>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Historia czatu

milan78 milan78:
psychol32 psychol32, poczekaj na zmiany jakie zrobi Gasperini i początek 2 połowy Atalanty i na live coś może będzie warto zagrać
milan78 milan78:
Roma remis z Bologną :p
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
supermario supermario, a już za późno . Z resztą mam również Torino i też widzę dają czadu 😁. No trudno Italia narazie na konkretny minus u mnie będzie .
psychol32 psychol32:
o 12.30 uwalił Sasuolo, teraz uwali Atlanta, a kto z kolejnej pary? Roma czy Lazio?
K kubaion:
Dobra Maniek81 jesteś kotem
psychol32 psychol32:
Po pierwszym skoku liczyłem na to że odrobi trochę strat do Graneruda w TCS
supermario supermario:
co grałeś w singlu ?
supermario supermario:
Trzeba było brać Stocha w pierszej szóstce było by mniej nerów, a i kurs był zacny bo 1,8 bodajże
supermario supermario:
@wilku1407, ufff, odbrze że nie przegrany zakład
supermario supermario:
Lukasz1988!! Lukasz1988!!, Ktość opisywał dzisiaj mecz Atalanty i padło tam stiwerdzenie że Spezia sama może dzisiaj dwa gole strzelić, dlatego w ostatnim momencie zmieniłem zakład z X2 na over 1,5 i słusznie jak się okazało
supermario supermario:
@wilku1407, superbet
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Hah teraz Atalanta szykuje się ,że mnie pogrąży 😁. Ehhh
supermario supermario:
co teraz jak będą sklasyfikowani na 15 pozycji obaj a ktoś dał (ktoś patrz ja) że będzie w pierwszej piętnastce w konkursie ?
K kubaion:
Weng też już kryzys, nawet o top 6 ciężko bedzie
milan78 milan78:
Ogląda ktoś Atalantę? Bo wyszedłem zapalić a patrzę że Zapata zszedł.. znowu kontuzja?!
K kubaion:
Raczej minus
K kubaion:
Z tą Claudel w biegach mogą być ciężary, grupa o nic nie walczy + Czeszka zdecydowanie się trzyma
milan78 milan78:
Bramkarz kolejki w Serie A już chyba jest...i to debiutant
psychol32 psychol32:
Dawać Marburki wina w Chinach
milan78 milan78:
Przegrają to raczej
milan78 milan78:
I znowu się Sassuolo zacięło i przestali grać
K Ko1899sa:
2.30 kurs na Sassuolo z podpóreczką na żywo, chyba wycisna ten remis patrzeć na opadajace siły Sampdorii
milan78 milan78:
Endwar Endwar, dużo lepiej niż w 1 połowie, Sampdoria nie ma żadnych sytuacji, z własnej połowy wyjść mają problem
zilzil zilzil:
Sassuolo moze nie przegrać
zilzil zilzil:
Lepiej, Sampa sie cofnęła a w miesiąc sie drużyna nie nauczy grac w obronie
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Milan raczej over 4,5 do kosza i prawdopodobnie 3,5 też ale może sassuolo z Sampdoria mnie uratują troszkę z overem 3,5 . Jeszcze jedna panowie obojętnie kto
Endwar Endwar:
Lepiej graja? Nie moge ogladac
milan78 milan78:
karny będzie dla Sassuolo
milan78 milan78:
Może Traore i Defrel po przerwie wejdą i coś się ruszy...
L leszchu:
Ale mocna kwarta w Chinach 😅
Endwar Endwar:
Giorgi nie gra to gra jakas slaba Wloszka w tym pucharze. 232 miejsce. Errani jeszcze gra to lepsza by była.
Endwar Endwar:
Zbyt dlugo nie bylo Berardiego i tak szybko sie nie poukladaja, taki wniosek na szybko.
milan78 milan78:
Ja mam over 1,5 gola Sassuolo na głównym kuponie. Może się skończyć 0-3 a może i z 4-2, zależy jakie Sassuolo po przerwie zobaczymy
milan78 milan78:
Augello idealnie zza pola karnego pod słupek
Endwar Endwar:
To chyba Sassuolo bylo mina :)
milan78 milan78:
hohoho 0-2
milan78 milan78:
może Sassuolo zacznie grać w końcu
milan78 milan78:
Gabbiadini ładna brameczka
S skazany10:
Na stronie PBA doliczyli punkt do 3 kwarty a na Unibet do 4
S skazany10:
I doliczyli punkt do kwarty 3 a nie 4 przez co uwalilo mi kupon ;D
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Dobra poslzo over 4,5 we Włoszech może Milan nie zatrzyma się na 2 tylko . Znaczy 1-2 to tak 95% myślę że wpadnie ale czy 3 ciężko ale może akurat . Kto nie rYzykuje ...
S skazany10:
Ktos ogarnia dobrze kosza? Byl jakis dziwny techniczny faul trenera w koszu na filipinach po kwarcie.
psychol32 psychol32:
Yokohama niczym Dallas. Minuta przed końcem 71-77 wygrywają 80-77
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Chociaż jakby podtrzymali taką tendencję do strzelania to czemu nie hehe
Lukasz1988!! Lukasz1988!!:
Kurcze nie zauważyłem ,że dzisiaj włoska ruszyla serie a i Milan już 2;0 w 15 minucie . Ale chyba over 4,5 to coś MMA wrażenie że za dużo może być
psychol32 psychol32:
W japońskim pucharze w kosza wałek pierwsza klasa
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, liczą mecze grupowe wraz z dzisiejszym meczem i najlepszy z przegranych z najlepszym bilansem awansuje
psychol32 psychol32:
Może i tak. Jakoś czytałem na stronie przed rozpoczęciem turnieju to wydawało mi się że nćfinalistówajlepszy z przegranych ćwier
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, wczoraj w programie o tenisie mówili co innego, wikipedia podaje że przegrany z dzisiejszych meczów z najlepszym bilansem
psychol32 psychol32:
tzn z ćwierćfinalistów
psychol32 psychol32:
Chyba nie ma znaczenia co było w grupie. Awansuje najlepszy z półfinalistów
adik1992 adik1992:
USA w razie porażki miałoby awans bo mieli najlepszy bilans po meczach grupowych
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, gra się drużynowo, 2 single mężczyzn, 2 single kobiet i mikst. USA juz awansowało do 1/2. Wlk. Brytania miała bilans 7:3 po grupie tak jak Polska. Grecja, Chorwacja miały lepszy bilans meczów bo 8:2 więc ktoś z tej pary wejdzie z przegranych lub włosi jeżeli przegrają miskta z Polską.
psychol32 psychol32:
chyba sety trzeba liczyć
psychol32 psychol32:
bo wiadomo że w półfinale zagra najlepszy z przegranych
psychol32 psychol32:
czy wygrywając mają szanse awansować
psychol32 psychol32:
Ale Evans/Dart to brytyjki mikst
adik1992 adik1992:
psychol32 psychol32, USA ma już 3:1 więc wygrana rywalizacja, mecz miksowy o nic
psychol32 psychol32:
Evans/Dart przy wygranym mikście mają szansę na awans do półfinału?
adik1992 adik1992:
tutaj karny z końcówki 1 połowy
Do góry Bottom