>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem: French Open 2020 (27.09.2020-10.10.2020)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dzisiaj słabizna,Begu powaczyla troche ale regularność Halep zrobiła robotę.Co odwaliła Rosjanka to nie wiem bo nie oglądałem a młoda Rosjanka powalczyla ale bez większych efektów.Lecimy dalej,jutro tez jest dzień:

Siegemund-Georges 2 2,

karma to suka,Siegemund przy 1-5 40-A nie przyznała się,ze piłka przed jej uderzeniem odbiła się dwa razy i w ten sposób obroniła S,by później wygrać set i mecz.Wiadomo,ze głowa Mladenovic często nie funkcjonuje dobrze co pokazała i teraz.Jak dla mnie Siegemund już tu nie powinno byc.Georges całkiem dobrze zaprezentowała się z Riske i nie widzę tutaj po prostu Siegemund.


Hibino-Jabuer 2 1,44 bet365

Japonka dała zarobić ale teraz inny kaliber spotkania.Jabuer gra bardzo dobrze w tym roku,przynajmniej klasę lepiej od Japonki co będzie widać jutro.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros - WTA
Godzina: 11:05
Spotkanie: Petra Kvitova - Jasmine Paolini
Typ: Jasmine Paolini (z handicapem +4,5 gemów)
Kurs: 2,94
Bukmacher: Fortuna

Oprócz tego:
Jasmine Paolini wygra 2:1 @15,00 eTOTO

Analiza:

Clay to jest najgorsza nawierzchnia dla Petry Kvitovej, zdcydowanie bardziej lubi grać na trawie i na kortach twardych. Na tej nawierzchni traci ona sporo ze swoich atutów. W całej swojej karierze miała ona jeden naprawdę udany turniej na Roland Garros, a było to dawno temu, bo w 2012 roku, gdzie doszła do półfinału. Pomijając tamten turniej, to Petra Kvitova szybko odpadała we French Open, a w dwóch ostatnich nawet nie wystąpiła. W tym roku z powodu warunków atmosferycznych te korty są inne, teoretycznie powinny być lepsze dla takich tenisistek jak Kvitova, czyli dysponujących dużą mocą uderzeń, ale i tak sukcesu jej tutaj nie wróżę pomimo całkiem przyjemnej drabinki. Czeszka w pierwszej rundzie wygrała 2:0, ale w drugim secie miała trochę problemów, bo wygrała go 7:5, a jej rywalką była Dodin, czyli zawodniczka z którą Petra nie powinna była mieć żadnych problemów, a jednak aż tak łatwo nie było. Był to pierwszy mecz Kvitovej na clayu w tym sezonie, więc brak ogrania na tej nawierzchni może mieć swoje konsekwencje.

Jasmine Paolini w rankingu jest pod koniec pierwszej setki, ale na clayu grać potrafi i to całkiem przyzwoicie. W pierwszej rundzie wygrała 2:0 z Boisovą i oba te sety wygrała dość pewnie, bo 6:4 i 6:3. Włoszka pokazala się z dobrej strony na turnieju w Rzymie. W pierwszej rundzie wygrała tam 2:0 z Sevastovą i oba te sety wygrała łatwo, bo 6:2 i 6:3. Potem trafiła na Simonę Halep, czyli najlepszą tenisistką na tej nawierzchni, więc tam jej szanse na zwycięstwo były niemal zerowe, ale mimo wszystko trochę powalczyła przegrywając 3:6, 4:6. Wcześniej Paolini grała w Istanbule, gdzie wygrała z Voegele oraz przegrała z Hercog. Jasmine Paolini zagrała również na turnieju w Pradze, gdzie musiała uznać wyższość Mertens, ale przegrała po walce wygrywając jednego seta, a przecież Mertens to jest jedna z najlepszych zawodniczek na świecie.

Jak widać Jasmine Paolini na clayu grać potrafi i jest to jej najlepsza nawierzchnia. Włoszka jest zupełnym przeciwieństwem Petry Kvitovej. Pomiędzy nimi jest wielka różnica warunków fizycznych- Petra Kvitova ma 183 cm wzrostu, a Jasmine Paolini tylko 160 cm. Na clayu warunki fizyczne na szczęście nie mają aż takiego znaczenia jak na trawie czy na hardzie. Uważam, że swoją szybkością i mobilnością może sprawić Czeszce sporo problemów, a jak trafi na słaby dzień Petry Kvitovej, to może nawet sprawić niespodziankę i awansować dalej. W tegorocznym French Open w turnieju kobiecym było już wiele niespodzianek i odpadnięcie Kvitovej mnie nie zdziwi, dlatego spróbuję też typu na dokładny wynik 2:1 dla Jasmine Paolini.
 
Ostatnia edycja:
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Bogdan A. - Kenin S. 2.89 ( mnie skusił) ;)

Rumunka Amerykance w tym meczu postawi na pewno wysoko poprzeczkę Zośka nie jest obecnie w sztosie, gra po prostu nie na swoim poziomie i dlatego myślę, że Rumunka powinna to wykorzystać. Ja postawiłem czysty WIN, ale dla asekurantów proponuje overek.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjc1MTMxODMwMDqKrzxChEqnn6F5CX8=&kind=M

Nadchodzący : https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMjczNDU4NDUwMDpbxuglBVxJlPQTvmw=&kind=M

a tu co mi ostatnio weszło:

POWODZENIA
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Dwa typy ode mnie na jutrzejszy dzień.

Pironkowa podejmie Czeszkę Krejcikovą. Bułgarka po powrocie do touru prezentuje się bardzo dobrze. Osiągnęła bardzo dobry wynik podczas US Open. Teraz bez większego problemu odprawiła Petkovic, a w drugiej rundzie miała trochę szczęścia, bo wycofała się Serena Williams, ale dzięki temu mogła spokojnie odpocząć i zregenerować się. Moim zdaniem w 3 rundzie będzie miała łatwiejsze zdanie niż sugerują to kursy. Powinno spokojnie poradzić sobie z Czeszką i zameldować się w kolejnej rundzie wielkoszlemowego French Open.

Pironkowa @ 1.87 fortuna

Jako drugie na tapetę biorę spotkanie Schmiedlova - Podoroska. Schmiedlova w poprzedniej rundzie zmierzyła się z faworyzowaną Azarenką i bardzo dobrze sobie poradziła. Grała agresywnie, precyzyjnie i praktycznie dobiegała do każdej piłki. Bardzo mi zaimponowała swoją postawą na korcie, ale jednocześnie trzeba podkreślić, że Białorusinka nie zagrała dobrego spotkania. Mimo, to Słowaczce i tak należą się słowa uznania. Teraz zmierzy się z Argentynką Podoroską, która na ziemi grać potrafi, o czym świadczą jej ostatnie wyniki. Jednak na ten moment to chyba nie ten kaliber i jak dla mnie Schmiedlova awansuje do 4 rundy Rolanda Garrosa.

Schmiedlova @ 1.92 fortuna
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Bouchard- Świątek
Typ:2
Kurs: 1.52
Buk: Totolotek

Witam serdecznie, koło tego typu nie można przejść obojętnie,trochę nie rozumiem minimalnych wzrostów kursów, czy to się nie bierze tylko z tego że ktoś zaczął stawiać na przekór?może ktoś coś wie?Bouchard męczyła się niemiłosiernie z 780w rankingu Gawriłową, natomiast nasza przebrnęła 2 rundy jak armata pokonując w 1 rundzie dobrą,w formie tenisistke z Czech Vondrousovą, w 2 rundzie również bardzo łatwa przeprawa z Hsieh z Tajwanu, nie rozumiem tylko tego małego wzrostu kursu, ale to o niczym nie świadczy dlatego polecam grać na naszą rodaczkę która jest w niezwykłej gazie, do tego:

Trevisan-Sakkari 2
Ruud - Thiem 2
Coria - Sinner 2
Gombos - Schwartzmann 2
Zverev - Cecchinatto powyżej 35 gemow w meczu
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Trevisian-Sakkari 1 3,5 bet365

Kurs zdecydowanie warty gry,Sakkari nic tu wielkiego nie pokazuje ograła słaba Chorwatkę i młoda Rosjankę,Włoszka z kolei przeszła kwale i ograła wyżej notowana Giorgi a także Gauff.Widze potencjał w grze Trevisian a Sakkari w ogóle mnie nie przekonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Trevisian-Sakkari 1 3,5 bet365

Kurs zdecydowanie warty gry,Sakkari nic tu wielkiego nie pokazuje ograła słaba Chorwatkę i młoda Rosjankę,Włoszka z kolei przeszła kwale i ograła wyżej notowana Giorgi a także Gauff.Widze potencjał w grze Trevisian a Sakkari w ogóle mnie nie przekonuje.
Oby nie weszło. Mam pograną Sakari już :cry:
 
J 0

jabkiemnad

Użytkownik
Oby nie weszło. Mam pograną Sakari już :cry:
Tez mi sie wydaje ze Sakkari ogarnie.Kolega wyzej pisze ze Trevisan pokonala Giorgi, prawda, ale w 1secei przegrywala juz 5:1, pozniej cos dziwnego z Giorgi zaczela tracic gemy i w 2secie skreczowala, Gauf tez pokonala, ale ta popelnila 19! podwojnych bledow... Mysle ze Sakkari tak tragicznie nie zagra
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Sabalenka-Jabuer 1 1,44 bet365

Jabuer na clayu mnie nie przekonuje,widziałem jej mecz z Hibino,Japonka grała dobrze ale Jabuer zagrała tylko ciutkę lepiej,wynik mogł iść w druga stronę.Sabalenka tutaj pewnie 2razy po 2-0 i nie widzę tutaj Jabeur.

Bara-Kenin 0:2 1,9 2 1,44 bet365

Kenin to po prostu wyższa liga.Bara notuje tu dobre wyniki ale widzę ten mecz coś na wzór Halep-Ansimova.Kenin tu 2 razy po 21 ale jutro w dwóch setach zamyka mecz.

Burel-Zhang 1 2,75 tie break w meczu 4,33 bet365

Trwa piękny sen Burel,dwa mecze,dwie niespodzianki Rus i Juvan odprawione.Zhang z kolei ograła Keys i Cornet ale troche mniej błędów Alize i byłoby inaczej.Burel mnie mocno tutaj zaskoczyła,Zhang preferuje dłuższe wymiany co Burel nie będzie wadzić.Licze,ze Francuzka mocno powalczy bo potencjał jest.Ostatnio w Strasbourgu obie panie się spotkały i było 63 76 dla Zheng to może teraz rewanż ?

Ferro-Tig

Francuzka powinna tutaj gładko wygra ale Tig coś tam pyka.Dla mnie za niski kurs by wchodzić w Ferro.

Kvitova-Fernandez 2 3,75 Bet365

Czeszka tutaj nie powala gra,ciekaw jestem co prezentuje kanadyjka bo jeszcze jej w akcji nie widziałem.Typ bardziej przeciwko Kvitovej niż Fernandez.

Martic-Siegemund no bet

Niby Martic powinna to gładko wygrac ale z Kudermetova troche się pomeczyla a Siegemund się łatwo nie podda.

Muguruza-Collins 2 4 bet365

Fajny kurs na Amerykankę.Wiadomo Muguruza teoretycznie w lepszej formie ale Collins jakby się rozkręcała.Hiszpanka dużo lepsza zawodniczka na clayu ale coś mi mówi ze Collins zaskoczy.Graly rok temu i po 3 setach góra była Muguruza ale RG w tym roku jest bardzo zaskakujący.

Badosa-Ostapenko 2 1,4 bet365

Żeby Stephens się chciało tak jak się nie chciało to Badosy by nie było już tu.Ostapenko solidnie,raz wygrała już RG,w tym roku wg mnie ma duże szanse na powtórzenie sukcesu a ten mecz to jak dla mnie tylko formalność.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bara-Kenin 0:2 1,9 2 1,44 bet365

Kenin to po prostu wyższa liga.Bara notuje tu dobre wyniki ale widzę ten mecz coś na wzór Halep-Ansimova.Kenin tu 2 razy po 21 ale jutro w dwóch setach zamyka mecz.
Przecież Kenin na ziemi wygląda tragicznie, oglądałem jej dwa spotkania, kompletnie się nie potrafi odnaleźć , a to, że jest w 3 rundzie zawdzięcza słabszym rywalkom, które i tak potrafiły ugrać seta, więc czemu Rumunce ma się nie udać? Zwłaszcza, że idzie jak burza przez ten turniej i nie straciła nawet seta. Jaki jest sens stawiania tutaj gładkiego 2:0 dla Amerykanki tego naprawdę nie wiem, i zupełnie nie polecam...
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Przecież Kenin na ziemi wygląda tragicznie, oglądałem jej dwa spotkania, kompletnie się nie potrafi odnaleźć , a to, że jest w 3 rundzie zawdzięcza słabszym rywalkom, które i tak potrafiły ugrać seta, więc czemu Rumunce ma się nie udać? Zwłaszcza, że idzie jak burza przez ten turniej i nie straciła nawet seta. Jaki jest sens stawiania tutaj gładkiego 2:0 dla Amerykanki tego naprawdę nie wiem, i zupełnie nie polecam...
Zgadzam się w zupełności,jak można zaufać zawodniczce która tydzień wcześniej nie ugrała gema z powracająca do gry Azarenka?!!!!! Wynik z Rzymu 0-6,0-6!!!!!Turniej wysokiej rangi i raczej nie było odpuszczania
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Często jest tak,ze jest zawodnik wyżej notowany meczy się z kimś w R1,to jak nie odpada w R2 to później już gra tylko lepiej i to również ma potwierdzenie w przypadku Kenin.6-0 6-0 z Azarenkę o niczym nir świadczy zwłaszcza,ze to WTA poza tym w Ameryce Azarenkę grała bardzo dobrze wiec argument ze wracała do gry po tymco stało się w Nowym Jorku jest dla mnie nie właściwy.
 
M 20

matjenko

Użytkownik
Polecam odpalić sobie mecz Ferro z Tig... Tig cały mecz gra środkiem a Ferro ładuje po autach. Nie widziałem jeszcze w tym roku ani jednego meczu z liczba tak abstrakcyjnych błędów...
Tig wygra mecz tylko dlatego, ze Ferro wmówiła sobie ze każde uderzenie musi być kończące


Ferro 3 set, 2 niewymuszone błędy i szybko 5:0!!!
Swoją droga zachowanie Tig tragiczne. Krzyczy na trenera, gesty w kierunku kibiców, wydzieranie japy, bo błędach rywalki. Rozumiem takie zachowanie gdy mecz jest na styku i jest nerwowo, ale ona cały mecz jechała na błędach i to kosmicznych błędach Ferro. Jak Francuzka tylko opanowała głowę to nie wiedziała co się dzieje.
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Halep -Swiatek 1 @1.18

Halep w kazydm zestawieniu z kazda tenisista bedzie faworytka i sensacji nie ma sie co spodziewac raczej. SSwiatek caly czas notuje progres i tym razem prawdopodobnie zagra lepiej z Rumunka niz na ubieglorocznym French Open, bo wtedy udalo sie ugrac zaledwie 1 gema w calym meczu. Swiatek zagrala bardzo dobry turniej, ale jednak gdy naprzeciwko staje ktos taki jak Simona Halep to faworytka moze byc jednak.

Podoroska-Krejcikova 1 @1.5

Patrzac na niektore nazwiska na etapie 4 rundy zarowno w turnieju pan i panow to naprawde jest to najbardziej nieprzeiwdywalny turniej od wielu lat, a z tej pary bedzie jeszcze cwiercfinalistka. Stawiam na Argentynke o ukrainskich korzeniach. Dziewczyna naprawde gra dobrze i zagrala bardzo duzo meczow w tym roku na cegle. Przed kwalifikacjami do FO zagrala polfinal ITF w Pradze i wygrala turniej we francuskim Saint Malo. Krejcikova tez singlowo zyciowy sukces, chociaz Czeszka akurat jest obyta z duzymi turniejami, bo nalezy do czolowki debla.
Niby im dalej dla debiutanta tym trudniej i byc moze Podoroskiej bedzie bardziej udzielac sie niepewnosc na poczatku meczu, ale Podoroska ma po prostu teraz czucie i wymianach gra bardzo dobrze. Mysle, ze Krejcikova bedzie probowac skracac ta gre i wedrowac nieraz pod siatke przy takiej regularnosci Argentynki, ale wydaje mi sie ze to jest wlasnie 5 minut dla Podoroskiej i jesli wytrzyma emocjonalnie to widze ja tu w roli zwyciezczyni.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ależ mecz Collins,Muguruza w trzecim przy przewadze 3-0 z dwoma przelamaniami jakby siadła i Collins świetnie to wykorzystała.Fernandez dzisiaj miała 5-1 40-30 i przegrała 9 gemów pod rząd,czego już się nie dało uratować a bardzo szkoda.

Jestem ciekawy bardzo meczu Halep-Światek.Halep to Halep grały wcześniej i tylko 1 gem Światek był wygrany ale czy 1,18 to kurs wart gry ?Moze i być pogrom ale ja wierze,ze Światek wyciągnęła wnioski i napsuje sporo krwi Rumunce.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Jestem pewny, że Iga dziś powalczy. Halep jest w gazie, ale to nie oznacza, że nie przydarzy jej się słabszy mecz. Po tym kursie to typ nie do gry w stronę Rumunki.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Co sądzicie jutro o Garcii,gra tu dobrze a Switolina stosunek błędów do winnerow z Aleksandrowa tragiczny,chyba miała farta Ukrainką ze Rosjanka zepsuła 49 piłek.H2h korzystne dla Francuzki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom