>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

M mcz:
akurat freebet 30zł wpadł na superbet gdy jest okres świąteczny i nie ma nic do gry XD
'Corek 'Corek:
psychol32 psychol32, ja tam często tak robię i zawsze cieszę się spotkaniem, to wszystko to jedna wielka zabawa ;)
A azazello22:
Ja mam odwrotnie. Obstawiam bo bez tego często nie chce mi się nawet włączać meczu. Natomiast jak obstawię to nawet drugą holenderską czy spotkanie w badmintona obejrzę.
psychol32 psychol32:
Niedaeno ktoś cikawie powiedział nie obstawia/typuje się dla lepszego oglądania bo wtedy człowiek zamiast cieszyć się meczem skupia się nad aspektami gry pod jego typ
'Corek 'Corek:
Dla lepszego oglądania lvb BB / Harden ov 17.5 + ov 205.5 pkt @ 1,93 oraz LeBron ov 27.5 pkt + LAL + 17.5 pkt @ 1,95
Thalion Thalion:
Na forum jest opcja "ignoruj", polecam ;) i nagle spamu nie widac
B bartek2701:
@tomcioomen666, porozmawiaj z rodziną co cię męczy. Chyba że mają cię za odludka
jozzy22 jozzy22:
B bartek2701, szkoda klawiatury
B bartek2701:
@tomcioomen666, ty sie ogarnij sam że sobą Tomek bo we łbie coś nie hallo
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, z łapanki to był Czesiek bo się w tyłkach paliło jak Sousa nas wykolegował
probetsprofit probetsprofit:
'Corek 'Corek, i co na to NBA polecasz ?
inkub1986 inkub1986:
Pań Jezus już się zbliża już puka do kich drzwi podeśle mi pewniaki o Jezu pomóż mi
adik1992 adik1992:
dziewczyny z Vakifbanku sie ładnie bawią w 3 secie z 17:13 na 18:21
'Corek 'Corek:
ależ mamy wieczór z NBA 🥰
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, odnosiłęm sie do wpisy wyżej że trener z łapanki to raczej nie z uznana marką za poważną kasę
psychol32 psychol32:
@tomcioomen666, wzajemnie
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, skąd info ze będzie trener po kosztach?
adik1992 adik1992:
najlepsze że PZPN ma bardzo duży budżet, przyszły rok ma byc rekordowy jeszcze dla związku, a oni jak zwyklę będą brali trenera po kosztach
mrsmith mrsmith:
adik1992 adik1992, każdy kto chce cokolwiek zbudować to robi tak że bierze fachure za gruby hajs i daje mu asystenta ktory sie uczy a po kilku latach ten asystent zostaje pierwszym , a w Polsce wszyscy z lapanki bo kasy nie ma na fachure ale na pierdolety kasa jest
psychol32 psychol32:
Na Ukrainie 2Q zagrane po 5.85 i porażka 18-19, 3Q zagrane po 4.75 i porażka 22-23
C cobi1989:
Zamienię paysafecard 30 zł na blik 20zl pomoże ktos
probetsprofit probetsprofit:
Thalion Thalion, pełna zgoda :) Michniewicz zrobić wszystko co miał zrobić i zwolnili go pseudo dziennikarze na polecenie swoich przełożonych …
Thalion Thalion:
Selekcjoner moze gadac z pilkarzami, sluchac ich przemyslen i sugestii ale to on rzadzi i tyle
Thalion Thalion:
Nie wyobrazalne zeby np takiemu Fergusonowi, Wengerowi itp ktos podskakiwal w szatni
Thalion Thalion:
Jezeli nie ma szacunku w szatni do trenera to powinno sie takich graczy odsuwac i nie wazne czy to Lewy czy Zielinski ( ktory notabene gowno pokazal do tej pory a od lat slysze jaki to talent jest)
probetsprofit probetsprofit:
Z pustego to i Salomon nie naleje - śmiesznie jest się kłócić kto byłby dobry a kto zły w tej reprezentacji . Przecież tam musi być tani trener a wiec żaden poważny . Jak ma być kolejny pokroju Sousy czy jakiś Szewczenko z 4 liter to już wole polskiego Papszuna
adik1992 adik1992:
korzymo korzymo, jednak Scalonii był asystentem Sampaoliego i miał jakieś doświadczenie z MŚ czy innych turniejów, do tego grał w jednej kadrze z Messim na najwyższym poziomie, a Papuszn z całym szacunkiem tylko praca w Rakowie gdzie najlepszym graczem jakiego prowadził jest Ivi
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
To najlepiej niech te gwiazdeczki co im się już w dupkach przewraca juz dadzą jakiś pomysł kto by im pasował i po problemie
korzymo korzymo:
adik1992 adik1992, z drugiej strony masz przykład Scaloni'ego żadnych trenerskich sukcesów, został selekcjonerem Argentyny i brąz oraz złoto w Copa America i złoto MŚ
adik1992 adik1992:
do tego jaki miałby autorytet u Lewego czy Ziela, skoro Michniewicz który był selekconerem młodzieżówki z awansem na euro u21 i w klubie wygrał mistrzostwa kraju a nie był zbytnio ceniony, a Papuszn jak narazie tylko puchar polski. po 6 miesiącach byłyby kolejne wypowiedzi polskich "gwiazd" że coś nie pasuje i kolejny na karuzele
adik1992 adik1992:
Ludzie którzy chcą żeby Papuszn był selekconerem to nie życzą dobrze kadrze. Jest to bardzo dobry trener jak na lige polską ale nie selekcjoner, jest duża różnica pracować z zawodnikami na codzień a raz na jakiś czas spędzic kilka dni i ustawić granie. Każdy trener z topu o tym wspomina że bycie trenerem klubowym a selekcojerem to dwie różne bajki.
G general1973:
ok,mam
G general1973:
daj linka
psychol32 psychol32:
nie było w tym przypadku
psychol32 psychol32:
na jutubie są wszystkie mecze live teraz sobie włączyłęm końcówkę. Oięknie oddali
G general1973:
a pozniej już realizacja tego
G general1973:
też myślę,że scenariusze są już często pisane przed meczami
C cobi1989:
Zamienię paysafecard 30 zł na blik 20zl pomoże ktos
psychol32 psychol32:
G general1973, mi to czasami się wydaje że w tej lidze kto ma wygrać to i tak wygra.
G general1973:
było blisko
G general1973:
psychol32 psychol32, szkoda
psychol32 psychol32:
Sichuany ładnie sfrajerzyli w końcówce
G general1973:
psychol32 psychol32, tak może być jak piszesz
psychol32 psychol32:
G general1973, albo zrobią święta i wygrają, albo w 4 kwarcie dostaną lanie 20 punktami
G general1973:
wziąłem Sichuan,zobaczymy
psychol32 psychol32:
W Chinach łądnie się bawią Q1 6-23, Q2 32-12
probetsprofit probetsprofit:
Moja teoria na temat papszuna może się sprawdzić ;)
M mcz:
panie boże, strzeż nas przed selekcjonerem papszunem. amen
psychol32 psychol32:
G general1973, nie było w unibet
psychol32 psychol32:
madman01 madman01, no nie do końca jedni walczą o play-offy inni tankują po jak najlepszy wybór w drafcie
G general1973:
psychol32 psychol32, nie widziałem tego,a unibet rano miał Shonan?
madman01 madman01:
NFL to jak rzut monetą
inkub1986 inkub1986:
Lotek
madman01 madman01:
Co tu grać nożnej nie ma kosza nie ma hokeja nie ma tenisa nie ma
F Friim15:
Wzajemnie tomcio
czaro82 czaro82:
... zdrówka dla wszystkich użytkowników oraz dla całej administracji tego forum 💫
F Friim15:
Czemu ostatnie dni?
'Corek 'Corek:
Nie ma za co ludziska, wesołych ;)
'Corek 'Corek:
Rybakina 2 set @ 4,20 ✅ ✅ ✅
'Corek 'Corek:
Rybakina 2 set @ 4.20
Do góry Bottom