>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
J 3K

jatyper

Użytkownik
arces z tym nie ma żadnego problemu, o to się nie bój ???? problem w tym ze osoba ktora wygrała te kupony ma &quot;problem&quot; by okazac swoj dowod osobisty (ma takie &quot;widzimisię&quot;), a nigdzie w regulaminie/ustawie nie ma o czyms takim mowy.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
arces z tym nie ma żadnego problemu, o to się nie bój ???? problem w tym ze osoba ktora wygrała te kupony ma &quot;problem&quot; by okazac swoj dowod osobisty (ma takie &quot;widzimisię&quot;), a nigdzie w regulaminie/ustawie nie ma o czyms takim mowy.
Nie orientuję się jak to jest tam w ustawach, bo mnie to *** no ???? Nie użeram się z żadnymi babami czy dziadkami w STSach, wolę grać przez internet i wypłata na konto. Jeszcze tych dziadków januszy słuchać czasami w punktach, aż się przypominają początki gry po 2 zł i ten strach o swój majątek :cool:
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
arces z tym nie ma żadnego problemu, o to się nie bój ???? problem w tym ze osoba ktora wygrała te kupony ma &quot;problem&quot; by okazac swoj dowod osobisty (ma takie &quot;widzimisię&quot;), a nigdzie w regulaminie/ustawie nie ma o czyms takim mowy.
mogles odebrac jeden kupon , potem drugi itd. ???? niby rozne osoby zagraly ten mecz
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
mogles odebrac jeden kupon , potem drugi itd. ???? niby rozne osoby zagraly ten mecz
kuponów jest kilkanascie ???? Ty mówisz zeby to zrobić w tym samym punkcie czy w kilku innych, bo nie wiem jakiego kalibru jestes wariatem ????

edit; wyobrazam sobie taka sytuacje hahaha
 
ferdzio1 63,8K

ferdzio1

Użytkownik
arces z tym nie ma żadnego problemu, o to się nie bój ???? problem w tym ze osoba ktora wygrała te kupony ma &quot;problem&quot; by okazac swoj dowod osobisty (ma takie &quot;widzimisię&quot;), a nigdzie w regulaminie/ustawie nie ma o czyms takim mowy.
Prowadziłem dwa różne punkty bukmacherskie i dowód potrzebny był tylko wtedy gdy wygrywający chciał potwierdzenie wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ale z tym dowodem chodzi o udowodnienie pełnoletności, bo chyba nie o te kupony?? Skoro chca dowód to trzeba okazać, tak jak w monopolu gdy sie alko kupuje.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Prowadziłem dwa różne punkty bukmacherskie i dowód potrzebny był tylko wtedy gdy wygrywający chciał potwierdzenie wygranej.
dokładnie. lub jesli wygrał 2280zł na czysto to wtedy trzeba dowodu, ale w takim przypadku jak ten, ze na kilkunastu kuponach kwota przekracza 2280zl, ale na zadnym z nich nie przekracza 2280zł to nie trzeba, a babka leci w kulki. tylko wez to jej wytlumacz itd ????
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ale z tym dowodem chodzi o udowodnienie pełnoletności, bo chyba nie o te kupony?? Skoro chca dowód to trzeba okazać, tak jak w monopolu gdy sie alko kupuje.
nie nie chodzi o pełnoletnosc. chodzi o to ze gosc wygrał troche kasy i babka powiedziala ze trzeba dowod zeby wyplacic wszystkie kupony, bo chce go wpisac do tego ich rejestru wygranych (ewidencji czy cos), a ta osoba tego po prostu nie chce
 
xbrajanx 32,9K

xbrajanx

Użytkownik
Korona @2,9 Lekko można
Korona DNB @1,85
Fortuna (1-1 i 2 połowa sie zaczęła)

Rymaniak w Koronie znowu szaleje, Aankour też nieźle, od 0-1 dla Jagi Korona dominuje wyrównała na 1-1 i był karny przed przerwą którego nie wykorzystali, prócz tego karny który nie podyktował sędzia, powinni tu zgarnąć 3 punkty
 
ferdzio1 63,8K

ferdzio1

Użytkownik
nie nie chodzi o pełnoletnosc. chodzi o to ze gosc wygrał troche kasy i babka powiedziala ze trzeba dowod zeby wyplacic wszystkie kupony, bo chce go wpisac do tego ich rejestru wygranych (ewidencji czy cos), a ta osoba tego po prostu nie chce
Niedouczona albo nadgorliwa. A jak wiadomo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu:razz:
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
nie nie chodzi o pełnoletnosc. chodzi o to ze gosc wygrał troche kasy i babka powiedziala ze trzeba dowod zeby wyplacic wszystkie kupony, bo chce go wpisac do tego ich rejestru wygranych (ewidencji czy cos), a ta osoba tego po prostu nie chce
Aaaa Ok. Ciężka historia trochę. Spisze kobita adres z dowodu i przyjdzie silnoręki po kasę. uważaj ziomie, to nie żarty.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Jest tu jakiś don żuan, żigolo albo inny rasputin który dzisiaj typuje finał kobiet??
Nie będę mógł oglądać jak nie spróbuję wytypować
Wozniacki @2,33
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Jest tu jakiś don żuan, żigolo albo inny rasputin który dzisiaj typuje finał kobiet?? ��

Nie będę mógł oglądać jak nie spróbuję wytypować ��

Wozniacki @2,33
Też mi się tak wydaje, ale Karo jest stworzona do przegrywania wszelakich finałów od jakiegoś czasu. Svitolina niby wczoraj dłużej grała na korcie, ale wyglądała zdecydowanie lepiej. Jak dla mnie to uderzać w HC dodatni na Karo, a nie w czysty win. Bodajże +3.5 gema było za 1.80 czy jakoś tak, nie wiem czy teraz podobnie jest. Ja odpuszczam mecz osobiście.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Aaaa Ok. Ciężka historia trochę. Spisze kobita adres z dowodu i przyjdzie silnoręki po kasę. uważaj ziomie, to nie żarty.
nie wiem czy zartujesz czy nie ???? ale napewno nie dam im swojego dowodu skoro nie muszę ???? ok dzięki Pany
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom