>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zwycięzca ligi mistrzow

Status
Zamknięty.
sebaal 0

sebaal

Użytkownik
Sądzę że wygra Liverpool, ponieważ (jak to ładnie zauważył 1122kiler) jest zespołem. Jest zespołem który w lidze nie jest najlepszy jak Manu czy Chealse lecz w takich turniejach jak liga mistrzów pokazuje prawdziwą klase... Pomyślcie sobie że takie zespoły jak Chelse czy Manchester odpadły w tym turnieju (chociaż były blisko ???? ) A Liverpool właśnie jest w finale w dodatku po raz drugi... To mówi nam o ich prawdziwym Angielskim charakterze... Nie mówię oczywiście że Milan jest słabą drużyną i walka z nimi będzie bardzo trudna jednak myślę iż to zespół Rafy wygra...


POZDRAWIAM
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie chciałem się wypowiadać w tym temacie, bo co to za trudność wskazać triumfatora tuż przed samym finałem :?: Gdyby ktoś zapowiedział zwycięzcę np. w fazie ćwierćfinałów to już byłoby coś ????

Tak czy inaczej myślę, że CL wygra Milan. Pokazali, że potrafią zagrać fantastyczny futbol. Sorry, ale Liverpool nie pokazał czegoś takiego w tym sezonie... Nawet zwycięstwo na Camp Nou zostało odniesione w dużo gorszym stylu, nie mówiąc o dwumeczu z Chelsea... Poza tym Milan ma Kakę :p Takiego zawodnika najbardziej brakuje The Reds :p
 
sebaal 0

sebaal

Użytkownik
Nie przekonałeś mnie... ???? Milan to same indywidualności... W meczu z Manu byli widoczni tylko Kaka, Sedorf czy Gattuzo. Liverpool też nie gra jakoś pięknie ale skutecznie, ZESPOŁOWO ???? Pozdrawiam kibiców obu drużyn ???? ⚽
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Moim zdaniem ciężko jest wytypować zwycięzcę tej edycji Ligi Mistrzów. Oba kluby grały bardzo dobrze przez cały ten czas. Milan zachwycił mnie w meczu z MU, zagrali fantastycznie, idealnie wręcz i jeśli zagrają na tym poziomie co z MU to zdecydowanie wygrają LM. Niestety w ostatnim meczu ligowym nie było już tak pięknie, ledwo 0:0 z Fiorą, ale wielu graczy z podstawowej 11 odpoczywa.

Mój typ na to spotkanie to NO BET.
 
axelf 0

axelf

Użytkownik
Trudny jest ten finał do wytypowania... Niby Milan to murowany faworyt, ale jednak Liverpool jest taką drużyną po której wszystko się można spodziewać. Mimo wszystko u buka postawie 1 na AC Milan. Obawiam się jedynie dogrywki :-?
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
Nie wiem czemu Milan stawiany jest w swietle faworyta. To, ze zagrali jeden swietny mecz u siebie (!) przeciwko Manu nie oznacza, ze na rownie wysokim poziomie zagraja final. Stadion jest neutralny, wiec atut wlasnego boiska odpada. Mysle rowniez, ze Milan wygra, ale po rownym meczu i napewno nie bedzie to latwa przeprawa...a zdarzyc sie moze wszystko.
 
marcinforever 0

marcinforever

Użytkownik
Moim zdaniem bezwątpienia wygra Milan i ich przewaga nad przeciwnikiem i zaangazowanie w mecz bedą widocznie na boisku


Stawiam 180zł na Milan ze wygra ;-)
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Nie wiem czemu Milan stawiany jest w swietle faworyta. To, ze zagrali jeden swietny mecz u siebie (!) przeciwko Manu nie oznacza, ze na rownie wysokim poziomie zagraja final. Stadion jest neutralny, wiec atut wlasnego boiska odpada
dokładnie ! nikt jakoś nie wspomina o dwumeczu liverpoolu z PSV czy z Barceloną. Kiedy Liverpool upokarzał Barce to Milan wymęczał awans z Celticiem [zasłużony ale jednak pozostał niesmak ...] Oglądając mecze stwierdzam że z Bayernem nie pokazał nic niesamowitego. A liverpool w tych rozgrywkach eliminował już potencjalnych faworytów 2 razy [chelsea i barca].. :twisted: Jeśli tylko Benitez dostanie przebłysku swojego geniuszu taktycznego i rozgryzie włochów to Liverpool zgarnie trofeum 8)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja uważam żę Benitez jest napewno czołowym trenerem na świecie jak nie najlepszym :p I przedmówca ma rację że Milan pokazał tylko jeden świetny mecz u siebie z Man U. A Liverpool wyeliminował faworytów . Benitez napewno ustawi taktycznie zespół dobrze , przyblokuje Kakę i Milan już ma pograne. Więc ja bym stawiał na Liverpool ????
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Moim zdaniem w tym roku to trofeum zdobędą gracze Liverpool&#39;u. Po pierwsze zdecydowanie inaczej ta drużyna prezentuje się w Premiership, a inaczej w Champions League. Liverpool jest dla mnie idealną drużyną na rozgrywki pucharowe. Jeśli chodzi o bilans meczów na wyjeździe tych zespołów w tej edycji LM to gracze z Anglii mają minimalną przewagę (3-1-2) - Milan (2-2-2). Kolejnym aspektem przemawiającym za The Reds są dodatkowe pieniądze. W przypadku ich zwycięstwa piłkarze otrzymają do podziału premię w wysokości 100 tysięcy funtów. To dla nich dosyć duża motywacja. Mimo wszystko na 100% jestem przekonany, że to będzie bardzo ciekawe widowisko, a zawodnicy Liverpool&#39;u pokażą, że Milan jest do rozpracowania. ????
Pozdrawiam ! ;-)
 
remix 0

remix

Użytkownik
Wg mnie AC milan ma w swoich szeregach wielu swietnych zawodnikow ale wydaje mi sie ze mogą popełnic błąd sprzed 2 lat gdy prowadzili 3-0 by przegrac... jezeli bedą skoncentrowani na grze przez 90minut to wygrają
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Kolejnym aspektem przemawiającym za The Reds są dodatkowe pieniądze. W przypadku ich zwycięstwa piłkarze otrzymają do podziału premię w wysokości 100 tysięcy funtów.
a myślisz że Berlusconi poskąpi milanowi $ za zwycięstwo... to by było dobre - koleś przecież śpi na kasie i napewno premie są jeszcze wyższe
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
a ja uważam że choć bukmacherzy stawiaja na piłkarzy z Włoch to ja jestem innego zdania 1 Mam przeczucie że doświadczenie z ostatnich lat jakie ma Liverpool da im kolejną wygraną w Lidze Mistrzów ! :spokodfhgfh:
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Kolejnym aspektem przemawiającym za The Reds są dodatkowe pieniądze. W przypadku ich zwycięstwa piłkarze otrzymają do podziału premię w wysokości 100 tysięcy funtów.
a myślisz że Berlusconi poskąpi milanowi $ za zwycięstwo... to by było dobre - koleś przecież śpi na kasie i napewno premie są jeszcze wyższe
Wymieniłem tylko powody, dlaczego to właśnie Liverpool może zdobyć LM. Przecież wiadomo, że gracze Milanu też będą w razie wygranej należycie wynagrodzeni... :]
 
_martini_ 0

_martini_

Użytkownik
Kolejnym aspektem przemawiającym za The Reds są dodatkowe pieniądze. W przypadku ich zwycięstwa piłkarze otrzymają do podziału premię w wysokości 100 tysięcy funtów.
a myślisz że Berlusconi poskąpi milanowi $ za zwycięstwo... to by było dobre - koleś przecież śpi na kasie i napewno premie są jeszcze wyższe
Wymieniłem tylko powody, dlaczego to właśnie Liverpool może zdobyć LM. Przecież wiadomo, że gracze Milanu też będą w razie wygranej należycie wynagrodzeni... :]

tutaj sie z toba nie zgodze.....pilkarze Milanu w przypadku wygrania zarabia po 200tys euro, a Live po 150 wiec akurat premia pieniezna nie mam nic do rzeczy, licza sie umiejetnosci i chec pokazania sie a to akurat przemawia za pilkarzami Milanu!!! wygra Milan,a o wyniku rozstrzygnie regulaminowy czas gry.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Weźcie masakra, Liverpool grał Milan strzelał , oni mają takiego farta to samo było z Bayernem. No ale wygrali i należy im się szacunek za to , ale przyznajcie sami( nawet fani Milanu ) , że patrząc tak całkiem z boku bez sympatii Milan nic nie grał , Liverpool był 100000 razy lepszy . Szkoda troszkę ale cóż. Milan wykonał odwet i czekajmy na odwet Liverpoolu za rok ???? Pozdro
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
No milan zagrał lipny mecz. Ogólnie finał - gdyby nie końćówka - był nudny. Mało strzałów, włosi byli strasznie niemrawi a pierwszego gola strzelili fartem. Ale dobrze że milan wygrał - przynajmniej zarobił mi stówkę :spokodfhgfh:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No a ja przegrałem założyłem się z kumplem zadzwonił do mnie przed meczem i poszedł zakład ja mówiłem że Liverpool a on żę Milan ???? no i klapa ???? Ale finał potwierdzam nie ciekawy jedynie Pennant coś pokazywał ciekawego ale i tak ten finał ze słynnym Dudek Dancem rządzi ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom