>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Witam! Jestem tutaj nowy i nazywam się Sławek, zastanawiam się na wyborem bukmachera. Pomożecie ?
Na start na pewno zainteresowałbym się jakąś atrakcyjną do Ciebie promocją. Możesz dodatkowo zgarnąć X PLN. Najlepsze promocje bukmacherów znajdziesz w dolnej części forum. Nic tylko zapoznać się z nimi i zakładać konto a następnie zgarniać bonus ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja akurat nie proponowalbym zadnych bonusow. To jest na start droga w zlym kierunku. Zamiast szukac value to gra sie tylko zeby obrocic bonus, a wiekszosc bukow j tak robi z tym problemy.
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z przedmowcą, bonusy mogą być, że tak powiem.. zdradliwe ;)
Jest szeroka oferta bukmacherów, wybierz coś dla siebie, na początek jednak graj za małe stawki, a na bonusy przyjdzie jeszcze czas ????
Pozdrawiam
 
P 0

piterilo

Użytkownik
A jak dostanie to będzie wybór czy chce się grać nielegalnie bez podatków czy legalnie, czy tylko legalnie? Jak to drugie to może byc to strzał w stopę.
Szukam bukmachera nie stosującego podatków, który byłby uczciwy w wypłatach(na innej stronie czytałem duzo komentarzy, ze unibet nie wypłaca, czy to prawda?) oraz który nie nakładałby limitów bo chciałbym grać progresją
tak, nie graj w zadnym polskim. A reszta ma juz mniejsze znaczenie
W jakim sensie mniejsze? Jesli niektorzy np. nie wypłacają, to ma to chyba dość spore znaczenie... Albo jeśli ktoś chce grać progresją, wcześniej troche wygrał, teraz ma serie 5 czy 6 porażek i nagle nie moze postawić 7 etapu bo go zlimitowano.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Raczej nikt za Ciebie nie podejmie tej decyzji.
Takich tematów były setki.
LITOŚCI!
Nie ma czegoś takiego, jak &quot;najlepszy bukmacher na początek&quot;
Najpierw trzeba sobie odpowiedzeć na pytanie, czy chcę grać w &quot;legalnym&quot; buku, czy bez podatku.
Potem zaś wybrać najlepszego bukmachera wg własnego uznania.
Nie ma co grać u tych bukmacherów, co piszą inni, &quot;że są dobre na poczętek&quot;
Buk jest albo dobry, albo syfiasty!
Jeśli ktoś chce nba poczętek wybrać &quot;syfiastego&quot; (np. Bet at Home), to na to nie a lekarstwa, nawet po konsultacji farmaceutą.
Chcesz grać bez podatki, to wybierz od razu najlepszego buka, a nie &quot;najlepszegona początek&quot;!!!
INACZEJ:
Chcesz, by na &quot;początek przeleciał cię murzyn albo jakiś dżolero z portalu randkowego, czy Twój chłopak?&quot;
 
giani1111 0

giani1111

Użytkownik
Niedługo wszyscy bukmacherzy się wycofają z naszego kraju, tragiczne jest to że tak na prawdę ze stacjonarnych to tylko STS, Milenium, efortuna mają najwięcej punktów w Polsce. Co dalej, chyba pozostaje tylko internet a tam wiadomo jak jest. Masz kasę to korci grać aż do zera, stacjonarny - wysyłasz kupon lub kilka i nie wracasz w ten sam dzień.
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Wcześniej założyłem konto na dafabet, a na tym są limity i czy można grać w złotówkach poprzez skrill?
Otrzymałeś ode mnie gotową nazwę, czy w 2018 roku takim problemem jest wpisanie danej frazy w google i znalezienie sobie podstawowych informacji? Tobie nawet nie chce się poświęcić chwili czasu, żeby składnie i czytelnie napisać dwa zdania.
Proszę, znajdź sobie informację, które Cię interesują i co to jest za firma, a na przyszłość radzę wykazać się trochę większym zaangażowaniem(tym bardziej ze konto na tym forum masz od ponad 2 lat).
 
K 0

kamzak88

Użytkownik
witam aktualnie działam sobie na STS, poszukuje innego bukmachera z większa oferta, oraz jesli to możliwe większymi kursami i dobrym cashout. Nie musi byc legal ale jednak chcialbym placic w zlotowkach. Ogolnie myslalem o LvBet albo Unibet. Niesttey bet365 u nas nie dziala tak samo jak azjatycki SOBbet... stawiam glownie pilke, baseball, nhl troche tennisu
co proponujecie ?
Efbet , Betrally
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
LVBET to polski więc sam podatek robi go mniej atrakcyjnym.
Na Unibecie sam gram bardzo długo, zdecydowanie polecam, aczkolwiek często brakuje tam zdarzeń które chce grać np. tenis deble albo challengery. Bardzo dobry cashout.
Polecam 1xbet z racji na wysokie kursy i ilość zdarzeń. Jedyny minus to niewygodny cashout.
Osobiście gram na tych dwóch (uni i 1xbet) i bardzo dobrze się uzupełniają ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kamzak88

Użytkownik
Dzięki bardzo... A powiedz mi na unibet jest opcja szukaj? Bo już mam 1 wygrana a dziś dopiero tam dołączyłem :p Szkoda tylko że nie ma aplikacji (ios) bo by trochę ułatwiło
 
Do góry Bottom