>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jako, że nie przewiduje komplikacji z overem rogów na Old Trafford wchodzę w coś takiego:

Norrkoping - Djurgarden 1 @ 2,70

Dlaczego? Norrkoping to według mnie półka wyżej niż Djurgarden. U siebie potrafią być mega mocni. Owszem, ostatnio lekki kryzys (odpadnięcie z Trakai w LE, porażka 1:3 z Elfsborgiem), ale bez jaj. Gdyby nie ten kryzys to mieli byśmy 2,15 max na home win.

Goście na wyjazdach ogrywają słabych, ale z mocnymi dostają zazwyczaj baty. Mecz póki co wyrównany. Ale Norrkoping to ogarnie.
Pudło ⛔ 0-1
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Też mi się tak wydaje, ale Karo jest stworzona do przegrywania wszelakich finałów od jakiegoś czasu. Svitolina niby wczoraj dłużej grała na korcie, ale wyglądała zdecydowanie lepiej. Jak dla mnie to uderzać w HC dodatni na Karo, a nie w czysty win. Bodajże +3.5 gema było za 1.80 czy jakoś tak, nie wiem czy teraz podobnie jest. Ja odpuszczam mecz osobiście.

Właśnie tego się boję u Karolinki. Z drugiej strony drugiej szansy na finał w tak prestiżowej imprezie może szybko nie mieć ???? Myślę że teraz jest w lepszej formie i ciut lepiej wygląda na serwisie jak w Dubaju kiedy przegrywała z Ukrainką. To kobiety a wczorajszy mecz z Halep uświadomił mi dobitnie że nie ma co stawiać na WTA sporo kasy ale taka stawka w cenie biletu na mecz jakoś nie mogę się oprzeć :p
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Anderlecht over 3.5 rr
@2.06
sts
15 minut na nabicie cornera, grają słabo, ale liczę, że w końcówce przycisną i powalczą chociaż o remis ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Właśnie tego się boję u Karolinki. Z drugiej strony drugiej szansy na finał w tak prestiżowej imprezie może szybko nie mieć ???? Myślę że teraz jest w lepszej formie i ciut lepiej wygląda na serwisie jak w Dubaju kiedy przegrywała z Ukrainką. To kobiety a wczorajszy mecz z Halep uświadomił mi dobitnie że nie ma co stawiać na WTA sporo kasy ale taka stawka w cenie biletu na mecz jakoś nie mogę się oprzeć :p
Tez zalezy gdzie siedzisz na trybunach, bo to tez inne ceny biletow;P
@Up, jesli dla Ciebie masowka zawsze oznacza ze kurs idzie w dol to tez nie mam wiecej pytan...:p
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jużny co za leszcz
Sam jesteś leszcz, jak stawiasz na takiego idiotę :cool: Rusek nie ma formy, często ma podejrzane mecze, a do tego gra z Gulbisem, który wcale nie jest lepszy pod tym względem, a umiejętnościami bije Ruska na głowę
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zobaczymy jaki sklad puszcza w 4 secie ruscy ale watpie zeby jego tez oddali. Kaczmarkowi wszystko wchodzi na razie co dotknie ale nie da sie grac tak dlugo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom