>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

Ori1995 Ori1995:
I to benzema
Ori1995 Ori1995:
2 karne nie trafić
paga paga:
Tam w Pogoni gra jakiś inny zawodnik niż Grosicki? Oglądam mecz i chłop ich ciągnie strasznie.
mmatips mmatips:
Brighton strzeli na zywo
mmatips mmatips:
znowu deszcz w Barcelonie...a mój buk to taki kiep że ma mój zawodnik wygranego seta na co stawiałem ale nie wypłaca kasy dopóki mecz sie nie zakończy...
mmatips mmatips:
Udinese dobre bolki , nie potrafia strzelic zespołowi który juz polecial z ligi , z drugiej strony tamci cały sezon w pipe a nagle przypomnieli sobie o graniu w piłkę....
mmatips mmatips:
za dyszke poszło Everton z BTTS + Real z BTTS + Lipsk z BTTS
F fanatyk1989:
B Borowik115, ludzie się powoli schodzą i przygotowują kort więc pewnie dograja
B Borowik115:
Jest szansa ze pograją dziś jeszcze na kortach w Barcelonie ? Ma ktoś podgląd na kort ?
Ori1995 Ori1995:
Jak będzie tak odpadał w 1/2 rundzie to nie wróżce mi dobrej drogi tam
Ori1995 Ori1995:
Djokovic to dobra formą szykuje na French Open
mmatips mmatips:
Djokivic to niezła rura jest
B bukovina:
Tak wyglądał finał Real - Atletico w 2014 i był mega słaby bo Atletico strzeliło i murowali całe spotkanie, a Real walił głową mur i dopiero gol Ramowa dał dogrywke
B bukovina:
psychol32 psychol32, dyskusja była na temat finału. Każdy woli obejrzeć aktrakcyjny ofensywny futbol w wykonaniu obecnie dwóch najlepszych drużyn na świecie, niż jedną atakująca a druga broniąca się i próbująca kontrować.
djkruko djkruko:
A klątwa Guardioli musi trwać, poza Barceloną to on ligi mistrzów nie wygra.
djkruko djkruko:
A Guardiola znowu coś wykombinuje co go.znow wywali z Wygranej
djkruko djkruko:
Z resztą to tylko wstydliwa porażka nie mająca wpływu na wyniki, city to nie się zacznie martwić czy wygra ligę
djkruko djkruko:
Zarówno z Paryżem jak i z Barceloną brakło dobrego Karima
djkruko djkruko:
Dokładnie psychol
psychol32 psychol32:
Kogo obchodzi gra liczą się trofea
psychol32 psychol32:
B bukovina, oczywiście Real to dno. Lider LaLigi i półfinalista LM, no ale co tam Real to dno
B bukovina:
Skoro PSG ich zdominowało jak jakiś amatorów, potem zrobiła to Barcelona na Bernabeu(wstyd) to City zrobi to tym bardziej w obu meczach
B bukovina:
Jednak obiektywnie patrząc Real gra straszne dno i jeżeli City będzie tylko skuteczne, to Real nie powinien mieć wiele do powiedzenia
B bukovina:
Potem rewanż z Chelsea to kolejny gówniany mecz i tylko przebłysk geniuszu Modrica ,a w dogrywce Karim z Vinim pozwolili awansować dalej
B bukovina:
Real zagrał jedno wielkie gówno z PSG i awansowali dzięki Karimowi i genowi frajerstwa PSG i w sumie dzięki Messiemu, który zjebał karnego w pierwszym meczu
B bukovina:
@gubernator_nh, nie no mistrzu, kibicuje Realowi dokładnie 21 lat, a Liverpoolowi 18 lat, bo byłem na Anfield i pokochałem atmosferę. Obiektywnie stwierdzam, że wolę finał Liverpool -City , bo to będzie lepszy mecz dla widowiska i piłka nożna takie finału potrzebuje.
paga paga:
A dla mnie dzisiaj coś w kierunku Rakowa. Więcej jakości ma ta ekipa. Pogoń mnie nie przekonuje. Zresztą Częstochowianie świetnie radzą sobie w Szczecinie.
ziroxxx ziroxxx:
mmatips mmatips:
Dzisiaj uznałem ze warto grać za 100£ jutro mogę zagrać za 25£
mmatips mmatips:
3.00 sorki
mmatips mmatips:
Lub za 25£ ako 3.50 ;)
mmatips mmatips:
Po za tym granie żeby wygrać 50£ dziennie nie oznacza ze grać muszę codziennie za 100£ mogę zagrać za 50-£ kupon z ako 2.00
mmatips mmatips:
S forrest_gump, z uśmiechem patrzą również na tych co grają taśmy po 10 zł - jednak takich jest więcej niż takich jak ja :) 2 razy tak grałem i trafiałem po 8-10 kuponów z rzędu
M majer04:
dokładnie ...
S spider-official:
A jak zakład nie wejdzie to nie zarobisz minimum 50 fuli tylko stracisz stówę. Trzy spotkania z łącznym kursem 1,64, o matko że ktoś jeszcze tak grywa. Buki z uśmiechem na twarzy patrzą na to co napisałeś
mmatips mmatips:
Wczoraj grałem Liverpool + villareal 1x za 100£
mmatips mmatips:
Everton gol + Real gol + city wygra - 1.64 x 100£ zaczynam challenge żeby dziennie zarobić minimum 50£
B bukovina:
Muszą się trochę oszczędzać przed wpierdolem od City🙃 niestety...
B bukovina:
I w tym sezonie na Bernabeu było 0:0 z Osasuna
B bukovina:
Kolejna sprawa, to Real dzisiaj bez Modrica i dwóch nominalnych lewych obrońców . Do tego Casemiro wypadł więc nie ma kto walczyć w środku pola, bo Camavinga jest jednak bardziej ofensyeny
B bukovina:
Mówię to jako wielki kibic Realu i Liverpoolu od 20 lat
B bukovina:
Osasuna gra bardzo agresywnie i jest nie wygodnym przeciwnikiemu siebie. Takie drugie Getafe, które dalej ma w sobie gen Bordalasa, a Real na Getafe w tym sezonie przegrał 1:0.
B bukovina:
Real dzisiaj straci punkty
mmatips mmatips:
Kchaczanov ogarnie dzisiaj ?
B bukovina:
Tak apropo, to wie ktoś jak się skończyła ta afera z tym betfanem? Wyjaśnili w ogóle coś ?
psychol32 psychol32:
I pewnie sporo jest takich niszowych firm jak bet2u w którym wygrałem ok 30k i nie wypłacili ale nie te najlepsze marki
B bukovina:
Skoro jakiś śmieszny Polski Betfan ma problem wypłacić gościowi należne mu niecałe 2k zł, to mnie już nic nie zdziwi
B bukovina:
Wydaje mi się, że jeśli jakiekolwiek bukamcher widzi podstawy żeby nie stracić nawet jeśli to dla nich "marne" 20k, to będzie robił tak żeby tego nie wypłacić
psychol32 psychol32:
Jak już to takiego gracza limitują żeby więcej nie miał okazji wygrać takich kwot
psychol32 psychol32:
B bukovina, 20k euro to śmieszne pieniądze dla takiego buka jak bet365 i nikt tam wyżej nie zawraca sobie głowy takimi drobniakami
B bukovina:
Wiem tyle, że tych pieniędzy nie odzyskał, bo chyba, że od roku się coś zmieniło ale.watpie, bo mówił, że odpuszcza
B bukovina:
Czy to był zwykły support, czy ktoś wyzej
B bukovina:
psychol32 psychol32, kolego, ale ja nie znam całej tej sytuacji. Wiem tyle ile mi powiedział mój dobry kolega i pokazał zdjęcie fragmentu tego maila, bo tamten gość tak jak wyżej zaznaczyłem to tylko znajomy. Być może on gdzieś popełnił błąd. Nie wiem z kimś wyjaśniał ta sprawe.
psychol32 psychol32:
mmatips mmatips, no ja mam z kilkadziesiąt firm zagranicznych na rozkładzie i niewypłacalne były dwie zigzag777 i bet2u
B bukovina:
mmatips mmatips, na dzisiaj mam jeszcze w grze mecze z wczoraj, ale z samych dzisiejszych, to będę grał Wilson - Ding over 16,5 frejmów, Brecel zrobi wyższy brejk od Saenghama i Trump wyższy brejk od Vafaeia
mmatips mmatips:
I jak już to ja ich *
mmatips mmatips:
I jak już Tomka ich Straszyłem a nie oni mnie
psychol32 psychol32:
B bukovina, bukmacher który dopuszcza graczy z Polski będzie straszył tym że grasz nielegalnie? Żartujesz sobie. Podejrzewam że tam większość pracowników zagranicznego buka nawet o tym nie wie.
mmatips mmatips:
Przerobiłem mnóstwo bukmacherów i wypłacałem spore kwoty
Do góry Bottom