>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

mmatips mmatips:
Po za tym granie żeby wygrać 50£ dziennie nie oznacza ze grać muszę codziennie za 100£ mogę zagrać za 50-£ kupon z ako 2.00
mmatips mmatips:
S forrest_gump, z uśmiechem patrzą również na tych co grają taśmy po 10 zł - jednak takich jest więcej niż takich jak ja :) 2 razy tak grałem i trafiałem po 8-10 kuponów z rzędu
M majer04:
dokładnie ...
S spider-official:
A jak zakład nie wejdzie to nie zarobisz minimum 50 fuli tylko stracisz stówę. Trzy spotkania z łącznym kursem 1,64, o matko że ktoś jeszcze tak grywa. Buki z uśmiechem na twarzy patrzą na to co napisałeś
mmatips mmatips:
Wczoraj grałem Liverpool + villareal 1x za 100£
mmatips mmatips:
Everton gol + Real gol + city wygra - 1.64 x 100£ zaczynam challenge żeby dziennie zarobić minimum 50£
B bukovina:
Muszą się trochę oszczędzać przed wpierdolem od City🙃 niestety...
B bukovina:
I w tym sezonie na Bernabeu było 0:0 z Osasuna
B bukovina:
Kolejna sprawa, to Real dzisiaj bez Modrica i dwóch nominalnych lewych obrońców . Do tego Casemiro wypadł więc nie ma kto walczyć w środku pola, bo Camavinga jest jednak bardziej ofensyeny
B bukovina:
Mówię to jako wielki kibic Realu i Liverpoolu od 20 lat
B bukovina:
Osasuna gra bardzo agresywnie i jest nie wygodnym przeciwnikiemu siebie. Takie drugie Getafe, które dalej ma w sobie gen Bordalasa, a Real na Getafe w tym sezonie przegrał 1:0.
B bukovina:
Real dzisiaj straci punkty
mmatips mmatips:
Kchaczanov ogarnie dzisiaj ?
B bukovina:
Tak apropo, to wie ktoś jak się skończyła ta afera z tym betfanem? Wyjaśnili w ogóle coś ?
psychol32 psychol32:
I pewnie sporo jest takich niszowych firm jak bet2u w którym wygrałem ok 30k i nie wypłacili ale nie te najlepsze marki
B bukovina:
Skoro jakiś śmieszny Polski Betfan ma problem wypłacić gościowi należne mu niecałe 2k zł, to mnie już nic nie zdziwi
B bukovina:
Wydaje mi się, że jeśli jakiekolwiek bukamcher widzi podstawy żeby nie stracić nawet jeśli to dla nich "marne" 20k, to będzie robił tak żeby tego nie wypłacić
psychol32 psychol32:
Jak już to takiego gracza limitują żeby więcej nie miał okazji wygrać takich kwot
psychol32 psychol32:
B bukovina, 20k euro to śmieszne pieniądze dla takiego buka jak bet365 i nikt tam wyżej nie zawraca sobie głowy takimi drobniakami
B bukovina:
Wiem tyle, że tych pieniędzy nie odzyskał, bo chyba, że od roku się coś zmieniło ale.watpie, bo mówił, że odpuszcza
B bukovina:
Czy to był zwykły support, czy ktoś wyzej
B bukovina:
psychol32 psychol32, kolego, ale ja nie znam całej tej sytuacji. Wiem tyle ile mi powiedział mój dobry kolega i pokazał zdjęcie fragmentu tego maila, bo tamten gość tak jak wyżej zaznaczyłem to tylko znajomy. Być może on gdzieś popełnił błąd. Nie wiem z kimś wyjaśniał ta sprawe.
psychol32 psychol32:
mmatips mmatips, no ja mam z kilkadziesiąt firm zagranicznych na rozkładzie i niewypłacalne były dwie zigzag777 i bet2u
B bukovina:
mmatips mmatips, na dzisiaj mam jeszcze w grze mecze z wczoraj, ale z samych dzisiejszych, to będę grał Wilson - Ding over 16,5 frejmów, Brecel zrobi wyższy brejk od Saenghama i Trump wyższy brejk od Vafaeia
mmatips mmatips:
I jak już to ja ich *
mmatips mmatips:
I jak już Tomka ich Straszyłem a nie oni mnie
psychol32 psychol32:
B bukovina, bukmacher który dopuszcza graczy z Polski będzie straszył tym że grasz nielegalnie? Żartujesz sobie. Podejrzewam że tam większość pracowników zagranicznego buka nawet o tym nie wie.
mmatips mmatips:
Przerobiłem mnóstwo bukmacherów i wypłacałem spore kwoty
mmatips mmatips:
B bukovina, ja gram u Buka od 18-19 lat z czego z 15 online i nigdy nie miałem problemu z wypłacaniem hajsu
B bukovina:
mmatips mmatips, no to mógł. Jakby pomyślał wcześniej, to może by to jakoś przeszło, chociaż wątpię, bo bukmacher to jest skur**** i jak nie chcą Co czegoś wypłacić to zrobią wszystko żeby udowodnić, że nie należą Ci się te pieniądze. Przecież w samej Polsce bylo mnóstwo takich przypadków, a co dopiero na świecie
mmatips mmatips:
To co na dzisiaj ze snookera ?
B bukovina:
A jeśli będę do końca mistrzostw analizował z głową, to będzie się tylko powiększać.
B bukovina:
Thalion Thalion, czy ja gdzieś napisałem, że jestem na jakimś potężnym plusie od kiedy zacząłem z bukiem ? Licząc czasy od dziecka kiedy grałem po kilka zł codziennie to pewnie jestem nagrubym minusie ale tego nie czuje. Mi gra w Polsce wystarcza. Na samym snookerze od piatku jestem grubo ponad 3k do przodu.
B bukovina:
psychol32 psychol32, dlaczego ściema, skoro grał w kraju w którym nie mógł tego robić? To jest tzw oszukanie skarbu państwa. Nie mam przed oczami tego co mu wysłali, bo to było dwa lata temu, ale tam było wyraźnie napisane, że w sądzie skończy się to tak że będzie oddawał, czy tam płacił jakaś potężną karę na rzecz skarbu panstwa
paga paga:
Bo ten syf jakimi były maszyny to dobrze, że wzięto za mordę. Ile osób sobie życie przegrało siedząc od rana do wieczora przy tym gównie.
paga paga:
W którym mowa o zakazie uczestnictwa w zakładach u buka, który nie odprowadza podatków.
paga paga:
A przynajmniej za paragraf
paga paga:
Prawda taka, że tego kitasa, który wziął kasę za ten przekręt jakim jest ustawa antyhazardowa powinien wisieć za jaja.
mmatips mmatips:
Rachunek za wodę mogę ci przerobić w 5 minut ;)
mmatips mmatips:
Thalion Thalion, nawet nie musisz wynajmować . Przerabiasz dokumenty z jakiegoś adresu. Na bank masz tutaj jakiegoś ziomka czy kogoś ;)
Thalion Thalion:
mmatips mmatips, dokładnie, ja mam tak samo, mieszkam w Polsce ale gram w Uk, gdyby była taka wygrana to jadę tam zpowrotem, wynajmuje chatę na miesiąc lub dwa i mam wszystko co potrzeba
mmatips mmatips:
B bukovina, mógł dalej wypłacać małe kwoty ;) jakbym wygrał 20000€ to bym pojechał do tego kraju w którym mam zarejestrowane konto żeby to wypłacić :)
psychol32 psychol32:
B bukovina, będzie musiał oddać to co wygrał wcześniej. Niezła ściema.
Thalion Thalion:
B bukovina, sorry kolego ale niewierze ze jesteś na plus w tej zabawie, nie dość że musisz ominąć marże buka to jeszcze 12% podatku, czyli żeby być na 0 musisz trafiać jakieś 7-8 meczów na 10 a co dopiero jeśli mówimy o zarobku, nikt nie ma takiej skuteczności,grając u bukmachera już na starcie masz pod górkę bo buki mają swoją marzę czyli jest to gra o ujembej wartości a dodatkowo płacąc 12% podatku to jest morderstwo dla graczy
B bukovina:
Real jutro będzie mieć ciężary, bo Pampeluna to trudny teren, Osasuna gra bardzo agresywnie, a Carlo powinien wkoncu porządnie zacząć rotować, bo we wtorek mecz z City. Mistrza już raczej mają więc nie muszą się bardzo spinać
B bukovina:
I właśnie w tamtym momencie skończyłem z zagranicznymi bukami żeby mi się podobna akcja nie przytrafiła. Wolę rozbić kupon na kilka żeby ominąć ekstra podatek, a to co zabierają to mi nie szkoda, bo przynajmniej gram bezpiecznie i nie martwię się o siano.
B bukovina:
Siana nie odzyskał. Jeszcze mu zagrozili w mailu, że jeżeli będzie dalej ich nękał w tej sprawie, to skończy się to w sądzie i jeszcze będzie musiał oddać to co wygrał wcześniej,bo te pieniądze były nielegalne, bonprawdopobnie mieszka w kraju w którym musiałby od tego odprowadzić podatek, skoro nie był w stanie im udowodnić, że tak nie jest .
B bukovina:
Mój znajomy grał kiedyś na bet365 bodajże. Jak wygrywał normalne mniejsze kwoty to było w porządku. VPN sobie opłacał żeby było wszystko legit, ale jak wygrał 20k€, to się nagle okazało, że musi powysylac jakieś screeny różnych rachunków itd. No głównie chodilo o to, że ma udowodnić, że Miszka w kraju na którym na przekierowanego VPN'a.
Ori1995 Ori1995:
Polacy kombinatorzy jak to się mówi, ale mi się nie chce :(
Ori1995 Ori1995:
No właśnie kombinowanie, a ja wole przelew i po sprawie
mmatips mmatips:
Karta revoluta - tutaj tez można pokombinować z bukiem
mmatips mmatips:
Ja gram na livescorebet . Wpłaty i wypłaty robię na paypala . Robię przelew z konta na paypala a później wpłacam z paypala na Buka (omijam tak widoczność na wyciągu)
Ori1995 Ori1995:
+ Też zagraniczny buk może się z tobą tak zabawić, że nawet Ci nie wypłaci, a ty nic nie zrobisz, bo w twoim kraju jest zakaz i masz g** do gadania :D
mmatips mmatips:
Ori1995 Ori1995, Karta zagraniczna z minimum doładowania ci starcza żeby nie bawić się w VPN + dokumenty adresu nie każdy wymaga a nawet jak wymaga to Ci zrobię jakie chcesz 😂
Ori1995 Ori1995:
Każdy zagraniczny buk Cię prosi o jakieś dane z mieszkaniem, rachunkami, a dodatkowo musisz się bawić w VPN itp + jakieś portfele więc więcej pieprzenia niż gry
Ori1995 Ori1995:
Ale jak oni mi wysyłają na pocztę, żebym im wysłał wszystkie papiery bankowe gdzie mieszkam itp wszystko w sumie o mnie
mmatips mmatips:
Livescorebet jest spoko , bet365 tez ale tam mam dożywotniego bana
Ori1995 Ori1995:
No kiedyś grałem w bet-at-home
mmatips mmatips:
Sts czy fortuna , fortuna czy betclick hahaha
mmatips mmatips:
Ale mam polewę jak wybieracie jednego Buka z całej listy bukmacherskich ścieków z podatkiem 😂
Do góry Bottom