>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [64]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Przy kursie 2 nigdy nie będzie 50% , uwzględnić trzeba przecież prowizję buka.
Masówka może być wtedy jeśli kurs na faworyta mocna spada i wtedy faktycznie kurs jest tak niski że nie opłaca się grać , ale wcale nie oznacza że typ nie wejdzie bo masówka.
Jak ktoś np: zagrał na faworyta po kursie 2 , a masówka spowodowała że kurs spadł do np: 1.7 , to co ? skoro masówka to typ nie wejdzie ?
https://forum.bukmacherskie.com/f537/typy-na-zywo-dyskusja-64-a-147492-83.html#post6483904

Co do meczu to nasi slabo.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Czy ktoś moze mi powiedziec czy bukmacher naziemny ma prawo do żądania okazania dowodu osobistego od gracza, który wygrał kilka takich samych kuponów na kwote dajmy 2000zł na każdym kuponie? Chodzi o to, że na żadnym z kuponów wygrana nie przekracza 2280zł, lecz suma tych kuponów już tak.
Według mnie bukmacher nie ma prawa do żadania okazania dowodu osobistego przez gracza, ponieważ w ustawie jasno jest powiedziane, że ewidencje prowadzi się od każdej JEDNORAZOWO wygranej kwoty 2280zł.
Czy jest ktoś kto wie jak to wygląda lub ktoś, kto spotkał się z taką sytuacją ?
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Czy ktoś moze mi powiedziec czy bukmacher naziemny ma prawo do żądania okazania dowodu osobistego od gracza, który wygrał kilka takich samych kuponów na kwote dajmy 2000zł na każdym kuponie? Chodzi o to, że na żadnym z kuponów wygrana nie przekracza 2280zł, lecz suma tych kuponów już tak.

Według mnie bukmacher nie ma prawa do żadania okazania dowodu osobistego przez gracza, ponieważ w ustawie jasno jest powiedziane, że ewidencje prowadzi się od każdej JEDNORAZOWO wygranej kwoty 2280zł.

Czy jest ktoś kto wie jak to wygląda lub ktoś, kto spotkał się z taką sytuacją ?
Ale chyba musisz być pełnoletni, żeby w ogóle móc grać u bukmachera, czy mi się tylko wydaje?
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Czy ktoś moze mi powiedziec czy bukmacher naziemny ma prawo do żądania okazania dowodu osobistego od gracza, który wygrał kilka takich samych kuponów na kwote dajmy 2000zł na każdym kuponie? Chodzi o to, że na żadnym z kuponów wygrana nie przekracza 2280zł, lecz suma tych kuponów już tak.

Według mnie bukmacher nie ma prawa do żadania okazania dowodu osobistego przez gracza, ponieważ w ustawie jasno jest powiedziane, że ewidencje prowadzi się od każdej JEDNORAZOWO wygranej kwoty 2280zł.

Czy jest ktoś kto wie jak to wygląda lub ktoś, kto spotkał się z taką sytuacją ?
Jeśli odbierasz jednorazowo wszystkie kupony to masz większą wygraną ???? mało tego. Musisz zapłacić podatek ????
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
arces zgadza się ????
aandzej - nie musisz płacic zadnego podatku. po to sie rozbija kupony zeby ominąć podatek
ktos wiecej jest w stanie realnie doradzic? ????

edit: dokładnie o to mi chodzi guti. bukmacher zażądał okazania dowodu osobistego na kilku wygranych kuponach, które są takie same, ale żaden z nich nie jest powyżej kwoty 2280zł i stąd moje pytanie czy wogóle mogą coś takiego zrobić. jak dla mnie lecą w kulki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom