>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka LOTTO Ekstraklasy (31.08-02.09.2018)

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
powyżej 31,5 fauli @ 2,05 ✅
Totolotek
Jakiś taki brutalny mecz mi się tutaj widzi. Lechia niespodziewanie przewodzi tabeli po 6 kolejkach i zapewne będą chcieli to miejsce nadal utrzymać. Tylko zwycięstwo im to zagwarantuje więc walki i zaangażowania z ich strony możemy być pewni. Korona jak to Korona, w każdy mecz wkłada sporo serca, dużo walczą i co ważne nie odpuszczają. Linia może i wysoka ale według mnie spokojnie do przejścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 163

rook01093

Użytkownik
Śląsk Wrocław – Wisła Kraków
Typ
: Under 2,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: ETOTO

Można powiedzieć, że oba zespoły w ostatnich swoich meczach w bardzo krótkim czasie ustaliły wynik spotkania. Śląsk wygrywał 2:0. Mimo, że wcale na boisku tego nie było widać i w mojej opinii to nawet Zagłębie prezentowało się lepiej. Doświadczony ekstraklasowy zespół powinien spokojnie dowieźć takie prowadzenie. Jak widać 10 sezonów z rzędu (w tym mistrzostwo) to mało. W 9 minut czerwona kartka i 3 gole.... Wiem, Lewandowski strzelił 5 Wolfsburgowi w tym samym czasie ale nikogo takiego w składzie Zagłębia nie widziałem. Udało się psim swędem uratować punkt po szczęśliwej ręce i rzucie karnym. Z drugiej strony Wisła, o której meczu już pisałem. Po słabszym początku dwa szybkie ciosy i pozamiatane.
A teraz, dlaczego under. Myślę, że ani wynik z Poznania ani z Sosnowca się tutaj nie powtórzy. Wręcz nawet przeciwnie. Uważam, że Śląsk nauczony lekcją z ostatniej kolejki nie da sobie tak o wbić 3 czy 5 goli i zagra super uważnie w obronie. Obronie, która się nie zmienia, bo w każdym meczu oglądamy to samo zestawienie. Czy sam ukąsi? Nie wiadomo. Poza wygraną z szorującą dół tabeli Cracovią nie strzelili w pozostałych dwóch meczach domowych nawet bramki. Nie udało się to nawet z Pogonią. Sądzę jednak, że stać ich na gola z Wisłą ale nie więcej niż jednego. Wisła natomiast, czy na wyjeździe, czy w domu, stara się grać do przodu i nie patrzy na przeciwnika. O gola jestem zatem spokojny ale tylko jednego.
Warto chyba też wspomnieć, że od pewnego czasu kibice Śląska nie pałają już miłością do braci z Krakowa i to też jakiś tam wpływ będzie miało. Powiedzmy sobie szczerze, jak Cię ktoś obraża to nie jest Ci miło nawet gdy za to płacą a uszczypliwości na pewno w tym meczu nie zabraknie na trybunach. Reasumując, podobnie jak w meczu Górnika z Pogonią, zwycięzcy nie próbuję nawet przewidzieć. Choć 2DNB po podobnym kursie wygląda całkiem ciekawie to szanse na wynik, w którym będą co najmniej 3 gole oceniam 50 na 50 czego nie mogę powiedzieć o wygranej Wisły. Stąd kurs oferowany przez bukmacherów jest dla mnie sporym value i dlatego zdecyduję się go zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Zagłębie
Zagłębie @2,85
forBET ⛔
powyżej 4,5 żk @1,96 fortuna ⛔ to co Zagłebie zagrało w 2 połowie ciężko nawet nazwać wstydem, mam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za klub wyciągną wnioski i pożegnają się z Lewandowskim, chyba, że odpowiada im granie o nic, żenada i to w takim meczu!!!
Pierwsze derby na poziomie Ekstraklasy pomiędzy Miedzią a Zagłebiem, gospodarze jak na beniaminka radzą sobie całkiem przyzwoicie, do tej pory ugrali 7 punktów, 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 3 porażki, bramki 7-10, natomiast goście grają w kratkę, ale ugrali o 5 punktów więcej i mają ich na koncie 12, 4 wygrane i 2 porażki, bramki 9-7. Bukmacherzy &quot;czują&quot; tutaj remis, jeśli popatrzymy na kursy, ja jednak idę w stronę zespołu z Lubina, liczę na ich większe doświadczenie na poziomie Ekstraklasy oraz poważne potraktowanie derbów, nie jest tajemnicą, że jestem kibicem Zagłębia, jednak przy typowaniu emocje staram się odkładać na bok, obie ekipy grały ze sobą dwa razy na poziomie 1 ligi i wtedy oba mecze zakończyły się wygraną gości, na co też liczę w najbliższym spotkaniu, nikt tu raczej nikogo nie zaskoczy, bowiem jedni i drudzy znają się bardzo dobrze, zadecyduje dyspozycja dnia i mam nadzieję...doświadczenie. Drugi typ jest typowo pod derby, wiadomo, że takie mecze wyzwalają dodatkowe emocje, na trybunach będzie gorąco, na boisku nikt nogi nie odstawi, dlatego idę w stronę kartek, do tej pory statystycznie nie wygląda to dobrze, bowiem Miedź złapała tylko 7 zółtek, co daje średnią 1,17 natomaist Zagłebie zostało ukarane 12 razy co daje średnią równą 2. Na plus dla typu jest na pewno sędzia, czyli Daniel Stefański, który w tym sezonie pokazał już 19 żółtych i 1 czerwoną (0 bezpośrednich), co daje średnią 4,75. Jak dołożymy do tego rangę spotkania to uważam, że te 5 kartek powinniśmy zobaczyć w niedzielne popołudnie w Legnicy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Śląsk Wrocław -:- Wisła Kraków
powyżej 2.5 gola @ 1.77
Fortuna

Powiedzmy sobie szczerze, ale Wisła obecnie prezentuje równy i najlepszy poziom w naszej lidze. Na początku sezonu nie wierzyłem w ten zespół, a teraz jestem miło zaskoczony i chętnie obejrzę ich kolejny mecz. Byli Wiślacy Sobolewski, Jop i Stolarczyk wprowadzili nowego ducha w tą drużynę i efekt jest piorunujący. Wasilewski z Sadlokiem świetnie trzymają linię obrony. Na lewej obronie błyszczy nam Rafał Pietrzak, który został powołany do kadry. W środku pola świetnie spisują się Kort oraz Kostal. Bashy też nie można niczego ujmować. No i najważniejsze to odblokowanie Ondraska, który ma na swoim już pięć goli. Wisła jest w mega gazie i udowodnia to w każdym spotkaniu. Zespół ten jest skuteczny i to co się nadarzy zamienia po prostu na gola. Dziś goście będą jednak musieli uważać w obronie, bowiem Śląsk pomimo tego, że wygląda na zablokowany zespół to ma kim straszyć w ataku. Mowa o Pichu, Piechu czy Robaku. Piech i Robak nie mieli jeszcze okazji zagrać razem, ale obaj panowie regularnie strzelają do bramek rywali. Spodziewam się dobrego i otwartego spotkania bowiem na takie widowisko stać obie drużyny. Wisła zapewne od samego początku rzuci się na swojego rywala i będzie dążyć do zdobycia bramki. Śląsk nie pozostanie dłużny i zapewne odpowie tym samym dlatego stąd typ na bramki.
20:30 Lech Poznań -:- Piast Gliwice
Lech + obie strzelą gola @ 3.50
Fortuna

Piast Gliwice, które w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie teraz miło nas zaskakuje swoją grą i wynikami. Goście po dwóch porażkach z rzędu odnieśli w końcu zwycięstwo wygrywając 3:1 z Cracovią. To zwycięstwo jednak nie powinno nikogo dziwić bowiem Cracovia to jeden z najsłabszych zespołów w naszej lidze. Drugie życie dostał Papadopulos, który ma już dwa trafienia oraz trzy asysty, swoje premierowe trafienie zaliczył Jorge Felix, który jest motorem napędowym Piasta. Gości stać tu na gola, bowiem Lech ma poważne problemy w obronie. Goście pokazali w spotkaniu z Jagiellonią i nawet grając w dziesiątkę z Legią, że są groźnym zespołem, i dziś zapewne to po raz kolejny zobaczymy. Lech po dobrym początku zanotował dwie porażki z rzędu. Ta z Wisłą Kraków była bardzo bolesna bowiem przy stanie 2:0 dla Kolejorza wydawało się, że jest już po meczu. W drugiej połowie Lech został w szatni przez co stracił cztery bramki, a mógł zdecydowanie więcej. Dziś piłkarze będą chcieli się zrehabilitować kibicom za tamtą. Lech na pewno jest tu faworytem i będzie musiał się sporo natrudzić aby odnieść zwycięstwo. Wierzę jednak, że gospodarze pokażą swoją siłę i odniosą ważną wygraną.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Śląsk 0-1 Wisła
Interesująco zapowiada się pojedynek w Wrocławiu między Śląskiem, a krakowską Wisłą. Według bukmacherów szanse są wyrównane. Jednak patrząc na ostatnie wyniki można tego faworyta zobaczyć. Jest nim Wisła. Ostatnie dwa mecze , to okazałe zwycięstwa. Natomiast Śląsk może pochwalić się serią pięciu meczy bez wygranej. Dzisiaj także będzie trudno o wygraną. Wisła rozpoczęła udanie sezon, ale brakowało jej skuteczności. Od meczu z Lechem to się zmieniło i Wiślacy szybko nadrobili zaległości w tym względzie osiągając najlepszy bilans w lidze. Z kolei drużyna z Wrocławia wychodzi na &quot;0&quot;. W ostatniej kolejce piłkarze trenera Pawłowskiego mogli pokusić się o wygraną, ale prowadząc 2:0, tracą zawodnika oraz 3 bramki. Remis udaje się urwać po rzucie karnym. Moim zdaniem nie wpłynie to pozytywnie na motywację graczy z Wrocławia.
Dla mnie faworytem jest Wisła. Oceniając styl gry obu zespołów oraz wyniki nie mam do tego żadnych wątpliwości.
Moja propozycja:
Wisła kurs: 2.85 betsson ✅
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ:
Wisła @2.7 (fortuna) ✅
Wisła gra bardzo dobrą piłkę dla oka, można powiedzieć, że z dużą ochotą ogląda się drużynę Białej Gwiazdy jak w przypadku Górnika Zabrze sezon temu. Strasznie duża konkurencja w zespole z Krakowa wpływa pozytywnie na zespół, ale że Arsenić po kontuzji będzie siedział na ławce to dla mnie duże zaskoczenie. Ale z drugiej strony obrona całkiem sobie dobrze radzi, Sadlok z Wasylem trzymają bocznych obrońców w szyku, Lis na bramce wydaje mi się zbyt mało pewny. Po 6 kolejkach chyba możemy odpowiedzieć sobie na pytanie że istnieje życie po odejściu Carlitosa.
Śląsk zaczął bardzo fajnie i efektownie od 3:1 z Cracovią i to byłoby na tyle. To co zrobili w Sosnowcu to była przykra sprawa dla kibiców i działaczy Śląska. Na 6 kolejek więcej była przeciętnych meczów od dobrych, więc nie sądzę że na dobrą Wisłę mogą jakoś błysnąć. Wysoki kurs więc można spokojnie brać Wisełkę.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Arka strzeli w pierwszej połowie @ 1,9 lvbet

Arka po dobrym meczu w Płocku zawiodła w Kielcach. Dziś będzie u siebie i musi ruszyć mocniej do przodu od samego początku spotkania. Zagłębie broni słabo i powinno to dać bramkę już w pierwszej połowie.
✅ Wygrany
Analiza &quot;jednozdaniowa&quot;, nie bierze udziału w KE //Waldi1979
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
powyżej 30,5 fauli @ 1,83 ✅
Totolotek
W tym spotkaniu podobnie jak we wczorajszym Lechii z Koroną spodziewam się sporo przewinień. W tej kolejce mamy takie wyrównane pary gdzie nie ma zdecydowanego faworyta stąd na boiskach powinno być sporo walki, mecze powinny być wyrównane i wynik może decydować się do ostatnich minut.
Obie ekipy na razie po jednej wygranej z tym, że Arka ma dwa remisy więcej stąd wyprzedza gości z Sosnowca o te 2pkt. Różnica jak to początek sezonu na razie mała i Zagłębie wygrywając dzisiaj (ostatnio dobra 2 połowa ze Śląskiem) może przeskoczyć dzisiejszego rywala.
Sosnowiczanie jak to beniaminek muszą przestawić się ze stylu I-ligowego do gry w Ekstraklasie i na razie popełniają sporo fauli. Po 6 kolejkach mają na koncie 104 faule (śr 17,33) co daje im drugie miejsce zaraz za Pogonią. Arkowcy w poprzednim sezonie popełniali bardzo sporo przewinień, teraz pod wodzą nowego trenera zmienili styl gry i już tyle nie faulują ale mimo to na koncie nastukali już 92 faule (śr 15,33).
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Śląsk - Wisła
Typ: 2
Kurs: 2,7
Godz: 18:00
Bukmacher: Totolotek
W Ekstraklasie staram się unikać typowania faworytów, bo to liga na tyle specyficzna, że wydarzyć może się praktycznie wszystko. Widzieliśmy to w poprzedniej kolejce, gdy wszyscy faworyci do tytułu polegli. Dziś wybieram mecz we Wrocławiu, gdzie podoba mi się kurs na Wisłę. Wiślacy mimo sporych problemów przedsezonowych i zamiesania nawet ze stadionem grają naprawdę dobrze. Ondrasek złapał chyba formę zycia, a i jego kilku partnerów dobrze sobie radzi. Wisła gra z dużym impetem, można nawet powiedzieć, że gra porywający futbol jak na polskie warunki. Za to Śląsk męczył się nawet z Sosnowcem, gdy dopiero w końcówce zapewnił sobie punkt. Te 2,70 na Wisłę patrząc na formę obu zespołów wydaje się kursem wartym ryzyka.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH POZNAŃ - PIAST GLIWICE typ na dokładny wynik 2:1 kurs 7.30 fortuna. Mimo problemów kadrowych jakość w ofensywie nadal stoi po stronie Lecha Poznań, który z pewnością podejdzie do tego meczu dobrze umotywowany. To może jednak nie wystarczyć skoro jakość w defensywie jest bardzo, bardzo słaba. Lechowi trafia się przeciwnik w formie, którego styl gry dobrze pasuje do tego, aby skarcić ustawienie poznaniaków z 3 obrońcami. Jeśli lechici znów się potkną i spadną w tabeli, to kolejnej wtopy spowodowanej m.in. dziwnymi manewrami Ivana Djurdjevicia nie będzie można nazwać niespodzianką. W tym meczu typuje wymęczone 2:1 dla Kolejorza. Lechowi trudno będzie z taką obroną nie stracić bramki w meczu z dobrze wyglądającym w tym sezonie w ofensywie Piastem.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Piast Gliwice
powyżej 28,5 fauli @ 1,83 ⛔
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,6 ✅
Totolotek
Lech w podobnej sytuacji w jakiej ostatnio był Piast. Po 4 wygranych przyszły dwie porażki, szczególnie ta z Wisłą Kraków dotkliwa 2-5 i to u siebie. Piast po 3 wygranych z początku sezonu zanotował potem dwie porażki i ostatnio przełamał tą złą serię wygrywając z Cracovią. Gospodarze zapewne wyjdą z takim samym nastawieniem jak ostatnio Piast i dzisiaj zrobią wszystko aby zdobyć punkty.
Moim zdaniem goście tanio skóry nie sprzedadzą i dzisiaj zobaczymy wyrównane spotkanie, remis jest jak najbardziej w ich zasięgu. Mimo wszystko typowania 1X2 się nie podejmuję a ponownie wybieram przewinienia, które w tej kolejce spokojnie wchodzą.
Linia nie za wysoka bo obie drużyny potrafią długo rozgrywać piłkę i wtedy faule występują z mniejszą częstotliwością ale tak patrząc po suchych statystykach w tym sezonie to Lech jak i Piast już tych fauli trochę nałapali. Lech 94 faule (śr 15,66), Piast 90 fauli (śr 15) i przy tych średnich to linia powinna zostać spokojnie pokryta.
Kartki w tej kolejce sędziowie rozdają na prawo i lewo i te 4 na to spotkanie to nie jest jakaś kosmiczna liczba. Wiem, w końcu przyjdzie mecz, że kartek będzie mało ale myślę, że to nie nastąpi w tym spotkaniu.
Podsumowując:
- Lech gra o przełamanie serii 2 porażek z rzędu i zmazanie blamażu po meczu z Wisłą
- Piast gra o kolejne punkty jakże ważne na początku rozgrywek
- kto wygra może usadowić się na 2 miejscu w tabeli na czas przerwy na kadrę i spokojne przygotowywanie się do kolejnych spotkań.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Lech Poznań - Piast Gliwice
Remis @ 3,55 Lvbet

Lech przegrał dwa ostatnie spotkania, tracąc sporo bramek i może wkraść się już pewna nerwowość. Piast prezentuje się dobrze i będzie naprawdę trudnym przeciwnikiem. Remis dla gości będzie wynikiem satysfakcjonującym a gospodarzom przynajmniej pozwoli wyjść z klinczu porażek.
✅ Wygrany
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Cracovia 0:0 Legia
Z dzisiejszych spotkań Ekstraklasy postanowiłem przyglądnąć się pojedynkowi Cracovii z Legią. Drużyna,która miała w tym sezonie walczyć o mistrzostwo zmierzy się z aktualnym mistrzem kraju. A więc, czy czeka nas mecz na szczycie? Nic bardziej mylnego. Zobaczymy pojedynek zespołów znajdujących się w głębokim kryzysie i grających zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Pasy w tym sezonie jeszcze nie zaznały smaku zwycięstwa, przegrywając 4 z 6 meczy. Oprócz słabej postawy do problemów dochodzą również wewnętrzne tarcia. Wydaje się, że trener Probierz kompletnie pogubił się przygotowując drużynę do sezonu, a jego wypowiedzi w stylu: nie dokonaliśmy odpowiednich wzmocnień, brakuje mi piłkarzy - raczej nie wpływa pozytywnie na morale graczy klubu z ulicy Kałuży. Wprawdzie rzutem na taśmę prezes Filipiak wyłożył fundusze na zakup nowych graczy, ale nie ma co liczyć, że od razu wejdą na mecz z Legią i zrobią różnicę.
Co gra Legia każdy widzi. Zatrudnienie Pinto na razie nic nie zmieniło. Nowy trener przekonuje, że zespół nie jest przygotowany do sezonu i potrzebuje czasu, by to nadrobić. Nie owijając w bawełnę stwierdza, że ostatni mecz z Wisłą, to był koszmar w wykonaniu jego piłkarzy. Przyznaje również, że jego podopieczni mogą czuć trudy ostatnich treningów więc dla niego nie będzie liczył się styl tylko wynik.
Więc na kogo postawić? Osobiście, wykluczając remis zainwestuję w obecnych mistrzów Polski. Większy potencjał to jedno, a drugie to trener, który zaczyna pracę nad tymi piłkarzami i przynajmniej na razie, nie ma powodów, by nie wierzyć, że wie co robi. Natomiast Probierz miał sporo czasu, aby przygotować zespół do sezonu, a co z tego wyszło, to odzwierciedla miejsce w tabeli. Na korzyść Legionistów przemawia również statystyka. Od 25 pojedynków nie przegrali z drużyną Pasów.

Moja propozycja:
Legia dnb kurs: 1,61 betsson ▶
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Typ:
Obie strzelą ⛔
Kurs: 1,67 (fortuna)
Pierwsze co przyszło mi do głowy z tym meczem to obie strzelą. Patrząc przez pryzmat ostatnich meczów to całkiem fajne mecze obu drużyn, Miedź wygrała na bardzo trudnym terenie, a Zagłębie pokonało słabo grającego w obronie Lecha Poznań. Miedź traci sporo goli, u siebie raz zachowali czyste konto z Pogonią Szczecin, a w meczach z Górnikiem i Koroną stracili 4 bramki. Z obozu gospodarzy dochodzą pozytywne sygnały dotyczące gry zespołu, trener Miedzi chce grać swoją piłkę i nie chce czekać co zrobi przeciwnik. To się chwali, tym bardziej gdy taki styl gry chce wprowadzać beniaminek ligi. Dziś kolejny test z Zagłębiem Lubin z którym mam problem. Jak dla mnie osobiście skończą sezon poza pierwszą 8. Nie widzę jakiegoś stylu drużyny trenera Lewandowskiego, kiedy oglądam Zagłębie to są bardzo przeciętni jak w meczu z Cracovią, a z drugiej strony należy chwalić punktowanie rywali takich jak Legia i Lech. U siebie jeszcze mieli szanse na punkty z mocną Jagą jednak mecz okazał się pechowy. Zagłębie w tym sezonie pokryło bts 4 krotnie więć miejmy nadzieję, że zobaczymy dziś fajny mecz z dużą ilością bramek.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jeśli mozna słówko do KE
Cracovia - Legia

Craxa dnb 2,2 STS

over 29,5 fauli 1,83 Totolotek - staty Pasow z Piastem 19-17 z Lubinem u siebie 14-26 Bywają mecze z mniejsza ilością ale...Linia jest niska na range takiego spotkania mecze (L) z Płockiem po 20 fauli historycznie po drugiej stronie błoni bywało rożnie ale tak w Lutym....0-0 i 15-18 faule do gry moim zdaniem.


To powinno być twarde spotkanie z duza ilością fauli...Zresztą obie ekipy graja z nożem na gardle łapią sporo kartek rożnego koloru wiec....Ja mam troszkę inne zdanie niz kolega wyżej i uważam ze Legunia tego nie wygra -w obu ekipach źle sie dzieje o ile w Krakowie widać moim zdaniem momenty dobrej gry, sa sytuacje brakuje napastnika plus proste kuriozalne blendy w defensywie czerwone kartki itp to daje dramat pasów ich mizerie ale kiedyś trzeba sie przełamać. Rywal idealny do tego, mocno zraniony rozbity skłócony wewnętrznie.... z nowa miotła która próbuje cos zrobić ale potrzeba czasu. To znaczy efekty treningów Sa Pinto maja przyjść po przerwie reprezentacyjnej on sam tak zaklada celem nawet poświecenie 2-3 kolejek to co było z Płockiem raczej przemilczmy..... i od meczu z Lechem (L) ma odpalić....pytanie czy trener i wkłady piłkarzyki będzie im po drodze... po za tym kwestie personalna Portugalczyk uczy sie Legi poznaje ja tak samo jak specyfikę ligi - a tutaj każdy z każdym moze wygrać .Na nas zawsze wszyscy dają maksa z wątroby przysłowiowe 110%.Teraz piłkarsko nie ma podstaw zeby Legia to wygrała wyglądamy źle fizycznie mnóstwo błędów w obronie kwestie personalne Pazdan-zmęczony znudzony wypalony... Radovic u Sa jeszcze bez szansy dlaczego widać to gołym okiem czas minął...Kuchy zwany kingnkiem zostawię go bez komentarza bo nie warto strzępić klawiatury.... cały zaciąg mega przepłaconych gwiazd z Filipsem i innymi diviksami na czele...Eduardo ktory ma byc rozgrywającym według Sa pinto ...ale chyba w weszło razem z Kowalem. Dzis prawdopodobnie nie zagra Malarz najlepszy bramkarz tamtego sezonu cos podobno nie zagrało i musi wyczyścić głowę.Sprawa z Szymańskim ktory chyba... to nie tak ze nie ma kim grac je grono młodych wypożyczonych w szkółce którzy nie dosataja szans casus Michalaka którzy w stolicy zawsze maja ciezko Wieteska mocny w ofensywie ale w defensywie....młody Zyrka Hołownia poświecić ten sezon moze i drugi dac szanse porządnemu trenejro czy Pinto sie sprawdzi czy wytrzyma tu tak długo...kwestia gdybania rozmowy...ale zbudowac solidne podstawy tak jak lata czekaliśmy na majstra na zespół na LM i nie tak dawno było Niko Prijo Vadis grono dobrych walecznych polaków.... z Golem i innymi na czele trzeba ten burdel wyczyścić....
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
powyżej 29,5 fauli @ 1,9 ⛔
powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1,55 ✅
Totolotek
To jak ten mecz będzie wyglądał doskonale opisał Waldi1979 i nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z jego opinią. Kartki również proponuję ale w mniejszej, bezpiecznej ilości. Kurs na 4 jest zdecydowanie wyższy niż u innych buków. Typ na faule oczywiście związany z tym jak mniemam będzie przebiegał mecz, sporo walki, agresji w grze, przerywanie akcji częstymi faulami. Jak wspomniał kolega wyżej to pierwsze derby na najwyższym poziomie rozgrywkowym i gospodarze zrobią wszystko aby te derby zapadły na zawsze miejscowym kibicom w pamięci. Miedź po wygranej w 1 kolejce na następne zwycięstwo czekała do 6 kolejki gdzie niespodziewanie pokonali na wyjeździe Jagiellonię 3-2. Miedziowi po &quot;chwilowym dołku&quot; czyli dwóch porażkach z rzędu zanotowali dwie wygrane i wydaje się, że wrócili na właściwe tory. Faworyta jak to w tej kolejce ciężko wskazać ale myślę, że obie ekipy zrobią wszystko aby to spotkanie rozstrzygnąć na swoją stronę.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Cracovia Kraków - Legia Warszawa
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 9 rzutów rożnych @ 2,85 ⛔
forBET
Jak wygląda sytuacja obu ekip chyba wszyscy doskonale wiedzą, większość została już wielokrotnie opisana.
Tak w skrócie, Probierz przed sezonem zapowiadał walkę o mistrzostwo, po 4-5 kolejkach szybko musiał zweryfikować swoje wypowiedzi i w tej chwili interesuje go tylko i wyłącznie utrzymanie.
Legia miała podbić Europę ale brutalnie odbiła się od ściany, najpierw po blamażu z mistrzem Słowacji Spartakiem Trnava a potem z mistrzem Luksemburga ekipą Dudelange. Co ciekawe obie te ekipy zagrają w fazie grupowej LE.
Obie drużyny dzisiaj mocno zdeterminowane aby rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Gospodarze aby w końcu po raz pierwszy wygrać, goście aby zmazać plamę po ostatniej wtopie u siebie 1-4 z Wisłą Płock - to była ich pierwsza wygrana w tym sezonie, Cracovia więc ma szansę przełamać się na Legii.
2 bramki to raczej nie powinien być dzisiaj problem, po stronie Legii takie armaty jak Carlitos czy Kante.
4 kartki to też nie powinien być problem dla obu ekip aby taki stan osiągnąć, wszak stawka bardzo wysoka dla jednych jak i drugich, Legioniści zajechani po treningach mogą często nie nadążać i faul i kartka gotowa.
10 rożnych może być wyzwaniem ale skoro obu zespołom zależy na wygranej to powinno się sporo dziać pod jedną jak i druga bramką i rożne powinny spokojnie się pojawić.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Czego ta Legia sie obawiala nawet w 10 powinna wygrac, Cracovia jest tak slaba, ze sama by sie pokonala gdyby ich przycisnac a nie zdejmowac napastnikow i czekac do 90 minuty, bez Piatka takiej formacji jak atak w Cracovii nie ma, wystawiaja jeszcze nieprzygotowanego Gola, ktory podaje bandom reklamowym.
 
A 320

azael

Użytkownik
Czego ta Legia sie obawiala nawet w 10 powinna wygrac, Cracovia jest tak slaba, ze sama by sie pokonala gdyby ich przycisnac a nie zdejmowac napastnikow i czekac do 90 minuty, bez Piatka takiej formacji jak atak w Cracovii nie ma, wystawiaja jeszcze nieprzygotowanego Gola, ktory podaje bandom reklamowym.
Legia jest tak samo słaba jak Cracovia i jak cała liga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom