>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Roxanne, Blazicowi wypada piłka z rąk i wylatuje za końcową linię, sędziowie pokazują piłkę dla Słoweńców. Włosi konsternacja. Bardzo ważny moment pod koniec meczu. Nie wiem nawet czy z tej akcji nie poszła trójka. Cantu słabe, ale sędziowie się dostosowali do ich poziomu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bardzo ważny mecz dla obu ekip,spodziewam sie bardzo twardej walki do samego końca.Jeśli Caja odważy sie grać szybko to polegnie,takie jest moje odczucie.Z Olympiakosem trzeba spowalniać gre bo jak pójdą na wymiane ciosów to skończy sie to zle.Ja tutaj widze wynik w granicach 145-148pkt.Linia jest ustawiona za wysoko,Olympiakos pewnie będzie chciał powtórzyć defensywe z meczu z Milano i podejrzewam że im sie to uda.Under i ewentualna wygrana Olympiakosu wchodzi w gre ale jednak under jest dla mnie pweniejszą opcją.
Caja Laboral - Olympiakos
under 157.5 1.90 Expekt
⛔
Zero poprostu istne zero jeśli chodzi o Laboral i ich defensywe!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Ja tą kolejkę podsumuję tym że dla mnie odezwały się demony przeszłości....
Real konsternacja... to co pokazali z Panatą to demony z tamtego sezonu. Jak to możliwe że taki zespół ma takie problemy mentalne (o których wspominałem przed meczem...). Panata zagrała dobrze w obronie ale nie aż tak aby to tak wyglądało jak wyglądało...
Khimiki - Ulker ▶ ostatnią akcję mam przed oczami do tej chwili ... Widzę że jest rozmowa o sędziowaniu w meczu Unionu i temu wyjściu na aut itp. A co zrobili panowie z gwizdami gdy Ulker odjeżdżał i po Fridzona rękach piła wyszła w aut ale piłka Rosjan ? ponowienie i 3pts...
takie sędziowania jest od groma i z tym już musimy się liczyć. Także nie widzę sensu tego rozpamiętywać bo dziwnych gwizdków w każdym z tych meczu było po kilka z tego co już zdążyłem obejrzeć.
CSKA słabo zaczęli a skończyli jak zawsze. To samo się tyczy Barcelony.
To co się stało z Prokomem to nie wiem co powiedzieć choć wymowna była ostatnia akcja tzn. ostatnie 10s gdy było -6 i zero chęci podjęcia rekawicy... bo można wyciągnąć takie cuda... (patrz mecz kilka lat temu Maccabi gdzie Sharp robi mecz w 6s z -5).
Unionu się obawiałem bo włosi sporo tracą na wyjazdach co nie zmienia faktu że przegrali jak ostatni frajerzy...
Malagę z Wilq-iem dobrze wyłapaliśmy i jak widać dali radę dobrze zagrać. Choć też wynik wisiał na włosku i jestem zdziwiony tym co pokazało Maccabi w końcówce bo mecz był do wygrania. Najpierw Logan 20s kozłował i nic z tego nie wyszło a jak mieli 14s do końca to indywidualna akcja i nie trafił po minięciu a miał tylko kosz przed sobą... kolejne frajerstwo.
Cedevity nie oglądałem ale to co tam się działo zostawiam sobie na deser. Mówiłem aby omijać szerokim łukiem.... ;)
--------------
dziś bez kombinowania Caja win i over 16,5 Farmera.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Euroliga, 19:30, 16.11.2012
Efes - Milano
typ; -15,5 pkt Efes
3,38
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu konczacym szosta kolejke koszykarskiej Euroligi, turecki Efes spotka sie we wlasnej hali z zespolem Armani Milano. Turcy nieoczkiewanie we Wloszech ulegli zespolowi Armani 75:80. Dzis, wiec czas na rewanz. Jak do tej pory, mimo tej porazki, to Efes moze pochwalic sie lepszym bilansem po pieciu rozegranych kolejkach (3:2) przy 2-3 Wlochow. Jest to bardzo wazne spotkanie dla obydwu druzyn, dla Turkow moze oznaczac zapewnienie awansu do kolejnej fazy rozgrywek, dla Wlochow wygrana moze dac szanse na awans do dalszej fazy, w przypadku porazki to sie bardzo oddali. W dniu dzisiejszym koszykarze Efesu beda jednak maksymalnie zmotywowani do zwyciestwa, beda chcieli udowodnic swoja wyzszosc nad Wlochami i potwierdzic, ze porazka byla wypadkiem przy pracy. Armani po nieoczkiewanym zwyciestwie nad Siena w lidze przezywa kryzys formy. Ulegli oni wyraznie Olympiakosowi w poprzedniej kolejce i rowniez bardzo nieoczekiwanie ulegli Venezii w lidze. Efes dysponuje wiekszym potencjalem, bedzie dzis bardziej zmotywowany i jak widac wydaje sie byc w lepszej dyspozycji, stawiam na zdecydowane zwyciestwo Turkow.

wiq\ nie dodałeś nic o braku Borousisa w szeregach włochów a to bardzo ważny brak.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
dla Turkow moze oznaczac zapewnienie awansu do kolejnej fazy rozgrywek, dla Wlochow wygrana moze dac szanse na awans do dalszej fazy
Swietna konstrukcja zdania. Mozna jeszcze dodac, ze mecz o tej i o tej, w Stambule, ktory znajduje sie w Turcji. A rywale to Armani Milano z Wloch gdzie sprzedaja jeansy armani i je sie sos milanese.

... i analiza gotowa.

To tak przy okazji bo chce was zapytac o co innego. Czy widzieliscie kiedykolwiek gorsza gre Caja Laboral? Ten sezon jest dla nich naprawde smutny jesli chodzi o Eurolige bo w ACB smigaja normalnie. Tak samo smutna jest postawa Sieny czy Cantu. Straszny kryzys sie zrobil i chyba poza dogami to juz nic nie warto ruszac, nawet live...

Caja zaraz bedzie -20. Jak tak dalej pojdzie to produkt Euroliga zmieni sie w siatkarka Lige Mistrzow gdzie kluby dokladaja jeszcze do biznesu bo czy komus sie chce na to wogole patrzec? To jest tak marny kosz, ze brak slow a przeciez w nocy jest NBA, w weekend rozgrywki ligowe. Kiedys na Eurolige czekalo sie tygodniami a mecze ogladalo z wypiekami na twarzy, teraz to poziom jest tak denny, ze nawet ja zasypiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pisałem o Laboral strone wcześniej że zanosi sie na kolejna porażek.Wszystko piknie wygląda w ACB a co do czego nie jest taki piknie jak przychodzi grać w eurolidze.Oprócz Nocioniego zawodzi praktycznie cały zespół,jeszcze jakiś czas temu można było zwalać wine na kontuzje a teraz juz widać jak oni są słabi.Nie wiem co jest grane,napewno większość ekipy gra słabo a może coś im na bani siedzi jak mają grać mecz w EL?Ciężko cokolwiek tutaj napisać... grają słabo ale też Oly mimo wszystko gra coraz to lepiej ;D
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Są kursy ;D Drobne przemyślenia na szybko...
Cedevita(+9.5) 1.97
Po kapitalnym spotkaniu z Żalgirisem(polecam zobaczyć) Cedevita przyjeżdża do Mediolanu nie po to by dostać oklep a po to by kolejny raz wygrać.Wreszcie udowodnili swój potencjał a Gelabale już dostaje propozycje zmiany klubu.Dla chorwatów Milano w tym momencie to główny rywal w walce o top16 i jestem przekonany że zrobią wszystko co w ich mocy by zrewanżowac sie za mecz u siebie i zbliżyć sie do top16 która nie tak dawno wydawała sie dla nas nierealna..W tej grupie wydarzyć sie jeszcze może wszystko.
Alba Berlin 2.52 albo Albia(+3) 1.96
Alba musi ten mecz wygrać,to jest kluczowe spotkanie dla nich jeśli myślą o awansie do top16.Na tyłku mają chimerycznych francuzów i mimo rozczarowującej dyspozycji w ostatnich dniach są dla mnie faworytem tego spotkania.Alba to jednak bardziej poukładany zespół i jestem w stanie im zaufać w przeciwieństwie do Chalon którym wyjdą dwa na pięć spotkań.Jednak wole oglądać Albe w dalszej fazie bo wiem że mogą być jeszcze grozni mimo słabego wejścia w sezon.
Barca - Rytas under 144.5 1.97
To samo co w pierwszym ich spotkaniu,spodziewam sie twardej defensywy z obu stron i wyniku w okolicach 140pkt
Reszta meczy poza Sieną mi sie nie widzi,a spotkanie Cantu-Panata to już definitywnie no bet.Jedni i drudzy grają falami i nie zdziwie sie jeśli Panata po świetnym meczu z Realem teraz zagra piach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Alba Berlin 2.52 albo Albia(+3) 1.96
Alba musi ten mecz wygrać,to jest kluczowe spotkanie dla nich jeśli myślą o awansie do top16.Na tyłku mają chimerycznych francuzów i mimo rozczarowującej dyspozycji w ostatnich dniach są dla mnie faworytem tego spotkania.Alba to jednak bardziej poukładany zespół i jestem w stanie im zaufać w przeciwieństwie do Chalon którym wyjdą dwa na pięć spotkań.Jednak wole oglądać Albe w dalszej fazie bo wiem że mogą być jeszcze grozni mimo słabego wejścia w sezon.
To jest test-mecz dla obu druzyn, szczegolnie dla Alby bo wiekszosc twierdzila, ze sa mocni i zamieszaja w Eurolidze a Francuzow nikt nie stawial w roli faworytow. Mnie ciut bardziej przekonuje Chalon ale ten mecz to taki typowy no bet, 50 na 50. W Berlinie byl dziwny mecz bo to Chalon prowadzilo i to wysoko a slaba koncowka spowodowala, ze Alba odrobila i wyszla na prowadzenie. Zdaje sie, ze mieli -13 i grali tra-gi-cznie. Wood im uratowal dupe. Cala masa graczy gra tam nierowno (Miralles, Avdalovic, Idbihi, Morley a nawet Djedovic i Heiko) i przez to ciezko przed meczem okreslic na co ich stac. Moze byc padaka a moze byc seria trojek i niezly difens. W sumie to jesli taki kurs na Albe to nie dziwie sie, ze ktos tam lekko sporbuje.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Z no bet robi sie bet w meczu Panaty,na 100% nie zagra Sofo a więc Cantu zdominuje Panate na tablicach napewno a to już jest ogromne ułatwienie w tym meczu bo Panata bez sofo traci 50% mocy.Nie zagra napewno nowy nabytek Kapono,problem z urazem ma też Ukic i nie wiadomo czy poleci do włoch,Tsatsaris również out.Wobec tych absencji nie mam wątpliwości kto wygra to spotkanie.Wiem tutaj wszystko jest możliwe nawet z kontuzjami ale brak Sofo to jednak dosyć istotna sprawa.
Cantu 2.02 Unibet
Edit: Panko również nie zagra!!!
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/11/2012 20:45 CET
Unicaja Malaga - Asseco Prokom Gdynia over 148.5
1.95 (Pinnacle)
5/10

Prokom ma problemy z atakiem. Mozgiem calego zespolu jest Jerel Blassingame, ktory jest w slabej formie w ostatnich meczach. Dla Kemzury albo J-Blassa moze to byc ostatnia szansa na pozostanie w zespole. Mysle, ze tym razem rozgrywajacy z USA zagra lepsze spotkanie i bedzie lepiej kreowal partnerow i rzucal na lepszych procentach. Jego dobra postawa to 50% wartosci ataku Prokomu. Unicaja ma przewage na pozycjach PF/C skad powinna narzucac troche latwych punktow.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
Panowie co myślicie o tych dwóch meczach na jutro:

1) Zalgiris Kaunas - Caja Laboral
2) Besiktas - Brose Baskets
Nie siedzie w Eurolidze długo, nie jestem też typerem co po kursach stawia bo gram już około 8 lat.
Co do meczu PIERWSZEGO Zalgiris niby zdecydowanym faworytem, ale czy zepną się jeszcze na 100% kiedy awans już praktycznie pewny? Czy Caja nie zagra mega meczu po serii niepowodzeń w Eurolidze żeby zmazać tą plame? Co sądzicie proszę o opinie szczególnie mega typerów Euroligi bo paru takich tu widzę.
W meczu DRUGIM, czy własna hala z fanatycznymi kibicami pomoże Besiktasowi, który ostatnio trochę średnio się spisuje w walce z Niemcami, którzy nie odpuszczą bitwy o TOP16?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
1/ Żalgiris z pewnością będzie chciał o sobie przypomnieć po ostatniej porażce.Powiedzmy sobie szczerze,to tylko jedna przegrana która nic nie znaczy.Dla mnie oni są nadal świetną ekipą i prawdopodobnie jutro wygrają.Jakoś nie chce mi sie wierzyć by transfer Tabaka do Caji odrazu miał sie odbić na ich grze,ten zespół jest potwornie słaby i tam potrzebne są zmiany w składzie a nie nowy trener.
2/ Besiktas jutro bez Tutku Acika ale tak czy siak powinni to wygrać.Są poprostu lepszym zespołem a ich niesamowita hala będzie im sprzyjała.
 
0 54

007lukasz

Użytkownik
1/ Żalgiris z pewnością będzie chciał o sobie przypomnieć po ostatniej porażce.Powiedzmy sobie szczerze,to tylko jedna przegrana która nic nie znaczy.Dla mnie oni są nadal świetną ekipą i prawdopodobnie jutro wygrają.Jakoś nie chce mi sie wierzyć by transfer Tabaka do Caji odrazu miał sie odbić na ich grze,ten zespół jest potwornie słaby i tam potrzebne są zmiany w składzie a nie nowy trener.
Mam nadzieje, że to iż Tabak był wieloletnim asystentem trenera Zalgirisu Joana Plazy nie wpłynie jakoś znacząco na losy tego spotkania, bo takie szachy między taktykami trenerów też często mają duży wpływ.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
1/ Żalgiris z pewnością będzie chciał o sobie przypomnieć po ostatniej porażce.Powiedzmy sobie szczerze,to tylko jedna przegrana która nic nie znaczy.Dla mnie oni są nadal świetną ekipą i prawdopodobnie jutro wygrają.Jakoś nie chce mi sie wierzyć by transfer Tabaka do Caji odrazu miał sie odbić na ich grze,ten zespół jest potwornie słaby i tam potrzebne są zmiany w składzie a nie nowy trener.
Mam nadzieje, że to iż Tabak był wieloletnim asystentem trenera Zalgirisu Joana Plazy nie wpłynie jakoś znacząco na losy tego spotkania, bo takie szachy między taktykami trenerów też często mają duży wpływ.
Tabak jest już po spotkaniu z zespołem i sam przyznał że w trzy dni nie da sie poukładać zespołu i wnieść swoją taktyki.Tabak mówił że caly zespół jest w mentalnej rozsypce i najpierw musi ich podnieść psychicznie a potem będzie realizował swoje zadania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Jak wyglada sytuacja w PAO ???
Sofo out , Tsartsaris out , Panko out , Ukic out ? , Lasme ??? ostatnio jakis uraz w meczu ligowym .
A co z Banksem i Kapano ?? zadebiutuja ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jak wyglada sytuacja w PAO ???
Sofo out , Tsartsaris out , Panko out , Ukic out ? , Lasme ??? ostatnio jakis uraz w meczu ligowym .
A co z Banksem i Kapano ?? zadebiutuja ?
Sofo i Panko (iSkordilis) out
co z Lasme nie wiem
Ukic i Tsartsaris są wraz z kolegami w Cantu ale czy zagrają ciężko przewidzieć
Banks już może grać, a Kapano &quot;nie wiadomo czy w ogóle dołączy z powodu problemów z ciążą żony, dalej siedzi w USA.&quot;
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W ostatnim meczu ligowym bylo chyba 63-60 wiec marne szanse chyba na tego overa ale jak pospada to warto, Cantu pokazalo swoja klase w Ljubjalnie takze rzucanie sie na Wlochow mija sie z celem. Lasme normalnie zagra, jest Diamantidis, Kitchen, Banks, Bramos, Armstrong, Maciulis, Ukic z ktorej strony oni gorsi od tych patalachow z Wloch? Takie mecze mozna grac widzac dyspozycje dnia, przed to raczej jedna wielka loteria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
W ostatnim meczu ligowym bylo chyba 63-60 wiec marne szanse chyba na tego overa ale jak pospada to warto, Cantu pokazalo swoja klase w Ljubjalnie takze rzucanie sie na Wlochow mija sie z celem. Lasme normalnie zagra, jest Diamantidis, Kitchen, Banks, Bramos, Armstrong, Maciulis, Ukic z ktorej strony oni gorsi od tych patalachow z Wloch? Takie mecze mozna grac widzac dyspozycje dnia, przed to raczej jedna wielka loteria.
ale Cantu u siebie i na wyjeździe w tym sezonie to dwa różne zespoły więc nie sugerowałbym się akurat ich występem w Ljubljanie, choć sam wtedy się na nich przejechałem ????
pod koszem będzie bardzo ciężko Panathinaikosowi bez Sofo.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
W ostatnim meczu ligowym bylo chyba 63-60 wiec marne szanse chyba na tego overa ale jak pospada to warto, Cantu pokazalo swoja klase w Ljubjalnie takze rzucanie sie na Wlochow mija sie z celem. Lasme normalnie zagra, jest Diamantidis, Kitchen, Banks, Bramos, Armstrong, Maciulis, Ukic z ktorej strony oni gorsi od tych patalachow z Wloch? Takie mecze mozna grac widzac dyspozycje dnia, przed to raczej jedna wielka loteria.
A nie widzisz żadnej różnicy jak gra Cantu u siebie i na wyjeździe.Te patałachy u siebie są naprawde mocne.
Banksa nawet na oczy nikt nie widział.Kitchen i Armstrong to nie jest poziom Euroligi,a Bramos gra bardzo przeciętnie.Nie ma co na siłe szukać siły Greków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom