>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraklasy 12.11 - 14.11.2010

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Widzę że mecz Widzewa z Cracovia staje się pomału hitem jeśli chodzi o stawianie.Wiele osób nie tylko tutaj to stawia.Według mnie będzie to zbyt proste żeby Widzew to łatwo wygrał.Ja stawiam na przekór na x2 a według mnie typem dosyć pewnym będzie to że Cracovia strzeli bramkę po kursie 1,66 jaki oferuje nam Betsafe.Nie wydaje mi się aby Cracovia w czwartym kolejnym meczu nie zdołała nic strzelić.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Wisła - Legia x2 1.55
mój pierwszy, o ile się nie mylę typ na nasza rodzimą &quot;ekstra&quot; klasę. Powodem tego jest znikome zainteresowanie mojej osoby wydarzeniami w naszej lidze. Choć mimo tego że co weekend próbuję oglądać jakiś mecz , to przeważnie mam dość około 30 minuty( w ostatnich derbach Krakowa padł rekord bo przerwałem oglądanie tej &quot;uczty&quot; piłkarskiej gdzieś w 20 minucie spotkania) Czego się spodziewam w tym meczu ? emocji i walki od pierwszej do ostatniej minuty, co wystarczy aby mnie przykuć do telewizora na 90 minut, a jeśli chodzi o typ to jedynym argumentem za Legią jaki mi przychodzi do głowy to zaangażowanie . Wydaję mi sie w na obecna chwilę Legia zostawia więcej zdrowia na boisku niż jej rywale z Krakowa i ten jedyny plusik może zadecydować o losach tego spotkania bo piłkarsko obie ekipy są na podobnym poziomie
 
legia 122

legia

Użytkownik
Orłoś w teleexpressie: dzisiaj szlagier w Krakowie. Wisła przegra, yyyy zagra z Legią
Oby Orłoś okazał się Prorokiem, ale asekuracyjnie x2 ;)
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Wisła: Mariusz Pawełek - Erik Cikos, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Palijć - Radosław Sobolewski - Patryk Małecki, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm - Paweł Brożek.
Legia: Konstiantyn Machnowskij - Artur Jędrzejczyk, Inaki Astiz, Marcin Komorowski, Tomasz Kiełbowicz - Manu, Ivica Vrdoljak, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Sebastian Szałachowski - Michał Kucharczyk
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Widzew Łódź - Cracovia Kraków X2 @ 2.25 ✅

Piłkarze Cracovii są już na prawdę pod ścianą. Sytuacja w tabeli wygląda dramatycznie. Teraz to nie można już tego tłumaczyć słowami typu: &quot;Musimy wziąć się do roboty&quot;, &quot;Musimy się bardziej postarać&quot;... W tym spotkaniu to nawet remis będzie dla nich porażką. Dziś zapowiada się mecz walki. Kilka kolejek temu (jeszcze za kadencji pop. trenera) liczyłem na ich przebudzenie w spotkaniu z Polonią, ale teraz mają o wiele łatwiejszego przeciwnika i muszą wręcz skorzystać z danej im okazji. Nie biorę nawet pod uwagę składów bo są na chwilę obecną nieistotne. Jedyne czego można się obawiać to jak wystąpi dziś wieczorem Marcin Cabaj. Ten bramkarz to wielka niewiadoma. Raz broni fenomenalnie, innym razem popełnia fatalne błędy, które często kosztują jego drużynę utratę cennych punktów. Wynik jest dla całej zainteresowanej społeczności wielką niewiadomą. Moim zdaniem typowanie Widzewa w tym spotkaniu jest nieopłacalne. Możliwe, że ten kto strzeli pierwszą bramkę wygra całe spotkanie. Jeżeli pech spadnie na Cracovie będą wszelkimi możliwymi sposobami gonić wynik. Cracovia na pewno będzie dobrze ustawiona taktycznie i nie będzie tu od początku jakiegoś bezmyślnego rzucania się do ataku jak to miało miejsce za czasów pop. trenera (który niby miał dobre relacje z drużyną jednak nie potrafił zapewnić jej stabilizacji we wszystkich formacjach - stąd też tyle chaotycznych, straconych spotkań). Z kolei Widzew, choć beniaminek - to dobra drużyna. Pamietam dobrze ich występy z I Ligi kiedy niezależnie od atutu własnego boiska potrafili wygrywać bardzo wysoko. Śmiem rzec, że były to czasem &quot;kosmiczne rezultaty&quot;. Drużyny dawno ze sobą nie grały jednak większość spotkań pomiędzy nimi była wyrównana. Myślę, że w tej 13-tej kolejce szczęście w końcu uśmiechnie się do &quot;Pasów&quot; i udowodnią swoją wartość na boisku. Mecz już za chwilę.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
W tej kolejce ligi polskiej wybrałem mecz:
Polonia Bytom - Arka Gdynia 2-0
Spotkanie dwóch drużyn, które w tym sezonie nie należą do potęg w naszej ekstraklasie. Gracze z Bytomia plasują się na 13 pozycji, a piłkarze z Gdyni są na 10 miejscu. Wybrałem ten mecz bo zaciekawił mnie fakt, że na 12 meczy piłkarze Arki zdobyli 7 goli. Średnio 0,58 gola na mecz. Jest to wynik żenujący. Drużyna ta przy okazji straciła tylko 7 bramek. Czyżby piłkarze z Gdyni wychodzili na każdy mecz z zadaniem wywalczenia wyniku 0:0? Może...w końcu 1 punkt to zawsze coś niż &quot;zero&quot;. W 12 meczach gracze Arki zaliczyli 11 underów 2,5.
Gracze Polonii z kolei nie są wiele lepsi od Gdynian. Zdobyli 11 bramek. Stracili 14. Są u siebie dosyć groźni.
Uważam, że będzie to najnudniejszy mecz kolejki. Kibice zobaczą co najwyżej jedną, cudem 2 bramki i kiepską grę. Jednego czego nie zabraknie to walki. Będzie to wyrównany mecz. Z lekkim wskazaniem na Polonie.
Stawiam poniżej 2,5 gola - kurs około 1.50
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Zgadzam się z (L)egionista87. Zasłużone zwycięstwo Wisły. Delikatnie mówiąc za wysokie, no ale piłka jest jak k...a, jednym daje drugim odbiera;/ Wisła dzisiaj bardzo przyzwoicie w obronie. Chyba najlepsze swoje mecze w barwach krakowskiego klubu rozegrali Chaves oraz Cikos. Tradycyjnie na wysokim poziomie Sobolewski, Brożek, Małecki i Pawełek całkiem przyzwoicie, Garguła już czuję piłkę coraz lepiej. W konsekwencji to wystarczylo do zwycięstwa.

Szkoda, że Legia nic nie trafiła, byłby jeszcze ciekawszy mecz. Ale Skorża troche chyba pożałuje, że Mezenga nie zagrał od początku. Kucharczyk troszeczke za mało ogrania, żeby sobie samotnie poradzić w ataku. Ale on ma jeszcze troche czasu. Chyba troche zawiedli Manu i Vrdoljak.

to tak na marginesie moim skromnym zdaniem.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Przed chwilą wróciłem z meczu i nie wiem za bardzo od czego zacząć, tyle się działo. Świetny mecz Wisły, kapitalna atmosfera na trybunach. Najpiękniejsze chwila, to te kiedy pikniki na E wstają i dopingują razem z młynem. Coś wspaniałego. A co do samego meczu, to już na początku Legia miała dwie kapitalne okazje, ale nieudolnością wykazali się Manu i Kucharczyk (na szczęście). Mówią o Wiślakach trudno kogoś zganić, bo dzisiaj nie było słabych punktów. Zawodnikiem meczu dla mnie jest Chavez, dzisiaj zagrał w końcu na takim poziomie jakiego się od niego oczekuje. Gościu był po prostu bezbłędny. Kapitalne zawody rozegrał też Cikos, który z Manu robił co chciał, objeżdżając go raz po raz jak chorągiewkę. Właśnie taką Wisłę chcę oglądać co kolejkę. Jeśli ten mecz miał odpowiedzieć na pytanie czy chłopcy Maaskanta walczą o mistrzostwo, to odpowiedź sami znacie. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
&quot;Dziękujemy, ej Maciek dziękujemy!&quot; ????
Kuba Pawełek! ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie ma co się rozpisywać. Biegali, walczyli, starali się to najważniejsze, a że Wisła zagrała najlepszy mecz w tej rundzie to już inna para kaloszy. Nie bez przyczyny nie wygraliśmy tam 13 lat ???? Szkoda tylko, ze tak wysoko, bo to najwyższa porażka Legii w lidze od 31 lat ! Cóż, wszystko rozgrywa się w głowach, umiejętności to tylko mała część.
Qozi jak mógłbyś coś napisać o PB i jak przewidujesz jutrzejszy mecz to byłbym wdzięczny ;)
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
vs


Polonia Warszawa-Ruch Chorzów

Typ:1
Kurs: 1,80

Buk: bet365

Dzisiaj za niecałe 19 godzin w Warszawie miejscowa Polonia będzie podejmować sąsiada z tabeli Ruch Chorzów. Ruch co prawda od 4 spotkań niepokonany, ale myślę że dzisiaj passa się skończy.

Presja dobrych wyników prześladująca Polonistów jest niesamowita, cyrki z zamrażaniem pensji. Wojciechowski dwoi i sie i troi żeby &#39;nakazać&#39; piłkarzom wygrywać. W pierwszej połowie z Lechem zagrali bardzo dobrze i strzelili 2 bramki. Gdyby nie zmarnowana okazja Sobiecha, mogli zdobyć 3 pkt. zdobyli jeden.

Ale już dzisiaj kolejny mecz. Do Warszawy przyjeżdża osłabiony Ruch. Osłabiona zdecydowanie będzie ofensywa chorzowian. Nie zagrają: Janoszka, Sadlok (od stycznia w Polonii i ma zapis w kontrakcie, że dzisiaj nie zagra, chociaż wszyscy w chorzowie twierdzą, że Sadlok będzie brany pod uwage przy ustalniu składu) oraz niepewne występy Jakubowskiego oraz Olszara.

Jeśli chodzi o Polonię to w kadrze zabrakło: Mynara, Przyrowskiego (drobne kontuzje) oraz Janusz Gancarczyk ( nie załapał się do 18tki meczowej). Wraca do składu Patryk Rachwał

Kierunek w strone zwycięstwa Polonii.

vs

Lech Poznań-Lechia Gdańsk

Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.10

Buk: bwin

45 min wcześniej w Poznaniu japoński sędzia Masaaki Toma rozpocznie mecz pomiędzy Lechem a gdńską Lechią. Lechia co prawda niedoceniana, ale zasłużenie znajduje się na 5 lokacie w tabeli. Dzisiaj w Poznaniu napewno tak łatwo się nie podda. W świetnej dyspozycji jest Abdou Razack Traore, który w poprzedniej kolejce w Warszawie strzelił Polonii 2 bramki. Lech jeśli się należycie zmobilizuję to napewno coś strzeli. Nic nie przychodzi do głowy jak spotanie overowe. Lech ostatnio u siebie sporo bramek (4:1 z Wisła oraz 2:2 z Polonia) a Lechia na wyjazdach (2:1 z Polonią, 2:5 z Wisłą oraz 3:0 z Legią)

Jeszcze kilka słów o składach obu drużyn...

Największym problemem Lecha przed sobotnim spotkaniem są urazy zawodników. Z powodu kontuzji na pewno nie zagrają Tomasz Bandrowski, Kamil Drygas i Jacek Kiełb, dopiero na kilka godziń przed meczem wiadomo będzie czy zagra Manuel Arboleda.
Do składu wraca Grzegorz Wojtkowiak
Mimo tych strat w składzie Lech ma kim postraszyć Lechię:

W Lechii kontuzjowanego Lukjanovsa zastąpi Marek Zieńczuk

Kadra Lechii na mecz z Lechem:
Bramkarze: Paweł Kapsa, Sebastian Małkowski
Obrońcy: Hubert Wołąkiewicz, Rafał Janicki, Krzysztof Bąk, Sergejs Kożans, Deleu
Pomocnicy: Jakub Popielarz, Paweł Nowak, Łukasz Surma, Marcin Kaczmarek, Marcin Pietrowski, Abdou Razack Traore, Marek Zieńczuk
Napastnicy: Paweł Buzała, Tomasz Dawidowski, Bedi Buval, Aleksandr Sazankow

vs


Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Typ: over 1.5 ✅ [4:0]
Kurs: 1.40

Buk: bwin

Od 5 kolejek Śląsk nie zaznał goryczy porażki i jutro piłkarze z Wrocławia będą chcieli uzyskać 3 zwycięstwo z rzędu i tym samym kontynuować passę bez porażki. Zapewne mogłoby to się udać gdby ta kolejka została rozegrana tydzień temu, gdy w Góniku brakowało 4 zawieszonych piłkarzy (Adam Banaś, Michael Bemben, Mariusz Przybylski i Arkadiusz Kwiek). Dzisiaj Trener Górnika Adam Nawałka będzie ich miał do swojej dyspozycji.
W składzie Górnika zabraknie natomiast kontuzjowanych Piotra Gierczaka, Grzegorza Bonina i Michała Jonczyka Śląsk dzisiaj jedynie bez pauzującego za żółte kartki Krzysztofa Bąka. Jego miejsce w meczowej &quot;osiemnastce&quot; zajął Amir Spahić. Ciężko tutaj coś wymyślić. Ale sądze, że padną min 2 gole. Obu drużynom zależy na punktach. Nie zdziwie się, gdy mecz zakończy się podziałem punktów.

vs


Polonia Bytom - Arka Gdynia

Typ: under 2.5 ✅ [2:0]
Kurs: 1.44

Buk: Bwin

Dzisiejszy mecz w bytomiu będzie debiutem Jana Urbana przed bytomską publicznością, więc presja będzie nad nim ciążyła ogromna. Polonia w tym sezonie w Bytomiu zaledwie raz przegrała (z Koroną Kielce). Z kolei Gdynianie do Bytomia przyjadą podbudowani ostatnim zwycięstwem u siebie właśnie z Koroną. Arka jest dziesiąta w tabeli po 12 kolejkach bilans bramkowy aż nieprawdopodobny: 7-7. Arka jest najbardziej underową drużyną w lidze (~ 1.2 bramki padało średnio w meczach z udziałem Arki). Polonia w 12 meczach rundy zanotowała 8 wyników underowych, a Arka 11/12!! Skłaniam się ku wynikowi underowemu.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 1.75

Będzie to mecz drużyn znajdujących się obok siebie w tabeli. Z pewnością obie drużyny będą chciały wygrać aby przeskoczyć rywala. Ich sytuacja pozwala również celować w walkę o czołowe miejsca jednak aby pozostać w grze ten mecz raczej trzeba wygrać.
Gospodarze przystąpią do meczu prawdopodobnie w optymalnym składzie natomiast w drużynie gości zabraknie Macieja Sadloka któremu grać nie pozwala zapis w kontrakcie który mówi, że ten zawodnik nie może zagrać przeciwko Polonii (zawodnik Polonii wypożyczony do Ruchu).
Ostatnie wyniki Warszawian mogą być mylące co do oceny tego meczu. Porażki nastąpiły z bardzo dobrze prezentującymi się drużynami- Jagiellonią i Lechią, natomiast w tygodniu Czarne Koszule zremisowały z dobrze grającym Lechem prowadząc nawet 2:0 do przerwy. Gra Polonii po objęciu posady trenera przez Janasa poprawia się z meczu na mecz i ostatnio wygląda już dobrze. Inaczej jest z drużyną z Chorzowa. Ruch mimo, że zdobywa punkty to jego gra pozostawia wiele do życzenia. Akcję są często chaotyczne, brakuje tego polotu w grze jaki był widoczny w poprzednim sezonie. Potencjał zdecydowanie jest po stronie gospodarzy i powinien on zostać pokazany już dzisiaj. Ze strony czysto matematycznej licząc z prawdopodobieństwa ciągów wynika również, że Polonia co miała zremisować to już zremisowała i teraz będzie albo wygrywać albo przegrywać a Ruch na Konwiktorskiej nie powinien być w stanie wygrać aczkolwiek na takie liczenie nie można oczywiście zwracać większej uwagi.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.15

Na Bułgarskiej zmierzą się dwie drużyny walczące po czołowe miejsca w lidze- tylko po jednej z nich widać to tylko na boisku w tabeli Lecha trzeba szukać na samym dole.
Trener Lechii nie będzie mógł skorzystać z usług Vytautasa Andriuskeviciusa, Marko Bajicia oraz Ivansa Lukjanovsa. Są to znaczne ubytki ale Lechia w tym sezonie funkcjonuje tak dobrze, że nie powinno być z tym problemu. Sytuacja kadrowa w Lechu jest płynna ale znacznych osłabień raczej nie będzie.
Dyspozycja Poznaniaków ostatnio jest różna i dobre mecze przeplatane są słabszymi ale z reguły Lech potrafi stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji i którąś z nich zamienić na bramkę. Jednak częste też są głupie błędy w obronie co powoduje dużą liczbę traconych bramek.
Lechia natomiast gra dobrą, solidną piłkę i z czołowych drużyn gra najrówniej. Lechici w każdym meczu są w stanie stworzyć sobie sytuację i grać na dobrym, wysokim poziomie nie schodząc poniżej pewnego pułapu.
W meczu prawdopodobnie zobaczymy wiele sytuacji bramkowych bo obydwie drużyny dysponują dużym potencjałem ofensywnym . Myślę, że wpadnie kilka bramek a na pewno więcej niż 2.5.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Qozi jak mógłbyś coś napisać o PB i jak przewidujesz jutrzejszy mecz to byłbym wdzięczny
Rano nie będę miał czasu także teraz napiszę.

Urban w tygodniu urządził kolejną gierkę bo chciał zobaczyć jak się prezentuje reszta kadry.O dziwo dobrze wypadł Podstawek i załapał się do 18.Zaś zabraknie w niej Bykowskiego, którego zastąpi Mikołajczak.

Zagramy takim samym składem co na Górniku i Cracovii.

Gąsiński; Hricko, Hanek, Żytko, Mysona; Sawala, Kobylik; Barcik, Radzewicz, Jarecki; Ujek
Wiadomo obrona bez zmian - stały zestaw, trochę nie pewny Mysona, w słabej formie Hricko, Hanek i Żytko przyzwoici.W pomocy też bez zmian, od dwóch spotkań jest taki wariant iż Radzewicz na zmianę z Barcikiem grają podwieszonego zawodnika za napastnikiem, którym będzie Ujek.Dobrze, że on zagra bo dobrze gra głową i co było widać wygrywa mnóstwo pojedynków tylko na razie nie ma komu zgrywać tych piłek.

Wydaje mi się, że na pewno z ławki wejdzie Tymiński bo bardzo dobrze pokazał się w Zabrzu, Podstawek, ale to nie wiem dlaczego, u Szatałowa był już skreślona - może ma lepszą formę - oby.
Oraz trzeci to będzie Bazik bądź Vascak, ale to na końcówkę spotkania.

Odradzam granie undera po tak nędznym kursie bo jak graliśmy z Arką u siebie to padało trochę bramek [ 3:1, 2:1, tak na dobrą sprawę to w Ekstraklasie mamy same overy z Arką ], Arka nam leży także liczę jutro na zwycięstwo.

To by było na tyle.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Polonia Bytom vs Arka Gdynia
Typ: X2
Kurs: 1.60

Mecz drużyn które mogą być bezpośrednio zamieszane w walkę o utrzymanie. Polonia z pewnością będzie chciała wygrać ten mecz, żeby zrobi kolejny krok do spokojnej zimy. Arka Gdynia jednak ma podobne cele także w meczu na pewno zobaczymy dużo ostrej walki. Biorąc pod uwagę stawkę meczu i niestety mało finezyjnych graczy mecz może toczyć się głównie w środkowej części boiska. Jednak granie tutaj Under 2.5 zdecydowanie odradzam ze względu na niski kurs mimo stosunkowo nie wysokiej marży- 6% w expekcie.
Drużyny prawdopodobnie przystąpią do meczu w optymalnych składach.
Granie w tym meczu czystego 1 X 2 jest ryzykowne ponieważ bardzo ciężko przewidzieć przebieg typowego meczu walki pomiędzy dwoma ligowymi średniakami. Nie mniej ostatnio zdecydowanie lepiej prezentuje się Arka Gdynia która potrafi nawiązać walkę (mimo często jednak nie najlepszej gry) z takim drużynami jak Kielce, Bełchatów, Gdańsk czy Warszawska Polonia. Ich wyniki z tymi rywalami mogą napajać optymizmem przed spotkaniem w Bytomiu ponieważ w tym sezonie przegrana z Lechią czy remis z Polonią dla drużyn walczących raczej o utrzymanie to dobre wyniki.
Polonia Bytom zaś po odejściu Szatałowa do tej pory nie pokazała nic specjalnego i ich gra jest po prostu słaba a punkty są bo są. Nic nie wskazuje aby to się nagle zmieniło za sprawą działań trenera a w tej drużynie brakuje indywidualności które samy mogły by nagle pociągnąć cały zespół.
Za Polonią przemawia atut własnego boiska mimo że na trybunach będzie to mecz przyjaźni. Jednak na boisku to goście powinni wyglądać lepiej, lecz jak pisałem czysta 2 jest tutaj bardzo ryzykowna co również widać po kursach bukmacherów ale mimo wszystko według bukmacherów faworyt spotkania Polonia Bytom nie powinna tego meczu wygrać.


Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Typ: Obydwie drużyny strzelą
Kurs: 1.90

W tym meczu zmierzą się drużyny które są w zwyżkowej formie. Śląsk wygrał dwa spotkania z rzędu a u siebie spisuje się dobrze więc będzie chciał wygrać trzecie. Górnik natomiast jeśli chce zostać w ścisłej czołówce musi zdobyć w tym meczu 3 pkt. Obydwie drużyny nie prezentują się nadzwyczaj dobrze ale są to solidni ligowcy po których można wymagać dobrej gry.
Do składu Górnika wróci czterech podstawowych zawodników, natomiast trener Śląska ma do dyspozycji optymalną kadrę.
W tym meczu możemy spodziewać się wielu sytuacji bramkowych zarówno po składnych akcjach jak i nie wymuszonych błędach. Śląsk u siebie przyzwyczaił do dobrej, skutecznej gry a Górnicy z pewnością będą starali się i będą w stanie dotrzymać im kroku. Kto wygra ten mecz ciężko przewidzieć, możliwy jest remis. Wydaje mi się, że dobrym typem na ten mecz jest Both Team Score.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wisła znokautowała Legię i tyle można powiedzieć na temat tego spotkania. Faulu na Kirmie raczej nie było i prędzej dał bym mu żółtą niż faul, ale cóż.

Co do meczu Śląska to nie wydaje mi się, żeby Górnik dziś wygrał. Wydaje mi się, że Śląsk dziś wygra...Wygląda na to, że Lenczyk ich już ułożył i graja całkiem dobrze. Co prawda Górnik też nie wygląda źle, ale na wyjazdach nie gra najlepiej. No i jednak to Śląsk ma nóz na gardle.
W Bytomiu ciekawe spotkanie. Szczególnie ciekawe jeśli chodzi o trenera Urbana. To już 3 mecz pod jego wodzą i ciekaw jestem czy Polonia zacznie grac coś ofensywnie. Ale jednak under 2,5 po kursie 1,5 to spore ryzyko...
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Przed chwilą wróciłem z meczu i nie wiem za bardzo od czego zacząć, tyle się działo. Świetny mecz Wisły, kapitalna atmosfera na trybunach. Najpiękniejsze chwila, to te kiedy pikniki na E wstają i dopingują razem z młynem. Coś wspaniałego. A co do samego meczu, to już na początku Legia miała dwie kapitalne okazje, ale nieudolnością wykazali się Manu i Kucharczyk (na szczęście). Mówią o Wiślakach trudno kogoś zganić, bo dzisiaj nie było słabych punktów. Zawodnikiem meczu dla mnie jest Chavez, dzisiaj zagrał w końcu na takim poziomie jakiego się od niego oczekuje. Gościu był po prostu bezbłędny. Kapitalne zawody rozegrał też Cikos, który z Manu robił co chciał, objeżdżając go raz po raz jak chorągiewkę. Właśnie taką Wisłę chcę oglądać co kolejkę. Jeśli ten mecz miał odpowiedzieć na pytanie czy chłopcy Maaskanta walczą o mistrzostwo, to odpowiedź sami znacie. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

&quot;Dziękujemy, ej Maciek dziękujemy!&quot; ????
Kuba Pawełek! ????
chodzi chyba o szczupaka Komorowskiego, Kucharczyk też główkował ale nie było to groźne
Chavez w pojedynku jeden na jeden jest nie do przejścia już od kilku dobrych meczów, jak wrócił po zawieszeniu
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
chodzi chyba o szczupaka Komorowskiego, Kucharczyk też główkował ale nie było to groźne
Chavez w pojedynku jeden na jeden jest nie do przejścia już od kilku dobrych meczów, jak wrócił po zawieszeniu
Tak, tak. Przed chwilą ściągnąłem mecz i obejrzałem go jeszcze raz w całości. Z trybun wyglądało mi to na Kucharczyka ???? No i doping rzeczywiście wyglądał kapitalnie. W sumie nie ma co się podniecać ich grą w jednym meczu, bo muszą to teraz potwierdzić. Ale Legii dawno tak nie rozbiliśmy, nawet za czasów wielkiej Wisełki Kasperczaka.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tak w ogóle obejrzałem skrót meczu Cracovii. Ta drużyna poraża nieskutecznością. Walczą o życie w ekstraklasie i tak przestrzelaja karnego...Zresztą nie 1wszy raz. Parę kolejek wcześniej Ślusarski. Dziwi mnie to, że karnego wykonuje zawodnik, który gra 1wszy mecz po kontuzji...Dziwna decyzja.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Lech powinnien dzisiaj sie przelamac, i gram za grubą kase nalecha .
Myśle, że warto dzisiaj grać na przełamanie.
Lech w drugiej połowie meczu z Polonia W-wa pokazał sie z dobrej strony.
Dzisiaj mecz z silną Lechia, a wiadomo, że drużynie z Poznania podchodza mocniejsze zespoły.
Dzisiaj Lech w Poznaniu powinien odnieść dlugo oczekiwane zwycięstwo w Ekstraklasie.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Spotkanie: Lech-Lechia
Typ: powyzej 3,5
Kurs: 4.1
buk: Bwin
Analiza:
Jeden z ciekawszych ,jak nienajciekwaszych spotkan w dniu dzisiejszym w Ekstraklasie.
W poznaniu naprzeciwko siebie stana dwie druzyny zajmujace rozne pozycje w ligowej tabeli.
Gospodarze z dorobkiem 12 pkt okupuja 15 miejsce w lidze,gosciez 20 oczkami plasuja sie na wysokim 5 miejscu.
Bilans Lecha u siebie to 2-2-1 ,bramki 11-4.Goscie natomiast na wyjazdach 2-1-2 oraz 8-8 w zdobytych golach.
z 5 ostatniu meczy Kolejorza ,az 4 konczyly sie wysokimi wynikami(over 2,5).
Wygrana 3:1 z Man.City,4:1 z Cracovia i Wisla i remis 2:2 z Polonia.
Przyjezdni w 3 z 5 ostatnich meczy konczyli mecz z 2 lub 3 bramkami.
Widac ,ze obie druzyny sa ofensywnie nastawione.Nie powinno byc inaczej na Bulgarskiej.Podopieczni Bakero stwarzaja sobie w kazdym meczu wiele sytuacji podbramkowych,z czego sporo wykorzystuja.Goscie potrafia grac bardzo dobrze z kontry ,co byc moze zaowocuje w tym spotkaniu.Mam nieodparte wrazenie ,ze ta kolejka bedzie istnie overowa.Jak widac po wczorajszych wynikach (Widzew-Cracovia 2:2, Wisla-Legia 4:0).Mam nadzieje ,ze bedzie to mecz z duza liczba goli ,a takze wreszcie wygrana Lecha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom