>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Historia czatu

supermario supermario:
Eintracht gra niezłą padake, 1:6 z Bayernem nie był dziełem przypadku, sprzedali liderów, więc raczej polecą z hukiem z LM z taką grą
Thalion Thalion:
West Ham w niezlym dolku , nie potrafia trafic w bramke
czaro82 czaro82:
... na stówę zagrali zza firany
niemownicnikom niemownicnikom:
Nie wiem czy wiecie ale mecz trwa 90 minut a tutaj wielcy znaczy się odezwali, może pokażecie za ile zagraliście ?
djkruko djkruko:
I pierwsza bomba już poszła. Jeśli w szatni PSG jest jak jest to będzie druga. A co Barcy to chyba jak bardzo się chcę to nie wychodzi
A ar0nek:
Wiadomo. Szkoda że nikt nie pogral na underdogow
psychol32 psychol32:
Golić faworytów
psychol32 psychol32:
Pięknie Brighton
psychol32 psychol32:
Pięknie Leeds
J jarek23v:
Chelsea to dziś była mina
Thalion Thalion:
Jaaaazda ;)))
P p1otr:
Koulibaly jeszcze zaraz drugie żółtko wyłapie
Thalion Thalion:
Wielkie LEEDS :d
gonza gonza:
Mendy co za dziad hehe
korzymo korzymo:
brawo leeds
Thalion Thalion:
P p1otr, zgadza sie, bardzo szybki
supermario supermario:
jednak spalony w Belgii
P p1otr:
Thalion Thalion, fajny meczyk
supermario supermario:
Brugge 3:1 i po meczu
Thalion Thalion:
Leeds walczy jak lwy
supermario supermario:
Brighton karny, bałem się WH
korzymo korzymo:
Fabiański broń
supermario supermario:
*Linfield
supermario supermario:
Lienfield gol, kolega Psychosocial ładnie ten mecz w dziale opisał, graty dla niego
supermario supermario:
Astana też już ukuła
supermario supermario:
ole
supermario supermario:
Bergwijn
H harlon:
teraz juz mozna gra z x ;)
supermario supermario:
Nicea już w pupkę
H harlon:
i 2 juz dostala po 0-1
H harlon:
chcialem pograc kupon gubernatora, zwlaszcza ostatnia grupe z francuskiej ale mysle, zaczekam z 10 minut i pogram na live
gonza gonza:
Ajax pewnie pomęczy bułę do przerwy, choć przed chwilą słupek
supermario supermario:
Dobra kończę bo piszę do siebie, uciekam oglądać Ajax i Brugge
supermario supermario:
Tutaj nasuwają się pewne wnioski, nie grać drużyn po pucharach oraz bez formy, przeciwko drużynom w forimie (patrze Aarhus)
supermario supermario:
do Duńskiej zresztą też, bo Mityjland też mi wczoraj utopiło niezły kupon :cautious:
supermario supermario:
Rosenborg dobrze gra teraz, dzisiaj podejmują u siebie słabe Alesund, ale po tym co wczoraj odpierdzieliło Bodo, to mam awers do Norweskiej ligi na jakiś czas
supermario supermario:
Hammarby spokojnie jutro powinni się przejechać z handicapem po Degerfors, oglądałem ich ostatnio na Goeteborgu to cały mecz przeważali, grałem wtedy 2 no i weszło w końcówce
supermario supermario:
Ajax gniecie, mam ich pogranych HT/FT 2/2 po @1,68
supermario supermario:
coś czuję że Barca dzisiaj odpali, Real bez Oyrzabala, bezpieczniej X2
supermario supermario:
Bilbao - Valencia nasuwa się under 2,5 ostatnio to najczęstszy wynik jak grają te zespoły
supermario supermario:
Rennes to nie ta sama drużyna co w poprzednim sezonie, sprzedali kilku ważnych graczy i słabo wyglądali grając ostatnio w przewadze jednego zawodnika na jakby nie było na razie Monaco bez formy
supermario supermario:
to samo Astana
supermario supermario:
Kalju powinno wygrać, marny kurs ale jednak dla mnie jedynka
supermario supermario:
Na pewno nie grałbym Nicea dzisiaj, są po pucharach + wyjazd, dla mnie ryzyko
supermario supermario:
Haka 1x i Oulu 1x, zajebiste kursy, a mecze nastyku, więc value ogromne
supermario supermario:
@gubernator_nh, sorry ale Arka to leszcze dla mnie, sprzedali większość kadry z poprzedniego sezonu, więc i tak mają lepsze wyniki jak gra w tym sezonie
supermario supermario:
Famalicao X2, może w końcu odpalą bo mają niezłą kadrę, a Gil po pucharach
supermario supermario:
Jutro Roma, Hammarby, Juve lub chociaż X2 do jakiejś taśmy, Live z remisem do taśmy
supermario supermario:
a tak konkretniej to Eintrach powinien wygrać, bezpieczniej 1X, Celtic + rogi, nabijają ich masowo, BTS-y Lille-PSG, Atallanta-Milan, Braga w formie, może Besiktas
supermario supermario:
S slayer153, ogólnie to najlepiej teraz się gra przeciwko drużyną które mają puchary za sobą i za chwilę grają rewanże, w drugą stronę omijam drużyny w tej samej sytuacji
supermario supermario:
Ja nie mogę się doczakać wieczornego meczu pomiędzy Atleti a Villarrealem, to będzie coś pięknego, nie koniecznie z happy endem dla drużyny Simeone
S slayer153:
supermario supermario, a co byś polecil na dzisiaj ?
supermario supermario:
PS. za to Koman wraca po pauzie za żołte kartki
supermario supermario:
S slayer153, Bayern dzisiaj bez Musiali i Gnabriego, powinni wygrać choć kurs marny, lepiej odpuścić, w zeszłym sezonie dostali tam 4:2, więc nie będzie mowy o jakimś strachu w ekipie Bochum
supermario supermario:
Na Chelsea marny kurs, lepiej rogów poszukać bo nabijają ich masę z Totkami 8, za to na Evertonie 16 co robi mega wrażenie
supermario supermario:
Za chwilę rusza Ajax, powinien się przejechać po Sparcie, AZ ich tam gniótł w zeszłej kolejce niemiłosiernie. Może martwić jednak brak w kadrze Antonego, który jest liderem Ajaxu, ale obecnie marzy mu się grać w MU i próbuje wymusić kontrakt. Szkoda go bo się tam zmarnuje jak tam trafi finalnie...
S slayer153:
Bayern gol w obu połowach
S slayer153:
Arka dawac gola!
supermario supermario:
Bruggia dzisiaj może się podobać, bo ostatnio grali po prostu słabo, może właśnie łapią formę na kolejne kolejki
supermario supermario:
A tymczasem Brugge 2:1
Do góry Bottom