>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Historia czatu

Endwar Endwar:
Niby przy przelewach 10000 euro wzwyz sprawdzaja, z drugiej strony w kantorach BTC, czy kupno złota, biorą dowód już od 1000 euro.
Endwar Endwar:
Jeśli chodzi o USb to ten podział nic nie daje ;) Jak w krótkim terminie jest duża kwota to i tak sprawdzaja
psychol32 psychol32:
Lepiej nic nie grać niż grać tylko dlatego że ktoś jest lepszy od drugiego zawodnika
psychol32 psychol32:
Jak widać amatorów dalej nie brakuje
psychol32 psychol32:
Pamiętam swoje początki bukmacherki ponad 20 lat temu jak ludzie w punktach robili taśmy na podstawie tabelek z ulotek bukmacherskich
psychol32 psychol32:
adik1992 adik1992, większość graczy kieruje się rankingiem, nazwiskami i kursami
Ori1995 Ori1995:
I grał jak robot wszystko wchodziło, a meczu z Mannarino nie oglądałem
Ori1995 Ori1995:
No kto oglądał Bereta wtedy to widział, że on grał ślamazarnie i nawet mu serwis nie siedział. Ja za to w pamięci miałem Sinnera, który z Alcarazem odpalił 10 bieg po 1 secie
Ori1995 Ori1995:
O busta zlał sinnera 2-0
Cabron Cabron:
Mnie to rozwala, że ludzie są zdziwieni, że Busta pokonał Sinnera. Przecież wystarczyło obejrzeć jak Busta wcześniej zagrał. Poskładał Berrettiniego i potem gładko Rune. Sinner męczył się z Mannarino. Kolejny argument, to, że okres US Open to najlepszy czas dla Carreno Busty.
adik1992 adik1992:
Dlatego nie chce się powtarzać ale zamiast patrzyć na kursy ranking czy nazwisko obejrzyj jeden drugi czy trzeci mecz zawodnika i wyrób sobie opinie i zobacz czego możesz się spodziewać.
adik1992 adik1992:
Ciekawe czy stawiając piłkę nożną patrzycie na ranking fifa i nim się kierujecie a nie tym co obecnie drużyna gra. Niemcy ograly Brazylię w 1/2 ms 7:1 czyli najważniejszym turnieju i nikt nie pisał że ranking fifa to Cyrk a były te reprezentację blisko siebie. Belgia była liderem pewien czas a nic nie wygrała.
adik1992 adik1992:
Bo po wycofaniu Nadala i Djokovica pewnie byłby rozstawiony. Druga sprawa to ranking buduje się cały rok a nie przez jeden czy dwa Turnieje. Iga w obecnej formie od Wimbledonu nie byłaby w top 10 a chyba nikt nie ma wątpliwości że całościowo zasługuje na nr 1
K kadilenko:
To co Panowie dziś Kyrgios, Paul i Zheng✅?
adik1992 adik1992:
Tak przeczytałem czat z nocy to ludzie dalej kierują się rankingiem w tenisie a gdy "faworyt" nie wygra to Płacz że ten ranking jest śmieszny. Taki Kyrgios obecnie jest 37 ale gdyby mu dopisać pkt za Wimbledon to wtedy byłby ok 15. I już ludzie nie patrzyliby na niego jako średniego gracza top 40 tylko na zawodnika z czołówki
wsc wsc:
Ta brazylijka dobrą serie ma od tamtego roku
psychol32 psychol32:
ooo wielka Iga przegrała
deepred deepred:
gdzie normalnie go dzieci z piaskownicy lamia
deepred deepred:
jakas busta nagle umie przebic
deepred deepred:
w sumie dobra byla analiza na pliskova, to moze ja bym ustrzelil
deepred deepred:
nic bym nie trafil lol
deepred deepred:
co to sa za wyniki dzisiaj w ogole
noone noone:
a pliska sama sie wykonczyla w tb prawie wiec nie ruszam tego wta
noone noone:
ona moze namieszac
noone noone:
ta chinka mloda bije jak na koksie
deepred deepred:
Cilic lol
noone noone:
pliskova co odwalila
noone noone:
nie da sie tego ogladac wta :D
noone noone:
ale kyrgio w takiej formie nie pokona :D ale no poczekamy zobaczymy moze sie spotkaja
Ori1995 Ori1995:
Typ w ogóle błędów nie robi
Ori1995 Ori1995:
jest za regularny
Ori1995 Ori1995:
jak ten paul
noone noone:
a chinka ogra biance
noone noone:
zara jeszcze pliska w tb odda bo siaty wali
noone noone:
nie trafiony
noone noone:
kyrgiosowi nie da rady ale faktycznie ten cilic myslalem ze lepiej pogra
Ori1995 Ori1995:
A paul wygrywa turniej
noone noone:
a chinka mloda walczy ostro
noone noone:
monfils krecz
noone noone:
no to dzis tylko hurkacz uwalil tasme
Ori1995 Ori1995:
I zara sakkari robi comeback xd
noone noone:
a zamykal
noone noone:
no mi monfils nie siadzie bo gra padake wylaczylem az 6-2 mlody na serwisie go niszczy
noone noone:
fritz hit lamie na 5-5 zeby zara oddac
Ori1995 Ori1995:
Ten paul to za dobry
Ori1995 Ori1995:
A mi chyba cilic :(
noone noone:
ale ten mlody draper niszczy z tym serwisem monfilsa chociaz ostatnio przegral z ramathanem z chellkow
noone noone:
i polamal haha
noone noone:
no fritz utopil a mial 3bp
noone noone:
a pliskova co jedzie
noone noone:
dfy wszystko na auty/siatka jak nie on
noone noone:
monfils dzis zero gry masakra xd
noone noone:
moze jeszcze odlamie
supermario supermario:
Dobranoc, dzięki Fritz za zjebanie kuponu
noone noone:
no monfil jakies dfy robi to juz po secie xd
noone noone:
szkoda ze monf tak slabo zaczal no ale jeszcze nie koniec chociaz ten mlody ma dobry serwis i cos potrafi odbijac jak cipasa ogral
Ori1995 Ori1995:
Cilic dobrze w sumie zaczął
Ori1995 Ori1995:
Cilic,Andre, bencic moze wejdzie
Ori1995 Ori1995:
dobry mecz
Ori1995 Ori1995:
Gauff Halep
Do góry Bottom