>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13 kolejka Ekstraklasy 12.11 - 14.11.2010

Status
Zamknięty.
P 0

pepeczko

Użytkownik
Tak samo jak kolega wyżej , stawiam dziś na zwycięstwo Lecha. Wszystko będzie zależało od samych zawodników i ich nastawienia, motywacji itd. Nie lubie grać na drużny , które grają swoje mecze co 3-4 dni (zmęczenie, lekkie urazy), ale dziś spróbuje. Ta drużyna ma duży potencjał, śmiem twierdzić , że są najlepszą drużyną w lidze i jeśli im się tylko chce mogą wygrać z każdym kilkoma bramkami.
Dziś zawita do Poznania solidny ligowiec z Gdańska. Lubię oglądać gre Lechii grają szybką , przyjemną dla oka piłkę. Posiadają kilka ciekawych nazwisk w kadrze, ale czy to wystarczy na Lecha ? Wydaje mi się, że nie ???? Zgranie zespołu , umiejętności indywidualne , własne boisko to wszystko przemawia za Lechem.
Mam nadzieje , że na mecz zdąży wykurować się jeden z najlepszych obrońców naszej ekstraklasy Manuel Arboleda. Chyba każdy wie ile znaczy on dla drużyny.
A więc zapowiada nam się ciekawy mecz , który miejmy nadzieje będzie obfitował w ładne akcje i piekne gole ;)
Lech - Lechia
Typ: 1
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lech Poznań:Lechia Gdańsk typ 1,Kurs:1,85

Nie ukrywam że licze na wygraną Lecha punkty Lechowi są potrzebne jak tlen,ponieważ są tuż na strefą spadkową do tego po ostatnim remisie z Polonią stracili kolejne cenne punkty,dzis po za 3 punktami nic się nie licze i założe się że piłkarze Kolejorza będą chcieli zrobic wszystko by dzisiaj to spotkanie wygrać przy odrobinie szczęscia mogą awansować nawet na 11 miejsce w tabeli.W Lechu może nie zagrać Arboleda napewno nie zagrają(Tomasz Bandrowski, Jacek Kiełb i Kamil Drygas).Ostatnie pięc spotkań zakonczło się zwycięstwem gospodarzy,między obiema zespołami.
Bramki napewno zobaczymy w tym spotkaniu,nawet over jest w planach.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Lech - Lechia 2-0
Od rana w Poznaniu pada deszcz. Pogoda nie za ciekawa. Murawa pewnie będzie grząska i nasiąknięta wodą. W takich warunkach ( przez cały mecz padał deszcz ) przyszło grać wczoraj w lidze holenderskiej Willem II z Graafshap. Rezultat? Do 70 minuty 0:0 i przerwany mecz prawdopodobnie z powodu warunków atmosferycznych. Piłka zatrzymywała się po kopnięciu w połowie drogi w kałuży. Dzisiaj w Poznaniu co prawda nie ma takich dużych opadów ale kilkugodzinna mżawka przechodząca w większy deszcz zrobi swoje. Myślę, że piłkarze obydwu drużyn będą grali w kiepskich warunkach. Zazwyczaj w takich meczach pada mało bramek. Po za tym Lech w ostatnich tygodniach rozgrywał mecze co 3 dni. Byli to zazwyczaj mocni, wymagający rywala: Wisła Kraków, Man. City czy w środę Polonia Warszawa. Lechici w tym sezonie nie mają mocnej ławki rezerwowych, a gracze z 1 jedenstki musza być piekielnie przemęczenie. Piłkarze Lechii?
W tym sezonie grają bardzo efektownie i skutecznie, zwłąszcza na wyjazdach. Pewnie, każdego zdziwiła ich wygrana w Warszawie z Legią i Polonią. Do tego doszedł wyjazdowy remis z Polonią Bytom. Porażki tylko z Wisłą i Bełchatowem. Do tej pory Lechia grała 7 meczy u siebie i 5 na wyjeździe. Na 13 spotkań mieli 7 underów 2,5 i 5 overów 2,5. Lech na 13 meczy zaliczył 7 underów 2,5 i 5 overów 2,5.
Myślę, że warunki atmosferyczne w dzisiejszym meczu utrudnią piłkarzą grę i nie zobaczymy zbyt wielu bramek. Do tego dochodzi zmęczenie piłkarzy Lecha dużą częstotliwością meczy w ostatnim czasie. Nie powinni szarżować tempa. Moim zdaniem nie zobaczymy w tym meczu więcej niż 2 gole.
Typ: poniżej 2,5 gola kurs: 1.65
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie ukrywam że licze na wygraną Lecha punkty Lechowi są potrzebne jak tlen,ponieważ są tuż na strefą spadkową do tego po ostatnim remisie z Polonią stracili kolejne cenne punkty,dzis po za 3 punktami nic się nie licze i założe się że piłkarze Kolejorza będą chcieli zrobic wszystko by dzisiaj to spotkanie wygrać przy odrobinie szczęscia mogą awansować nawet na 11 miejsce w tabeli.
Praktycznie cała Twoja analiza opiera się na tym, ze Lech MUSI. W poprzednich spotkaniach tez musiał, a jednak nie wygrywał, więc jeśli innych argumentów nie masz, to może nie pisz nic.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
punkty Lechowi są potrzebne jak tlen,ponieważ są tuż na strefą spadkową
Sa w strefie spadkowej.
Podzielam zdanie Fabika, piszesz ogolnie ze &#39;musi&#39;, ale przeciez z Polonia czy Ruchem tez &#39;musial&#39; wiec nie jest to najmocniejszy argument.
IMO value na over2,5.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Lech Poznań:Lechia Gdańsk typ 1,Kurs:1,85

Nie ukrywam że licze na wygraną Lecha punkty Lechowi są potrzebne jak tlen,ponieważ są tuż na strefą spadkową do tego po ostatnim remisie z Polonią stracili kolejne cenne punkty,dzis po za 3 punktami nic się nie licze i założe się że piłkarze Kolejorza będą chcieli zrobic wszystko by dzisiaj to spotkanie wygrać przy odrobinie szczęscia mogą awansować nawet na 11 miejsce w tabeli.W Lechu może nie zagrać Arboleda napewno nie zagrają(Tomasz Bandrowski, Jacek Kiełb i Kamil Drygas).Ostatnie pięc spotkań zakonczło się zwycięstwem gospodarzy,między obiema zespołami.
Bramki napewno zobaczymy w tym spotkaniu,nawet over jest w planach.
Oni muszą już od 5 czy 6 kolejek, a jakoś nie wygrywają, więc taka &quot;argumentacja&quot; jest co najmniej dziwna. Ten mecz warto sobie odpuścić, bo może paść każdy wynik.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak już stawiać na Lecha to na live zobaczyć jak ta gra wygląda z początku, kurs może spaść nie znacznie ale lepiej już zobaczyć tą grę niż obgryzać paznokcie przez pierwszą połowę..Leszek ogólnie w drugiej zaczynał coś grać zarówno z Polonią jak i z Wisłą pierwsze do dupy, jak będzie widać od początku że się im chce to wtedy postawić, bo bez chęci kimele grają i każdy może ich pyknąć
 
szczepcio 0

szczepcio

Użytkownik
Czytając opinie wasze mogę stwierdzić że Lech jest faworytem ale czy aby na pewno?? Czy drużyna która tak wspaniale zagrała z City może przegrać z Lechią Gdańsk?? Patrząc z oka typera to ten mecz należałoby odpuścić, bo to wielka nie wiadoma... ale ile można tak badziewnie się prezentować jak Lech Poznań w naszej lidze...? Mistrz Polski jest nad przepaścią.... Przedostatnie miejsce z 12pkt w 12 meczach dawno nie pamiętam aby mistrz polski prezentował się tragicznie...Polonia Bytom wygrała dziś mecz z Arką więc ma już 5 pkt przewagi nad Lechem, jeśli Śląsk wygra z Zabrzem to będzie miał 4pkt przewagi nad Lechem. Lech jeśli tego meczu nie wygra może przespać sezon zimowy w roli drużyny do spadku... Takie myślenie jest dość pesymistyczne i chyba nikt z nas nie bierze go pod uwagę ale jakieś tam ryzyko jest. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego drużyna Poznańska tak dobrze spisuję się pucharach a tak badziewnie w lidze, pewnie dużo osób się nad tym zastanawia a moim zdaniem to zawodnicy nie dają z siebie 100%, grają tak aby zagrać... W pucharach mają tą świadomość że jest kilku abo nawet kilkunastu obserwatorów z klubów zachodnich i dają z siebie wszystko by wypromować się. Patrząc realnie to Lechia nie jest bez szans i trzeba było by odpuścić ten mecz lecz coś mi mówi że sie przełamie i chciałbym żeby się przełamał w końcu i wygrał pozdrawiam
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Wisła znokautowała Legię to fakt ale równie dobrze mecz mógł się ułożyć w drugą stronę z takim wynikiem... ale Wisełka wygrała i trzeba się cieszyć bo wygrała ładna piłka a nie chamska skuteczność w grze...
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Zostały na dzis dwa spotkania w naszej ekstraklasie.
Miało rano wziąsc dzis samych gospodarzy obawiajac sie najbardziej Lecha z tych wszytkich spotkan chociaz wszystkie nie nalezaly do jakis pewnych. Narazie Polonia B wygrala 2-0 i w takim samym stosunku wygrywa Śląsk z Górnikiem. Jezeli wynik utrzyma sie wiec Śląsk przeskakuje dwa zespoly i Lech bedzie mial 3pkt straty do Widzewa. Przed meczem zapewne dowiedza sie jaki wynik padl we Wrocławiu i beda musieli zapie.. jak w Lidze Europy aby wrescie odniesc zwyciestwo bo jak tak dalej pojdzie zostana w strefie spadkowej na jesien.
Ale zadanie nie bedzie ławte do Poznania przyjezdza Lechia ktora nie dosc ze dla mnie gra w miare ladnie dla oka to jeszce zdobywa pkt i plasuje sie obecnie na 5 miejscu. Byloby wyzej jednak ostatnio Lechia &quot;zatrzymala sie&quot; Ofensywa Lechi wmiare wyglada moze Traoe znow cos ustrzeli a dokladnie maja strzelonych 18 goli przy 15 Lecha.
Tutaj dla mnie bardziej prawdopodny jest typ over. Mysle ze Lech cos napewno strzeli u siebie a obrona jakos w lidze nie spisuje sie najlepiej i w dodatku Arboleda nie wystapi. Mysle ze bedzie to mecz walki z duza iloscia sytacji podbramkowych i wpadna jakies bramki
Kurs jest zachecajacy @ 2,2
W drugim Polonia Warszawa podejmuje Ruch Chorzów.
Ofensywa Polonii na papierze wyglada wspaniale ale juz w rzeczywistosci nie czy np Smolarek lub Sobiech sa warci tych zarobkow za gre ktora reprezentuja?? Pomoc Polonii prezentuje sie dla mnie o wiele lepiej niz Atak jest Bruno ktory potrafii pociagnac strzelic podac do kolegi, jest Mierzejewski ktory chyba dla mnie najrowniejsza forme prezentuje w Polonii, Trałka jak na nie gwiazde spisuje sie przyzwoicie.
Nie wiem co tej druzynie brakuje chyba zgrania i woli walki a moze jakis strach jest co znowu prezes odwali..
Ale dzis mam nadzieje ze wreszcie zagra cos Smolarek a jak nie to ktos wyreczy jego w zdobywaniu goli.
Ruch Chorzow tak jak Lech przepadl w naszej lidze i dzieki tylko ostatniemu zwyciestwu nad Lechem oddalil sie od strefy spadkowej.
Ruch gra strasznie underowo o ile obrona dobrze prezentuje sie to juz atakujacy gdzies zagubili swoje umiejetnosci. Janoszka ktory mial rozwijac sie dla mnie stanal w miejscu, Olszar?? 1 bramka tylko. Jankowski zawodnik malo znany ktory debiut w ekstarakalsie mial w tym roku ma dwa trafienia. I kim oni maja straszyc swoich przeciwnikow. Mysle ze Ruch nie bedzie pial sie w zwyz wrecz przeciwnie ugrzeznie juz w dolnych rejonach tabeli. A w dzisiejszym meczu bedzie jedynie rozbijal ataki gospodarzy przeprowadzajac sporadyczne kontraataki
Mysle ze Polonia odniesie dzis zwyciestwo
a kurs 1,8 warty zagrania
Takze wysoko oceniony jest tu over 2,5 i mozliwe ze przy odrobinie szczecia moze wejsc
Ale wszystko okaze sie za pare godzin
Dubelek z dwoch meczy
Lech-Lechia over 2,5 @ 2,2
Polonia W.-Ruch 1 @ 1,8
Ako- 3,96
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2-0

typ: Lech Poznań | stawka: 5/10 | Betsafe 1,75
Lech Poznań zajmuje przedostatnią pozycję w lidze, a za nami już ponad 1/3 sezonu, więc czas zgarniać komplet punktów w każdym spotkaniu, a tym bardziej jeśli gra się na własnym terenie. Każdy wie na co stać poznańskiego Lecha i w normalnych okolicznościach każdy inny wynik niż wygrana Lecha to niespodzianka, w poprzednim spotkaniu z Polonią Warszawa tylko 2-2, ale patrząc na przebieg meczu to można jeszcze w jakiś sposób się cieszyć. Goście z Gdańska zajmują wysoką 5. pozycję w lidze z dorobkiem 20 punktów w 12 spotkaniach, ostatnie spotkanie to wyjazdowa wygrana 2-1 z Polonią Warszawa, a wcześniej dwie porażki, u siebie 0-1 z Koroną Kielce i na wyjeździe 2-5 z Wisłą Kraków. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania Lecha z Lechią to w dwóch ostatnich sezonach Lech wygrywał spotkania na własnym terenie i dzisiaj będzie tak samo.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
i niech ktoś jeszcze napisze, że sobiech przereklamowany..., drużyna mu nie pomaga, a miał udział przy 10 z 21 goli polonii w-wa i to grając w 10 z 13 meczy (kontuzja + zawieszenie). Polonii brakuje jeszcze takiego Stilica w srodku, który by rozrzucał piłki na boki i prostopadłe grał, a tak to byłaby drużyna kompletna - oczywiście drużyna kompletna zupełnie bez formy, bo poziom jaki prezentują jest niższy niż Lechii, Jagi czy Legii na dzień dzisiejszy.
1dynki na gospodarzy siadły bardzo fajnie wszystkim - kto nie grał ten trąba - a kto grał to farciarz( ???? ) i może podziękować Kriwcowi wprowadzonemu po przerwie, który uspokoił grę i Sobiechowi, który wraz z grząską murawą zapewnili 3 bramki z niczego słabo grającej Polonii.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
i niech ktoś jeszcze napisze, że sobiech przereklamowany..., drużyna mu nie pomaga, a miał udział przy 10 z 21 goli polonii w-wa i to grając w 10 z 13 meczy (kontuzja + zawieszenie). Polonii brakuje jeszcze takiego Stilica w srodku, który by rozrzucał piłki na boki i prostopadłe grał, a tak to byłaby drużyna kompletna - oczywiście drużyna kompletna zupełnie bez formy, bo poziom jaki prezentują jest niższy niż Lechii, Jagi czy Legii na dzień dzisiejszy.
Zawsze powtarzałem i powtarzać będę, że Sobiech jest jednym z najbardziej inteligentnych napastników w naszej lidze. Jeśli chodzi o Stilicia - wczoraj kapitalne zawody (chyba miał jakieś info, że go skauci oglądają z trybun...) i chyba można powiedzieć, że wraca stary-dobry Semir, ten z początków gry w Lechu, gdy podawał znakomite no-look passy i praktycznie robił wtedy z Murawskim całą grę.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
w naszej lidze nie bryluje, a co dopiero gdzieś wyżej. milion euro za takie coś? dajcie spokój...

Po raz pierwszy w tym sezonie oglądałem jakiś mecz z wielką radością. Korona z Jagiellonią stworzyły widowisko na miarę lidera i wicelidera ekstraklasy. Z obu stron wiele ciekawych akcji, obie drużyny starały się chwilami coś kombinacyjnie rozegrać, ładne i szybkie kontry, emocje, gol Aco. Spotkanie miód. Wg mnie Korona była odrobinę lepsza, więcej z gry miała, oczywiście ta przewaga była nieduża. Naprawdę oba zespoły zagrały na poziomie bardzo wysokim. W Koronie brak egzekutora typu Niedzielan. Edi to jest jeden z profesorów naszej ligi. Aż chce się oglądać takie mecze. Wszelkie niedociągnięcia w wyszkoleniu technicznym czy czymś idą w niepamięć
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tper36 dodam do Twojego komentarza to że wynik w tym meczu również znakomity ????
W następnej kolejce zapowiadają się ciekawe mecze i tabela może po następnej kolejce jeszcze bardziej się ścisnąć.
Wisła - Zagłębie
Legia - Arka
Lech - Bytom
Jagiellonia - Cracovia
Czterech jedynek nie będzie na bank.Kto zatem z tych czterech drużyn straci punkty w następnej kolejce??Nie wiem czemu ale wydaje mi się że Jagiellonia.7-0-0 u siebie było by za dużo.
 
horus 129

horus

Użytkownik
w naszej lidze nie bryluje, a co dopiero gdzieś wyżej. milion euro za takie coś? dajcie spokój...
Po raz pierwszy w tym sezonie oglądałem jakiś mecz z wielką radością. Korona z Jagiellonią stworzyły widowisko na miarę lidera i wicelidera ekstraklasy. Z obu stron wiele ciekawych akcji, obie drużyny starały się chwilami coś kombinacyjnie rozegrać, ładne i szybkie kontry, emocje, gol Aco. Spotkanie miód. Wg mnie Korona była odrobinę lepsza, więcej z gry miała, oczywiście ta przewaga była nieduża. Naprawdę oba zespoły zagrały na poziomie bardzo wysokim. W Koronie brak egzekutora typu Niedzielan. Edi to jest jeden z profesorów naszej ligi. Aż chce się oglądać takie mecze. Wszelkie niedociągnięcia w wyszkoleniu technicznym czy czymś idą w niepamięć
Ja może nieobiektywnie, ale stwierdzę, że to Jagiellonia powinna wygrać to spotkanie. Tyle kontr zmarnowali, że naprawdę tylko za głowę się łapać. Szkoda tych 2 punktów, bo ja uważam, że dzisiaj straciliśmy 2 punkty, a nie zdobyliśmy 1. Prawda, że i Korona miała swoje sytuacje bardzo dobre, ale to Jaga powinna już wcześniej powiększyć prowadzenie i spokojnie kontrolować mecz. Tak się jednak nie stało i emocje były do końca, bo nawet 1 oczko było zagrożone, tak jak i pozycja lidera.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja może nieobiektywnie, ale stwierdzę, że to Jagiellonia powinna wygrać to spotkanie. Tyle kontr zmarnowali, że naprawdę tylko za głowę się łapać. Szkoda tych 2 punktów, bo ja uważam, że dzisiaj straciliśmy 2 punkty, a nie zdobyliśmy 1. Prawda, że i Korona miała swoje sytuacje bardzo dobre, ale to Jaga powinna już wcześniej powiększyć prowadzenie i spokojnie kontrolować mecz. Tak się jednak nie stało i emocje były do końca, bo nawet 1 oczko było zagrożone, tak jak i pozycja lidera.
nie ma się co spierać, oba zespoły grały na maksa i to się liczy


Te mecze co Legionista wymienił... kurcze same jedynki się wydają, ale rzadko się raczej zdarza aby wszyscy faworyci elegancko wchodzili. Najpewniejsza dla mnie Jagiellonia. Cracovia mimo remisu z Widzewem i tak odstawiała koncert w obronie. Franek z prezentów potrafi korzystać
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Następna kolejka faktycznie ciekawa. W meczach kture wymienił Legionista równiez widze jedynki .

Wisła - po takim zwycięstwie nad Legią i zblizeniu sie do czołówki napewno będzie chciała sie utrzymać w czubie . Zagłebie słabo gra na wyjazdach . Wydaje mi sie ze Wisła raczej zdobedzie 3 pkt w tym meczu.

Legia- po porazce w Krakowie , bedzie mocno zmotywowana aby zdobyc 3 pkt z drużyną ktura jeszcze nie strzeliła bramki na wyjeździe. Arka gra słabo i raczej tez 3 pkt zostaną w Warszawie .
Lech- co tu dużo pisac . Graja strasznie nierówno. Ale druga połowa w meczu z Polonią W i mecz z
Lechią pokazał ze raczej wraca prawdziwy Lech . Dlatego równiez mysle o jedynce ,

Jagiellonia- u siebie najlepsza dryzuna , Cracovia najsłabsza na wyjazdach .U siebie równiez. Za Cracovia przemawiają tylko wyniki Jagi u siebie . 6-0-0.Troche za dobrze im idzie. Ale myśle ze raczej Pasy nie sprostają Jadze w tym meczu . Wiec 7-0-0 raczej stanie sie faktem. Do tego Jaga ostatnie mecze to remis z Koroną i porażka z Legia.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Z tych 4 spotkań według mnie procentowo oceniając to w pierwszej kolejności 1 na Lecha.Druga kolejność to Wisła chociaż Zagłębie jak się nie mylę to drużyna która w najmniej spodziewanym momencie ogrywała Wisłę.Po za tym nie ma co patrzyć na ostatni mecz Wisła - Legia bo drugi im taki prędko nie wyjdzie.Myślę że Zagłębie przyjedzie do Krakowa z całkiem innym nastawieniem niż Legia.
W następnej kolejności widzę Legie chociaż ten remis kiedyś musi wypaść i wydaję mi się że będzie on w niespodziewanym momencie(może z Krakowie z Cracovią) aczkolwiek pasowało by zmazać plamę po porażce z Wisłą.Na końcu widzę Jagę.To drużyna własnego stadionu ale 7-0-0 jakoś zbyt ślicznie wygląda.Cracovia musi zbierać punkty.Z Widzewem tylko nieporadność Matusiaka odebrała im 3 pkt.Dodam tylko że Widzew też miał wygrać z Cracovią jak i teraz będzie miała wygrać Jaga.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom