>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
CSKA - MC
To tłumaczenie się klepiskiem jeszcze przed meczem,wygląda troche jak szukanie taniego usprawiedliwienia zawczasu,City jest lepsze i powinno to udowodnić,niestety na wyjazdach bardzo chimeryczne,nie tylko w tym sezonie.
Szczęściliwie jest to praktycznie (dwu)mecz z CSKA o awans lub o zesłanie karne do LE,więc punkt minimum trzeba przywieźć,no niestety kurs na X2 wygląda dramatycznie,więc albo 2DNB albo no bet.
Anderlecht - PSG
Anderlecht faktycznie wygląda nieco lepiej niż jego wyniki,widziałem mecz z Brugią,0:4 nie oddaje stanu faktycznego,ale czasem tak jest,że po stracie bramki chce się ją odrobić,idzie kontra,potem druga i pozamiatane.
Z przeciętnym na wyjazdach Olimpiakosem porażka,ale też troche pechowa.
Różnica klas,wypada mieć nadzieję,że PSG zechce pozamiatać w tej grupie konkretnie bo żeby ją wygrać wcale dzisiaj nie potrzebują 3pkt,każdy kolejny mecz i tak będą w stanie wygrać.
Bayern - Pilzno
Rozczarowuje mnie póki co Pilzno,grupa trudna to fakt,ale myślałem,że jakoś zaistnieją w tej edycji LM,cóż,okazja na sensację już dziś,ja chyba pogromu nie przewiduje,jakoś ciągle pamietam mecz z białorusinami w tamtym roku,i kurs 1,07 mnie nie kusi.
Leverkusen-Shakhtar
Początkowo myślałem,że Ukraińcy(Brazylijczycy) są słabsi w tym sezonie,ale oni poprostu postanowili troszeczke zmienić proporcje priorytetów,teraz już nie mają zamiaru wygrać ligi po pierwszej rundzie,za to chyba bardziej chcą się przyłożyć do CL.
Zaskoczyli mnie z Sociedad,ogólnie w tym meczu oddali inicjatywę,ale gdy trzebabyło potrafili wyprowadzić skuteczną kontre.
Pewnie wiele osób dzis typując kieruje się wynikiem z tego meczu,a to nie jest tak czarno - białe,Kießling też potrafi strzelić z dobrej strony siatki,a taki się jakiś szum podnósł jakby tylko dzięki tej bramce wygrali mecz z Hoffe.
Jak dla mnie to dzisiaj jest 1DNB.
Dodatkowo w Lizbonie i Stambule widziałbym overy(4,5) kartkowe z kursem w okolicach/powyżej 2 w bet365.
Takie ogólniki troszke,ale nie lubie szczegółowo(tak przesądnie) opisywać meczów które gram więc powiem tylko,że dziś w odróżnieniu od wczoraj gdzie tylko Celtic wygrał u siebie liczę na mocny rewanż gospodarzy,odliczając rozpaczęty już mecz w Moskwie,oraz ten w Brukseli ,w pozostałych widze minimum cztery &quot;jedynki&quot;.
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
Ode mnie taki dubelek w Bet365:
PSG + ManU @ 2.21
krotko bo wiele juz zostalo powiedziane o tych meczach.
ManU w lidze nie zachwyca, to fakt, ale liga mistrzow to co innego. Tu idzie im calkiem niezle. Pewna wygrana u siebie z Bayerem, remis na wyjezdzie z Szachtarem, nie mozna powiedziec ze Manchester jest w slabej formie. Przyjezdza RealS ktory ani w lidze hiszpanskiej ani LM nie zachwyca, dlaczego wiec nie zagrac na druzyne z lepszym skladem grajaca u siebie?
Dlaczego PSG? tu poszedlem troche &quot;za tlumem&quot;. Anderlecht gra w weekend u siebie mecz z liderem, Standardem i powinni miec w glowach ten mecz jesli mysla o mistrzostwie. Wiem ze za nami dopiero 2 kolejki LM, ale Anderlecht zagral teoretycznie z najslabszymi ekipami w grupie z ktorymi powinien sie bic o awans dalej, dlatego awans nawet o LE jest praktycznie przegrany.
Dubelek nie nalezy do pewniakow, ale wg mnie sa duze szanse ze po meczach bedzie &quot;zielono&quot;.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Dzisiaj też post na szybko, bo kolację wczoraj zjadłem zimną i nie ma mowy o powtórce. Post pisany z lodówki Siemensa, polskie litery wklepuję sięgając ręką przez zamrażalnik więc bardzo możliwe literówkin.

MU - RSSS 2 @ 7,60 (MarathonBet) ⛔ 1:0
Ciąg dalszy serialu &quot;Alex wróć&quot; (sezon 1, odcinek 7). Woda na młyn sociedadczyków.

Real Madryt - Juve ponad 5,5 bramki w meczu @ 10,5 (BetVictor) ⛔ 3
Bo Álvaro Morata ma dzisiaj urodziny.

Galatasaray - Kopenhaga X @ 4,45 (MarathonBet) ⛔ 1
Skandynawscy drwale ponoć znaleźli patent na rozpalonych południowców.

Benfica - Olympiakos 0:0 @ 12,0 (NordicBet) ⛔ 1:1
Obrona Termopile wersja 2013.

Bayer Monachium - Pilzno 1X @ 1,01 (bwin) ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ 5:0 izi lokata jak w masło, kto ściągnął ma teraz wiadomo co ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Monachijski Bayer wygląda całkiem nieźle w tym sezonie. Downloaduję ten zakład i gorąco polecam!

Bayern Leverkusen - Szachtar ponad 1,5 bramki w II połowie @ 2,0 (betway) ✅ 3
Chłopaki potrzebują czasu, żeby się rozkręcić.

Anderlecht - PSG 1X @ 3,05 (MarathonBet) ⛔ 0:5, ajajaj, tak niewiele brakowało...
Dalej Francuzom nie wierzę. Nie uwierzę póki nie zobaczę. Walju na brukselczyków.

podsumowanie:
Bayer Monachium i Bayern Leverkusen nie zawiodły, to się nazywa niemiecka solidność! PSG jak zawsze przyfarciło, nie wiem jak wymęczyli te pięć-zero psując mi taki fikuśny zakład. Dzisiejszy dzień jest kolejnym dowodem jak to jest z masówkami: albo wchodzą albo nie wchodzą. Nigdy więcej w życiu nie postawię na Benfikę i Olympiakos, bo popsuli mi kupon ????. W ogóle ban na wszystkie kluby portugalskie i greckie przy okazji (na hiszpańskie i bułgarskie też dla większego bezpieczeństwa ????????). Ale nic to wszystko, grunt, że lokata na Bayer weszła więc można liczyć hajs! ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ Pozdro dla kumatych, wszystkiego najlepszego dla cioci Aliny, Polska do boju i niech nam żyje Adam Małysz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzisiaj nie będę rozpisywał się jak to zwykle robię. Po prostu z wyjątkiem Realu Madryt gram na wszystkich gospodarzy z handicapami i bez oraz w aku. Oczywiście nie dotyczy to PSG i Man. City. Dlaczego ? Gospodarze są w moim odczuciu silniejszymi drużynami i po drugie muszę poprawić swoją punktacje w grupach. Dlaczego nie Real ? Bo nie prezentuje się ostatnio za dobrze, Juventus jak najbardziej może zremisować, to w końcu najlepsza włoska drużyna.
Żeby jednak formalności stało się za dość podaję typ (najpewniejszy moim zdaniem):
✅Manchester United (DNB) + ✅Galatasaray + ⛔Benfica + ✅Bayern Monachium (AH:-1,5) łączne ⛔AKU: 3,73 buk: Betsafe
(edit: Benfica zawaliła mi ten, ale jeszcze jeden kupon po kursie 20. Oglądałem w całości ten mecz i trzeba powiedzieć, że to był mecz na wodzie. Piłka nie miała żadnej rotacji, zatrzymywała się w miejscu, coś jak Narodowy w słynnym meczu z Anglią i otwarty dach. Podejrzewam, że gdyby nie to może by ogarnęli na zwycięstwo, ale z 2 strony nie mieli wyraźnej przewagi, no i stracili pierwsi gola. Tak czy inaczej większość typów na gospodarzy weszła. Nawet Bayer rozgromił Ukraińców. NIEMCY RZĄDZĄ !)
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Krótkie analizy, ponieważ mam dziś mało czasu. B365

Benfica - Olympiakos; obie strzelą @ 1.8 ✅
Tak o Olympiakosie pisałem przed LM w temacie Groups Preview:

Olympiakos Pireus
Grupa C: Benfica Lizbona, Paris Saint Germain, Olympiakos Pireus, Anderlecht Bruksela. Uwzględniając, że Anderlecht będzie jedynie kąsał drobne punkty, walka o awans będzie dotyczyć PSG, Benfiki i Olympiakosu. O ile solidnej gry mogę spodziewać się po Benfice, o tyle widzę w PSG historię MC, które przegrało swojego czasu awans z grupy z wówczas niedocenianym Napoli. Zgodzę się, że PSG ma świetny skład. Ale jak narazie nie przekłada się to na ponadprzeciętne wyniki. Z przymrużeniem oka traktuję zwycięstwa z Guignamp czy Nantes. Patrzę na grę i statystyki i sam nie wiem czemu Olympiakosowi dawane są tak małe szanse w tej jak dla mnie wyrównanej grupie. Zasilenie składu Saviolą, Weissem, Manolasem czy Machado jest nie bezzasadne. W składzie strzela Mitroglou, dobre spotkania rozgrywają Manitis czy Saviola, dobrze funkcjonuje defensywa. Olympiakos jak narazie bije rywali w lidze. Do tego wszystkiego dochodzi świetny, fanatyczny czesto doping fanów greckiej drużyny. Pierwsze spotkanie może juz dać odpowiedź na moją analizę. Spotkanie u siebie z PSG i wreszcie prawdziwy test dla jednych i drugich. Kurs na awans jest bardzo dobry, pamiętając że w niedalekiej przeszłości Grekom nie wiele brakowało do wyeliminowania Arsenalu z fazy grupowej LM.
Nie zmieniam dalej zdania o Grekach. Uważam, że cały skład ma potencjał i powalczą o awans z grupy. Ma kto strzelać, Mitroglou już 3 trafienia. Może liga grecka nie jest zbyt mocną ligą, ale Olympiakos jedzie przez spotkania najczęściej z kilkubramkowymi trafieniami. Zaskoczyła mnie łatwość ogrania Anderlechtu. Zespół ma spory potencjał i nadal rezerwy w swojej grze. Co do Benfiki również zdania nie zmieniam. Ofensywa to główny atut zespołu. Spodziewam się więc bramek z jednej i drugiej strony. Sam typowałbym bramkowy remis w tym spotkaniu.

Bayern - Plzen ; handicap azjatycki Plzen +3 @ 1.925 ⛔
Skład Bay we wcześniejszych analizach, więc nie będę się powtarzał. W sobotę ważny mecz z dobrze prezentującą się Hertą. Nie sądzę, żeby Bawarczycy za wszelką cenę chcieli roznieść Plzen, który nie jest też zepołem ogórów. MC długo nie mogło wbić Czechom bramki, CSKA też łatwo nie miało. Wiem wiem to jest wielki Bayern i nawet ławką mieliby szansę ograć Plzen, ale czy o wypunktowanie rywala będzie im chodziło?

Galatasaray- Kopenhaga; Galata @ 1.57 ✅
Jedni i drudzy słabo w swoich ligach. Galata nieskuteczna i niekonsekwentna. Ale to i tak zespół, który spokojnie stać na ogranie Duńczyków na własnym boisku. Jeśli chcą mieć cokolwiek do powiedzenia w walce o wyjście z grupy muszą wygrać te spotkanie. Strata punktów z tym rywalem, na własnym boisku skreśliłaby już jakiekolwiek szanse na awans.

Muszę kończyć, ale polecałbym również:
Leverkusen - Shakhtar; powyżej 2.5 bramek @ 1.7 ✅
Anderlecht- PSG ; powyżej 10 rożnych azjan @ 1.9 ✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bayer Monachium - Pilzno 1X @ 1,01 (bwin)
Monachijski Bayer wygląda całkiem nieźle w tym sezonie. Downloaduję ten zakład i gorąco polecam!
Bayern Leverkusen - Szachtar ponad 1,5 bramki w II połowie @ 2,0 (betway)
Chłopaki potrzebują czasu, żeby się rozkręcić.
Polecam się zaznajomić, jakie drużyny grają w LM...:grin:
Bayern Munchen-Viktoria Pilzno(+27% posiadania) 1 @ 1,81 Betsson✅70:30
Skoro jest Guardiola, to jest i tiki-taka. Jest masa podań i długie przetrzymywanie piłki. Jak patrzyłem w lidze mają średnią ponad 70% posiadania na mecz, co robi ogromne wrażenie. W LM również wyniki wysokie, bo mają średnio 67,6% a przecież za sobą mają mecz z Manchesterem City. Viktoria w LM, miała około 50% w wyjazdowym meczu z CSKA oraz 40% w domowym z ManCity. Mecz dzisiejszy na Allianz Arena i spodziewam się, że Bayern zakręci się po raz kolejny w okolicach 70%, co w tym momencie nie jest dla nich dużym problemem. A przy tym zakładzie wystarczy mi stosunek 64:36 i zakład wchodzi. Jak patrzyłem, tylko w pierwszym meczu sezonu w Borussia M. zrobili &quot;ledwie&quot; 59% a potem już wykręcali dużo wyższe wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
A ja znalazłem zupełnie coś innego. A jest to typ na posiadanie piłki. Taka sytuacja... :razz:
O jaki mecz mi chodzi? Bayern - Plzen oczywiście. Betsafe wystawiło linię 63.5 % Bayernu. Jest to spokojnie granica do ogarnięcia.
Jaką grę preferuje Pep - każdy wie. A teraz garść statystyk:
Bayern - Mainz: 79% posiadanie Bayernu
Leverkusen - Bayern: 70%
City - Bayern: 60%
Bayern - Wolfsburg: 66%
Schalke - Bayern: 64%
Bayern - CSKA: 66%
Bayern - Hannover: 64%
Bayern - Chelsea: 64%
Dalej już mi się nie chce wymieniać. Tylko z Borussią M i City, Bayern nie przekroczył tej linii.
Bayern powyżej 63.5 % posiadania piłki @ 1.80 Betsafe ✅
ps. nie widziałem posta kapsztiego
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Anderlecht - PSG 2 1,44 - WilliamHill
Tutaj faworyta widać gołym okiem, ekipa z Anderlechtu po wyprzedaniu swoich gwiazd nie jest tą samą ekipą co w ubiegłym sezonie. Ten skład jeszcze wystarcza na czołówkę Jupiler Pro League, ale na pewno nie na LM i skoro przegrywali do tej pory z Benficą 0:2 czy z Olympiakosem 0:3 to czemu miałoby być inaczej z PSG, który nie ma sobie równych w tej grupie i przejeżdża się po swoich rywalach. Moim zdaniem bardzo pewny bet, Paryżanie będą chcieli mieć na lajcie 3 punkty i już prawie zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Izi bet!
Bayer Leverkusen - Szachtar BTS @ 1,60 WilliamHill
Cieżko w tym meczu wskazać faworyta, minimalnie może jest nim drużyna gospodarzy, ale mecz będzie niezwykle trudny dla obu klubów i mega ciekawy. Oba kluby grają fajną piłkę i dobrze to wygląda w ofensywie to w defensywie popełniają błędy, które na tym poziomie zamieniają się na bramki. Może po ekipie gości tego nie widać, gdyż liga ukraińska nie jest mocna to w Bundeslidze już jest inaczej. Tam ekipy są znacznie lepsze i Lever traci bramki...a dziś Szachtar ma ich czym postraszyć. Odpowiedzialni za bramki mają być Kiessling i Adriano, w końcu wypadałoby im ustrzelić coś w LM.
Ako: 2,30
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dzisiaj bez większej rozpiski, po prostu to co gram, plus po jednym zdaniu coś się nabazgra.
ManU - RSSS
⛔ RSSS strzeli | 1.60 Bwin ⛔ Okazje były, z bramkami gorzej. Samobój z początku meczu wszystko popsuł.
Baskowie będą dziś próbowali coś ugrać grając z kontry. Manu bez Welbecka, Ferdinanda, Cleverleya i Vidicia w wyjściowym składzie, RSS bez Granero.
Bayern - Pilzno
✅ (Handi 1:0) Bayern | 1.25 Bwin ✅
Tu nawet nie ma co pisać, strzelanina raczej do jednej bramki, może coś gościom się uda przywalić, ale o ten typ spokojny jestem.
Bayer - Shakhtar
✅ Poniżej 1,5 bramki w 1 połowie | 1.50 Bwin ✅
Pierwsza połowa to będzie raczej rozgrzewka przed drugą połową, Shakhtar zagra na pewno nieco cofnięty by coś z kontry ewentualnie wpakować.
AKO: 2.94 2/10
⛔ 2j
Tyle ode mnie, życzę wszystkim powodzenia.
 
itssoeasy 11

itssoeasy

Użytkownik
krótko, z telefonu...
Real Madryt - Juventus Turyn powyżej 4,5 kartek w meczu kurs 1,83 bet365
jestem przekonany iż Real Madryt nie będzie miał łatwo w meczu z Juve.
walka o zwycięska bramkę może trwać do ostatniej sekundy co w konsekwencji spowoduje nerwową i ostrą grę.
czerwona kartka oraz rzut karny w meczu bardzo prawdopodobny.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Typ: 1 ✅✅✅ (2:1)
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Kursy na Królewskich fajnie podskoczyły więc śmiało można i wg. mnie opłaca się grać na gospodarzy.

Nie chce tu dużej wagi przywiązywać do spotkań ligowych bo te z LM bardzo często nie mają nic wspólnego. Także Real w Champions League gra jak z nut strzelając do tej pory 10 bramek i tracąc tylko 1. Prym w tych działaniach wiodą Cristiano Ronaldo i Angel Di Maria. Ten pierwszy zaliczył może średni występ z Galatą patrząc ogólnie na grę ale co z tego skoro w wykończeniach był wręcz genialny i bezlitosny dla Turków. Ten drugi kręcił znowu chłopakami z Kopenhagi tak, że do dziś się chyba jeszcze nie odkręcili. Real to marka sama w sobie (a daleko mi do kibica Królewskich) i takie spotkania zobowiązują. Do tego dochodzi Santiago Bernabeu gdzie gospodarze radzą sobie bardzo dobrze jak na taki klub przystało. Wyjściowy skład Królewskich wg. Marki: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Raphaël Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Sami Khedira, Asier Illarramendi, Luka Modrić; Ángel Di María, Karim Benzema i Cristiano Ronaldo. Możliwe, że zamiast średniego ostatnio Benzemy zagra Morata bo też obchodzi dziś urodziny. Największe osłabienie to brak Xabi Alonso.

A teraz trochę o Juve. W Champions League grają po prostu śmiesznie. 2 mecze i 2 remisy, w tym co ważne już 3 bramki stracone. I co z tego, że po stracie bramki w Kopenhadze Juve zdominowało zespół gospodarzy jak pan Tevez i reszta kolegów ma problem z trafieniem w światło bramki z 5-ciu metrów. Co z tego, że prowadzili grę u siebie jak nie potrafili dowieźć zwycięstwa i we frajerskim stylu dali sobie strzelić wyrównującą bramkę na własnych śmieciach pod sam koniec spotkania. I wreszcie to co zabija Juventus a mianowicie przy systemie, którym grają czyli 3 obrońcami każdy z obrońców musi być w formie i to do tej pory się sprawdzało. Teraz jednak forma siadła, obrona to już nie ten monolit co przez ostatnie 2 lata i jest jak jest. Do tego dochodzi fatalna dyspozycja Buffona i mamy taką sytuację jak ostatnio w lidze w meczu z Fiorentiną (wiem wiem miałem nie przytaczać ligi no ale sorry - muszę) gdzie Juventus przez 15 minut traci 4 bramki ! Przez ostatnie lata nie do pomyślenia jeśli chodzi o zespół Starej Damy. Pirlo to też już nie młody gość i przy szybszym tempie z lepszymi drużynami bardzo ale to bardzo często nie wraca się. O napastnikach już pisałem, można dodać jeszcze do tego niewypał Llorente i mamy komplet.

Tak więc pewnie stawiam na Królewskich a Stara Dama niech sobie szuka punktów gdzie indziej bo na pewno nie na Santiago Bernabeu. CR7 i Di Maria wykorzystają dzisiaj wszystkie błędy Juve. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Man UTD - Real Sociedad
Typ: Powyżej 2,5 @ 1,70

Expekt
Man UTD nie jest w gazie, to fakt, ale nadal strzela bramy. RVP potrafi zdobyć gola z niczego. Obrona gospodarzy jest w tym sezonie bardzo słaba. Vidic zdaję się, że ma najlepsze lata za sobą, jedynie De Gea utrzymuje stale świetny poziom.
Real Sociedad, także w tym sezonie rozczarowuję, a apetyty po wywalczeniu awansu były bardzo wysokie. Jednak ważna sprawa. Chociaż w LM mają okrąglutkie 0, to wcale nie byli gorszymi z przeciwnikami. Z Bayernem mieli swoje sytuację, ale Leno dobrze bronił, a Bayer zdobywał gole po stałych fragmentach gry. Z Schaktarem dominowali całe spotkanie, jednak zabrakło skuteczności i zostali podwójnie skarceni.
Reasumując liczę, że Man UTD pokażę się z dobrej strony, gdyż Moyes wystawił ofensywny skład(zaraz podam) i niektórzy zawodnicy muszą się pokazać, jeśli nie chcą spędzić resztę kariery na ławie.
Ze strony gości liczę, że się nie postraszą i chociaż raz spenetrują lichą obronę mistrza Anglii .
Skład gospodarzy(prawdopodobnie) : De Gea-Rafael,Evans(pierwszy raz w tym sezonie !!!, zwykle niepewny),Jones,Evra-Carrick(przed obroną)-Cleverley,Kagawa(bdb decyzja, powinien poszarpać)-Nani- RVP i Hernandez(to jego szansa)
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Anderlecht - PSG
Tutaj wiadoma sprawa PSG wygrywa i ma wówczas praktycznie awans do dalszej części rozgrywek w kieszeni i nie będą musieli się w ogóle wysilać. Pewnie od samego początku przycisną mocno, szybko strzelą bramkę, może dwie, a później będą chcieli dojechać z tym do końca - tak ja widzę ten mecz i myślę, że całkiem spora wataha osób się ze mną zgodzi. Poza tym taka mała statystyka, na ostatnie 10 meczy w 6 padło HT/FT 2/2, więc kurs ciut za wysoki na to.
HT/FT 2/2 @2.0 Bet365 ✅ 0:5 (0:3)
Real - Juventus
Tutaj poleci lekki diss na Juve, ale prawda jest taka, że Juve ostatnio grają jak frajerzy. W LM 2 remisy, ale za to jakie, pierwszy z Kopenhagą, glupio stracona bramka, a później wielka pogoń skończona dogonieniem do remisu, chociaż powinni to wygrać z palcem, no tam z tyłu. Później remis z Galatasaray i bardzo podobny scenariusz. Tracą bramkę -&gt; wielka pogoń -&gt; tym razem się udało -&gt; jednak się nie udało. Tak można streścić mecz z Turecką ekipą, bo stracić bramkę zaraz po tym jak na przełomie 5 minut zaaplikowało się dwie oponentowi, to jednak jest coś na rzeczy. W lidze ostatnio wszystkie wygrane na styku (zawsze jedna bramką), aż wreszcie ten minimalizm się zemścił i z prowadzenia 2-0 z Fiorą zrobiło się 4-2. Co do Realu to minimalista Ancelotti wreszcie coś zrozumiał i real ostatnio zaczyna grać nie tylko o wygraną, ale i o więcej bramek. Po porażce z Athletico (nie przytaczam meczy z LM, bo tam real gra tak jak powinien - wygrywa najwyżej jak sie da) pewnie Carlo dostał &quot;po łbie&quot; od włodarzy i później co, wygrana na styku z Levante, ale już ostatnio 2-0 z Malagą która taka słaba nie jest. Osobiście ciesze się, że przed meczem kursy na real lecą w górę, bo wszyscy rzucili się na kursy na Juve bo przecież mistrz Włoch, bo wielka marka, a nic nie grają wybitnego ostatnio. Kurs rzęddu ~6.0 na Juve był kuszący, ale dostaną dzisiaj baty, za ten minimalizm ostatnimi czasy.
Real @1.75 Bet365 ✅ 2:1
AKO: @3.5 Bet365 ✅
Wniosek po tej kolejce nasuwa mi się jeden - nie typować wszystkiego, tylko tak jak zawsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Krótko i na temat.
Przed meczem okazało się, że Bayer ma kolejny problem. Oprócz Bendera nie zagra Reinartz, czyli absolutny pewniak do pierwszego składu. Brak tych dwóch piłkarzy to bardzo duże osłabienie dla &quot;Aptekarzy&quot;. Ja biorę Szachtar za 3,75.
 
W 10

wasikowski

Użytkownik
Bayern Monachium- Victoria Pilzno: która druzyna wygra obie połowy?
Typ: Bayern
Kurs: 1,6
Buk: bet-at-home

Wiadomo kursy na zwycięstwo nawet z handi przez Niemców niskie. Ja odważę się zagrać typ na zwycięstwo Bayernu w obydwu połowach.
Sądzę, że Bawarczycy od początku siądą na Czechów i będą starać już w pierwszej połowie ich &quot;ukłuć&quot;, nie wyobrażam sobie scenariusza wymęczonego 0:0 w pierwszej połowie przez Plzno. W drugiej połowie Niemcy jeszcze dorzucą parę bramek (typuję tu przynajmniej 4 bramki w tym spotkaniu).

Szanse powodzenia oceniam na 99%, kurs 1.6 już ładny, moim zdaniem warto.

Początki typowań na forum (choć nie początki ogólnie) na ✅ Typ 1.6 spokojnie wszedł Bayern- Victoria Plzno 5:0 (2:0)

Ogólnie dzień bez niespodzianek, kto chciał i był odważny mógł niezłe AKO zebrać z dzisiejszych spotkań LM.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Masakra z tym Szachtarem, ale wynik Bayeru jak najbardziej mnie cieszy. Szkoda, że Ukraińcy honorowego nie strzelili to i troszkę kaski by wpadło..
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Akurat ten mecz w ich wykonaniu był dobry i wynik zupełnie nie oddaje tego co działo się na boisku. Olympiakos wykorzystał praktycznie wszystko co miał, a to Anderlecht ich dominował całe spotkanie - brak doświadczenia wyszedł
Między PSG a Belgami, jest za duża różnica klasy i nie sądzę, byśmy mieli niespodziankę. Nic za nią nie przemawia, począwszy od tego, że Anderlecht ma młody, niedoświadczony skład, poprzez to, że obrona się gubi, a kończąc na tym, że PSG LM traktuje bardzo serio i tam nie ma grania na pół gwizdka itp numerów. Oczywiście będzie to wydarzenie dla tych młodych chłopaków, jednak brakuje ogrania na najwyższym szczeblu, by tu coś ugrać; sądzę, jednak, że bramkę zdobędą i kursy na over 2.75 @ 2.04 ✅ czy -1.25 @ 2.02 ✅ dość spore, bo nie ma powodu, by PSG jak trafi na 1-0 cofnęło się i trzymało wynik. Najważniejszy jest brak doświadczenia Anderlechtu i oni jak stracą jedną, to i kolejne mogą się łatwo posypać. Nie uważam także, że Belgowie będą grać defensywnie, tylko zaatakują by na tle mocniejszego rywala się wykazać, takie uroki młodości.
No ja rozumiem, ale bez jaj, żeby z Brugge nawet w lidze nie strzelić bramki to nie ma o czym mówić na arenie międzynarodowej... Grają słabo, brak doświadczenia? To na pewno... Żal mi tylko, ze zagrałem na podstawie, ze dwoma, choć czułem, ze to wejdzie. No trudno, przynajmniej na pobocznym kuponie zagrałem... ????

A gościowi powyżej, który grał 1X na Anderlecht napiszę tylko tyle: że jest niepoważny i chyba słabo się zna na piłce, jeżeli takich niespodzianek szuka. No a ten trafiony kurs 1,01 to nic tylko GRATULACJE. Rozbiłeś bank...

Pozdro.
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Panowie, powiedzcie mi proszę jak w meczu z Manchesterem prezentowała się drużyna Sociedad?Panowie, powiedzcie mi proszę jak w meczu z Manchesterem prezentowała się drużyna Sociedad?[/QUO
Ja Ci powiem tak, meczu nie oglądałem, widziałem tylko skrót z najciekawszymi akcjami i Sociedad miał naprawde kilka dobrych okazji na gole. Gdyby nie ten samobój na początku i gdyby mieli troche więcej szczęścia to mogliby wywieść chociaż ten 1 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom