tym razem w Hiszpanii. Jak zwykle na papierze faworytem są gospodarze, ale uważam że zobaczymy twarde i wyrównane spotkanie. Jeśli THW chce tutaj wygrać to nie może pójść na otwartą wymianę ciosów z Barcą bo ta po prostu ma zdecydowaną przewagę w ofensywie. Kluczem do sukcesu powinno być spowalniane gry i twarda defensywa, bez tego ograć zespół gospodarzy będzie niezwykle ciężko. Mimo typowania Ligi Mistrzów od wielu lat, nie przestają mnie śmieszyć kursy w tergo typu spotkaniach. Grają zespoły, o których potencjale mógłbym napisać w proporcji 55%-45% i mamy kurs na poziomie 1,35 na faworyta, owszem Barca jest faworytem, ale piłka ręczna w mojej ocenie jest jeszcze bardzie przewrotna niż futbol.
Wracając do składów to nie będę się powtarzał bo już przy okazji poprzedniego spotkania gdzie typowałem zwycięstwo Barcelony co nieco opisałem. Z ważnych informacji na dzisiejsze spotkanie to fakt iż w protokole meczowym zabrakło Luki Cindricia, czyli podstawowego środkowego rozgrywającego gospodarzy, co uważam za spore osłabienia.

Jako główny typ proponuję under przy wysokich liniach wystawionych na to spotkanie, rozumiem że Barca w poprzednich meczach u siebie rzucała ponad 40 bramek na mecz ale nie mierzyła się z nikim z TOP 10 w Europie. THW to zdecydownie TOP 6 i uważam że stać ich na twardy mecz i wyrównane spotkanie.

Alternatywnie:
THW +3,5 @ 1,88 GGBet 4/10
THW wygra lub remis @ 3,15 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Veszprem- THW Kiel
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bet 365

Stawka 5/10

Hitowe starcie szykuje się w środę w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych, Veszprem podejmuje THW Kiel. Kilończycy mocno podrażnieni dwiema porażkami z Barceloną, gdzie przed tygodniem wcale nie byli zespołem gorszym, lecz zabrakło nieco koncentracji i szczęścia w ostatnich 8 minutach. Veszprem mimo kompletnego składu nie prezentuje się na miarę oczekiwań i możliwości. W mojej ocenie kadrowo mają drugą ekipę w LM po Barcelonie. Dwóch świetnych bramkarzy: Cupara i Rodrigo - obaj dobrze znani polskim kibicom z występów w superlidze. Rozegranie uważam że Top 3 LM mając taki arsenał jak Nenadić, Lauge, Mahe, Tonnesen czy Lekai. Na skrzydłach króluje doświadczenie i niezwykła solidność w osobie Strleka, Marguca, Siskarjova czy Manaskova. Kołowych też nikomu przedstawiać nie trzeba, kolos Blagotinsek czy Nilsson to światowa czołówka, a jest jeszcze Moraes.

Skład zespołu gości również wygląda bardzo solidnie, w bramce Landin i Quenstedt, na kole Niemicki duet Wiencek- Pekeler.
Rozegranie w tym sezonie mocno na plus za sprawą transferu Sagosena, poza tym nadal w dobrej formie Duvnjak, Reinkind, Weinhold, Zarabec, no i skrzydła w osobach Landina, Ekberga i Dahmke,
.
Uważam że ten mecz nie ma zdecydowanego faworyta, ja jednak wyżej cenię sobie klasę zespołu gości, którzy potrafią grac konsekwętny handball. Veszprem w mojej ocenie pod formą, jak dla mnie w tym sezonie w LM nie zagrali dobrego spotkanie i mam nadzieję że nie przełamią się w tym meczu :)

Nieco ostrożniej:
THW wygra @ 2,80 Bet 365 4/10
THW (-1,5) @ 3,50 BWIN 2/10
 
Ostatnia edycja:
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Do składu Barcelony wraca Luka Cindrić co na pewno ułatwi rozegranie akcji w ofensywie i stworzy nowe możliwości. Zespół Aalborga gra fajny ofensywny handbal i nie kalkulują za bardzo pod bramką rywala. Barcelona w tym momencie to najbardziej ofensywna drużyna na świecie, mega rozegranie, świetne skrzydła, niezawodne koło.
Mimo wysokiej linii bramkowej można moim zdaniem pograć over 64,5. Nie zdziwię się jak po raz kolejny zobaczymy ponad 70 bramek w tym meczu gdyż nie zakładam aby gospodarze się murowali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Veszprem- THW Kiel
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bet 365

Stawka 5/10

Hitowe starcie szykuje się w środę w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych, Veszprem podejmuje THW Kiel. Kilończycy mocno podrażnieni dwiema porażkami z Barceloną, gdzie przed tygodniem wcale nie byli zespołem gorszym, lecz zabrakło nieco koncentracji i szczęścia w ostatnich 8 minutach. Veszprem mimo kompletnego składu nie prezentuje się na miarę oczekiwań i możliwości. W mojej ocenie kadrowo mają drugą ekipę w LM po Barcelonie. Dwóch świetnych bramkarzy: Cupara i Rodrigo - obaj dobrze znani polskim kibicom z występów w superlidze. Rozegranie uważam że Top 3 LM mając taki arsenał jak Nenadić, Lauge, Mahe, Tonnesen czy Lekai. Na skrzydłach króluje doświadczenie i niezwykła solidność w osobie Strleka, Marguca, Siskarjova czy Manaskova. Kołowych też nikomu przedstawiać nie trzeba, kolos Blagotinsek czy Nilsson to światowa czołówka, a jest jeszcze Moraes.

Skład zespołu gości również wygląda bardzo solidnie, w bramce Landin i Quenstedt, na kole Niemicki duet Wiencek- Pekeler.
Rozegranie w tym sezonie mocno na plus za sprawą transferu Sagosena, poza tym nadal w dobrej formie Duvnjak, Reinkind, Weinhold, Zarabec, no i skrzydła w osobach Landina, Ekberga i Dahmke,
.
Uważam że ten mecz nie ma zdecydowanego faworyta, ja jednak wyżej cenię sobie klasę zespołu gości, którzy potrafią grac konsekwętny handball. Veszprem w mojej ocenie pod formą, jak dla mnie w tym sezonie w LM nie zagrali dobrego spotkanie i mam nadzieję że nie przełamią się w tym meczu :)

Nieco ostrożniej:
THW wygra @ 2,80 Bet 365 4/10
THW (-1,5) @ 3,50 BWIN 2/10
Ktoś oglądał mecz i wie co tam się wydarzyło??
Śledziłem wynik i ok 40 minuty było 23-25, jak zobaczyłem końcowy wynik 41-33 to mnie zamurowało, ktoś może opisać co tam się zadziało w ostatnich 20 minutach?
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Mecz za kilka minut więc na szybko:
Flensburg- Szeged 2 (+2,5) @ 1,73 Fortuna
Szeged po przygodzie z Covid, wraca do gry, zespół z mega potencjałem. Z kolei Flensburg poza meczem z Vive i fartem z PSG nie zagrał w tym sezonie nic ciekawego. Uważam że stać ich na walkę i przynajmniej remis w tym meczu. Dla bezpieczeństwa handicap.
Za drobne" Szeged wygra połowe lub mecz @ 2,65 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
LM Kobiety Ramnicu - Gyor 16:00
Gyor powyżej 15.5 bramek w 1 połowie @1.9 fortuna

Gyor bardzo ofensywnie nastawiona ekipa, ostatnie spotkania grubo ponad 30 pkt. Międzynarodowy zespół, szybkie tempo i są skuteczne. Myślę że Ramnicu będzie miało ciężko, to jest zespół który przegrywa notorycznie spotkania w grupie. Z kolei Gyor lider tabeli. Spodziewam się że na początku goście wyjdą na pełnym gazie.
 
Ostatnia edycja:
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Braki kadrowe Flensburga nie są zbytnio duże. Braki Heinl - kontuzja kolana, Semper - więzadło, Golli - covid, Svan - kontuzja
Kluczowi zawodnicy są do dyspozycji trenera. Forma? Wyśmienita. W składzie niemieckiego zespołu mamy 3 złotych(Mensah Larsen, Hald, nieobecny dzisiaj Svan i 2 srebrnych (Gottfridsson, Wanne) medalistów niedawno zakończonych mistrzostw świata.

Kurs 2.39 Fortuna jest zdecydowanie do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
LM, 20:00
Szeged powyzej 29.5 bramek @2.03 Etotozenada
Niezwykle ciekawie zapowiada sie dzisiejsze spotkanie Wegrow z PSG, nie ukrywam ze wiele wskazuje na dosyc ofensywne spotkanie. Szeged gra wyjatkowo solidnie na wlasnym parkiecie, z PSG grali pare razy w przeszłości, w poprzednim roku trafili ponad 30 bramek przeciwko Paryzanom. Wiadomo, ze mecz odbywa sie po przerwie w Lidze Mistrzow i dodatkowo dochodza do tego MS, ale Szeged jest na tyle dobrze usposobiono druzyna w ataku, ze mysle ze 30 bramek jest jak najbardziej w ich zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Brześć poniżej 28 bramek hehe, 35 bramek. Jeszcze chyba nikt im tyle nie wrzucił.
kurs 2.02 Totalbet
Trochę to statystycznie bo kielczanie dużo strzelają i dużo tracą, ale liczę, że dzisiaj zespół z Kielc zagra trochę mocniej w obronie i bramkarze poprawią swoje statystyki. W sumie to kielecka bramka jest trochę zagadką, bo to Wolf jest pierwszym wyborem, ale z Porto to Kornecki znacznie przyczynił się do zwycięstwa w końcówce meczu. W ogóle to z tą LM ciągle coś się dzieje, bo ostatnio z powodu pandemii zlikwidowali play offy i kielczanie musieli obejść się smakiem jeżeli chodzi o Final Four a teraz z powodu pandemii okazuje się, że w tych play offach będą grały wszystkie zespoły:rolleyes:.
Oczywiście ,że jest walka o rozstawienie, ale ciśnienie zeszło i ogólnie chyba można spodziewać się wielu niespodzianek.
Życzę udanego polowania.
 
Ostatnia edycja:
P 91

piotras1990

Użytkownik
W meczu PSG z Mieszkowem Brześć zagrałbym na ilość bramek mniej niż 28,5 dla Mieszkowa. W BETX całkiem dobry kurs na to zdarzenie - 1,76. Co prawda ostatnio piłkarze ręczni z Białorusi lubią rzucać ponad 30 bramek na mecz, ale często tak działo się w bądź co bądź niezbyt wymagającej dla nich lidze. W Lidze Mistrzów dwa razy nie zdołali przekroczyć tej bariery, a udało im się to chociażby w meczu z Kielcami :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Mieschkov Brześć- Porto
Typ: 1 (-2)
Kurs: 1,83
Marathonbet
Stawka 6/10


Uderzam już dziś w zespół z Białorusi, gdyż uważam że kursy jeszcze polecą, gdyż:
https://www.handballnews.pl/artykul..._stracil_przytomnosc_i_przestal_oddychac.html

i nie sądzę aby podstawowy bramkarz gości stanął jutro pomiędzy słupkami. Zespół z Brześcia na wyjazdach może nie jest potęgą ale ich własna, mega specyficzna hala jest ich ogromnym atutem. Polegli tutaj już w tym sezonie między innymi: Vive, Szeged, PSG czy Vardar.

Uważam że zespół Skube i spółki stać tutaj na pewne zwycięstwo, w szczególności wobec poważnego osłabienia, jakim zapewne będzie brak Quintany.​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nantes over 33.5 @2.95 Fortuna
Przewiduję tutaj wesoły handball z obydwu stron. W normalnych okolicznościach obstawiał bym under, ale po decyzji że wszystkie drużyny awansują do fazy play off Zagrzeb zaczął grać overową grę, bardziej w stylu run and gun. Widać to po ostatnich wynikach, kiedy tracili 37 bramek z Barceloną, 38 z Aalborgiem i 34 z Nantes właśnie.

PSG over 34,5 bramki @2.68 Fortuna
PSG gra dzisiaj z osłabionym Vive, jadą m.in. bez żadnego nominalnego lewoskrzydłowego. Podrażnione Vive po przegranej w Breście wyżyło się na Elverum, ale oglądając ich ostatni mecz z Azotami, czy ten z Porto odnoszę wrażenie jakby dopadło ich zmęczenie materiału. PSG dzisiaj w pełnym składzie, wrócił już nawet Syprzak, który w ostatnim meczu z Meshovem rzucił kilka bramek.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
PSG- Vive Kielce
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,72
Fortuna

Stawka 6/10

PSG po niemrawym początku sezonu się rozkręca, Vive z kolei ostatnio dwa słabe mecze w LM, najpierw Porto gdzie po fajnym początku, później grali dramat, no i słaby mecz w Brześciu. PSG po Final 4 zaczęło równię wznoszącą. W zespół wkomponował się Steins, do skłądu wrócił Syprzak i widać zdecydowany progres. Poza tym wrócił do skąłdu Luka Karabatić, któy jest ważnym filarem defensyw obok Virana.
Kielczanie mają swoje problemy bo pojechali do Paryża bez Gudjonnsona oraz Angela Fernandeza, czyli na skrzydłach zostaje Moryto i Surgiel.
Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie nieco inne od pierwszego pojedynku w Kielcach, PSG powinno mocniej postawić się w defensywie i również ofensywa ze Steinsem powinna wyglądać ciekawiej.
Uważam że Kielczanie przegrają to spotkanie, może nie będzie jakiegoś pogromu. Poza tym moim zdaniem nie zobaczymy dziś wilkiego huraganu bramek, więc under przy linii 64,5 warto próbować po 1,77 w Fortunie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom