>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

PowerMichal 0

PowerMichal

Użytkownik
Czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z bukmacherem eWinner? Wiem, że to całkiem świeży temat, dlatego zastanawiam się czy nie lepiej założyć konto u jakiegoś popularnego i sprawdzonego bukmachera, np. Fortuna czy LVbet?
Na eWinner często widzę różne kody bonusowe, jest ich sporo w internecie i nie powiem, żeby nie były one dla mnie zachęcające.
 
B 0

brtk

Użytkownik
Zapytam, może naiwnie, ale gdybyście mieli stworzyć ranking najlepszych buków w PL wg Was to którzy byli by w czołówce a którzy łapali by się na ostatnie miejsca??
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
to zależy pod jakim kontem i dla każdego gracza sa inne priorytety ale ogólnie polskie buki to kila i mogiła z powodu podatku i innych rzeczy dla mnie największy syf to totolotek i sts z powodu pana J i rzeczy które potrafią robić masz tematy na forumku o wszystkich firmach w sieci jest tego pełno(portali for ) śmiało czytaj pytaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

brtk

Użytkownik
Sporo już się naczytałem, ale czasem trudno jest odróżnić co jest prawdziwą opinią a co elementem marketingu - mam na myśli wpisy na pseudo blogach lub całe strony internetowe.
Oczywiście tutaj również zakładam że są osoby które robią tzw marketing szeptany ale mam wrażenie że przez to że wypowiadają się prawdziwe osoby łatwiej będzie mi stwierdzić czy dana opinia jest dla mnie cenna.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zapytam, może naiwnie, ale gdybyście mieli stworzyć ranking najlepszych buków w PL wg Was to którzy byli by w czołówce a którzy łapali by się na ostatnie miejsca??
Pierwsze miejsca: LVBET i Noblebet, ostatnie miejsce: Betfan, Totolotek ...

Kiedyś Totolotek był u mnie na 1 miejscu... W piątki gra bez podatku, niezłe kursy brak limitów... Obecnie JAKO JEDYNY buk w Polsce mnie zlimitowali po paru betach po 1000zł na egoztyki, a co śmieszniejsze są jeszcze nieudolni bo to wszystko co chciałem zagrać na te egzotyki bym przegrał... A najgorsze, że wpłaciłem kasę ok 2 tyś żeby zagrać i już ich nie mogłem wypłacić, a limity po 100zł i była cała batalia bo ani obrócić ani grać ani wypłacić... Te zmiany powstały po zmianie właściciela... Pewno cwaniaki wpadli na pomysł, że pojadą na opinii marki, a cofną najlepsze promocje i te limity... Co do Betfan to ręczna weryfikacja praktycznie wszystkich lepszych betów z value i cofnięcie limitu na 200zł, a do tego kolejni cwaniacy swoje błędy w kursach przerzucają na graczy bo jak widzą, że ktoś chce coś mocno zagrać to jego limitują, a bet wycofują w ogóle lub zmieniają kursy...

Tak właśnie rząd załatwił bukmacherkę w Polsce ! Ludziom mówią teksty o walce z hazardem, a prawda jest taka, że większość zagranicznych nie robi takich numerów jak u nas "legalni"....

Duży plus dla LVBET / Noblebet za azjany i brak limitów...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
To że Ty nie masz limitów to nie mów że nie limitują. Bo o ile moja przygoda z lvbet trwała kilka tygodni nim to się stało to w noblebet zostałem zlimitowany po kilku zakładach. Ogólnie mam polimitowane konta u wszystkich polskich buków z wyjątkiem tych co powstały niedawno. Ostatnio do tego grona dołączył nawet STS czym byłem zaskoczony bo myślałem że oni nie limtują. Podejrzewam że od początku ich działalności w sieci narobiłem u nich obrotów na przeszło milion złotych. Ale jak widać na wszystko przychodzi czas.
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
To że Ty nie masz limitów to nie mów że nie limitują. Bo o ile moja przygoda z lvbet trwała kilka tygodni nim to się stało to w noblebet zostałem zlimitowany po kilku zakładach. Ogólnie mam polimitowane konta u wszystkich polskich buków z wyjątkiem tych co powstały niedawno. Ostatnio do tego grona dołączył nawet STS czym byłem zaskoczony bo myślałem że oni nie limtują. Podejrzewam że od początku ich działalności w sieci narobiłem u nich obrotów na przeszło milion złotych. Ale jak widać na wszystko przychodzi czas.
a co takiego grales ze oplacalo sie z podatkiem? Az tak czesto spia z kursami w porownaniu z internetem?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Sporo błędów pre jak i live gdzie nawet z podatkiem warto grac
Często odwrócone kursy rozliczane in plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
a co takiego grales ze oplacalo sie z podatkiem? Az tak czesto spia z kursami w porownaniu z internetem?
Ja gram single (czasami duble) i najczęściej duże kursy. W wielu przypadkach buki z podatkiem mają większe kursy na dogów niż te nielegalne.
Przykładowo teraz trwa mecz w kosza Manawatu Jets - Otago Nuggets. Przy stanie meczu 16:4 takie mamy kursy na 2 zespół:
STS - 5,25
Marathonbet 4.10
To jest przykład. Pewnie znajdzie się i polski buk z niższym kursem jak i nielegalny z wyższym. Oczywiście nie piszę że Nuggets to wygra.

Edit. Nuggets wygrało więc możesz sobie odpowiedzieć na pytanie gdzie bardziej opłacało się to zagrać.
 
Ostatnia edycja:
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Grę bez podatku ma Fortuna oraz Totalbet po zagraniu 3 typów. W totalbet warunki są lepsze bo kurs minimalny zakładu wynosi jedyne @1,20. Rzeczywiście tak jak napisał użytkownik Piotrex007, dopytałem na czacie i w BetX przy 3 zdarzeniach z minimalnym kursem 1.30 dodają 14% do kuponu czyli warunki identyczne jak w Fortunie. Tylko Pani napisała, że są dodawane w formie jakiś dodatkowych srodkow na konto, to fajnie jakby ktoś napisał jak to wyglada w praktyce kto tam gra.
 
jeffrey 0

jeffrey

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszym bukmacherem dla poczatkujacych graczy jest Fortuna, natomiast dla srednio zaawansowanych polecam Forbet z powodu wyzszych kursow i mniejszych spadkow. Liczba graczy w Fortunie i STS jest tak ogromna, ze kursy leca bardzo szybko w dol.
 
Do góry Bottom